בריאות, רפואה
מאמרים | פורומים | רופאים  
  חיפוש במאמרים  
הריון ולידהדיאטה, תזונהתרופות, ויטמיניםעיניים, משקפייםניתוחים פלסטייםרפואה משלימהקוסמטיקה, איפורעיצוב שיערפסיכולוגיהאורטופדיה
 
מין, יחסים, זוגיותכושר גופנירפואת שינייםרפואת ילדיםלב, כלי דםעזרה ראשונהמחלות, טיפוליםגיל הזהבחוק משפט, ביטוחמתכוני בריאות
 בריאות ראשי»פורומים»פורומים רפואת נשים»פורום מיניות האישה, מין נשי
הוסף למועדפים 
פורומים רפואיים
 

פורום מיניות האישה, מין נשי

פורום מיניות האישה, מין נשי נועד לתת לכן, הנשים, מידע מקצועי בנוגע לבעיות מין, קשיים מיניים, תקשורת מינית וזוגית, פורום מיניות האישה קיים עבורכן על מנת להתייעץ בנושאים: תפקוד מיני, כאבים זבמן קיום יחסי מין, כאב בחדירה, כאבים בחדירה,
מנהלי פורום מיניות האישה, מין נשי:
ד''ר ליאורה אברמוב
לפרטים נוספים
לי ראובני
לפרטים נוספים
יש לי כמה שאלות, מתנצלת על ההודעה הארוכה . אודה מאוד לתשובות מקצועיות בנושא. לגבי אני בת 23 צעירה ועד היום הכל היה תקין ולא הצטרכתי טיפול גינקולגי כלשהו.(נוטלת גלולות מסוג קלייר).
לפני כמה ימים הלכתי לגניקולוגית בגלל תחושה של קושי בהטלת שתן ויובש מהנרתיק. חשוב לי לציין שלפני זה לא הרגשתי כך. למעשה ההרגשה של מין עקצוץ כזה בהטלת שתן וזה בעצם החל לאחרונה שהתחלתי לקיים יחסי מין עם החבר. הבנתי שיש דבר כזה דלקת בשתן בעקבות קיום יחסי מין. והבנתי מהגינקולגית במידה ויתגלה לי דלקת בשתן אצטרך להשתמש באנטיבויטקה. ביינתים הפנתה אותי לעשות בדיקת שתן. אני מאוד מפחדת שיהיה לי דלקת בשתן ואצטרך להשתמש באנטיביוטקה כי אני מאוד סולדת מהתרופה. יש פתרון אחרת נגיד ויתגלה לי דלקת בשתן? או שהדלקת יכולה לעבור מעצמה?.
כמו כן היא בדקה אותי ואמרה לי שיש לי פטרת קלה (היא הסתכלה עם מכשיר כזה על צוואר הרחם וטוענת שראתה הפרשה לבנה וגבשושית שמעידה על פטריה קלה) והיא רשמה לי מרשם של פלוקנאזול 2 כדורים סך הכל ליטול באותו יום ואחרי 3 ימים ליטול שוב.
אתמול נטלת את הגלולה הזו לאחר ארוחה כפי שהרוקחת אמרה. והלכתי לישון . קמתי עם בחילה נוראית ועם חום שעלה לי, והתחלתי להקיא. חשוב לציין שלא מדובר באוכל, הקאתי בעיקר נוזלים. לא הצלחתי לתפוס את הרופא כדי לשאול אם להמשיך ליטול את הכדור השני. האם כדאי להמשיך לקחת? האם התופעות הם מעידות על משהו לא תקין?
כמו כן הג'ינקולגית כתבה לי מרשם לפלורג'ין. זה 6 טבליות שאני צריכה להחדיר לנרתיק. אבל לא הבנתי דבר אחד, כשאני מחדירה אותם, אני צריכה באיזשהו שלב להוציא אותו? כי לי זה מרגיש כיאלו זה מתפורר מעצמו. ולגבי מקלחת אחרי החדרת התרופה, האם תרופת ההשפעה פחותת? . לגבי נטילה רצופה- חייב 6 ימים רצופים או שאפשר לעשות הפסקה בין הימים ואז להמשיך ליטול? זה פוגע בהשפעת התרופה?
אגב, זו פעם ראשונה שאני לוקחת תרופת כלשהם מפה החשש. אני מפחדת שהתרופות יגמרו נזק מאשר תועלת. אודה מאוד אם תעני לי על מס השאלות שהעליתי שמאוד מלחיצות אותי.
לא נראה לי שהפלוקונזול יגרום לעלית חום יכול להיות שזה הדלקת בשתן ולכן דבר ראשון את חייבת לעשות בדיקת שתן לכללית ולתרבית

אם יהיה חיובי חייבת אנטיביוטיקה שהדלקת לא תטפס לכליות, ביניתיים הסתפקי רק בנרות פלורגין עד לקבלת התרבית צריך לקחת אותם ברצף ואכן הם מתפוררים בנרתיק
וזה גם לי להקאות.. בכל זאת להמשיך ליטול אותו?
כי כבר הצריבה בשתן עברה ואין לי חום יותר.. יש מצב במידה והייתה לי דלקת היא נעלמה מעצמה?
מתנצלת על מס השאלות , ותודה רבה על ההתייחסות:)
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
08:22 28.06.16
אם את חושבת שהפלוקונזול גרם לך להרגשה רעה והתלונות עברו אל תקחי את השני
שלום,
בעלי בן 46 בריא, לא מעשן , לא שותה ולא נוטל כדורים.
יש לו זיקפה רק כאשר אני מבצעת לו מין אוראלי, אך כאשר הוא חודר אליי נופל לו
אנחנו רוצים להכנס להריון, אך משום כך הוא לא יכול לגמור בתוכי.
הוא לקח פעם אחת את הכדור "תרים" וזה אכן שמר על הזקפה והוא גמר, אך מקריאה ברשת הבנתי שייתכן שהכדור יהפוך את הזרע לצמיגי, דבר המקשה על פוריות הזרע, ובנוסף ייתכן קוצר נשימה ודפיקות לב מואצות, אימו נפטרה מדום לב, ולכן אני מאד חוששת שהוא יקח את הכדורים כל יום, או כמעט כל יום.
האם הוא צריך ללכת לאורולוג למרות שיש לו זקפה?
ניתן לקחת כדורים מסוג זה על בסיס יומי?
מה לעשות?תודה.
 
לי ראובני  
14:03 27.06.16
כאשר יש בעיות תפקוד מיני רק בסיטואציות מסוימות אנחנו מניחים שמדובר בקושי רגשי.
טיפול זוגי מיני מומלץ בעיקר אם נכנס העניין של פריון כאלמנט מעורר אתגר
יש לי שאלה נורא מוזרה אך אני לחוצה רצח: אני ללא גלולות כי לא מקיימת יחסים קבועים. לפני יומיים בזמן הביוץ (בטוח ) הייתי עם גבר והוא "ירד" לי וגם עם האצבע. אני לא בטוחה (וגם לא יכולה לשאול אותו כי אין לי איך) אם הוא נגע באיבר מינו באיבר מיני? כי עצמתי עיניים. אבל לא הייתה חדירה כי מן הסתם הייתי מרגישה. יש לי פה שתי שאלות:1. האים ממצב כזה ישנה אפשרות להריון?
2. האים בכללי יש הבדל בהרגשה בין חדירה של 2 אצבעות נגיד לאיבר המין?
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
09:32 21.06.16
אם הגבר החדיר לך אצבע אין סכוי להריון
אם הוא גמר והאצבע שלו נגעה בנוזל הזרע ואז החדיר את האצבע כן יש סיכוי להריון
אצת צריכה ללמוד להרגיש אם זה אצבעות שחודרות או אבר מין. התחושה שונה
התכוונית שאם הוא נגע קצת באיבר מינו באיבר מיני בלי חדירה יש מצב להריון?
הסיכוי הוא נמוך אם לא היה נוזל זרע בקצה הפין. תאי זרע שורדים רק בסביבה מימית.
אם לא היתה לתאי הזרע אפשרות לשחות פנימה אז אין סיכוי להריון.
לגבי ההבדל בתחושה, יש הבדל גם במנח הגוף של הגבר בשביל שתהיה חדירה האגנים? צריכים להיות צמודים יותר. האם לא הרגשת שינוי ?
זה לא שהוא גמר ואז איברי המין נגעו אחד בשני. הוא לא גמר בכלל איבר מינו נגע באיבר מיני ממש בהתחלה
אז אין סכנה
אני פשוט נלחצתי עקב כך שהייתי באותו יום בביוץ(ודאי) והבנתי שביום הרחם יכול לקלוט מהר אז נלחצתי. למרות לשלא הייתה חדירה
אני בתולה, בת 15, ואתמול גיליתי בליטה על איבר המין שלי. היא כואבת כשאני לובשת מכנסיים/תחתונים צמודים, והיא בצבע של העור עליו היא נמצאת. מה זה אומר?
האם זה מרגיש כמו פצע?
כדא לפנות לבדיקת רופא נשים
אי אפשר לאבחן דרך האינטרנט.
כנראה שזה משהו דלקתי אם זה כואב
היי
אני חיילת בת 20 ולפעמים חברה שלי מהצבא באה לישון אצלי בבית (אנחנו ישנות באותה מיטה ואני גרה עם המשפחה שלי ) כי היא גרה רחוק מאוד מהבסיס שלנו.
היא ישנה אצלנו כמה פעמים והכל היה כרגיל, בפעם האחרונה בלילה לפני השינה אני הלכתי להתרחץ וכשיצאתי היא התרחצה ואני בינתיים התלבשתי וכבר נכנסתי למיטה ואז חברה שלי יצאה מהמקלחת עם מגבת ונכנסה לחדר שלי.
היא התנגבה ובלי ללבוש כלום אפילו לא תחתונים נכנסה למיטה ושכבה לידי שאלתי בתמימות למה היא לא מתלבשת אז היא אמרה שחם לה.
בקיצור דיברנו קצת ואז היא לקחה את היד שלי ושמה אותה אל איבר המין שלה ראיתי שהיא מתביישת אבל היא הסתכלה לי בעיניים הייתי ממש מופתעת אבל לא הזזתי את היד ורק אחרי שהיא התחילה לאונן עם היד שלי אמרתי לה שזה לא מתאים לי והזזתי את היד ואז היא אמרה שהיא רק רוצה לאונן לידי ושהיא רק רוצה שאני אתן לה יד כדי לא להרגיש לבד הסכמתי והיא אוננה עד שגמרה לידי. לא כלכך הבנתי מה עובר עליה כי בסוף היא בכתה אבל לא דיברנו ויותר מאוחר נירדמנו.
בבוקר הרגשתי שהיא מלטפת לי את השיער התעוררתי והיא אמרה שהיא תפסיק מתי שאני אגיד לה והתחילה ללטף לי את הגוף היא הכניסה לי יד מתחת לחולצה וליטפה לי את החזה ואחר כך ירדה לאיבר מין שלי האמת זה היה לי נעים התרגשתי והרגשתי איך הפות שלי "מתעורר" הורדתי חולצה ואז היא ליקקה לי את השדיים ואת הגוף אחרי כמה דקות דחפתי לה את הראש לכיוון הפות שלי וממש רציתי שהיא תלקק אותי היא שאלה אותי אם אני בטוחה אמרתי שכן אז היא הפשיטה אותי וירדה לי עד שגמרתי

אף פעם לא היה לי חבר אבל בפירוש אף פעם לא נימשכתי לבנות או חשבתי על זה אז ממש לא ברור לי איך זה קרה. האם החברה שלי לסבית ? האם אני לסבית ?
מה זה אומר בעצם מה שקרה ?
אין צורך בתיאורים גרפיים

בואי תנסי לא להכניס את עצמך להגדרות ורק תהני ממה שיש
אם נעים ומתאים סבבה
זה לא אומר שום דבר עליך או על העתיד שלך
היי אני בת 33 רווקה. ולא לוקחת גלולות כי אסור לי . שאלתי היא אם אני מקיימת יחסי מין 6-7 ימים למחזור כלומר התחיל לי ביום שלישי ואני מקיימת יחסים ביום שני. יש סיכוי להריון? תודה
כמה ימים בדרך כלל מווסת לווסת? אם 28 ומעלה סביר להניח שאין סיבה לדאגה
 
יעל
22:02 13.06.16
בדרכ כל 25-27 יום
 
לי ראובני  
22:06 13.06.16
היום של הביוץ הוא 14 יום לפני המועד העתידי של הווסת.
גם יומים לפני זה גבולי.
מתוך התיאור שלך זה נשמע בסדר
1. האים ניתן להסתמך על קונדום בלבד? (כי אינני יכולה לקחת גלולות אסור לי) ולהיות רגועה מבחינת הריון? גם אם הגבר יגמור בפנים?
2. אם אני קונה קונדומים ומאחסנת בארון או במגירה זה בסדר? גם בימים חמים אלו? תודה רבה
 
לי ראובני  
22:18 13.06.16
קונדומים איכותיים שנקנים בסופרפארם הם מאוד אמינים ואין סיבה לדאגה.
כאשר שמים קונדום, אז צריך כמובן להשיר בכיפה מקום פנוי לנוזל הזרע
ואם צריך אז להעזר בחומר סיכה על בסיס מים
היי

אני מתכננת לבן זוגי מזה כשנה מתנה ליום ההולדת שלו
לצלם את עצמי מאוננת עד גמירה ובזמן שאני נוהגת ברכב לצימר ששם אנחנו מתכננים לבלות סוף שבוע להראות לו את הסרט כשהוא יושב במושב האחורי.

הבעיה היא שהוא מאוד מאוד ביישן ואני זו שתמיד יוזמת את הסקס שלנו,
האם הוא עלול לחשוב שזה נועז / סוטה מידי ?
אני מניחה ( ומקווה ) שהוא ירצה לגמור תוך כדי זה שהוא צופה בסרט, האם זה עלול להיות בעייתי בזמן נסיעה ? מה דעתך ?
( דרך אגב החלונות האחוריים ברכב הם כהים )
נשמע שאת רוצה מאוד מאוד להפתיע את בן זוגך ולגרום לו הנאה
יחד עם זאת החשש שלך שהוא עשוי להגיב באופן מבויש או נבוך, עשוי ליצר חיץ ביניכם וחבל. נשתמע שאת צריכה ללכת יותר בקצב שלו, לפתח תקשורת ושפה שבה אתם נמצאים זה מול זה באופן הדדי ולא חד צדדי.
בהצלחה
שלום,

אני בת 32 אחרי 2 לידות. בתקופה האחרונה שמתי לב שאחרי יחסי מין וגירוי אינטנסיבי של הנרתיק אני סובלת מכאב אזורי בבטן התחתונה במשך כמה ימים. מרגיש כאילו נחבלתי מבפנים. כמו כן אני מרגישה לחץ על אזור פי הטבעת וכמה ימים אחרי יש לי קושי וכאב ביציאות (לא בגלל מין אנאלי ולא בגלל עצירות או משהו כזה). מוזר לי. הגיוני העניין? עברתי בדיקות גניקולוגיות לאחרונה.
מה עושים?

תודה
מתי ילדת? האם גיניקולוג אבחן בעיה כלשהי? דלקת באגן?
כאבים אחרי יחסי מין בבטן תחתונה קשורים למגע של הפין באברי האגן הרחם והטפולות בזמן אקט מיני. לפעמים גירוי מיני גבוה ללא פורקן יכול לגרום לגודש אגני שיוצר תחושת כאב שיכול להמשך שעות עד ימים אחרי קיום יחסי מין
לגבי כאבים בפי הטבעת יכול להיות קשור להתכווצויות האורגזמה.
מציעה לעשות בדיקה גיקנולוגית מלאה כולל אולטראסאונד, ובקשי הפניה לפיזיותרפיה רצפת אגן אם הכל תקין
שלום, האם קיימת בדיקת דם או בדיקה אחרת המוכיחה אי תפקוד מיני בנשים?
תודה.
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
13:56 04.05.16
קבלת תשובה בפורום אחר
שלום למנהלות ולקוראות הפורום,

לאחרונה התחלתי להשתמש בדיאפרגמה בתור אמצעי מניעה עם בן זוגי הקבוע. אני מאד מרוצה ממנה והשימוש נוח ומתאים לי, אבל שמתי לב שבאופן עקבי אני פחות "רטובה" בזמן קיום היחסים.
בלי קשר לדיאפרגמה, אני יודעת שלפעמים אני צריכה יותר זמן להכנס לעניינים, ולפעמים גם מבקשת את זה מבן הזוג, אבל עם התחלת השימוש שנינו מרגישים שבאופן די קבוע יש יובש, וגם אם אני רטובה בתחילת היחסים, התחושה היא שאני מתייבשת מאד מהר, וחוזר היובש.

מכיוון שההפרשות בנרתיק מיוצרות בנקיקים שבצוואר הרחם, חשבתי שיכול להיות שהיובש קשור לשימוש בדיאפרגמה, שכן היא יושבת על פתח צוואר הרחם וחוסמת את דרכן של ההפרשות במורד הנרתיק.
חיפשתי מידע רלוונטי באנגלית, ונוכחתי שזה נכון.

שאלותי הן
1. האם יש מישהי שחוותה דבר דומה בעת שימוש בדיאפרגמה?
2. האם יש אפשרויות נוספות להעצים את הרטיבות, פרט לחומר סיכה? אני לא בטוחה שרעיונית נסתדר עם זה, שנינו מאד "טבעיים" וזה מצטייר לי כדבר חיצוני שלא מתחשק לי להכניס לסיטואציה...
3. האם יש חומרי סיכה שהם טבעיים לחלוטין, ללא גליצרין? אשמח לשמוע חוויות משימוש בחומר סיכה...

תודה רבה
שרון
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
12:33 05.04.16
עיקר הרטיבות בזמן גירוי מיני נובעת דווקא מדליפת נוזל מדפנות הנרתיק שבהם הדיאפרגמה לא פוגעת או מפריעה
האם את שמה גם משחה קוטלת זרע בזמן החדרת הדיאפרגמה?
נסי שמן שקדים לפני החדירה או כל ג'ל סיכוך אחר על בסיס מים
 
שרון
12:42 05.04.16
היי ליאורה, תודה על התגובה.
כן, אני משתמש בקוטל זרע (שהבנתי שגם לו יש תכונות מייבשות) אבל הוא נמצא בחלק הפנימי של הדיאפרגמה, האם בכל זאת הוא יכול להיות חלק מסיבת היובש?
חברה גם הציעה לי שמן שקדים או שמן נבט חיטה. אין בעיה שהשמן יבוא במגע עם הדיאפרגמה?
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
13:48 06.04.16
אם את שמה שמן שקדים בחוץ אין בעיה שמן נבט חיטה עושה פטריות
אסור שהשמן יגע בגומי של הדיאפרגמה כי הוא פוגע בעמידות שלו
שלום , איך משפיע על בריאות האישה מין עם אישה אחרת ומין עם גבר? למשל , זרע של גבר האם משפיע על בריאות האישה מבחינה הורמונלית?

תודה
אין השפעות פיזיולוגיות שהם תוצר של יחסי מין עם גברים או נשים.בגדול כל עוד האדם שלם ושמח עם בני הזוג שלו הגוף מפריש כימיכליים מהמוח שעושים אותו מסופק.
השפעות פיזיולוגיות אינן סיבה לבחירת פרטנר.
את צריכה למצוא מישהו שמתאים לך ושעושה אותך מאושרת
בהצלחה
אני צריכה לקבל ווסת ב26 (מקבלת סדיר)

אם עשיתי בדיקת הריון ב22 לחודש ... הבדיקה אמינה ? (יצא שלילי) ..
כמה זמן לפני ניתן לבדוק ?
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
09:00 27.03.16
בדיקת שתן תהיה חיובית בזמן שאמור להגיע המחזור ולא לפני
אני בת 22,אף פעם לא הייתה לי בעיה של דליפת שתן,זה התחיל ממש לאחרונה,וזה קורה כל פעם רק בזמן סקס,זה לא קשור אם השתנתי לפני או לא,או כמה שתיתי באותו יום,זה פשוט יוצא.
זה ממש מלחיץ,מביך והורס את חיי המין,מה זה יכול להיות,האם יש פיתרון ומהו?
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
09:04 05.03.16
לעתים הבעיה היא שיש דלקת בשתן ולכן כדאי לפנות לרופא משפחה לעשות שתן כללית ותרבית
במידה והכל תקין פני לרופא אורוגינקולוג שזו ההתמחות שלו
יש מצבים שהבעיה בשרירי רצפת אגן וטיפול בפיזיותרפיה של רצפת אגן יפתור את הבעיה ויש פעמים שטיפול תרופתי יעזור
בהצלחה
אני בת 32 וקיימתי יחסים 3-4 ימים לפני המחזור. אני בלי גלולות ובן זוג טען שהוא שם את הקונדום הפוך שהיה לו זרע על הפין ואז הפך אותו ואולי נשאר טיפה.
לקחתי פוסטינור אחרי 13 שעות בערך. אניי לחוצה בטירוףףףףף.
יש מצב כך להריון?
 
שרית
12:34 19.02.16
הוא שם קונדום בפעם הראשונה וגמר בו. ואז יצא ממני שם קונדום חדש הפוך וטען שנשאר לו קצת זרע מהגמירה הראשונה. ואז הפך ונכנס אליי. גם אם זה לא היה מס ימים לפני קבלת המחזור. מה אז?
 
לי ראובני  
18:13 20.02.16
סביר להניח שכמה ימים לפני המחזור אין חשש או סכנה
בהצלחה
אוקיי תודה אך אם אני רוצה לבצע בדיקה ביתית כדאי להרגע. מתי אוכל לעשות(אני אמורה לקבל שני-שלישי השבוע)
כעשרה ימים אחרי יחסי המין
תודה אך לפני לא ניתן? כלומר לא תהיה אינדקציה? כי אני אמורה לקבל שני-שלישי השבוע וקיימתי יחסים שלשום
לא
יומיים לפני האיחור במחזור. מה ז"א?
דימום. ואני אמורה לקבל מחר מחרתיים.מה אני אקבל כאילו?
שלום רב,
אני נמצאת בקשר 5 שנים עם בחור שאני מאוד אוהבת מאז שהתחלתי לקחת סטרואידם היום על 5 מיליגרם פרדינזון ופלקווינל מרגישה שממש ירד לי החשק המיני האם יש קשר בין השניים?
תודה מראש!!
 
לי ראובני  
20:01 20.02.16
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
09:20 21.02.16
יכול להיות שהסטרואידים מורידים חישק מיני אבל צריך לבדוק אם מה שמוריד את החשק הוא הבבעיה הבסיסית שבגללה את לוקחת את הטיפול התרופתי, מערכת הקשר עם בן הזוג הרגשה כללית שלך נפשית וגופנית ועוד.
מציעה לך לפנות ליעוץ מיני כדי לבדוק את מצב לאשורו ולקבל טיפול לפי הממצאים
ברור שאת הטיפול התרופתי שלך אי אשפר יהיה להחליף אבל בעזרת טיפול מיני ההתמודדות עם המחלה והטיפולים תשתפר
חייבת לשאול משהו למרות שזה יישמע מוזר: בזמן ביוץ הייתי עם גבר והוא היה בלי תחתון ואני הייתי עם תחתון וטיץ. בגלל שהייתי בביוץ לא רציתי להתפשט והוא היה מעליי והשתפשף והייתה לי רטיבות הרגשתי לא יודעת אם זה ממני או ממנו?
והוא עשה ביד וגמר על עצמו. אני מאוד בלחץ מהריון. יש לי ממה להלחץ?
אין סיבה לדאגה
חייבת עזרה בבקשה.
קבלתי מחזור ב-1/2/16 למשך יומיים. המחזור שלי נע בין 29-30 יום זאת אומרת שהחודש הביוץ אמור להיות סביב 16-17/2. ערכתי בדיקת ביוץ אתמול 13/2 בתשע בערב זה הראה 2 פסים כהים.
מתי עלי לקיים יחסים? הלכתי לאיבוד עם כל הבדיקות האלו!
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
07:49 15.02.16
ערכות ביוץ הרבה פעמים מראות חיובי יום לפני הביוץ
יכול להיות שהחודש הקדים לך הביוץ
מציעה שתתחילי בקיום יחןסי מין יום כן יום לא לשבוע הקרוב
ואם גם אתמול 14/2 ערכתי בדיקה וגם הבדיקה הזאת חיובית עדין להמשיך לקיים יחסים יום כן יום לא?
כלומר מהיום אני צריכה או שהייתי צריכה להתחיל מאתמול?
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
08:47 16.02.16
מאתמול היית צריכה
האים ייתכן שלאישה בגיל32 יהיה ביוץ משהו כמו שלושה ימים?כאבי בטן תחתונה וכו
ביוץ יש רק יום אחד. אבל לפעמים בזמן ביוץ יש דימום קל מהשחלה ואז הדם בבטן יוצר כאבים חזקים וממושכים
לפני כשנתיים התחלתי לקחת טיפול תרופתי,מאז התחילה לי בעיה חמורה,בתקופה שלפני הטיפול הייתי נמשכת לנשים רואה אותן והגוף שלי היה מגיב בדחף מיני והכל היה בסדר, מאז התחלת הטיפול התרופתי (מלפני שנתיים) אני רואה נשים והגוף שלי לא מגיב אני לא נמשכת כמעט ומרגישה שהתגובה הגופנית שקשורה בתשוקה גופנית לנשים ירדה לרמה נמוכה מידי, כלום לא עושה לי את זה כמו פעם,נגיד ויגלו שיש לי בעיה הורמונלית ,האם טיפול בבעיה ההורמונלית יכול לפתור את המצב ולהחזיר את המיניות כפי שהייתה פעם?האם אפשר לעשות משהו?,התייעצתי עם הרופא המטפל והוא אמר שיכול להיות שזה מהכדורים אך גם יכול להיות שלא ואין לו תשובה בנושא,מה יכול להיות הגורם לדבר הזה?.
 
לי ראובני  
23:26 03.02.16
טיפול תרופתי ממשפחת SSRI הרבה פעמים גורם לירידה בחשק המיני.
ממליצה לך לבדוק החלפה של תרופה אצל רופא.
לפעמים אפילו החלפה לSNRI יכול לעזור
בהצלחה
 
אנונימי
07:43 04.02.16
לא נראה לי שמדובר בחשק מיני אלא ביותר מזה,לדעתי האי משיכה שקרתה לאחרונה היא סוג של א מניות שקרתה במהלך החיים, מי יכול להחזיר את המצב לקדמותו ?,יכול להיות שזאת בעיה הורמונלית ולא כתוצאה מהכדורים? למי אני פונה שיפתור את הנושא ,הרופא המטפל לא מוכן להחליף לי את התרופות.
 
לי ראובני  
00:11 07.02.16
בשביל לענות על השאלה הזו צריך יותר פרטים
גיל
מצב משפחתי זוגי ילדים הריון לידה
תעסוקה
שינויים בחיים באופן כללי
ממליצה לבדוק את זה בטיפול מיני קצר כדי להבין מה קרה ואם יש דרך לשנות בהצלחה
 
אנונימי
17:05 07.02.16
גיל: 19
מצב משפחתי: רווקה גרה עם ההורים והאחים.
תעסוקה:סיימתי תיכון.
 
לי ראובני  
09:00 08.02.16
כמו שאמרתי ממליצה לפנות לטיפול לאבחון מקיף יותר
לנסות להבין מה קרה, איך משפיעה התרופה/ מחלה על מצבך הרגשי והמיני
בהצלחה
 
חן
13:44 31.01.16
היי
איך ניתן לענג את בן הזו שלי עוד לפני החדירה ? זאת אומרת אני לא מסוגלת לרדת לבן זוגי תמיד לא אהבתי מין אוראלי .אך אני אוהבת שיורדים לי. ואני רואה שזה קצת מציק לו שאני לא יורדת לו. איך בכל זאת אפשר "להרגיע" אותו ולגרום לו גם להינות? תודה
 
לי ראובני  
12:59 01.02.16
קצת קשה לקיים יחסי מין מהנים ומשוחררים כאשר המטרה היא להרגיע את הצד השני ולא לגרום לו הנאה. את צריכה לחשוב על יחסים אוראליים כמו אל מתנה שאת מעניקה לו, כמו מסג' , גירוי ידני ועוד. כמו שהוא עושה זאת עבורך. אין ספק שאנחנו לא אמורים לעשות דברים המסבים לנו קושי אבל צריך לבדוק על מה הרתיעה יושבת, ממה היא מורכבת והאם יש דרכים לצמצם אותה.
מציעה לכם לשקול כמה שיחות עם מטפל מיני לצורך בדיקת ההנאה שלכם יחד ולחוד
ותפיסת המרחב המיני כמענג
בהצלחה
+ הוספת הודעה
   1  2  3  4  5  6  7  8  9  ...  73  
 חיפוש בפורום זה
המידע באתר אינו מהווה תחליף להתייעצות עם גורם מקצועי והינו בהתאם לתנאי השימוש
מנהלהודעה מקוריתתגובהללא תוכןהודעה חדשההודעה עם תמונההודעה עם וידאו
תגיות
מיניות האישה   כאבים בזמן קיום יחסי מין   כאבים בחדירה   כאב בחדירה   וסטיבוליטיס   נטילת גלולות   הפרעות הורמונליות
RSS RSS פורום מיניות האישה, מין נשי