בריאות, רפואה
מאמרים | פורומים | קהילות | רופאים  
  חיפוש במאמרים  
הריון ולידהדיאטה, תזונהתרופות, ויטמיניםעיניים, משקפייםניתוחים פלסטייםרפואה משלימהקוסמטיקה, איפורעיצוב שיערפסיכולוגיהאורטופדיה
 
מין, יחסים, זוגיותכושר גופנירפואת שינייםרפואת ילדיםלב, כלי דםעזרה ראשונהמחלות, טיפוליםגיל הזהבחוק משפט, ביטוחמתכוני בריאות
 בריאות ראשי»פורומים»פורומים משפחה, הורות, זוגיות»פורום פרידות, גירושין, בגידות
הוסף למועדפים 
פורומים רפואיים
 

פורום פרידות, גירושין, בגידות

פורום פרידות, גירושין, בגידות הוא המקום לדסקס על זוגיות במשבר. כאן תוכלו לשאול ולכתוב על פרידות, גירושין, בגידות, משברים בזוגיות, זוגיות שניה, ריבים, משבר בנישואים, בעיות בנישואים, בעיות בזוגיות, ייעוץ זוגי, פרידה וילדים ועוד
מנהלי פורום פרידות, גירושין, בגידות:
סיגלית גלאי
לפרטים נוספים
דליה שוורץ
לפרטים נוספים
יששכר רוטרי
לפרטים נוספים
 
חסוי
15:10 30.11.15
חברה שלי ניפרדה נפני חודש וחצי בערך מאז לא הרפתי מימנה התקשרתי המון ושלחתי מלא הודעות ביום עד שכבר הבנתי שזה לא ילך לי והיא לא תיתייחס והפסקתי עבר שבוע והיא מעלה תמונות עם בנים וניראת מאושרת אני מאוד מתגעגע ורוצה ליראות אותה כדי לשלוח לה הודעה אחרי שבוע של נתק ?
 
הנבגד
13:06 18.11.15
שלום רב,
לאחרונה גיליתי כי אשתי בגדה בי באופן סדרתי במשך שנים רבות עם מס' גברים.
כיום אני מנסה להשתקם מהמשבר הקשה ונמצא בשלב ההכרה שזה אכן מה שקרה מאחורי גבי והיא הרסה את חיי במו ידיה בצורה כה קשה. חיי לא ישובו להיות כפי שהיו .
היא כמובן מכחישה בתוקף אך אינה יודעת מה המידע שברשותי שכן התעמתתי איתה רק על פיסת מידע וזאת עקב המלצת עו"ד שלא לחשוף את המידע הרב שברשותי. היא אומרת שהיא אוהבת אותי ורוצה רק אותי ומעולם לא בגדה.
הדילמה בה אני ניצב היא כזו , ישנן 2 אפשרויות:
1. להמשיך לחיות ביחד עם או בלי שיקום יחסים ובכך לשמור על הבית, הילדים והשגרה .יש לנו 2 ילדים . כמובן שלא אוכל לסלוח לה לעולם .
2. להתגרש - הילדים יפגעו מאוד וגם אני כי לאחר תשלום מזונות ושאר תשלומים לא יוותר לי מספיק כסף לחיות בצורה נאותה כפי שאני חי היום. לא אוכל להמשיך לחיות באזור שבו אני חי , אצטרך לחיות מהיד לפה לאורך שנים רבות ולהפוך נטל על אחרים.
וזה דבר שמאוד קשה לי איתו.
אשמח לקבל התייחסות מחברי הפורום
 
סיון
05:49 20.11.15
המצב שאתה נמצא בו קשה ומתסכל.
לצערי א ף אחד לא יוכל לענות לך על זה. רק אתה וכאן גם הבעיה כי אתה כרגע בסערת רגשות שגם לא תחלוף מהר.
אני גם במצב דומה מעט...
 
אני
09:44 20.11.15
אכן אתה במצב לא פשוט.

במדרג החומרה קיים הבדל בין סטוץ ח"פ או אפילו רומן עם גבר בודד ולעומת זאת, מספר רומנים עם גברים שונים. זה מרמז לא על טעות או מעידה ח"פ אלא על ליקוי מאורות מוסרי ואישי חמור.

גם שהעובדות נחשפות בפניה ואפילו חלקית לדבריה, היא לא מודה, מצטערת או מכה על חטא. אין יותר מידי פרטי רקע בסיפור שהבאת כדי לבחון עוד משתנים, אך מה שכן הבאת חמור דיו על מנת להצדיק גירושין.

כאמור איני יודע מה גילך ואיך אתה מעריך את יכולתך לפתח זוגיות חדשה. אתה שוקל את טובת הילדים ומתחבט במצב הכלכלי אליו תיקלע אם תתגרש.

לנושא הילדים שאיני יודע מה הגילים שלהם, אני לא חושב שחיים בבית בו קיימת מערכת יחסים כזאת בין ההורים היא עדיפה לילדים על פני גרושין. כמה שתשדרו להם עסקים כרגיל וזה יהיה מאוד מאוד קשה, ילדים הם בעלי אבחנה חדה מאוד והם יזהו כי היחסים בין ההורים הנם בעיתיים ואינם בריאים וזה מזיק לא פחות מגירושין.

לנושא הכלכלי, אני מניח שהתיעצת עם עו"ד שהעריך בפניך מה יהיו ההשלכות הכלכליות של הליך הגירושין עבורך. אני אישית במצבך ועם הנטל הכלכלי אני לא חושב שיכולתי להעמיד פנים "ולשחק" רק כדי לשמור על המסגרת הכלכלית הנוכחית.

יחד עם זאת קיבלת עיצה לא לבצע החלטות מהירות ומשמעותיות כאשר "הגופה עוד חמה", ושיקול הדעת אינו במיטבו, תחליט עם עצמך ולמרות הקושי שלפחות בחצי השנה הקרובה אינך מקבל החלטה. לאחר זמן זה תבצע הערכה מחדש של כלל המשתנים ותקבל החלטה.

כך בחשבון שלמעט גירושין כדת וכדין קיים טווח של עוד מספר אפשרויות כמו פירוד וכיו"ב.

בהצלחה.
 
הנבגד
08:51 22.11.15
תודה לכם על ההתייחסות.
המצב באמת די מורכב .
מצד אחד רוצה ללכת ,אבל לאן ? איך אוכל להתקיים ? האם להשלים עם חיי מסכנות ?
מצד שני אני נשאר ומנסה לשמור על השגרה אבל מרגיש מועקה קשה, המחשבות לא מרפות ממני והפכתי להיות שוטר בבית
 
אילן
12:30 20.11.15
נדמה לי שאתה כבר יודע מה אתה רוצה, וזה לשמור על רמת חייך הנוכחית מבחינה כלכלית, ומבחינה משפחתית.
הרי אף אחד לא יכול לחיות את חייך, חוץ ממך, לכן אין בעצם תשובה "מה כדאי?".
אם מדובר במעידה חד פעמית, שיש לה נסיבות מקילות, שווה (אולי) לקבל יעוץ זוגי, ולנסות לפתוח דף חדש, ולנסות לקבל כלים כדי לא להיות שם שוב.
כאשר אתה מספר שאתה נשוי לבוגדת סדרתית, (בהנחה שזה אכן המצב), רק אתה מסוגל לדעת אם תוכל להמשיך לחיות איתה, איך תוכל לסמוך עליה בעתיד, אילו חיים מצפים לכם, של חשדנות, מעקב, חיים קבועים על תקן שופט ונאשמת, והאם לא תמצאו את עצמכם נאלצים להתגרש אחרי שתאמללו זה את זה כמה שנים.
אל תשתמש בילדים כתירוץ, אתה תמשיך להיות אבא שלהם, ולהיות מחויב להם כלכלית ומשפחתית, כך גם האמא שלהם, כמו כן אל תהיה בטוח שעדיף להם הורים ששונאים ורבים באופן קבוע, מאשר הורים מאושרי, רגועים, שחיים בנפרד.
בקיצור, רק אתה יכול לקבל החלטה, שמתאימה לך, אני יודע איזו החלטה אני הייתי מקבל בנסיבות האלו אם הייתי אתה.
 
הנבגד
14:19 22.11.15
במידה ואחליט להתגרש,
האם כדאי לשמוע בעצת עו"ד ולהקדים ולתבוע בבית דין רבני (לפי מה שהבנתי הראיות שברשותי אינן חוקיות ) ולהיכנס לתהליך בעלות של 40-50,000 ₪ לדבריו או לנסות להגיע איתה להסכמה להתגרש ולפנות להליך גישור בעלות נמוכה בהרבה.
צריך לזכור שבגלל שיש עוד ילדים, בעצם תצטרכו להמשיך (אתה ואשתך) להיפגש ולהתראות ולתאם דברים וכו' עוד הרבה הרבה שנים, ועדיף פרידה תרבותית ומכובדת, בלי קשר לעלות כספית.
 
דני
14:05 23.11.15
כסף לעורך דין זה כמו לזרוק כסף לפח בסוף הכל יסתכם ב-500 שח לכאן או לשם. אבל מנגד אסור לך לעשות טעויות.
תפתח תיק ברבנות, שים לה הסכם ביד שתחתום עליו כשאתה מוכיח לה שיש לך חומר שהיא זנתה תחתיך. שאתה הולך לפרסם את כל המעורבים בעניין.

תקבע לה סכום מזונות שתוכל לעמוד בו. את הבית אל תמכור בשום אופן! בגיל 18 כשהילדים יגדלו תפרקו את הכל.
אולי ככה תמזער את הנזק
 
הנבגד
10:37 24.11.15
דני שלום,

כאשר אתה אומר תפתח תיק ברבנות ,להחתים אותה על הסכם ולקבוע מזונות שאעמוד בהם, איך בדיוק אני אמור לעשות את זה ? אני אמור לעשות את זה לבד ?
במקרה כזה מורכב אני חייב איש מקצוע שמבין בין אם זה עו"ד או מגשר
 
דני
14:15 24.11.15
שלום לך,

אני לא עו"ד אבל עדיין בכדי לחסוך לא מעט כסף שאתה צריך כדי לשקם את חייך תפתח תיק ברבנות לפני שאישתך תפתח בבית משפט לענייני משפחה ששם לא בדיוק מעניין אותך שאישתך זנתה תחתיך.
תרשום בבקשה שהעילה היא בגידה וגם תבקש שיקבעו מזונות ילדים וימנעו מזונות אישה או כתובתה,בנוסף הסדרי ראיה של הילדים. בבית דין רבני אישתך בבעיה רצינית. אל תחסוך כלום מהילדים הם לא אשמים בכלום.

אפשרות שניה לשים לאישתך הכל על השולחן,שאתה יודע כמה ועם מי, ועל החברה והמאהבים שלה.

תייעץ לה שאתה רוצה לגמור הכל בטוב.תקבע סכום הגיוני גם לך וגם לילדים של מזונות,אין מצב שפחות מ-1,250 לילד. תחתמו על חלוקת הבית חצי חצי. קח את החצי שלך ותקנה בית.תשקם את חייך ותפתח פרק ב'. אין סיבה בעולם שתיכנס כל לילה למיטה עם מישהי שאתה לא ממש יודע עם מי היא שכבה כמה שעות לפני.
אני בת 21 עוד מעט, הוא כבר בן 38.
ערב שישי אחד היינו אצל ההורים שלי, הכל היה כרגיל, צחקוקים, אוכל, קפה ותה. הכל היה מושלם.. עד שהוא נרדם בסלון של הוריי וצילמתי אותו בפלאפון שלו לקבוצה של החברים שלנו כדי להסתלבט על שנרדם. דיפדפתי בהודעות הקודמות וקיבלתי זעזוע. ראיתי הודעות בינו לבין מישהי מהעבודה, מישהי בת 17, מכירה אותי, עבדתי איתה כמה וכמה פעמים, טוענת שהיא מכבדת אותי (כן בטח!).. ההתכתבויות בינייהם היו מיניות, הוא מחק חלק מהשיחה וההודעה הראשונה אחרי המחיקה שלו הייתה שהיא כתבה לו ״שים בושם כדי ש.... לא תריח״. פה התמוטטתי, המשכתי לקרוא וזה לא הלך וניהיה טוב יותר. תחשבו שכל זה קורה כשאני באמצע הסלון עם הוריי ואחיי ואני בעולם אחר של כעס. ממשיכה לקרוא את ההתכתבות והוא כותב שהוא מכור לריח שלה, לגוף שלה וכו׳ (בנות יבינו כמה זה כואב כשיומיים לפני הוא שכב איתך ועד אותו יום שאת מגלה, את מרגישה כל כך מלכה מהיחס שלו כלפייך רק כדי שלא תחשדי.)
הוא טוען שהיה שיכור מידי באותו יום, אך לצערי הוא עובד בעבודה שהאלכוהול סביבו כל שעות העבודה והבנות מסתובבות לו בין הרגליים. הוא מנהל אירועים והבחורה בת ה17 היא מלצרית שלו.
אני אשקר ואגיד שאני מושלמת, גם היחיסים שלי ושלו התחילו ככה, הוא היה הרב מלצרים שלי, הוא התגרש מאישתו (לא היו להם ילדים) ועברנו לגור יחד, אנחנו גרים יחד כבר שנתיים וחצי. כל התקופה שהייתה לו לפני שהכיר אותי הוא היה בוגד על ימין ועל שמאל. מאז שהכרנו היינו יחד 24/7 הייתי עובדת איתו, גרה איתו, יודעת איפה הוא כל שניה ושניה. בחודש וחצי האחרונים עברתי לעבודת בוקר, זאת אומרת שאני קמה בבוקר מוקדם, הוא ישן, אני חוזרת מהעבודה, הוא כבר בעבודה שלו, הוא חוזר מהעבודה, אני ישנה. אפשר להבין שכשיש הפרשים בעבודות אחד של השני זה יוצר קשיים, געגוע וחוסרים מסויימים. במשך השבוע היה לנו קשה, הייתי הולכת לבקר אותו בעבודה לפעמים וזה היה עוזר. באותו יום שהוא נפל ועשה מה שעשה, הייתי עם אחותי, לא דיברתי איתו כמעט בכלל כי ככה זה כשלא רואים אח הרבה זמן, יש על מה לדבר, הזמן טס ולא חושבים על אחרים. אני הגעתי הביתה ב12 בלילה והוא נכנס ב3 בלילה אחרי שהסיע את אותה בחורה הביתה והיה מה שהיה.. נשיקות, מזמוזים, הם לא שכבו, הוא עצר את זה 2 דק אחרי שזה התחיל כי הבין שהוא עושה טעות. זה מה שהוא טוען לפחות, אין לי באמת דרך לדעת מה היה. קיללתי אותו, הרבצתי לו, אני מודה שאני לא יכולה להתסכל עליו, הוא מגעיל אותי, לא יכולה לגעת בו, לא יכולה להיכנס לאוטו שלנו שבו זה קרה, מזל שישנתי במיטה שלנו באותו יום, אחרת זה היה כנראה מגיע גם לבית הפרטי שלי. לפחות בבית אני עוד מרגישה שנשארה לי פינה שהיא שלי ושלא חלקו אותה עם אחרת.
אז מה אתם אומרים לעשות???? הוא באמת מתחנן שאתן הזדמנות שניה, מבין מה הוא עשה, הוא לוקח אחריות, אמר שיעשה הכל כדי לקבל את האמון שלי חזרה.
זו לא היתה מעידה.
במעידה בזמן שיכרות לאחר ההתפכחות יש רתיעה ולא המשך פלירטוט ותכנון לעתיד.
מניסיוני זו התנהלות, אופי.
אני בטוח שהוא מתחרט (במיוחד שלא מחק ונתפס)
אבל מהר מאוד זה יחזור.
מניסיוני אני גם יודע שזה לא משנה.
את תחזרי לשם (שיגרה איתו) ותהיי עסוקה בלחשוש ולבדוק.
יש מי שיגיד שזה סוג של צדק, אני אומר שאם את חכמה תחשבי טוב טוב על עתידך.
זה לא מעידה חד פעמית, זה דפוס חזרתי.

את בחורה צעירה, הפרש הגילים בניכם הוא עצום, הוא רואה בך עוד ילדה קטנה שהוא יכול לשחק בה. לצערי הוא לא ישתנה.

איך הייתה אומרת ורדה רזיאל ז'קונט "תזרקי אותו", מגיע לך משהו הרבה יותר טוב, מישהוא שתוכלי לחיות חיי אמון ולא תצטרכי להביט כל הזמן לאחור כדי לבדוק.
 
דני
14:49 23.11.15
מה בדיוק ציפית?? מה שעשית לאישתו אחרת תעשה לך! זו משוואה בלי נעלמים..
לדפדף את הגבר הזה מתוך חייך.
זה בהנחה, שאת מעריכה את עצמך מספיק ואת מבינה שממנו שום דבר טוב לא יצא, ושמגיע לך מישהו עם פוטנציאל לעתיד.
הרי את כותבת שהעבודה שלו סביב אלכוהול ובנות צעירות, וגם כשהיה נשוי בגד על ימין ועל שמאל, מה גורם לך לחשוב שאת "תחזירי אותו למוטב"?
שלא לדבר על זה שהוא יכול כמעט להיות אביך מבחינת גיל, והוא מנוסה בחיים ועם בחורות.
זה גדול עלייך, קחי את הרגליים ותלכי הכי רחוק מאפשר מהבחור הזה, כל עוד זה לא מאוחר מדי.
 
אקססוריז
13:59 23.11.15
חברה בוגדת בבעלה. משתפת אותי. אני לא יכולה לזרום איתה כי אני גם חברה של הבעל ורוצה להמשיך להיות חברה של שניהם. אני בוחרת לא להגיב לכל ההודעות המפורטות שלה על המפגשים שלה ושל המאהב. אני ממש מצטערת שהיא שיתפה אותי בעניין. תנו לי דרכים לניתוק שלי מקשר הבגידה שלה.
 
דני
14:43 23.11.15
ומה הבעיה בדיוק להגיד לה שאת לא מוכנה להיות חלק מזה? הרי אם את חברה אמיתית גם של בעלה כשהכל יתפוצץ וייודע שהיית שותפה לסוד איך תיראי?
שלום..רוצה לפרוק..נשוי 10 שנים 3 ילדים קטנים... גיליתי שאשתי בוגדת בי עוד בהריון של הילד הראשון...לצערי לא עשיתי כלום וגם לא יודעת שאני יודע..אל תשפטו אותי לא יודע להסביר אולי פחדתי ..היום לאחר 3 ילדים וכמה מערכות יחסים של אישתי..ואחרי שמצאה לה חברה לסוד שגם מנהלת כמה מערכותציחסים במקביל וגם נשואה עם 2 ילדים...מהקלטות קול של שיחות שלהם יודע שאשתי לא אוהבת אותי בלשון המעטה והכל זה משחק וזיוף ולא מסוגלת שאני נוגע בה ומזייפת...אני במצב נורא שיודע שהכל משחק וחייב לשחק את המשחק כי אם מפרק את הכל היא תקבל חצי מהכל ומזונות ומדור על 3 ילדים לאחר שבדקתי לבד נראה שאשאר עם אולי 3000 שקל לאחר מזונות.ומדור שלא יספיקו לכלום..שכירות חשבונות דלק מזון וכו' ..אני ואשתי עובדים באותה עבודה ..והבחור שלה עובד איתנו ונשוי באושר עם 3 ילדים ועוד מאהב שרק בשביל סקס ..אני כל היום בשנים האחרונות ...מאזין...בוכה...ולא מראה כלום אחוצה אבל רואה שאני כבוי ואפילו עשתה לי את השיחה של יחסנו לאן ושרוצה אולי לעזוב אם אני לא ישתנה...ואחרי זה השתניתיב 180 מעלות ובעצם עושה הכל בבית ומשקיע אבל היא מספרת לחברה שלה שזה כבר לא עושה לה כלום וזה מאוחר מדי..וחלק וחוסר ההשקעה שלי זה בגלל שיודע שהיא בוגדת וקשה לי אבל היא לא יודעת את זה....יש לי למרות שזה לא חוקי המון חומר עליה ועל חברה שלה שחלק מהגברים שלה הם ידוענים וגם פרופסורים וזה הכלף היחיד שיש לי שגם לא חוקי אבל מיועד לזה שאם תרצה לעזוב או שתגלה או שהכל יתפוצץ חשבתי על להגיד לה שמעכשיו אנחנו שותפים לגידול הילדים...עד שיגדלו ואז יפרק את הנישואים ללא חובות וכל אחד יילך לדרכו...סקס וכל זה שתחפש בחוץ ובבית עסקים כרגיל...וזה עדיף לי מפת לחם ברחוב...כי אם אני נופל ואין לי מה להפסיד אני מפיל אותה את חברה שלה ואת כל המעורבים והמשפחות שלהם..וגם מספר למשפחה שלה שמאוד קשורה אליה...לא רואה פתרון אחר לזה זה להעברי עוד יותר מעשור ככה עד שיגדלו....יש למישהו עצה...מישהו יודע כמה זה בכלל מזונות על 3 ילדים קטנים? שנינו מרוויחים כ 12000 נטו בחודש..ובית עם משכנתה וכמה הלוואות..תודה
את חי עם זונה מזדיינת סדרתית, שגם משקרת ומעלילה עליך, וגם מאיימת שתעזוב אותך, ובסוף אתה זה ש"מפחד"?
עדיף לחיות על לחם ומים בחדר קטן, אבל בלעדיה.
עדיף להיות הומלס ברחוב ולא להישאר איתה אפילו יום נוסף.
אתה בטוח שהילדים הם שלך?
לא יודע, תלך לעו"ד מומחה לגירושים, ותקרע לה את הצורה עם כל ההוכחות שיש לך, כן חוקי לא חוקי, במצבך אין לך כלום להפסיד ושום דבר לפחד ממנו, במקום שהיא תפחד אתה מפחד, זה הזוי לגמרי.
מצטער חביבי שאני נותן לך סטירת לחי במקום ליטוף על הראש, אבל זה מה שאתה צריך, לטובתך האישית.
 
יששכר רוטרי  
10:57 19.11.15
שלום קובי,
צר לי עבורך, דבר ראשון פנה לבית הדין הרבני ותפתח תיק,
לאחר מכן, פנה אלי, אני יכול לייעץ לך, כך שאולי לא תיזקק. בכלל להליך המשפטי.
רוטרי יששכר מומחה לזוגיות מתגמלת, למיניות האדם, ולטיפוח האהבה.
מסכים עם אילן 100%!!!
עדיף לחיות בחורבה לבד מאשר הגיהינום הזה.
בחיים לא אבין את השיקולים האלה של כסף לצד סבל נורא יומיומי.
יש אנשים שיחד לא מכניסים 12000₪ אבל חיים עם חיוך.
לא... אין לי מה לומר לך, אתה חלש מדי.
התקווה היחידה שלך אולי זה למצוא מישהו/י שיגרום לך לראות את החיים ואת עצמך אחרת. אדם ללא תקוה וחלומות אינו חי.
פשוט נורא...
 
קובי
22:01 20.11.15
אני יודע שאולי עדיף לחיות בחורבה מאשר בסבל קץכזה אבל אפילו חורבה לא תהיה לי .. אין לי משפחה ולאחר מזונות וכו לא יישאר לי אפילו 2000 שקל...איך בדיוק אפשר לשכור דירה אפילו חורבה בסכום כזה ואחרי זה רכב חשבונות ביטוחים דלק אוכל וכו' זה ברמה של לגור באוטו אם בכלל או ברחוב זה הבעייה ... מכ עדיך לשתוק ולהעביר עוד 14 שנה עד שיגדלו ...ואז לפרק לקחת חצי מהבית ולהתחיל מחדש או לגור ברחוב...זה קל להגיד תפוצץ את הכל אבל מה האלטרנטיבה..לחיות בלי כלום..ומה אמצא בחוץ ..מי תקח מישהו בם 40 עוד שנייה שב14 שנים הקרובות אין לו גרוש ועם 3 ילדים קטנים וגרוש...ממש שאיפת חייה של כל בחורה...בו נהיה ריאלים
שמתגרש ומפרק.
איכשהו מסתדרים ובית הדין משקל הכל.
בתחושה שלי אתה לוקח את כך המצב איתה בסוג של השלמה.
אחר היה מזעזע עולמות ומפרק מיד.
אתה מתאר מצב קיצוני מדי, כזה שלא נתפס.
אנשים מפרקים נישואין על סקס חד פעמי לפעמים ואתה מתכוון לסחוב על גבי תיק כבד מנשוא.
קום ותמצא את האושר שלך והאמן לי תהיה מי שתשלח לקחת אל חייה גבר ראוי אם אתה כזה.
דוקא לצידה יוקל לך (גם כלכלית).
תתייעץ עם עורך דין תעשה לעצמך טובה.
או שלפחות תסכימו על זוגיות פתוחה, ממילא היא כבר מזמן שם.
מה אני אגיד לך, שיהיה בהצלחה. אני לא הייתי מוכן לעוד 14 שעות כאלו.
מה שלא הבנתי, למה אתה מתעקש גם לשתוק בנוסף לכל?
לפחות תגיד לה שאתה יודע מה היא עושה, שיש לך הוכחות, לפחות תגיד לה שאם אתה תלך לבית דין רבני לפתוח תיק גירושים, ותגיד לה שאתה חושב על זה, יעיפו אותה מכל המדרגות בלי שקל, תנסה קצת להכניס בה פחד, שהיא תפחד מבחינה כלכלית, אולי תוריד את כמות הבגידות, מה ההיגיון לראות לדעת ולשמור הכל בבטן?
אתה יודע מה יהיה בסוף?
אני אגיד לך, היא תמשיך להשתרלל עם כל העולם, ובסוף (בעוד כמה שנים) היא תתגרש ממך, היא תזרוק אותך, כי היא הרי לא אוהבת אותך בכלל, ככה כתבת, ותישאר בין כה וכה, בלי גרוש על התחת, אחרי שתסבול כמה שנים טובות של השפלה.
אם זה הפתרון שלך, תהיה בריא, באמת אני מתכוון, תצליח.
 
קובי
14:26 22.11.15
הבעייה העיקרית זו הכלכלית
לא משנה אם בגדה או לא זה לא משפיע על מזונות אולי רק על מזונות אישה אבל לא על ילדים מה שישאיר אותי ללא אפשרות כלכלית ..זו הבעייה .. האופצייה היחידה שחשבתי עליה היא להגיד לה הכל ושהיא "מותרת לכל אחד" שתחפש מה שרוצה בחוץ אבל לא מתגרש לא מוכרים בית ובבית הכל כרגיל...ללא סקס וכו'.. ו 14 שנה מעכשיו מפרקים ללא משכנתה וללא מזונות כל אחד לוקח חצי שייתן לו אפשרות לקחת משכנתה לבד עם הסכום של הדירה כסכום הראשוני...וקקלף מיקוח או שיכנוע יש לי את כל החומר המפליל עליה ועל חברה שלה שמעורבים שם לפחות 8 משפחות..
אז זה נראה לי מספיק משכנע...
 
דני
13:58 23.11.15
שוב שלום לך,

יש לא מעט במה שאתה אומר, שלא ימכרו לך סיפורים! מניסיון אתה אכן צפוי לחיי דוחק במקרה הטוב אם לא עוני במקרה הרע מה גם שאין לך משפחה תומכת. זה הייתרון של הנשים..
עצוב.
לא מבטל לחלוטין את השיקולים שלך.
תנסה על הדרך לבנות את עצמך, לשים כל חודש כמה שקלים טובים בצד. להמשיך לאסוף הוכחות לשעת הצורך.

בהצלחה!
 
דני
13:51 23.11.15
שלום לך,
באמת סיפור עצוב.. אולי אם היית מפוצץ הכל בהריון הראשון כשגילית לא היית נימצא במצב שאתה מפחד להתגרש ולהישאר עם 3000 שח..

מצד שני לדעת שאישתך כל היום מתרוערעת עם גברים ולהיכנס איתה למיטה ממש לא עושה חשק..

עצה טובה לדעתי אף אחד כאן לא יוכל לתת..

אפשר לזרוק אותה לכל הרוחות,לפוצץ הכל גם אצל הבנות זוג של אלו שמבלים במיטה עם אישתך..
להציף הכל במשפחה עם הוכחות..
לשבת איתה ולשים לה את הכל על השולחן ואולי זה ירתיע אותה מה שממש לא בטוח..
את אישתך איבדת מזמן לאחרים..
נישארת אתה ואת זה אתה צריך לנסות ולתקן..
אולי להגיש תביעה בבית דין רבני שאישתך זנתה תחתית..
אולי למכור את הבית ולעשות קומבינה שהיא נישאר קרחת מכאן ומכאן..
אולי לחיות עם זה כמו שאתה חי לאורך זמן ופשוט מדי פעם לסחוט את הסמרטוט(דמעות)..
בקיצור אתה חי עם סוג של פח אשפה שככל הנראה לא מתאמצת להסתיר את מעשיה..

חוץ מלהשתתף בכאבך לא יודע אם הועלתי במיוחד..
שלום לחברי הפורום,
בשלהי גיל ה30, לאחר 10 שנות נישואים מאושרות וללא משברים+ שני ילדים מקסימים,
לפני כשנה, בחיטוט אקראי בנייד של בעלי גיליתי כי הוא מנהל קשר רומנטי עם בחורה צעירה ויפה שלמדה איתו בעבר.
לא היו כל סימנים מקדימים, הזעזוע וההלם היו מטלטלים וקשים מנשוא.
לאחר שיחה נוקבת וגם לפי מה שראיתי בהודעות הבנתי כי הקשר לא כלל מפגשים ומגע פיזי אלא 'רק' הודעות רומנטיות ושיחות טלפון במשך כחודשיים.
ברור היה שבגלל מעידה שכזו לא מפרקים את המשפחה הנפלאה שלנו אלא ממשיכים הלאה ומתגברים על המשבר.
בתקופה שלאחר הגילוי הזוגיות בינינו פרחה, הן במישור הרומנטי והן בקשר הפיזי.
בחודשים שלאחר מכן הייתי בטוחה שהקשר ההוא נגמר אך כמה וכמה פעמים (לאחר שהוא הבטיח שכבר אין לו שום קשר איתה) מצאתי הודעה פה, שיחה שם.. הוא טען שהיא עדיין 'רודפת' אחריו והוא מנסה בעדינות 'לנער אותה'. כעבור חצי שנה דרשתי בתוקף שזה ייפסק לאלתר ואכן באותו יום הוא חסם את המספר שלה ומאז הקשר נפסק.
מאז סיום הקשר עברה כמעט חצי שנה ועדיין אני לא מצליחה להתאושש מהמשבר-
אני לא ישנה טוב, לא אוכלת טוב, פורצת לעיתים בבכי והכי קשה- המחשבות מטריפות אותי 24/7 ומלוות אותי לכל מקום- מה בדיוק היה שם? למה זה קרה? מי זו הבחורה? איך הוא עשה לי את זה? וכ'ו וכ'ו...
בהתחלה שיתפתי את בעלי במה שעובר עלי והוא היה מאד מכיל, רגיש ואמפתי אך כעבור מס' חודשים ממש נמאס לו מזה והוא נהיה קצר רוח ועצבני בכל פעם שהעליתי את הנושא (הוא אף אמר שיעזוב אם אני לא מסוגלת לסלוח ולהמשיך הלאה) ולכן חדלתי לשתף אותו במה שעובר עלי וכלפי חוץ אני מפגינה שהכל מאחורי.
אשמח מאד לקבל המלצות ממי שחווה חויה דומה- מה ניתן לעשות כדי להדעיך את התחושות הקשות הללו? האם יש למישהו המלצה על מטפל- פסיכולוגי/ פסיכיאטר/ אלטרנטיבי/ ספר שעוסק בנושא/ מאמרים/ הרצאות באינטרנט/ טיפול תרופתי... אשמח לנסות כל דבר שיעזור לי להשתחרר מהעניין ולהתקדם הלאה. (טיפול זוגי לא בא בחשבון מבחינת בעלי).
ושאלה אחרונה וחשובה- מנסיונכם- האם אי פעם זה דועך ואפשר להמשיך בשגרת חיים שמחה ונטולת דאגות או שנגזר עלי כל חיי לסבול ממשטר המחשבות האינסופי והבלתי נסבל הזה??
רוצה לציין שגם אני וגם בעלי מנהלים משק בית אינטנסיבי+ משמשים בתפקידי ניהול בכירים- בקיצור אנחנו אנשים מאד עסוקים, המחשבות הללו לא מגיעות משיעמום...
תודה מראש למי שקורא ומציע,
מיכל.
 
אני
00:03 19.11.15
חווית משבר אמון לא פשוט, בואי נניח שאת צודקת והם אכן לא קיימו קשר פיזי, לעובדה הזאת יש משמעות לא קטנה ביכולת להתגבר. במגדר הגברי הנבגד יש לעובדה זאת אפילו משמעות גדולה יותר אבל אין ספק שזה גורם ממת לכל אחד.

התנהגותו של בעלך גם היא צפויה, בוגד שנתפס בקלקלתו מאוד רוצה לחזור כמה שיותר מהר לשגרה ולהשאיר את הנושא מאחוריו עם כל ההכלה שהוא מגלה הוא אינו באמת יכול לחוש מה מתחולל בנפשו של בן הזוג ואת התהליך שבן הזוג צריך לעבור כדי "להחלים" מהארוע ולכן אחרי פרק זמן (שמבחינתו הוא זמן מספק) הוא מתחיל לגלות חוסר סבלנות להמשך בחישתו של הנבגד בנושא.

את שואלת מה אפשר לעשות והתשובה היא לא הרבה.

בהנחה שבעלך אכן הפנים את טעותו והוא עושה ברמה היום יומית צעדים בוני אמון תשמרי את שאריות הפגיעה נעולים עמוק בליבך ואל תעלי את הנושא שוב פעם לעולם. העלאת הנושא מתוך רצון לנהל חיי פתיחות ושיתוף מלאים עם בן הזוג לא ישרתו הפעם את המטרה.

לגבי הפגיעה והמחשבות, לצערי אני לא איש בשורות והפתגם הבנאלי "הזמן יעשה את שלו" נכון יותר מאיי פעם. הצלקת בנפש תישאר לעולם, לצערנו לא קיים פטנט שיוכל לעשות Erase לארוע במוח וכמה שננסה במכוון לשכוח המוח יעשה לנו דווקא ויזכיר לנו. מה שייקרה זה שעם הזמן הפגיעה בנפש תהייה יותר ויותר קהה אך המחשבות ימשיכו ללוות אותך עד יומך האחרון.

הארוע שחווית הוא טראומה עוצמתית ולכל טראומה יש פוסט טראומה וזה מה שאת חווה.

לגבי טיפול זוגי אני מצד אחד מבין את בעלך שלא רוצה לדוש עוד בנושא אך יחד עם זאת הייתי מצפה שיסכים ללכת ולו רק כצעד בונה אמון נוסף, אני לא יודע עם ציינת כמה זמן עבר מהגילוי אבל עם עבר יותר מחצי שנה גרירת הבעל לטיפול זוגי אכן יהיה טעות.

מה שאני מציע לך שתלכי לטיפול לבד, לבעלך אל תספרי שזה טיפול שמטרתו להתמודד עם הבגידה ותעטפי את זה בצורך שלך בטיפול פסיכולוגי.

לסיכום, הארוע לא יישכח לעולם רק הפגיעה תקהה עם הזמן.

בהצלחה.
 
מיכל
18:48 21.11.15
שלום 'אני',
תודה על תשומת הלב והתובנות, אני חושבת שהיטבת לשקף את המצב ואת שצפוי לקרות בעתיד.
אכן כעת הוא עושה כל שביכולתו להיות הבעל האידיאלי- מפרגן, תומך, רומנטי, משתדל להיות כמה שיותר בבית, לבלות איתי, לפנק... אין לי ספק שהוא אוהב אותי, וגם אני אותו ושהיה מדובר במעידה טיפשית, שהוא מאד מאד מתחרט עליה ובהחלט יכולה לקרות כמעט לכל אחד (כן, גם לי היה יכול לקרות כזה דבר..)
הבעיה שלי כעת היא כפולה- גם המחשבות המטריפות ו'תופעות הלוואי' שלהן כפי שהזכרתי וגם העובדה שאני לא יכולה לחלוק את התחושה הקשה הזו עם האדם האהוב והקרוב אלי ביותר.
אני לא משלה את עצמי ויודעת שהמחשבות לא ייעלמו וזה משהו שילווה אותי כל חיי אבל הייתי מצפה שתחושות הכאב, העלבון והסבל ידעכו עם הזמן- בינתיים זה לא קורה...
אני מקווה מאד שמתישהו זה יירגע, כרגע המציאות היומיומית שלי ממש בלתי נסבלת ואני אכן חושבת ברצינות לגשת לטיפול, מתלבטת איזה סוג טיפול/ איזה מטפל יהיה הכי טוב למצב הזה.
מאחלת לכל הגולשים שמשוטטים פה חיים טובים ומאושרים..

נ.ב.
האם אתה איש מקצוע?/ מדבר מתוך נסיון אישי?/ מכיר מקרים כאלו מקרוב?
 
אני
22:57 21.11.15
איני איש מקצוע ולא חוויתי זאת באופן אישי.

אני אדם רגיל, נשוי, שמתעניין מאוד בנושא מההבט הפסיכולוגי והחברתי שלו, קראתי הרבה חומר בנושא וגם למדתי לא מעט מהפורום הנוכחי ומהאנשים שכותבים בו. כמובן שגם אני ככל אחד בתוכי חושש מהארוע הזה שמהווה קו פרשת מיים בחיים של כל זוג.

לבן זוגך תפקיד מאוד משמעותי בתהליך ההחלמה שלך. את מה שקרה את יודעת ושניכם מבינים שאת מה שנעשה למרבה הצער לא ניתן להשיב לאחור.

על בן זוגך לנקוט צעדים בוני אמון ולהשית על עצמו וביוזמתו מגבלות (לדוגמא: התנתקות מרשתות חברתיות) לגלות שקיפות מלאה בכל התנהלותו (מתי חוזר, זמינות מלאה בטלפון), כמובן שהטלפון שלו לא נעול ואת יכולה להסתכל בו, יש לכם חשבון אימייל משותף, אין יציאות לבד עם חברים ועוד כהנה וכהנה.

אני יודע שזה נשמע דרקוני ונורא וזוג נורמלי לא יכול וצריך להתנהל כך, אבל השתנתה נקודת העבודה, אתם אינכם זוג רגיל, אתם זוג בתהליכי שיקום של משבר אמון קשה ביותר. אני יכול להבטיח לך שכאשר האמון אט אט ייבנה מחודש ניתן יהיה לחזור פחות או יותר למסלול רגיל.
 
אני
22:59 21.11.15
חבל שלא השכלתם מייד אחרי הגילוי ללכת לטיפול זוגי שמהווה מקום בו ניתן לפתוח וללבן את מה שקרה בסביבה תומכת, מבוקרת, מכילה ובפיקוח של איש מקצוע שידאג שהארועים לא ייצאו מכלל שליטה. אך מאחר וכבר חזרתם לחיים רגילים פחות או יותר הגירוד של הצלקת לא יתרום לבריאות החיים הזוגיים שלכם.

אני מניח שהמחשבות באות לך בעיקר כשאת לבד, בנהיגה, לפני שאת נרדמת, בהחלט ייתכן שאת צופה בסרט ואיך שהוא יש נגיעה לנושא הדברים צפים ועולים, מקומות וארועים מזכירים לך. את מעסיקה את עצמך במה עוד קרה שם, אלו דברים נוספים את לא יודעת, האם היו אחרות? כל אלו הנם תסימינים של פוסט טראומה.

מה אפשר לעשות:

מאחר ועם בעלך רצוי שלא לפתוח את הנושא, דברי על הנושא והתחושות שלך עם חברה טובה שיודעת להמתיק סוד.

תבלו הרבה זמן איכות ביחד, צאו לפחות פעם בשבוע לסרט, לשתות באיזה בר, מסעדה. יש הרבה פעמים אצל הנבגד רצון להתכנס, להתבודד, להשתבלל לא לראות חברים ואפילו משפחה (סוג של להגן על הקן) זה בסדר, אך לאט לאט כדאי לחדש את המגע והיציאות עם חברים. צאו לנופש רק שניכם ועשו דברים שיזכירו וישחזרו את התקופה בה הכרתם והתאהבתם.

תשתדלו לעשות דברים אפילו בנאלים ביחד כמו קניות, לקחת את הילד לחוג ועוד כאלו דברים.

וכמו שאמרתי הכאב הנורא שבליבך יקהה עם הזמן ובמקום הסכין החדה שמפלחת את קרבייך תחושי תחושה עמומה. לא אשלה אותך, הנושא לא יימחה לעולם אבל תוכלי לחיות חיים טובים ומספקים למרות הפגיעה שחווית.

לא הייתי כרגע הולך למטפל המתמחה בטיפול זוגי מהטעם הפשוט שאת לבד. פסיכולוג קליני אצלו תוכלי לפתוח ללא חשש את ליבך, תחושותייך ופחדייך יהיה מספק. הוא יוכל להכיל אותך ולתת לך כלים ונקודות מבט שכרגע במצבך אינך יכולה לפתח בעצמך.

אם לאחר זמן המחשבות יהיו בלתי נסבלות ניתן יהיה לשקול טיפול בהיפנוזה.
 
אנונימית
09:27 19.11.15
לדעתי את מפספסת הזדמנות ואני אגיד לך למה.
לבגידה של אחד מבני הזוג יכולות להיות הרבה סיבות - שעמום, התרחקות, הזנחה, דחייה שמתפתחת עם הזמן, אהבה שמתה, ועוד. נכון יש כאלו שמדברים על ׳הזדמנות׳ אבל לדעתי זה סתם תירוץ למישהו שלא משתלט על היצר שלו.
דבר אחד בטוח- מי שבסופו של דבר מבצע את הבגידה הוא הצד החלש והפחדן וכשהוא מוצא שותף או שותפה שממלאים את מה שהוא חושב שחסר לו- הוא פשוט עושה את זה.
אין סיכוי שתצליחי לשקם את משבר האמון לבדך, משום שהבעיה מלכתחילה לא היתה בך- הוא זה שבגד, הוא זה שלא הצליח להשתלט על עצמו ועל יצריו ועל ההרגשה ה״טובה״ שנתנו לו הסמסים, וההיענות אליו במיוחד שאת כותבת שהוא לא מצליח לסיים את הקשר עד שאת לא דורשת בתוקף (ואני בספק גדול אם אכן לא היתה פגישה או מין ביניהם אלא אם כן הגילוי שלך היה בשלב מוקדם שהם פשוט לא הספיקו להיפגש).
את מתארת מצב שבהתחלה הוא מוכן להקשיב ולהכיל ובהמשך מאבד את הסבלנות וההכלה ואפילו ״מאיים״ שיפרד אם תמשיכי להזכיר את זה. זה נשמע כמו אדם שכמה שהוא אומר שהוא מצטער או מתחרט לא באמת מוכן להודות ולהתעמת עם הבעיות האמיתיות שלו כאדם ושלכם כזוג.
עד כמה שהחוויה המטלטלת והנוראה- הידיעה הברורה שהוא בגד בך היא מזעזעת - אם את באמת רוצה לשנות ולהבטיח לעצמך ולכם כזוג חיים טובים יותר בעתיד- את חייבת להבין שיש בזה הרבה עבודה. (אני מתנצלת אם אני מייאשת אותך אבל חצי שנה זה ממש לא הרבה זמן, אין תוקף לתהליך והוא יכול לקחת חודשים).
אם את באמת רוצה לשקם את האמון ולחיות בלי חששות שיום אחד הוא יבגוד שוב תאלצו לעשות את במשותף. זה יכול להיות בטיפול זוגי שבמהלכו תצליחי לשקם את האמון.
במילים אחרות- לא תצליחי לשקם אמון שלא את שברת מלכתחילה...
מה שבטוח- אם אכן תישארו ביחד בסוף התהליך הנישואים הזוגיות והיחסים שלכם לעולם לא יהיו אותו דבר וזאת ההזדמנות שלך לבנות וליצור משהו אחר ונכון.
כן, אני גם די בטוח שהיה שם הרבה יותר מ"שיחות".
שלום מיכל
צר לי על מצבך, אני מאמין שאוכל לעזור לך. אינך יכולה להמשיך בדרך הזו שמא תתמוטטי. אסור לך לסבול כך, שכן זה יפגע בבריאותך הנפשית ואף הגופנית.
רוטרי יששכר מומחה לזוגיות מתגמלת , למיניות האדם, ולטיפוח האהבה
 
דפנה גשיר
22:01 05.11.15
לום, אני נשואה ויש לנו ילד בן 2, הבעל לא ישן איתי מאז שהוא נולד ולא מכלכל אותנו אלא אנחנו חצי חצי בהוצאות . עקב כך אני לוקחת הרבה הלוואות(סטודנטית ומוציאה את הילד רוב הפעמים מהגן ככה שלא נישאר הרבה זמן לעבוד) והבנק כבר סגר לי את ה"ברז". לפי מה שאני זוכרת כתוב בכתובה שהגבר אחראי לכלכלת אישתו. יש כל הזמן ריבים סביב הנושא הכלכלי. אני רוצה להתגרש ולא רוצה את הילד איתי, ןשהוא יגדל את הילד. האם זה אפשרי והאם אצטרך לשלם לילד מזונות?
תודה מראש
 
יששכר רוטרי  
12:25 06.11.15
אנא פני לע"ד
 
דני
14:34 10.11.15
שלום לך הזויה..

תסלחי לי על ההקדמה איך את חושבת בכלל לוותר על משמורת על הילד? מתוך נוחות? אגואיסטיות? את לא תיסלחי לעצמך לעולם על מעשה כזה..ובטחו גם הילד!
בעלך חייב במזונות וכלכלת הילד בנוסף דמי מדור. אם השיקול שלך כלכלי תבקשי מזונות זמניים שהמינימום הוא כ-2,500=3,000 שח לילד אחד.

תילחמי אל תוותרי ולו למען הילד.
 
אנונימית
11:11 14.11.15
שלום לך
אחרי שהתגברתי על התגובה הראשונית שהיתה פחות או יותר מה שדני ענה- אני מודה שדי עצוב לי לקרוא את ההודעה שלך.
אני מניחה שחווית- או שאת חווה כעת משבר, דיכאון, סערת רגשות עצומה בנוסף למצב כלכלי קשה ואורח חיים תובעני - כל אלו ביחד גורמים לך להכריז הכרזות ולקבל החלטות שיש סיכוי גדול מאוד שתתחרטי עליהם במשך כל חייך. אחרת אין מצב נורמלי (ואני לא שוביניסטית) שאמא תוותר על הילד שלה. באמת נשמע לי כאילו ההודעה שלך שייכת לפורום תמיכה נפשית.
יחד עם זה אני אגיד לך- למרות שאת נשמעת מאוד ברורה וכאילו כבר החלטת - יותר מהכל ההודעה שלך משקפת מצוקה מאוד גדולה. לא כתבת בהודעה אבל הזכרת שאת סטודנטית לכן אני מבינה שאת צעירה יחסית. חבל שלא סיפרת גם מה הרקע לקרע בינך לבין האבא- אבל ברור שהיה בעבר קשר כל שהוא שהסתיים במשבר. אולי הילד הפך להיות כלי התנגחות ביניכם, אולי הנוכחות שלו בחייך מזכירה לך את המשבר כל הזמן. אבל- יקירתי, את האחריות על הילד שלך קיבלת כשהחלטת להמשיך בהריון (תמיד יש אפשרות לעשות הפלה). הילד שלך- בן שנתיים - לא בחר להיוולד ולא בחר אתכם כהורים! ועכשיו- בלי שום קשר לאבא, כמה הוא נותן, מה הוא נותן וכולי - האחריות לצרכים הפיזיים והנפשיים של הילד התמים והמסכן הזה הם כולם עלייך!
החלטה לוותר על ילד לא נלקחת מתוך שנאה, התחשבנות או כדי להתנקם באף אחד אחר. הנזק הנפשי שיגרם לילד ו- כן- גם לך ילווה את כולם לאורך כל החיים.
מעומק ליבי- אני מציעה לך- קודם כל לבקש ולקבל עזרה- עזרה נפשית שתעזור לך להתגבר על המשבר הנפשי, עזרה משפטית שתעזור לך לברר על זכויותייך כבת זוג או כמשמורת משותפת. בדבר אחד את צודקת- לילד שלך מגיעים חיים יותר טובים מלגדול עם אמא או אבא שלא רוצים אותו. הצלקות הנפשיות והנזק הרגשי שישאר לו לכל החיים הוא עצום! ולכן אם אחרי הטיפול והעזרה שתקבלי עדיין תחליטי לוותר על הילד יש אפשרות למסור אותו לאימוץ- לאנשים שבאמת ירצו אותו ויהיו מאושרים עם ילד בן שנתיים.
בכל מקרה- עד שלא תעניקי שלוות נפש לעצמך אין לך ולילד שלך שום סיכוי לחיים נורמליים.
מה שלא תחליטי אני מאחלת לך בהצלחה - ובעיקר לילד שלך. :(
 
דני
10:41 15.11.15
"אימוץ"???!! למה את מציעה אימוץ אם האימא מוכנה לוותר עליו יש לו עדיין אבא!! הצעה הזויה ולא במקומה!
 
אנונימית
10:49 15.11.15
אני מציעה אימוץ כפתרון אחרון ונואש. לפי מה שכתבה משתמע שגם האבא אינו מעוניין ולכן לטובת הילד בלבד- מגיע לו הורים שרוצים אותו. לדעתי זו הצעה הזויה יותר להמשיך לגדל ילד בהרגשה שהוא לא רצוי.
 
חסוי
00:17 01.11.15
קוראים לי אביאל אני בן 20. לפני 3 וחצי שנים הכרתי את חברה שלי היא הייתה ילדה מאוד חברתית והכל. היינו תלמידי פנימיה והקשר בנינו התחיל כסטוץ אם הזמן נהינו ביחד והיינו זוג של 24/7 עם הזמן הקשר הפך להיות אופססיבי משני הצדדים לא הסכמתי לה לעשות דברים כמו להסתובב אם בנים אחרים ומחקנו את המין השני מהפייסבוק, לפני שהיא הכירה אותי היא הייתה עם הרבה בנים נישיקות חירמונים וכאלהו לא שכבה כי אני לטענתה הראשון שלה. והיא הבטיחה לי שהיא תשתנה והכל יהיה כמו שצריך וככה היה סמכתי עלייה היית לנו גישה לפייסבוק אחד של השנייה ופלאפונים תמיד פתוחים באמת שהייתי 100% וגם היא הייתה. בתקופת כיתה יב' שלי (היא הייתה בכיתה יא) הרגשתי שאני מפספס את החברים שלי שגם ככה לא הייתי איתם רוב הזמן.. כי הייתי איתה תמיד. אמרתי לעצמי שאני חייב גם לחוות חברים בשנה האחרונה שלי בפנימיה פשוט ניפרדתי מימנה בצורה הכי נוראית שאפשר לא יודע פשוט לא ידעתי איך ניפרדים קשר ראשון שלי פשוט לא ידעתי. הייתי כל כך חרא ואגב עד היום אני מצטער על זה בקיצור היא לקחה את זה מאוד קשה אבל בצורה קיצונית ואיימה להתאבד אני זוכר שהיא חיבקה אותי חזק ולא נתנה לי ללכת פשוט היה לה כוח בידיים שלא הבנתי מאיפה זה, היא בכתה ובאה אלי בלילה לחדר ולא פתחתי לה התנהגתי ממש בצורה נוראית אלייה. היא נכנסה לדיכאון עמוק והתחילה טיפול בבית חולים פסיכיאטרי אחרי כמה ימים כבר דיברנו ושכבנו ותמיד דאגתי להדגיש לה שזה רק סקס ואנחנו לא ביחד כי פחדתי לחזור אלייה ושהכל יהרס. אני סיימתי את הלימודים ואחרי בערך שבועיים חזרנו כמובן שאהבתי אותה ובכיתי לה שאני מצטער ובאמת אני הצטערתי על הכל פשוט הייתי בשוק מעצמי. בזמן הזה שחזרנו הרגשתי שהיא בן אדם אחר הסתירה תמיד תפלאפון שלה אני חושב שהיא הייתה בוגדת בי ואז התגייסתי ליחידה קרבית ובמהלך הטירונות היא ניפרדה מימני ככה 3 פעמים ניפרדנו חזרנו ניפרדנו חזרנו בפרידה השלישית היא שלחה לי הודעה שהיא שכבה עם 3 בנים ושהמון נגעו בה ושהיא התנהגה כמו זונה. ואני כמובן סלחתי לה היא באה לטקס כומתה הכינה לי מתנות באמת הרגשתי שהיא אוהבת אותי. ועכשו היא ניפרדה מימני שוב. ואחרי שלושה ימים שהיה נתק היא שלחה הודעה שהיא מקווה שהכל בסדר איתי.. וכשאלתי למה היא ניפרדה עוד פעם היא אמרה שהיא לא יודעת למה.אני אוהב אותה מאוד וכל פעם ניפגע מחדש וכועס על עצמי כי היא תמיד מזכירה לי את הדברים הרעים שעשיתי לה וכמה שפגתי בה. וכל פעם אוכל את עצמי מחדש.. היא כל פרידה ניפרדת מימני בצורה קיצונית ואני בוכה לה רק נדבר בואי לא נפרק הכל והיא כל כך רעה אליי ואחרי כמה זמן שולחת הודעה מנסה לחזור אליי והיא יודעת שאני תמיד יחזור אלייה. המצב הזה נימאס לי אני לא בנוי לזה אני רוצה מערכת יחסים רגילה ולא בנוי לפרידות זה פשוט כבר נהיה הרגל רע מה.
אני באמת זקוק לעזרה תודה למי שקרא עד הסוף וגם יתן לי הכוונה מקצועית ומה הוא חושב מנקודת מבטו.
 
יששכר רוטרי  
11:52 01.11.15
שלום אביאל,
השורה התחתונה שלך היא זו שעשויה באמת לעזור לשניכם....כתבת: ו"גם יתן לי עזרה מקצועית".
אני יכול לומר לך שלדעתי המקצועית, שניכם פוגעים זה בזה כי אתם עדיין כעוסים, אבל גם אוהבים... כגודל האהבה כן גודל הפגיעה, העלבון, והכעס.....
אתם באמת צריכים ללמוד כיצד להירגע, וללמוד לאהוב מחדש, במינון כזה שגם תוכלו לכעוס זה על זה לפעמים, כל זאת, ברמה ובאופן שזה לא יפגע בקשר שלכם, ובסוף להשלים....ואז הפיוס יהיה מתוק מדבש....
רוטרי יששכר מומחה לזוגיות מתגמלת, למיניות האדם, ולטיפוח האהבה.
ניסנו כבר כמה פעמים אבל אני חושב שהיא פיתחה סוג של הרגל... להיפרד שנוח לה ומה עם זה שהיא שכבה עם אנשים זה בסדר ?
 
יששכר רוטרי  
11:19 03.11.15
השאלה היא מה אתה בעצם רוצה? האם אתה רוצה בהמשך הקשר איתה, באופן יציב, או שאתה רוצה להטיף לה מוסר על התנהגותה.....גם אתה ידעת להתנהג איתה באופן מביש....,אני יכול לעזור לכם להתקרב , אך לא למחוק את עברכם....
רוטרי יששכר מומחה לזוגיות מתגמלת, למיניות האדם, ולטיפוח האהבה.
 
חסוי
12:47 03.11.15
אני מאוד אוהב אותה אבל כבר לא מאמין שמה שהיה פעם יחזור... היא מאוד שומרת על עצמה בשביל לא להיפגע. ובעצם היא מדחיקה את הרגשות שלה גם שהיא איתי והכל אני דיי בטוח שהיא מנהלת קשרים אם גברים אחרים.
 
יששכר רוטרי  
13:13 03.11.15
אם היא תרצה לשמוע לייעוץ שלי, אז רוב הסיכויים ששניכם תהיו מרוצים. אם לא?! עליך לשכוח ממנה.
רוטרי יששכר
 
חסוי
14:27 03.11.15
ניכנסתי לחשבון האינסטגרם שלה דרך חבר משותף שלנו(שדרך אגב היא חסמה אותי) וראיתי תמונה עם מישהו שהם היו ביחד סופש אבל היא אומרת שהם לא ביחד.
 
חסוי
13:27 04.11.15
מה כדאי לעשות לוותר עלייה או להילחם ?
 
יששכר רוטרי  
11:28 05.11.15
דבר איתי , אני אבחן את כל האפשרויות ואתן לך את העצה הכי טובה.
רוטרי יששכר
 
חסוי
15:27 05.11.15
 
יששכר רוטרי  
12:23 06.11.15
אני אוכל להחליט לאחר כל המידע שאקבל אותו ממך.
יששכר רוטרי
י
 
חסוי
02:33 08.11.15
שבוע טוב יששכר היא התקשרה אליי ואמרה שהיא מוכנה שנלך לטיפול זוגי.
 
יששכר רוטרי  
10:49 08.11.15
כל מה שנותר הוא לתאם איתי פגישה, ומשם הכול ישתנה לטובה.
 
חסוי
16:36 08.11.15
היא יכולה רק עוד חודש יש לה תקופה עמוסה בנתיים מה אתה ממליץ לעשות לישמור איתה על קשר או לא ?
 
יששכר רוטרי  
16:50 08.11.15
יש לי שתי המלצות, הראשונה: לתת לה להתגעגע במהלך החודש הקרוב,
השנייה: תאם איתי פגישה על מנת שאכין אותך לפגישה עמה בעוד חודש.
רוטרי יששכר
 
אבי
03:57 08.11.15
פרידה פתאומית אחרי זוגיות של 5 שנים מגיל 17 עד 22, אהבה ראשונה וזוגיות ראשונה משני הצדדים.
התחלנו לצאת בכיתה י"ב ואנו גרים רחוק, אני מהצפון והיא מהמרכז, אהבה עיוורת לחלוטין עד כדי הברזה מבית הספר כדי להתראות ולהיות כל הזמן ביחד, משם לשירות צבאי כלוחם וגם היא עשתה שירות משמעותי ושרדנו למרות כל הקשיים.
תכנונים גדולים לעתיד ובאמת אהבה טהורה ללא גבולות...
עם השחרור מהצבא התחלנו להתרחק מכיוון שהיא מיהרה ללימודים ואני עוד רציתי לעבוד ולעשות פסיכומטרי וכו... בסוף יצא שטיילנו למזרח כחודשיים ביחד (טיול מדהים) ומשם חזרנו רק לכעסים ולריבים, הכל נראה שחור פתאום והיא החלה להכנס לדכאון.. טופלה אצל פסיכיאטר שאמר שאולי סובלת מדיכאון קל ושקל טיפול תרופתי.
ניסיתי לתמוך בה כמה שיותר, ויתרתי על העבודה ונסעתי אליה כמעט כל יום רק כדי להיות איתה ולהגיד לה שהכל יהיה בסדר זה עניין של זמן..

שבוע לאחר מכן התקשרה ואמרה שרוצה להפרד, ששונאת אותי ושלא רוצה לראות אותי בחיים... קללות וצרחות.
כשבועיים לאחר מכן התברר לי שיוצאת עם מישהו שאגב הם עד עכשיו ביחד.

עברו שלושה חודשים, אני מרוסק עדיין וכל לילה לא מצליח להפנים מה קורה לי בחיים, אני לא מצליח לתפוס את עצמי בידיים ולהגיד מספיק.

אנחנו בכלל לא בקשר, בהתחלה ניסיתי אבל בשל חוסר עניין מצידה והרגשת ההשפלה שלי פשוט הפסקתי...

לא מצליח לחשוב על אחרות, אפילו יצאתי עם מישהי כמה ימים אבל מהר מאוד החלטתי לסיים כי זה פשוט לא היא..
אני לא רואה את הדרך לצאת מהתהום..
אתה רק בן 22, ומדובר באהבה ראשונה וקשר ראשון, זה אולי לא נכון להיקשר לכל החיים מגיל 17, וייתכן שחברה שלך לשעבר הבינה את זה, ולדעתי בצדק.
חייבים לחוות עוד קשרים ועד מערכות יחסים, כדי לא להתחיל לחשוב בגיל שלושים או ארבעים, "מה הפסדתי?".
יקח לך זמן, אבל אתה תמצא אהבה חדשה ולא פחות סוחפת, וה בעצם מה שיעור לך לשים את הקשר הקודם בקונטקסט המתאים, אהבה ראשונה שהיתה ונגמרה.
 
חסוי
02:15 01.11.15
קוראים לי אביאל אני בן 20. לפני 3 וחצי שנים הכרתי את חברה שלי היא הייתה ילדה מאוד חברתית והכל. היינו תלמידי פנימיה והקשר בנינו התחיל כסטוץ אם הזמן נהינו ביחד והיינו זוג של 24/7 עם הזמן הקשר הפך להיות אופססיבי משני הצדדים לא הסכמתי לה לעשות דברים כמו להסתובב אם בנים אחרים ומחקנו את המין השני מהפייסבוק, לפני שהיא הכירה אותי היא הייתה עם הרבה בנים נישיקות חירמונים וכאלהו לא שכבה כי אני לטענתה הראשון שלה. והיא הבטיחה לי שהיא תשתנה והכל יהיה כמו שצריך וככה היה סמכתי עלייה היית לנו גישה לפייסבוק אחד של השנייה ופלאפונים תמיד פתוחים באמת שהייתי 100% וגם היא הייתה. בתקופת כיתה יב' שלי (היא הייתה בכיתה יא) הרגשתי שאני מפספס את החברים שלי שגם ככה לא הייתי איתם רוב הזמן.. כי הייתי איתה תמיד. אמרתי לעצמי שאני חייב גם לחוות חברים בשנה האחרונה שלי בפנימיה פשוט ניפרדתי מימנה בצורה הכי נוראית שאפשר לא יודע פשוט לא ידעתי איך ניפרדים קשר ראשון שלי פשוט לא ידעתי. הייתי כל כך חרא ואגב עד היום אני מצטער על זה בקיצור היא לקחה את זה מאוד קשה אבל בצורה קיצונית ואיימה להתאבד אני זוכר שהיא חיבקה אותי חזק ולא נתנה לי ללכת פשוט היה לה כוח בידיים שלא הבנתי מאיפה זה, היא בכתה ובאה אלי בלילה לחדר ולא פתחתי לה התנהגתי ממש בצורה נוראית אלייה. היא נכנסה לדיכאון עמוק והתחילה טיפול בבית חולים פסיכיאטרי אחרי כמה ימים כבר דיברנו ושכבנו ותמיד דאגתי להדגיש לה שזה רק סקס ואנחנו לא ביחד כי פחדתי לחזור אלייה ושהכל יהרס. אני סיימתי את הלימודים ואחרי בערך שבועיים חזרנו כמובן שאהבתי אותה ובכיתי לה שאני מצטער ובאמת אני הצטערתי על הכל פשוט הייתי בשוק מעצמי. בזמן הזה שחזרנו הרגשתי שהיא בן אדם אחר הסתירה תמיד תפלאפון שלה אני חושב שהיא הייתה בוגדת בי ואז התגייסתי ליחידה קרבית ובמהלך הטירונות היא ניפרדה מימני ככה 3 פעמים ניפרדנו חזרנו ניפרדנו חזרנו בפרידה השלישית היא שלחה לי הודעה שהיא שכבה עם 3 בנים ושהמון נגעו בה ושהיא התנהגה כמו זונה. ואני כמובן סלחתי לה היא באה לטקס כומתה הכינה לי מתנות באמת הרגשתי שהיא אוהבת אותי. ועכשו היא ניפרדה מימני שוב. ואחרי שלושה ימים שהיה נתק היא שלחה הודעה שהיא מקווה שהכל בסדר איתי.. וכשאלתי למה היא ניפרדה עוד פעם היא אמרה שהיא לא יודעת למה.אני אוהב אותה מאוד וכל פעם ניפגע מחדש וכועס על עצמי כי היא תמיד מזכירה לי את הדברים הרעים שעשיתי לה וכמה שפגתי בה. וכל פעם אוכל את עצמי מחדש.. היא כל פרידה ניפרדת מימני בצורה קיצונית ואני בוכה לה רק נדבר בואי לא נפרק הכל והיא כל כך רעה אליי ואחרי כמה זמן שולחת הודעה מנסה לחזור אליי והיא יודעת שאני תמיד יחזור אלייה. המצב הזה נימאס לי אני לא בנוי לזה אני רוצה מערכת יחסים רגילה ולא בנוי לפרידות זה פשוט כבר נהיה הרגל רע מה.
אני באמת זקוק לעזרה תודה למי שקרא עד הסוף וגם יתן לי הכוונה מקצועית ומה הוא חושב מנקודת מבטו.
 
יובל
10:37 29.10.15
מאוד אשמח לשוחח עם אנשים שחווים ומתמודדים כיום, בהווה עם פרידה מאוד כאובה.
 
לירן
07:51 25.10.15
שלום,

אני נשוי ללא ילדים וזו הסיבה שבגינה אני רוצה להתגרש ( הבעיה אצלה ).
יש לנו דירה עם משכנתא + חשבון בנק משותף.
ביררתי אצל מספר עורכי דין והם כולם אמרו לי אותו הדבר: שעדיף לי ללכת לבית דין אזרחי ושתוך חודשיים שלושה אני מסיים את התהליך בעלות של 50,000 ₪ פלוס מינוס.

טוען רבני אמר לי שתוך 4 – 5 חודשים אני מסיים את התהליך בעלות של 11,000 ₪.
כמובן שטוען רבני יכול רק לפנות לבית דין רבני.
וברבני היא יכולה להשקות עליי יותר ,לפחות זה מה שהבנתי

השאלה שלי מה עדיף ? ולמה המחירים של העו"ד בשמים ?
 
ירון
16:34 19.10.15
שלום רב. אשמח לעזרה
אני נשוי כבר שש שנים (בזוגיות שמונה), עם ילד ועוד אחד בדרך. כבר מספר שנים שהתשוקה המינית של אשתי כלפי נמצאת על אש נמוכה מאוד (יחד עם גילויי האהבה והחום). היא טוענת שהיא פשוט "איבדה את המוג'ו שלה".
לפני כשלוש שנים גיליתי במקרה שהיא מפנטזת ללא הפסקה על האקס שלה, ברמה של להציץ לו בעמוד הפייסבוק מדי יום ולחלום עליו בלילות (הוא חי בחו"ל והם לא בקשר עוד מלפני שהיא הכירה אותי). התעמתתי איתה על זה ואחרי מספר שיחות כנות בנושא, הגעתי למסקנה שזה "צל" שאני אצטרך לחיות איתו כל חיי. היא אפילו הצליחה לשכנע אותי שנהיה בזוגיות פתוחה, לטענתה כדי שאני אמצא מישהי שתספק אותי,אבל לדעתי זה כדי שהיא תוכל להמשיך להזין את הפנטזיה שלה במוח. אני לא שואף לזוגיות פתוחה או למישהי אחרת, אז לא "ניצלתי את ההזדמנות".
בשבועות האחרונים גיליתי, ללא ידיעתה (אחרי הצצה בטוויטר שלה), שהיא ממשיכה בזה בכל הכוח. זה פחות או יותר כל מה שמעסיק אותה, והיא אפילו ניסתה ליצור איתו קשר מספר פעמים, אבל הוא לא נשמע נלהב לדבר איתה, אז הם לא בקשר. זה לא מפריע לה לפנטז על החיים איתו או על סקס איתו, לבכות על מר גורלה ועל הלב השבור שלה (אבל לא שוכחת לציין שאין לה שום שאיפה לעזוב אותי ושאני "בחירה מעולה לבן זוג". הפנטזיה שלה זה לנהל זוגיות עם שנינו יחד).
אני כבר מותש נפשית מזה. אין לי כוחות להתעמת איתה על זה שוב ולנהל שוב את אותה שיחה אותה אנחנו מנהלים פעם בשנה. אני שותק ושותק ושותק ושותק... מחכה שהיא תתאשת, תבין, תטפל בעצמה או משהו כזה. אני כבר באמת לא יודע מה לעשות...
 
מאור
19:44 19.10.15
אפשר לדרוש מבן זוג להיות נאמן ולא להיפגש ולחוות אחרים.
אבל איך מונעים ממישהו לא לחשוב, לפנטז?
ברור שהבחור נשאר נושא לא פתור בשבילה, זה קורה כשקשר נגמר מכל מיני סיבות בפריחתו ולא מוצה עד תום.
במקרים שהכרתי דוקא נוצר קשר ומפגש עם האקס, דבר שדווקא חיסל את הפנטזיה לעד לנוכח המציאות מול הפנטזיה.
מצד אחד אתה לא יכול למנוע ממנה לפנטז.
עם זאת זה ממש לא הוגן כלפיך. לא הרבה היו מוכנים לחיות בצילו של אחר.
בתחושה שלי היא מבינה שאתה משלים עם הנושא בלית ברירה
אתה כבר שלה, ברור ומובן והוא בלתי מושג, בלתי פתור, מרגש.
אולי הגיע הזמן להיות קצת פחות ברור מאליו. קשה לומר אם זה המהלך הנכון בלי להכיר אותה ולשמוע את הצד שלה.
אני מבין שאתם מדברים וזה כבר טוב כדי לפתוח את העניין.
אם אתה מאמין במונוגמיה אתה תתקשה לחיות לצידה ולהתנחם בעובדה שלא קורה בניהם כלום רק בגלל המרחק וחוסר רצונו בכך.
תבדוק טוב טוב עם עצמך האם אתה יכול לחיות כך לאורך זמן.
היא במידה ומסכים יכולה להיפגש עם איש מקצוע שיבדוק איתה על מה זה יושב אצלה ואיזה צורך זה ממלא.
למרות שיתכן שהדמות שלו מעוררת מעט את מה שכבה בתוכה מזמן, אל לך להשלים עם המצב הזה במידה וזה מכאיב לך.
 
לי
19:44 19.10.15
קיבלתי חוות דעת של גברים לפוסט שלי שעזרו לי לחשוב על כמה נקודות, אז אולי כאישה אני אנסה לעזור.אם אני מבינה נכון, מדובר בפנטזיה ולא בבגידה מוחשית. איך היא מתכוונת לחיות לצידו או לנהל איתו רומן? אני הייתי בודקת את דרישתה לזוגיות פתוחה, ואני אסביר למה כוונתי בעדינות, על מנת לא להכעיס נשים נוספות חלילה.... לנו,לנשים, יש כל מיני דרכים לבדוק כמההבעל / בן הזוג אוהב אותנו ומוכן להילחם עלינו. אם היית מסכים, יכול להיות שכאן היית מאבד אותה. פנטזיה לא הכרח חייבת להיות בעייתית, אבל התכתבויות מאחורי הגב כן.שאלת אותה למההיא צריכה את זה? הרי בחרה בך כבן זוג ועומדת מאחורי זה. גם מהשציינת לגבי תשוקה שירדה כבר כמה שנים בעייתית. אישה צריכה יחס. תנסה לקחת את ה לכיוון של למצוא דרך לרגש אותה ולהחיות. תחזר, תקנה מתנות.הוא אי שם בחו"ל, אתה כאן.אבל-אם תראה שזה הולך לכיוון אחר והיא ממשיכה, כאן יכול להיות שזהמשהו אחר. מדבריך עולה שהיא רוצה שתדע, ובוחנת עד כמה תהיה מוכן להילחם.יכוללהיות שאני טועה,אבל רק אתה יודע מול מה אתה מתמודד.בהצלחה!
 
מאור
20:08 19.10.15
שהיא אישה מודעת, בשלה שבאה לשיחות האלה מאוד ברורה.
היא בטוחה בו ולא אתפלא אם הוא ממילא מפרגן ומחזר אחריה.
אלא שלפעמים דוקא זה מה שקלקל, הכל עניין של מינון.
קצת לקראת וקצת לאחור.
אישה לא פועלת כך כדי לגרום לבן זוגה לקנא ולמשוך אותו, אלא בעזרת דמות ערטילאית והתנהגות מוחצת רק מעט.
ישנם דברים שמשיגים יותר נזק מתועלת ולכן לא הרבה אנשים יגידו שהם כמהים לאקס לאורך כל כך הרבה זמן.
 
יששכר רוטרי  
11:32 21.10.15
שלום ירון,
מצב זוגיותך ממש לא קל , כי למעשה אתה נלחם בדמות חצי וירטואלית, שאפילו אינה מנסה להפריד ביניכם.(הואיל שהוא בחו"ל).
לא במקרה אשתך מפנטזת על האקס שלה....ואני מניח שזה לפחות משתי סיבות:
1. היא כנראה שהיא אהבה אותו, והוא זה שעזב אותה.
2. מאידך אתה לא מהווה אטרקציה עבורה, אינך מאתגר אותה, היא מחבבת אותך , ולא יותר.
אתה מבקש שאשתך תטפל בעצמה....אין דבר כזה!
היא התמכרה לפיטוזים שלה, כמו אלכוהוליסט לאלכוהול.
אם היא תרצה עזרה לטיפול, וגם אתה תצטרך להשתנות....זה ניתן לעשות.
רוטרי יששכר מומחה לזוגיות מתגמלת ולמיניות האדם.
 
דודו
11:19 16.08.15
אני ואשתי נשואים כ 10 שנים , לא מצליחים להביא ילדים עכב בעיית פיריון של אשתי.
אני מעוניין להתגרש מאשתי ולהכיר אשה אחרת כדי שאוכל להתחתן אתה ולהביא איתה ילדים.
הנכס היחיד שבבעלותנו הוא דירה שיש עליה משכנתא + חסכונות משותפים


שאלותי:
1 - האם אני מחוייב לאשתי בסכום שהתחייבתי בכתובה? או בכל סכום אחר?
2 - אם אני פותח תיק בבית דין רבני, האם היא יכולה לפנות לבית דין אזרחי? במקביל להתנהלות התיק בבית דין הרבני או אחרי סיום
ההתדיינות בבית דין הרבני?
3 - האם היא יכולה לעקב אותי במתן הגת בצורה כלשהיא?
4 - מה פלוס מינוס משך ההליך?
5 - האם בזמן הליך הגירושין אני יכול לצאת ולהכיר נשים אחרות ?
6 - מה המשמעות שאני בוגד בה, כלומר יוצא עם מישהי אחרת כל עוד אנחנו נשואים? ( מבחינת בית דין רבני\אזרחי)
7 – מה המשמעות שאני יוצא עם נשים אחרות כאשר אנו פרודים ? ( מבחינת בית דין רבני\אזרחי)
 
אבי
14:36 16.08.15
היה לי מקרה די דומה לשלך והתייעצתי עם משרד עו"ד זמיר-שפירא הם מבינים גם בבית משפט וגם בבית דין רבני
 
לי
00:18 16.10.15
אמנם לא ביקשת בפוסט דעה, אך חשוב לי לשתף כמי שהיתה במהלך טיפולי פוריות. אני לא יכולה לשפוט אותך חלילה כי לשמחתי הם צלחו ויש לי 3 ילדים, אך היתה תקופה שלא היינו בטוחים אם יהיה ילד נוסף. נרצה או לא, לא משנה אצל מי הבעיה, האישה היא שעוברת תהליך פיזי. זו לא אשמתה. מקוה שלא תכעס על שאלתי , אבל האם אתה אוהב אותה...?היה ולא היה נושא הילדים על הפרק, היא האדם שהיית רוצה לחיות איתו?הרי התחתנתם מסיבה מסוימת.אתה כרגע פונה החוצה על מנת לחפש אם לילדים, לא שותפה לחיים שתכיל גם אותך.האם שקלת את המחיר הזה שתשלם...? לא אשקר לך, הורות היא דבר מדהים והיום ישנן אלטרנטיבות , שעם בן זוג שאוהבים שווה לבדוק. ונקודה נוספת למחשבה-אם הבעיה היתה אצלך, היית מצפה שהיא תעזוב או תישאר לצידך ותמצאו פתרון חלופי..? אתה לא חייב להגיב וסליחה אם אני עונה לשאלות שלא שאלת, פשוט קצת כאב לי לקרוא את הדברים. בכל מקרה מאחלת לך בהצלחה.
 
נחמה
12:36 15.10.15
שנינו גרושים (מעל 40 דתיים ) והורים לילדים
קשר כמעט שנה נפרדנו לפני שלושה חודשים

בתקופת ראש השנה חזרנו לדבר,סמס מעט פעם בשבוע בערך
לפני כשבועיים התקשר להזמין לשבת (אנחנו דתיים זה אומר 25 שעות יחד) הוא משמורן של ילדיו
כך שהם איתו 24/7 כבר 4 שנים.
אמרתי שאני רוצה להיפגש איתו לבד ולדבר
הוא לא מוכן
מבחינתו הקשר הזוגי נגמר, אני מוזמנת כאורחת
לא נסעתי לשבת
האם זה ניסיון לחזור לקשר?
האם זה רק רצון לסקס עם משהוא מוכר?


ואם כן למה להזמין לשבת שאי אפשר באמצע לחזור הביתה?
למה להפגיש אותי שוב עם ילדיו?
בשנה שהיינו יחד הייתי מגיעה לשבתות והחיבור עם ילדיו הוא טוב.
ברור שהתשובות אצלו אלא שהוא לא מוכן לדבר על הנושא
 
מאור
21:14 15.10.15
את זה מה יש כרגע.
אולי את משרה אווירה נעימה בבית, עניין לילדים וגם לו.
את מציינת את אופציית הסקס, אם יש כזה, זה בהחלט תמריץ.
אולי את גם עושה ותורמת בבית למשל ניקיון, בישולים.
מי יודע אילו עוד תפקידים שרק הוא יודע שנוכחותך ממלאים.
קשה להגיד, מה שבטוח את רק אורחת ולא יותר.
אם זה לא מתאים לך, אל תהיי שם.
חבל למשוך את זה.
 
מאור
21:14 15.10.15
את זה מה יש כרגע.
אולי את משרה אווירה נעימה בבית, עניין לילדים וגם לו.
את מציינת את אופציית הסקס, אם יש כזה, זה בהחלט תמריץ.
אולי את גם עושה ותורמת בבית למשל ניקיון, בישולים.
מי יודע אילו עוד תפקידים שרק הוא יודע שנוכחותך ממלאים.
קשה להגיד, מה שבטוח את רק אורחת ולא יותר.
אם זה לא מתאים לך, אל תהיי שם.
חבל למשוך את זה.
 
רונית
10:44 14.10.15
מזה כחודשיים בעלי חידש קשר עם בני כיתתו מבית ספר יסודי, אשר את רובם לא פגש כמה עשורים. הקשר מתנהל בווטסאפ קבוצתי וגם אישי עם חלק מהאנשים וגם בשיחות טלפון.

בין החברים ישנה גברת אחת, גרושה, איתה בעלי מנהל תקשורת אינטנסיבית בוואטסאפ , עם עדכונים יומיים, לבבות, מחמאות, ומסתבר גם שיחות טלפון שאת חלקן יוזם בעלי,היא מתקשרת אליו בבוקר כשהוא בדרך לעבודה.. ותמיד לא לידי. זה כבר התחיל לעצבן אותי כי גם ככה הוא פתאום שעות עם הטלפון, ערבים שלמים, והוא אומר שזו רק התרגשות. חלק מההתכתבויות הוא מראה לי, וכך הבנתי שחלק הוא מוחק..., וגם התחיל להסתיר ממני... כשדיברתי איתו על זה ענה במתקפה שהוא מרגיש שאני מגבילה אותו ולכן לא משתף אותי, ושאותה גרושה (ששלחה לו תמונה די פרובוקטיבית שלה) מעניינת אותו כי יש לה סיפור חיים קשה והוא רק נחמד אליה ושאני יותר מדי רכושנית.


זה ברמה שהוא הולך לשרותים עם הטלפון, אם אני נכנסת לחדר הוא מיד מוריד את הטלפון...

לי זה מסריח... אבל אני לא רוצה לריב איתו.אני רוצה להיות חכמה ולא צודקת

ידוע לשנינו כי מצב הפוך לא היה מתקבל...

מה לעשות?
אבל לא מההתרגשויות שהיית רוצה שבעלך יחוש כלפי אישה אחרת.
ככל הנראה שזה אכן התחיל כדבר תמים של פגישת מחזור. אבל אז זה קיבל תפנית אחרת עם אותה גברת. לפי מה שאת מתארת-רגשית הוא כבר שם, ופיזית אולי עוד לא (ואולי כן), בדרך לשם. התנהלותו מולך מחשידה: מסתיר ממך, מכחיש (אבל כל בוגד עושה זאת עד שמאמתים אותו עובדות מוצקות) ומאשים אותך בהתנהלותו (כי ״ההגנה הכי טובה היא ההתקפה״, זו גם טקטיקה שלרוב בוגדים נוקטים בה). לא יעזור לך לבלוש אחריו ולהציק לו בשאלות כי הוא כמובן ימשיך להכחיש.
אם רוצה הוכחות תפסיקי להציק לו בשאלות ותעשי זאת מבלי שיחשוד. והיות וקשה לבד, תפני לעזרה מקצועית. (בהתחלה מספיק אולי רק דבר פשוט כמו התקנת תוכנת ספיי בפון. זה גם לא מאוד יקר). גם אם יהיו לך הוכחות שהוא אכן בוגד (רגשית ו/או מינית) אל תגלי לו אלה תחשבי טוב טוב מה ואיך רוצה להמשיך מכאן ולפני שתגלי לו שגילית תתיעצי עם עורך דין.
וכמובן, אם רוצה להמשיך בזוגיות תקחי אותו לשיחה ״יחסינו לאן?״. אבל זה רק כשיש לך הוכחות מוצקות לגבי דברים שהם מחוץ להסכם הזוגי (הלא כתוב) שלכם ושלא ניתנים להכחשה על ידו.
 
מאור
21:07 15.10.15
אוי כמה קשרים כאלה נוצרו מפגישות המחזור.
זה מצב המאפשר לגיטימציה לאנשים לנהל קשר לכאורה ידידותי בלתי מזיק ואחרי שיחות רבות של חוויות וזיכרונות משהו מתחיל לקרות.

לצערי כמו שדונה אמרה, זה ממש לא נראה טוב.
את לא תוכלי לעצור את זה עם כובע ה"חושדת" זה רק יזיק לך.
יש דרכים לגלות מה קורה שם ולו רק כדי להציל את המצב בזמן.
 
מאור
21:07 15.10.15
אוי כמה קשרים כאלה נוצרו מפגישות המחזור.
זה מצב המאפשר לגיטימציה לאנשים לנהל קשר לכאורה ידידותי בלתי מזיק ואחרי שיחות רבות של חוויות וזיכרונות משהו מתחיל לקרות.

לצערי כמו שדונה אמרה, זה ממש לא נראה טוב.
את לא תוכלי לעצור את זה עם כובע ה"חושדת" זה רק יזיק לך.
יש דרכים לגלות מה קורה שם ולו רק כדי להציל את המצב בזמן.
 
שחר
14:51 09.10.15
שלום רב,
לפני קצת יותר משנה סיימתי זוגיות עם מישהי שהייתה הדבר הכי קרוב לאידאל שלי מבחינת בת זוג והיה בינינו חיבור שאין שני לו. הקשר היה שנה, במהלכו שנינו היינו סטודנטים. לפני שהתחלנו לצאת יחד, הייתי משוכנע שאיני מעוניין בזוגיות בשלב ההוא והבהרתי לה את העניין ואפילו הדגשתי שזה סתם יפגע בחברות הקיימת בלימודים. היא בכל זאת התעקשה שננסה וכך קרה. בתחילת הדרך המשותפת אני עדיין הייתי במין מחשבה שזה לא יחזיק הרבה ופשוט גרמתי לעצמי לא להיות בקשר. זה התבטא בעיקר במין תחושה ששידרתי שאני לא רואה עתיד/מחוייבות כלפיה יותר מהקיימת בשלבים הראשונים של הקשר. בעיקרון הייתי טיפש ולא רציני למרות כל החוויות הרציניות שהיו לנו. בסופו של דבר, עם המשך הקשר, אני מאמין שהחוסר ביטחון שהקנתי לה, הטעויות כבן זוג אכלו אותה מבפנים ולאט לאט היא איבדה את הרצון להמשיך את הקשר איתי. אני לעומת זאת התחלתי לפתח רגשות מאוד חזקים אליה ורצונות למשהו בהחלט יותר רציני. הבעיה שאת כל מה שהרגשתי וקיוויתו לו היה רק בתוך הראש שלי ולא במעשים בפועל (פחדים ממחוייבות שעדיין ליוו אותי בשלבים הללו). בסופו של דבר היא בחרה לעזוב אותי. הפרידה נחתה עלי כרעם ביום בהיר. אני יודע שהפרידה הייתה מוצדקת לחלוטין ובמקום, ואפילו הייתה טובה לי מכיוון שהיא גרמה לי להיפתח לרגשות שלי, למחשבות שברחתי מהן ובאמת להבין מה היה לי ומה הפסדתי. בשלבים הראשונים לאחר הפרידה מאוד ניסיתי לגרום לשנינו לחזור אך הייתי טיפש, אובססיבי ולחוץ והתנהגתי בהתאם, דבר שבכלל לא תרם לסיכוי חזרה אם בכלל היה וקיים. כך חלפה לה שנה של שמירת קשר קרוב חלקית (היה קשה להתנתק לחלוטין בגלל הלימודים המשותפים) שבו הסכמנו לשמור על קשר ידידותי (שגלש לפעמים לאינטימי). בכל הזמן הזה תמיד ידעתי שאני רוצה שנחזור להיות בזוגיות ורצון הזה ליווה מאחורי הקלעים כל סיטואציה בינינו אך לצערי הרב הצד השני פשוט לא היה במקום הזה. היה לי מאוד קשה עם המצב. אבל הקושי האמיתי היה בשלבים בו היו שיחות על הרגשות שלנו. מאז הפרידה ועד היום, לא משנה כמה זמן של נתק מוחלט/חלקי, ולא משנה באיזה סיטואציה היינו יחד תמיד היא אמרה לי את הדברים "אתה מאוד חסר, זה לא אותו דבר בלעדיך, אף אחד לא מתקרב לקרסוליים שלך, אתה מדהים"...ולפעמים היה יוצא לנו להיפגש וכל מה היה קורה בינינו היה פשוט נפלא (גם לפי דבריה) עד כדי כך שאנשים בסביבתינו היו בטוחים שאנחנו זוג יחד. בכל הרגעים הללו, הייתה עולה שאלת ה"האם יש סיכוי שננסה שוב". תמיד התשובה, היתה שהיא לא יודעת מה היא רוצה ואיפה היא נמצאת בחיים לא יודעת להחליט. כיום אנחנו מנותקים לחלוטין. בראש השנה קיבלתי הודעות ששוב שמשבחות אותי וכתבה לי ששום גבר לא מתקרב לקרסוליים שלי. אני כבר התגברתי עליה ומנסה להכיר בחורות אחרות אבל לא יכול להפסיק להתגעגע אליה ולרצות לנסות להיות יחד. היא מאוד נדירה, מושכת אותי בהמון אופנים ואישה שהייתי צועד איתה במסע החיים.
מה עושים במצב כזה ?
 
דני
16:17 11.10.15
שלום לך.

לדעתי איבדת אותה מזמן.. לא הערכת את מה שיש לך בידיים..אישה כשמסתובב לה הפיוז נגמר הסיפור ולא ניתן להחזיר את הגלגל לאחור...

סורי אבל זו האמת..

אתה תיזכר בה כאשר תהיה בן 60 עם ילדים כמעט בכל יום וגם היא בך..אבל יחד לא לא תהיו..
 
חסויה
11:53 13.10.15
לאור ההודעה שקיבלת ממנה נשמע שגם היא חושבת עליך וכנראה שעוד לא נמצאת בקשר אחר אם היא כותבת לך את הדברים האלה.
אני ממש לא חושבת שזה אבוד... למה שלא תציע לה להיפגש ותנסו שוב לדבר על הדברים ותנסה את הגישה הישירה תגיד לה שאתה רוצה לנסות שוב ושאתה במקום אחר מבחינת בגרות ושאתה מוכן לתת לה את כל מה שלא נתת אז ושאתה מוכן לעשות הכל בשביל שזה יעבוד ושתעשה אותה מאושרת.
מקסימום היא תגיד לא ואז באמת תתנתקו סופית.
אבל מה יש לך להפסיד? ניסיון אחרון וישיר וגם אם זה לא יעבוד אתה תהיה שלם עם זה כי עשית מה שיכלת.
+ הוספת הודעה
   1  2  3  4  5  6  7  8  9  ...  119  
 חיפוש בפורום זה
המידע באתר אינו מהווה תחליף להתייעצות עם גורם מקצועי והינו בהתאם לתנאי השימוש
מנהלהודעה מקוריתתגובהללא תוכןהודעה חדשההודעה עם תמונההודעה עם וידאו
תגיות
גירושין   פרידות   בעיות בזוגיות   בעיות בנישואים   יעוץ זוגי   בגידה   גירושין וילדים   בגידות   זוגיות במשבר   בגידה בנישואין
RSS RSS פורום פרידות, גירושין, בגידות