בריאות, רפואה
מאמרים | פורומים | רופאים  
  חיפוש במאמרים  
הריון ולידהדיאטה, תזונהתרופות, ויטמיניםעיניים, משקפייםניתוחים פלסטייםרפואה משלימהקוסמטיקה, איפורעיצוב שיערפסיכולוגיהאורטופדיה
 
מין, יחסים, זוגיותכושר גופנירפואת שינייםרפואת ילדיםלב, כלי דםעזרה ראשונהמחלות, טיפוליםגיל הזהבחוק משפט, ביטוחמתכוני בריאות
 בריאות ראשי»פורומים»פורומים תמיכה נפשית, פסיכולוגיה»פורום פגיעה מינית, תקיפה מינית, הטרדה מינית
הוסף למועדפים 
פורומים רפואיים
 

פורום פגיעה מינית, תקיפה מינית, הטרדה מינית

פורום תקיפה מינית - פגיעה מינית הוא המקום לספר, להתייעץ ולקבל תמיכה בנושא הטרדה מינית. פורום תקיפה מינית - פגיעה מינית יעסוק ב: תקיפה מינית, הטרדה מינית, מעשה מגונה, מעשה מגונה בקטין, תלונה על אונס, פגיעה מינית ועוד
מנהלי פורום פגיעה מינית, תקיפה מינית, הטרדה מינית:
עו"ד דורון ויינרייך
לפרטים נוספים
עו"ס שירלי קורין
לפרטים נוספים
נפגעתי מינית מרופא גינקולוג. פגיעה ודאית שאנשי מקצוע אישרו לי שזו פגיעה כמעט כאונס.!
שאלתי היא. איך אני יכולה להוכיח במשטרה פגיעה? הבעיה שלי שזה רופא שמאד מוכר וונראה כזה עדין. וכן הוא עובד עם חרדים בירושלים ובביתר ויש לו שם טוב. למה שהמשטרה תאמין לי.?
הפחד שלי גם כי כבר היו נגדו שתי תלונות במשטרה שלא יצא מהם כלום.
אמנם מאוחדת פיטרו אותו אך עדיין עובד עם קופות אחרות.
הייתי מוותרת על הקטע של המשטרה אבל לא מסוגלת שאני חייה בסיוטים ולא נרדמת בלילות והוא מסתובב חופשי.
המשטרה תבין שזה רופא סידרתי וכן יאמינו לך.
 
דינה
12:32 16.05.16
dina25821@gmail.com זה המייל שלי לכל מי שיכול לעזור לי בעניין.
 
מיקי שטטמן
10:25 17.05.16
אתה עוד מעיז להגיב כאן אחרי מה שעשית ?
 
עו"ד דורון ויינרייך  
13:19 17.05.16
שלום
שלחתי אלייך מייל אישי.
בכבוד רב
 
דני
13:20 19.05.16
למה את מוותרת לו???
 
מיקי שטטמן
09:34 22.05.16
מיקי שטטמן
כבר יומיים שאני מרגישה מועקה, אשמה וגועל. לפני כיומיים נסעתי עם חברה במונית. הייתה אווירה מצחיקה דיברנו ואז הנהג היה אחד כזה שמדבר חופשי ואוהב לדבר ולהגיד מה הוא קלט" עלינו. שחברה שלי היא היפר ועליי אמר שקטה. ואז חברה שלי זרקה ש"אדם משעמם בלי אקשן" (כי אני בתולה) וצריך להנות מהחיים והנהג אמר שסקס זה לא הכל ובלה בלה בלה ונתן להרגיש כאילו הוא על תקן מבוגר כזה שמייעץ ועם ניסיון חיים ואמר לי שאני צודקת שאני לא הולכת עם כל אחד וכו. ואז כשחברה שלי ירדה בביתנ. הוא הסיע אותי לבית והמשיך בשיחה ושאל איך לא היו לי קשרים עד כה ואם בכלל לא היה , אז אמרתי שלא, ואז הוא אמר: רגע אז לא שכבת? ואיכשהו לא יודעת להסביר זה הרגיש כאילו הוא באמת מייעץ וגם טרח לספר שמלא מתייעצות איתו בהכל. אז עניתי לו והוא עצר את המונית לסיגריה והמשיך לדבר כאילו מבין וכו ואמר כל הכבוד וכששאלתי לדעתו אם הוא חושב שזה בסדר כך או כצו שחברה שלי אומרת ללכת ולעשות את זה, אז הוא אמר שגם וגם וכאילו סיפר סיפורים מידידות שלו והסביר לי דברים וזה כלל מילים מאוד בוטות, וכאילו לאט לאט הוא גם שאל שאלות חודרניות וגסות אבל כן השבתי עליההן בכן ולא וגם היו פעמים שלא ידעתי מה לומר אז יצא משהו וכל הזמן הזה הרגשתי גןעל אבל לא הצלחתי למנוע מלהמשיך לענות, לא יודעת להסביר את זה כאילו מלווה אותי תחושה של אי נעימות ממנו אז אני עונה כזה, והוא כאילו מתיימר לייעץ אבל מדבר גסויוץ ומייעץ לי כביכול לגבי בחורים בחוץ ומוסיף הערוץ שאני ממש יפנ וחזה קטן ורזה , בקיצור כלל שאלות ומילים בוטות ואני כמו סתומה משיבה לו. לקראת הסוף לאחר 40 דקות היה רגע שהוא שם אצבע על הגרביון כי הוא אמר שאני לבנה , והרגשתי קפואה כי בדרך כלל אני אדם שמלכתחילה יתקוף אבל משום מה לא יצא לי להגיד משהו ופה הרגשתי ממש דוחה ועדיין לא הצלחתי. לתקוף אז אמרתי כזה שבסך הכל לא אכפת לי מהמין ושהכי חשוב זה גבר טוב לחיים. ואז אמר לי שאני בחורה מקסימה וטובה וצנועה ואחר כך אמר כזה יעני כמו חברים יאללה תביאי נשיקה בלחי ולילה טוב, אז אני לא יודעת מה קרה לי אני לא מצליחה להסביר אץ זה כאילו אני נגעלת בתוכי אבל האי נעימות מניעה אותי והתקדמתי לץת נשיקה בלחי ולא הצלחתי קפאתי פשוט לא יכולה להסביר אז הפנתי את הלחי שכאילו שיתן לי ואלך מהר, ואז התקרב ונתן חיבוק ונשיקה אבל התחמקתי כזה השפלתי את הראש אז זה לא היה מגעי ממש. אני חזרתי לבית בכיתי הרגשתי גועל , ווהוא לקח אץ המסםר שלי שכביכול ייעץ לי בחיים, ויש לציין שכם אמר שקדימה שאעשה את זה כבר ושאם אהיה מוכנה שאדבר איתו ואתייעץ והוא יכיר לי גבבר חמוד ולא מניאק ועוד כל מיני תיאורים מגעיליםתסכול, אשמה אני מרגישה אשמה וגועל עם עצמי ואני כל הזמן מתייסרת איך באותם רגעים לא תקפתי לא עצרתי והצשכתי לדבר איתו. רע לי. אני חייבת להבין למה למה לא הצלחתי להביע התנגדות ותוקפנות, הרי זה דחה אותי זה הבהיל אותי והוא גם מבוגר. אני לא מצליחה לסלוח לעצמי
 
רוני
20:40 23.04.16
 
מיקי שטטמן
10:25 17.05.16
פשוט תזהרי על העתיד
שלום וברכה. אני בחור בן 24 כיום. לפני כשנתיים בערך הייתי לאחר אימון בחדר כושר, נכנסתי למלתחות על מנת להתקלח ובתוך המלתחות היו איתי 2 בחורים שהיו לאחר המקלחת. בזמן שהתקלחתי אחד מהם שלף את המכשיר הנייד ורק בדיעבד חשתי והבנתי שאולי הוא צילם אותי בווידאו מתקלח. אחד מהבחורים האלה היה חבר טוב שלי שאם הזמן רבנו וניתקנו קשר. אני חושש שהוא אכן צילם אותי מתקלח והעביר זאת ברשת החברתית או בכל מקום אחר על מנת להתנקם בי על הריב שהיה. מאז שהבנתי שיש סיכוי גדול שצולמתי ותמונותיי מסתובבות אולי ברשת, נכנסתי לדיכאונות מהעניין ולחרדות גדולות, שפגעו בתפקודי השוטף וגרמו לכך שאפסיק לעבוד וגם גרמו לי לאשפוזים במרפאה לבריאות הנפש, לאחר מספר ניסיונות התאבדות. כיום אני מטופל בכדורים נוגדי חרדה ודיכאון שקצת עזרו לי להרגיש פחות נורא, אבל עדיין אני חושב על העניין הזה במשך כל שעות היממה, ללא יכולת להירגע. אני פונה אליכם פה בפורום הזה בתקווה אחרונה שלי שאוכל לסיים את הסיפור ולהשתקם. בתודה מראש ושבת שלום.
הי אמיר

צר לי לשמוע. האם אתה בטיפול נפשי בעניין זה? נשמע שאתה עדיין במצוקה מאד גדולה
 
אמיר
06:21 18.04.16
אני בטיפול נפשי צמוד קרוב לשנתיים מאז המקרה, אני נוטל כדורים נוגדי דיכאון ושום דבר לא עוזר. החיים שלי הפכו למלאים בחרדות ופחדים ובלי יכולת לצאת מזה. אם רק הייתי יודע שלא היה ולא נברא כלום אז הכל היה חוזר לקדמודו עם הזמן.
 
דני
13:08 05.05.16
שלום לך,

שים לב מה אתה כותב..אולי...ייתכן...שצילם אותך ופירסם, אין לך שום ראייה או הוכחה שאכן הדבר בוצע ואתה שנתיים ימים אוכל סרטים??!! זה אמיתי?

צא מהר מהסרטים שבהם אתה נמצא חבל לך על החיים זה מיותר...
היי,תבעתי את הבוס לשעבר בגין ניצול סמכויות,יש דיון הוכחות בעוד כחצי שנה.
במידה ובמקביל לתביעה שלי ירצה לתבוע אותי חזרה האם כתב התביעה יגיע לעו"ד שלי או לתיבת הדואר?
 
עו"ד דורון ויינרייך  
11:50 21.04.16
שלום
אמור להגיע לעו"ד שלך.
חג שמח
 
עו"ס שירלי קורין  
14:20 14.04.16
נשים מעל גיל 18, זכאיות לטיפול בחינם על רקע של פגיעה מינית אם הן תושבות בת ים (על פי ת.ז)
שלום,
אדם ששוחח איתי טלפונית בענייני עסקים, לפתע אמר לי שהוא מסתכל על התמונה שלי ומאונן. כאשר אמרתי לו שאני מזועזעת-הוא התנצל. הדברים מוקלטים.
הגשתי תלונה במשטרה אבל אני מניחה שהם לא יגישו נגדו כתב אישום.
האם מדובר בהטרדה מינית? האם יש מקום לתבוע ממנו פיצויים (אולי בתביעות קטנות) בגין כך?
 
עו"ד דורון ויינרייך  
16:45 12.04.16
שלום
זה תלוי בפרשנות של ביהמ"ש לדברים שנאמרו (הם צריכים להתפרש על ידו כאמירה מבזה ומשפילה לאדם ביחס למיניותו של אדם). יש סעיף אחר שהאמירה היתה יכולה להיכנס לגדרו לו האומר היה חוזר עליה לאחר שהבעת התנגדות.
את יכולה או לנסות לתבוע או לנסות להגיע איתו להסכמה על פיצוי מחוץ לכותלי בית המשפט.
לשיקולך
ההצלחה
שלום

וועדת משמעת במקום העבודה פנתה אליי ואמרה שמישהי במקום העבודה התלוננה שנגעתי בה כשהיינו לבד במעלית ושוקלת להגיש תלונה.
זה שקר מוחלט.
המישהי הזאת שונאת אותי וכבר כתבה עליי שקרים בפייסבוק שהצלחתי בעבר להוכיח כשקריים.
בינתיים היא לא פעלה ולא תבעה אותי ולכן עוד לא פניתי לעורך דין אבל אני בחרדות נוראיות.
בינתיים בשבוע האחרון עשיתי באופן פרטי בדיקת פוליגרף שבה יצאתי דובר אמת.
במשרד שבו עשיתי את הבדיקה הסבירו לי שזה קביל בבית משפט אבל עוזר.
השאלה היא האם יש עוד משהו שאני יכול לעשות ?
אם זה מילה שלי נגד שלה - העדות שלה נחשבת ראייה ואם יאמינו לה אז אני אצא אשם? אם היא עוברת פוליגרף ונמצאת דוברת שקר זה יכול להיחשב כראייה לטובתי (בתוספת הפוליגרף שלי) ?
 
בועז מ.
23:39 09.03.16
שזה *לא* קביל בבית משפט אבל שזה עוזר.
שלום
ההתייחסות שלהלן הינה סכמתית וכללית ואינה מהווה ייעוץ משפטי הנותן מענה ספציפי ביחס למקרה הספציפי.
תלונה לא מספיק להגיש אלא צריך גם להוכיח. במצב של מילה מול מילה ללא ראיות מחזקות או מסייעות, סביר שהתלונה תיסגר מחוסר ראיות.
פוליגרף אינו קביל במשפט פלילי אלא יכול לשמש ככלי עזר בחקירה, במשפט אזרחי פוליגרף יכול לשמש רק אם יש הסכמות בעניין זה בין שני הצדדים.
אינני מכיר את פרטי המקרה אולם ככל שמישהו כותב בפייסבוק שקרים על מישהו אחר, הכותב חשוף לתביעת לשון הרע לפחות.
מוצע שתפנה לייעוץ משפטי.
בהצלחה
היי

ביום שני הייתי בחנות פרחים.
ראיתי זר שמצא חן בעיני הושטתי אליו יד ולקחתי אותו כדי לשלם עליו בקופה.
בהושטת היד הזאת, היד שלי (באיזור המרפק) נגעה\התחככה בטעות בצעירה שהייתה גם היא בחנות, באיזור הגב או המותן או הישבן ... לא ממש שמתי לב.
היא נבהלה והסתובבה כדי לראות מי נגע בה והיה לה מבט של "מה אתה נוגע בי?" מבלי להגיד כלום.
אמרתי "סליחה" ומיד אח"כ שוב סליחה בחיוך מבוייש כשראיתי שהיא לא מגיבה לפעם הראשונה שאמרתי סליחה, וניגשתי לקופה לשלם על הזר שלקחתי.
אני חושש שמבחינת החוק היבש זה נחשב הטרדה מינית או אפילו תקיפה מינית כי בעצם היד שלי נגעה בישבן שלה ואין סיבה שהיא תחשוב שזה בטעות.

האם החששות שלי מוצדקים ? האם אני חשוף לתביעה עכשיו ?
שלום
לפי התאור אין מדובר בהטרדה מינית או בתקיפה מינית.
שבת שלום
שלום,
אני עובדת במקום קטן יחסית, אחד המנהלים מידי פעם יושב לידי בקרבה ממש גדולה ובא בדרישות הקשורות לעבודה אמנם, אבל אני ממש מרגישה שהוא פולש למרחב הפרטי שלי, מידי פעם הוא גם חוגר את החגורה שלו ממולי בלי בושה, אני חשה בחוסר נעימות ונדחקת לפינה, אין לי מושג מה לעשות במקרה הזה ואיך להתמודד, מידי פעם אני מנסה לקום ולהתרחק, אבל זה נגרם באופן קבוע ויש פעמים שאני לא יכולה לקום כי פרקטית זה לא אפשרי, אני מבינה שזה נשמע מוזר, אבל זה משרד מאוד קטן והוא חוסם את המעבר,
אני מרגישה חנוקה מאוד ומגיעה הביתה הרבה פעמים בתחושה קשה ואין לי מושג איך להתמודד עם זה ואיך לענות כי אני גם לא רוצה ליצור מצב של נקמה מצידו אם אדבר ואגיד לו שזה מפריע לי , אני לא יכולה לפתוח את זה בצורה כזאת מנסיון מדובר באדם שיש בו נקמנות מסוימת וזה עלול להשפיע על העבודה שלי, ולכן אני תוהה איך להתמודד אשמח לעצה פרקטית. תודה
 
עו"ד דורון ויינרייך  
11:13 28.02.16
שלום רב
תוכלי להגיד לו ישירות חרף הקושי שאת מרגישה ותוכלי לעשות זאת באמצעות האחראית למניעת הטרדה מינית שאמורה להיות אצלכם מכוח החוק למניעת הטרדה מינית (או ע"י אדם אחר שאת מרגישה נוח יותר שידבר בשמך.
בהצלחה
בואו נתחיל מהסוף אישה כבת 33 יולדת בן היא בתהליכי גירושין הבן רואה את הגרוש במרכז קשר למי שלא יודע מרכז הקשר הוא מקום למפגשים של הלא משמורנים הילד בגיל 11 חודש מתחיל ללכת למרכז קשר במרכז הארץ הילד מתנגד לקשר בכל תוקף האמא מתפללת שהילד לא יעבור מה שהיא עברה בגיל 12 היא עברה אונס בשנת 1980 בשנת 2006 בקיץ בנה מודיע לה שהגרוש נגע לו באיבר המין כשהיה גדול וגם קטן באותו היום האם מתקשרת לאל"י מתקבלים באל"י לאחר יותר משנה שאף אחד לא חקר את הילד רק הקרימינולוגית של אל"י הגברת לבנה חלילי היא זו שחקרה את הילד היא זו שהגיעה למסקנה שהילד עבר התעללות מינית מטופל באל"י האם ככה
בגיל 19 פנתה פעם ראשונה ולא התקבלה לאל"י כי הייתה מה שנאמר"ילדה גדולה" ועכשיו מנסים אבל היא מה שנאמר כבר אבודה היא הולכת לטיפול אבל מרגישה פיספוס
פקידת הסעד מונעת את חקירת הילד ואת התיק במשטרה נפתח תיק נסגר נפתח נסגר
ככה זה יותר משנה .יש קלטת שבה הילד אומר שהגרוש נגע לו באיבר המין אבל אף אחד לא מאמין התיק נסגר בבית משפט לעינייני משפחה הילד הולך לטיפול והאם??? עדיין בפורומים מחפשת נחמה ועוזרת למי שהיא יכולה ללא תואר מוסמך והולך לה וכך היא מצילה את האחרים ועצמה
הגרושין שלה היוו טראומה שבעיקבות כך היא הפכה לנזירה שבמשך המון שנים הייתה ההפך מזה היא הבינה שהיא לא התמודדה עם הנושא הזה וגם כיון אפילו שהיא בטיפול קשה לה היא מה שנקרא תאורתית אישה שלא רוצה לגעת בעבר שלה יש כאלה כמוהה היא השלימה עם זה שהיא כזו עם הומור שחור ורצון לעזור לאנשים שעברו אונס רק אתמול קיבלה טלפון מאישה שעברה אונס קשה
היא הצליחה במקום שכל האנשים נכשלו ועכישו בפורום שני היא עוזרת לגבר בן 25 שעבר אונס
לא קל להיות במצב הזה היא בחרה את הדרך הקשה ללא כדורים ללא אישפוזים אם היא הצליחה למה אחרים לא??? מה שיש לה למה אין לאחרים היא מעוררת בי אשראה בחיי שנה טובה ושלא יהיו יותר מקרים כאלה כואבים שהורה וילדו הם חלק מהסטטיסטיקה הכואבת
 
מישהי
10:31 05.10.08
לדעתי היא גיבורה ויש בה כוח רצון עצום ולא לכול האנשים יש את הכוחות האלה ...כול הכבוד לה
 
תור
10:25 08.10.08
 
רונית סדגר  
10:14 13.10.08
מהתאור שלך, אני שומעת כמה דברים. על התסכול של אותה אישה מהמערכת, ועל ההרגשה שאף אחד לא הצליח לסייע ולהציל. במק'ביל, אני שומעת על כך שאותה אישה פיתחה כוח, ע"י כך שהיא עוזרת לאחרים - וזה מרגש!
קשה לי להתיייחס ספציפית למקרה, אותו אני לא מכירה, אבל ישנם מקרים בהם מערכות לא מצליחות לסייע. ניתן לפנות במקרים אלה למרכזי סיוע ולבקש את עזרתם.

רונית
וצריך להילחם עד הסוף כשאין טיפול נאות ואין עזרה אדם צריך לעשות למען עצמו זה החוק שלה
אני חושבת שהיא חזקה כי אין לה ברירה הרבה ברירה אין במצבים כאלה .
עזרה היא לא תקבל עזרה לא כי היא לא יכולה לבקש הפוך היא יכולה רק שהיא חוששת מהמדינה
קצת קשה לה כאן אני זקוקה לעיצה מה לעשות כדי לשחרר אותה
 
פגועה בעם
15:47 17.10.08
אני שורדת ניצול מיני בתוך המישפחה ןמטופלת רציתי לישאול משהו שאני ממש מתבישת לישאול או לחלוק יש לי בן בגיל ההתבגרות ולא פעם אני הולכת ערומה בבית ואני יודעת שזה לא נכון לעשות שזה יכול לעשות לו טראומות אני פוחדת שמה זה שרידים מהניצול המיני שעברתי אבל הפוך אין ביננו שום דבר מיני אבל אני חוששת שמה אני מנסה לשדר לו איזה כוח מיני בוגר לעומת הוא שמיצג ילד כמו שאני הייתי האם אני מטורפת מה אני צרכה לעשות בבקשה עזרה דחוף כי אני מתבישת בהתנהגות שלי ויותר דואגת על הנזק שזה יכול לעשות תודה
טוב שאת בטיפול את צריכה לזכור שאת לא מתעללת בבן שלך אם את רוצה לדעת גם חברתי ישנה בעירום מול בנה שעבר התעללות מינית ולא זה לא עובר בתורשה .
עירום לא צריך להפריע לך כלל ואת לא צריכה לשדר שום דבר את צריכה להיות טבעית כי אל תשקחי שנולדנו עירומים ונמות עירומים .
אם זה מעסיק אותך כל כך אז אל תסתובבי בבית עירומה תטפלי ברגשות שלך כי אני חושבת ש זה מה שמפריע לך באמת .היא באה ממחשבה נקיה ולא עוסקת בעניין של האונס שלה או של התעללות מינית שבנה עבר .
לומר לך שלא עולה הסיפור עולה במקומות מסוימים מפריע מציק לה אבל היא עושה הפרדה
מקווה שעזרתי לך
 
אמא
10:15 28.12.15
אתן לא נורמליות.מי הולך ערום מול הילדים שלו ועוד מתבגרים? קצת גבולות!
 
דנה
21:48 24.12.15
יש לי שכן מבוגר שאשתו עברה אירוע מוחי מאז שהיא לא מסוגלת לתפקד זה התחיל במעקב אחריי כל פעם שהייתי יוצאת דרש ממני שאבוא לבית שלו או שנלך יחד לבית כנסת למרות שאני לא נוהגת לעשות את זה והמשיך במעקב אחריי לכל מקום שהפסקתי לדבר אתו יוצא למרפסת שאני שם וקורא לי למרות שאני מתעלמת זה נמשך שאני יוצאת לרחוב אני שמה לב שהוא צופה בי מהחלון כל זה שאני מתעלמת ממנו לגמרי זה נמשך כמה חודשים חשבתי לדבר עם אחד מהבנות שלו על כך כי אני חשה ממש מוטרדת אציין שיש עוד רווקות באזור ורק איתי הוא מתנהג כך מה לעשות?
 
עו"ד דורון ויינרייך  
10:02 27.12.15
שלום
שאלתך אינה בתחום של הטרדה מינית.
מציע שתפני לפורום המתאים.

בברכה ובהצלחה
 
רונן
08:41 27.11.15
בתי נפגעה לפני שנים פגיעה מינית בבית הספר ומאז מתמודדת ובטיפול פסיכולוגי. בתו ראשון בצבא נחקרה ע״י החיילת על למה עברה בית ספר נשברה וסיפרה. הילדה במועקה קשה עכב הרצון להשאיר את הדברים מאחוריה ולעבור הלאה, הצבא זימן אותה לפסיכולוג צבאי והילדה בהסטריה ולא רוצה לפתוח את הסיפור ולדבר עליו. מה עושים? מה זכויותיה ?
 
עו"ד דורון ויינרייך  
10:02 27.11.15
שלום
זכותה של בתך לא לספר כלום.
בברכה
 
עו"ס שירלי קורין  
16:47 23.11.15
במרכז לשלום המשפחה בבת ים מתקבלות תושבות בת ים לטיפול פרטני בחינם

ניתן לפנות לטלפון:

03-5069563
 
מצפה
12:16 22.11.15
לפני כשנתיים עברתי אונס, מכות ונסיון לרצח על ידי אב של בתי שלא הייתי איתו בקשר של כעשר שנים לפחות. לא אתאר איזה טראומה קשה זאת הייתה. כחודשיים אחרי מקרה ניסיתי להתאבד ולמזלי הצילו אותי. הגשתי תלונה למשטרה ועברתי בדיקת אונס. בהמשך החקירה התיק עבר לפרקליטות ומשום מה נסגר מחוסר רעיות??? איך נותנים לבן אדם כזה להסתובב חופשי?? מה ניתן לעשות על מנת להעמיד אותו לדין על פשעיו?
 
עו"ד דורון ויינרייך  
13:41 22.11.15
שלום רב
צר לי מאד לקרוא את אשר עבר עלייך.
עקרונית (כפוף לייעוץ ספציפי ואישי) בפנייך פתוחה האפשרות הבאות:
1. הגשת ערר על החלטת הפרקליטות (ככל שטרם חלפו 30 יום מהודעת הפרקליטות על סגירת התיק)
2. הגשת תביעה אזרחית לקבלת פיצויים כספיים.

מומלץ שתקבלי ייעוץ משפטי פרטני בדחיפות.

בכבוד רב
 
אנונימית
14:29 09.11.15
מקרה שקרה לפני כשנה וחצי מעסיק אותי מאוד.. אני מרגישה שזה טיפשי מצד אחד ומצד שני זה גורם לי להרבה מחשבות והרגשות לא טובות שהייתי רוצה שיפסקו. אבל זה מביך אותי לדבר עם אנשים על זה ולקבל עזרה כי לכאורה אין שום סיבה שארגיש רע. אני אפרט.

יש לי בן דוד עם נכות אחרי תאונה, הוא מבוגר ממני במשהע כמו 20 שנה (לא בטוחה).
הוא התחיל להראות סימנים של ״הטרדה״ בערך כשהייתי בת 16 (לפני ארבע שנים), היה מחבק מנשק הרבה (בלחי!), נוגע קצת פה ושם בטעות, מסתכל על החזה שלי, מעיר לוחש לי באוזן כמה שהוא אוהב אותי יותר מכולם ושאני חמודה ודברים כאלה. לפעמים היה מבקש שאפגש איתו לבד ומחמיא לי הרבה על דברים.
אני מרגישה מאוד רע על שאני מאשימה אותו ככה בהטרדה כי באמת החיים שלו לא קלים ואני חושבת שהתאונה גם השפיעה על המוח ולא רק על הנכות החיצונית.
ככל שניסיתי להתרחק הוא רק התקרב יותר ופעם אחת כשהלכנו למסעדה הוא גם נגע בי ברגל ולחש לי באוזן תוך כדי שאנחנו אוכלים קינוח ״אני רוצה קינוח״, בצורה מאוד מגעילה.
אני מצטערת שאני כותבת מבולגן אני קצת בסערת רגשות ומתקשה לכתוב.
בכל מקרה כשחשבתי שהכל נרגע יום אחד הוא התקשר אלי לפני משהו כמו שנה וחצי. אני לא זוכרת בדיוק בדיוק אבל נדמה לי שעניתי ולא שמעתי שום דבר וניתקתי. ושהוא התקשר שוב, ואז אני זוכרת בבירור ששמעתי התנשפויות וגניחות. אמרתי מלא פעמים את שמו ושאלתי מה קרה ואם הכל בסדר, חשבתי שאולי קרה לו משהו. ואז הבנתי שאולי זה לא זה אלא משהו אחר והתחלתי פשוט להכנס להסטריה ולרעוד ולקח זמן עד שהבאתי את עצמי לנתק. ליתר ביטחון שלחתי לו הודעת אס אם אס (הייצי טיפשה) ושאלתי אם הכל בסדר, והוא ענה ״כן. הכל יופי״
מאז המקרה הזה העניינים קצת נרגעו. אני לא רואה אותו הרבה וכשכן אני עדיין מרגישה קצת ״כלואה״ אבל הוא לא עושה שום דבר ספציפי הוא פשוט תמיד קצת קרוב מדי. לפני כמה ימים ראיתי שיש לי שיחה שלא נענתה ממנו בסקייפ.
אני שואלת את השאלה כי באמת לא ברור לי איך אני עושה כזה עניין מכלום ובאמת אני חווה קשיים גם עם חבר שלי עכשיו בכל מה שנוגע לאינטימיות, כי אני נלחצת ומרגישה את אותה תחושה של חוסר אונים והיסטריה.
היו כל מני פעמים שקרו לי דברים דומים עם אנשים אחרים- ״חבר״ התעקש לישון אצלי וידע שאני לא רוצה שום דבר שקשור לסקס ושזה מלחיץ אותי ובכל זאת כשהסכמתי ובא כי היה לי כבר לא נעים הוא נגע בי בזמן שישנתי, נדמה לי שאני שגם פעם חבר ילדות שלי היה עושה דברים דומים אבל אני באמת לא זוכרת הרבה רק שהיה מכריח אותי לעלות על מיטתו. גפ פה ושם ברחוב כמו כל בחורה בטח.
כל אלה דברים נורא קטנים אבל משום מה אני פשוט מושפעת מזה בצורה נוראית.
אשמח לתשובה כנה, האם יש סיבה להרגשה הרעה שלי? האם משהו מהם בכלל נחשב הטרדה מינית וגם אם כן, האם בכלל מותר לי להיות עד כדי כך מושפעת מזה כשיש בחורות שקורים להן דברים הרבה יותר גרועים?
תודה!

אנונימית
 
עו"ד דורון ויינרייך  
14:45 09.11.15
שלום
מה שתיארת כולל ניואנסים גבוליים שיכולים בנסיבות מסויימות להיחשב כהטרדה מינית.
אני מניח שאם תפני את תשומת לב בן דודך למשמעות ותדרשי שיפסיק, סיכוי גבוה שיפסיק. ככל שלא כמובן שבפנייך אפשרויות חוקיות שונות שנדמה לי שאינך מעוניינת לנקוט בהן בשלב זה.
לגבי שאלותייך ביחס למשמעויות הרגשיות, אשאיר את התשובה לשותפתי לניהול הפורום.
בברכה
 
עו"ס שירלי קורין  
17:28 09.11.15
שלום לך

משקל אירוע כזה או אחר נמדד על פי השפעתו והשלכותיו. זה ממש לא משנה אם בנות אחרות עברו דברים יותר גרועים אובייקטיבית, משנה מידת השפעת האירוע על חייך כיום.

מכיוון שאת חווה קשיים עם החבר, ומתקשה לקבל את אופן התמודדותך ותחושותיך בנושאים עליהם כתבת, המלצתי היא שתפני לטיפול נפשי. אשמח להיות לך לעזר
 
גל
07:57 18.10.15
קרה לי מקרה לפני כ7 שנים ורציתי לדעת מה זה היה. ואם בכלל שייך לפורום זה.
לפני כ7 שנים הכרתי בחור. הייתי בת 33 .התחלנו לצאת ולאחר מספר פגישות החלטנו לקיים יחסי מין....בעודנו במיטה הבחור ריתק את שתי ידיי עם ידיו הגדולות והחזקות מאוד הכאיב לי וניסיתי להשתחרר מאחיזתו אך ללא הצלחה. הבחור מאוד הכאיב לי גם למטה. ממש התנהג כמי שמצא שלל ומתנפל עליו עם כל הכוח. הייתי בהלם. לא צעקתי. וכשגמר רצתי למקלחת. מפוחדת כולי. התקלחתי והתקלחתי.לפתע הגיח הבחור בתוך המקלחת ורצה לעשות זאת שוב....אני לא רציתי וכמו מטומטמת במקום להגיד לו לא אמרתי שבלי קונדום אין מצב. והוא ענה שאולי אהנה מזה.
רציתי שהכל הסתיים. ואחרי הפעם השנייה שהייתה בדיוק כמו הפעם הראשונה. הניח הוא לגופי. בבוקר התלבשתי מהר ופשוט הלכתי משם. וזהו. עד היום הדחקתי את שקרה. אבל לאחרונה הזכרונות הרעים לא מרפים. מה לעשות? יש מה לעשות בכלל?
 
עו"ד דורון ויינרייך  
08:03 18.10.15
שלום
אם היה משהו שתוכלי להוכיח שלא נתת לו את הסכמתך, מדובר בהפרת חוק. יש לקחת בחשבון גם את תקופת ההתיישנות.
בברכה
 
עו"ס שירלי קורין  
11:07 18.10.15
נשמע שהארוע הותיר חותם. מבלי להתייחס לפן המשפטי לגבי משמעות הארוע, הפן הפסיכולוגי מתמקד במשמעות שאת מייחסת לו. נראה שאם פרט לזכרונות רעים ישנה גם התנהגות שונה אצלך מאז- כדאי לפנות לטיפול נפשי אצל מטפל מנוסה בתחום הטראומה המינית.
הי,
מתנצלת על האורך, אשמח אם תקדיש לי מזמנך,
יש לי בעיה מגיל ההתבגרות שבעצם מנעה ממני את הרצון לחבר ולזוגיות אני מבועתת מגברים.
אני אחת שבאופן שיטתי לאורך חיי מוטרדת מינית בקטנה ע"י הערות מלל וע"י נגיעות.
דוגמאות:
גבר העביר את ידו דרך מושב האוטובוס ונגע וליטף לי את החזה כשישנתי באוטובוס עד שהתעוררתי ומצאתי כף יד על החזה.
אחד העובדים במקום עבודתי החדש נכנס איתי למעלית וחיבק אותי. העביר יד על הצוואר.
נהג אוטובוס כשהייתי קטינה תפס את ידי כדי שלא אתרחק ממנו שאל אותי שאלות על מקום מגוריי, בי"ס ואמר שרוצה להיות חבר שלי..
נהג אוטובוס אחר שאל אותי היכן אני רוצה לרדת ( במתחם תחנת רכבת צפון או מחוצה לה) עניתי בפנים ואז אמר בפנים?? כולן רוצות שאגמור בפנים.. ניסה ליצור עימי קשר עין במראה ולא פתח את הדלת האחורית כדי שאעבור לידו בכוונה כשאני יורדת.
גבר הזוי בתחנת האוטובוס התחיל עם כל מי שהייתה שם וגם איתי , אף אחת לא התייחסה. לאחר מספר ימים יצא לו לעבור מולי וירק לי יריקה עסיסית על הפנים.
גבר אחר התחיל איתי תוך כדי הליכתי על המדרכה והוא ברכב התחיל לקרוא "סליחה" כדי שאתייחס חשבתי רוצה לברר לגב רחוב מסויים ואז כשהתקרבתי הראה לי קסם עם כדור אמרתי "יופי" והמשכתי בדרכי אך הוא ליווה עם הרכב וכשראה שאני לא מתייחסת התחיל לצעוק בקולי קולות וכל הרחוב השתתק והסתכל עליי כאילו שאנחנו זוג שרב קרא לי זונה את אוהבת את זה חזק וכו'...
עקבו אחרי ברחוב עד שנכנסתי לחנות לבני נשים כדי שילך..
גם בלימודים באוניברסיטה ,היו הטרדות בחור אחד שהיה דלוק עליי היה יוצא אחרי לשירותים כל הזמן רצה לדבר איתי.. אמר לי "את לא יודעת מה אני רוצה לעשות לך"
בחור אחר קרא לי סקסית את מעמידה לפרופ' את הXXX

מצטערת אבל יש לי רתיעה מגברים ויש עוד המון המון סיפורים אני מודעת ונזהרת ועדיין.. וכן זה קורה גם עם בחורים שאני יוצאת איתם..המגע שלהם מהיר מידי ואני הודפת אותם בדייט הראשון.

השאלה: למה דווקא אני???. אני לא מתלבשת בכלל יפה שוב מודעות מגיל צעיר כל הזמן לובשת רק גינס וחולצת טי שרט ועדיין..לא מעיזה לשים חצאית או גינס קצר כי יש לי רגליים ממש יפות לא מבליטה את הגוף ולא שמה מחשוף , אגב אני שטוחת חזה.

את יכולה אולי מהניסיון לדעת למה??? מה בי גורם להם להרשות לעצמם מבלי לדעת עליי לפעמים דבר כלומר שיחה להעיז להתייחס אליי ככה??
וממה זה נובע??.
ואיך למנוע את זה.
תודה מקרב לב.
 
עו"ס שירלי קורין  
11:03 18.10.15
הי קלרה

הקשר בין ההופעה החיצונית להטרדות יכול להסביר לפעמים מצב כזה אך ברוב המקרים כנראה יש משהו שאת משדרת באופן לא מודע שיוצר את הדינמיקה הבעייתית הזאת. הבעיה מורכבת מכדי לסכם אותה בתשובה בפורום זה,
לדעתי, היא מצריכה טיפול כי את מתארת משהו שנמשך הרבה שנים ואין בו שינוי.
אשמח אם תצרי קשר טלפוני
 
מישהי
12:11 17.10.15
שלום רב,

במקום העבודה שלי יש מישהו, בעל סמכות שמאז שהתחלתי לעבוד הוא לא מפסיק להסתכל עליי תוך כדי עבודה.

לאחרונה המצב החמיר, וזה מתבטא בכך, כשהוא בנוכחותי הוא שולח בדיחות מיניות, ומזכיר את איברי המין ברמיזות.

בהתחלה לא הבנתי, אך לאחרונה אני שמה לב שהבדיחות מופנות רק אליי, והוא לא נוהג להתבדח עם שאר העובדים ברמה כזו.

האמת שהתחלתי להרגיש מושפלת, הדבר גורם לי לאי נוחות ומפריע למנוחתי.

הביטחון שלי בעבודה ירד לאפס בעקבות המקרים האלה.

המבטים שלו חודרים ואני מסמיקה ומורידה את הראש.

לא יודעת מה לעשות.

אודה לתגובה.

סמדר.
 
עו"ד דורון ויינרייך  
22:55 17.10.15
שלום סמדר
את מתארת הטרדה מינית בעבודה.
בפנייך אפשרויות פעולה חוקיות הן במישור הפלילי והן במישור האזרחי. מידע מפורט יותר תוכלי לקרוא באתר שלי.
אוכל לפרט יותר בע"פ.
בכבוד רב ובהצלחה
תלמידה שלי סיפרה לי כי אחיה פוגע בה מינית.
מה ניתן לעשות כדי שפקידת סעד תתערב כמה שיותר מהר, ולא רק בעוד כמה ימים/ שבועות/ חודשים??
 
עו"ד דורון ויינרייך  
16:57 07.12.14
שלום רב
בררי מי הגורם שאליו יש לפנות ומה הערוץ המהיר ביותר ולווי את פנייתך בשיחות טלפון כדי לוודא שמטופל מיידית.
מציע לך לברר במקביל גם במרכז לנפגעות תקיפה מינית 1202 מכל אזור חיוג.
בהצלחה
קודם אם זה אמיתי מה שהיא אומרת . אולי היית משתפת את היועצת.
 
עו"ס שירלי קורין  
16:03 07.09.15
אכן פני ל 1202
 
אמא
19:03 12.08.15
ביתי נפגעה כשהייתה בת 8
זה קרה אחרי שעות ביהס.
הבנתי שבגיל שלה יש ביטוח של משרד החינוך 24 שעות ביממה. האם יש תשלום כלשהו שאוכל לקבל?
הפוגע נשפט ונענש .שנתיים וחצי במסגרת סגורה לנערים תוקפים.
 
עו"ד דורון ויינרייך  
08:57 14.08.15
שלום רב
שאלת המפתח הינה האחריות או העדר האחריות של משרד החינוך. מאד תלוי בפרטים הקטנים ובלעדיהם לא ניתן לענות על שאלתך בענין האחריות. בענין הביטוח כדאי שתבדקי במשרד החינוך (אולם בכל מקרה ענין האחריות הוא משהו שיעמוד במרכז העניין).
בהצלחה
+ הוספת הודעה
   1  2  3  4  5  6  7  8  9  ...  40  
 חיפוש בפורום זה
המידע באתר אינו מהווה תחליף להתייעצות עם גורם מקצועי והינו בהתאם לתנאי השימוש
מנהלהודעה מקוריתתגובהללא תוכןהודעה חדשההודעה עם תמונההודעה עם וידאו
תגיות
תקיפה מינית   פגיעה מינית   הטרדה מינית   אונס   מעשה מגונה   טראומה מינית   הטרדה מינית בעבודה   מעשה מגונה בקטין
RSS RSS פורום פגיעה מינית, תקיפה מינית, הטרדה מינית