בריאות, רפואה
מאמרים | פורומים | קהילות | רופאים  
  חיפוש במאמרים  
הריון ולידהדיאטה, תזונהתרופות, ויטמיניםעיניים, משקפייםניתוחים פלסטייםרפואה משלימהקוסמטיקה, איפורעיצוב שיערפסיכולוגיהאורטופדיה
 
מין, יחסים, זוגיותכושר גופנירפואת שינייםרפואת ילדיםלב, כלי דםעזרה ראשונהמחלות, טיפוליםגיל הזהבחוק משפט, ביטוחמתכוני בריאות
 בריאות ראשי»פורומים»פורומים רפואת נשים»פורום מיניות האישה, מין נשי
הוסף למועדפים 
פורומים רפואיים
 

פורום מיניות האישה, מין נשי

פורום מיניות האישה, מין נשי נועד לתת לכן, הנשים, מידע מקצועי בנוגע לבעיות מין, קשיים מיניים, תקשורת מינית וזוגית, פורום מיניות האישה קיים עבורכן על מנת להתייעץ בנושאים: תפקוד מיני, כאבים זבמן קיום יחסי מין, כאב בחדירה, כאבים בחדירה,
מנהלי פורום מיניות האישה, מין נשי:
ד''ר ליאורה אברמוב
לפרטים נוספים
לי ראובני
לפרטים נוספים
החברה שלי הגיעה אלייך לטיפול מיני באיכילוב כשהיא כולה מפחדת מבדיקות גניקולוגיות. ואת ישבת בחדר עם גבר שלא יודעת מה תפקידו וביקשת ממנה להתפשט ולעשות לה בדיקה גנוקולוגית . זה הלחיץ אותה היא התתילה לבכות וברחה מהמרפאה שלכם. עכשיו מאוד קשה לי לשכנע אותה ללכת לטיפול.
יש לי חברה טובה שנשואה כבר 6 שנים. יש לה קושי רב הקיום יחסים עם בעלה. היא מעולם לא קיימה לפני. היא מפחדת מבדיקות גנקולוגיות ולא מוכנה ללכת לרופא נשים. היא מאוד רוצה תינוק וזה בעיה. היא מתביישת לדבר על זה. איך ניתן לעזור לה? היא בת 32. תודה.
 
לי ראובני  
13:17 29.06.15
שלום
נשמע שהיא זקוקה לטפול מיני בתחום של וגינסמוס
מציעה את עזרתי באזור בנימינה אם מתאים לה
מוכנה להמליץ לה בפרטי על מטפלים מעולים באזורים אחרים באזור מגוריה
בהצלחה
היא לא מוכנה שיגעו בה. בעלה הוא ידיד טוב שלי בעבודה והוא סיפר לי הכל. הוא מיואש ורוצה להתגרש. הסבלנות נגמרה לו. הוא רוצה להיות אבא בשנות השלושים שלו ולא לחכות לגיל 40 פלוס. הוא מאוד אוהב אותה וחשב שזה ישתנה אבל היא אישה כל כך סגורה עם עצמה. האם הטיפול הזה הוא שיחות או שהיא צריכה להתפשט?
 
שושי
19:31 24.06.15
יש מצב כזה שבזמן היחסים הקונדום יחליק או ישמט לנרתיק והאישה לא תרגיש בכך? גם מס ימים אחכ?יכול להיות מצב כזה בכלל
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
08:08 25.06.15
קבלת תשובה בפורום אחר
 
שושי
21:16 20.06.15
מאוד מתוסכלת: קיימתי יחסים עשרה ימים לפני שאני אמורה לקבל מחזור. הגבר השתמש בקונדום וראיתי בתוקף שהוא היה עד 2016. אני מאוד פוחדת אולי נלחצת סתם כיוון שאני לא יודעת היכן הקונדום היה לפני : אולי באוטו אולי בשמש וכד'. כי בדרכ אני מביאה איתי אך הפעם זה היה מישהו שאני לא בקשר איתו בכלל לצערי מאין סטוץ. שקיימנו יחסים הוא לא נקרע או משהו. וגם הגבר גמר אחרי מין אוראלי. מכל הנאמר יש לי להיות מודאגת מהריון?
 
שושי
23:56 20.06.15
יש לציין שהנני בת 33
 
לי ראובני  
09:14 21.06.15
יקרה, לצערי בין אם יש לך סיבות לדאוג או לא, כרגע אין לך הרבה יכולות שינוי והשפעה, לכן ממליצה ולנסות להתאזר בסבלנות ואם יש איחור אז לבחון אפשרויות.
לו היה מדובר ב 48 שעות מאז המגע המיני, יתכן שפוסטינור היה עוזר, אבל עדיין זה לא רלוונטי.
לכן ממליצה פשוט להרגע.
כל לחץ דוחה מחזור, ולכן זה גם מגביר דאגה... אז באמת רק לנסות ולחכות ולקוות לטוב.
(אפשרות נוספת היא לבחון האם הסקס היה בדיוק על מועד הביוץ או לא למרות שמתוך מה שאת מתארת - אם נשים רגע בצד את האפקטיביות של הקונדום- נשמע שאין סיבה לדאגה)
 
שושי
11:57 21.06.15
היי לי לא הבנתי את השורה האחרונה: "אם נשים רגע בצד את האפקטיביות של הקונדום- נשמע שאין סיבה לדאגה")
 
שושי
19:12 21.06.15
אני חשבתי כאילו מאיפה הביא אותם אולי היו בשמש אולי באוטו? וכך הם יכולים להיהרס בלי שנשים לב כאילו?
 
לי ראובני  
14:36 22.06.15
לכן אמרתי שאם הוא אפקטיבי אז באמת שהכל בסדר
אם הוא היה בשמש וכו אז הוא עשוי להפגע אבל כן נכנס העניין של האם זה היה ימי הביוץ או לא
 
שושי
14:49 22.06.15
אני מקבלת כל 25-6 יום וזה קרה 10 ימים לפני קבלת המחזור
 
מינה
12:37 14.06.15
אנחנו זוג בשנות הארבעים מאד פתוח והתקשורת ביננו גבוהה מאד כך גם בעת הסקס ביננו, אני בת 40 ועד לפני שהכרתי את בן זוגי לא הייתי פעילה מבחינה מינית ויחסי מין היו עבורי דבר שולי ולא חשוב, אני מאד רוצה להנות ולחוות את הסקס עם בן זוגי והוא עושה מאמצים רבים לענג אותי בכל דרך. לצערי איני מרגישה דבר לא מצליחה להגיע לריגושים ממגע מחדירה ומכל דרך אחרת , לא חוויתי מעולם אורגזמה , הייתי רוצה לדעתמה ניתן לעשות איך לשפר את הסקס באופן שבו אתחיל להנות ממש ולהגיע לסיפוק פיזי.מבחינת הרוח אני מאד נהנת מהסקס עם בן זוגי והייתי רוצה לדעת מה באמת ניתן לעשות כדי שאחוש גירוי פיזי ואצליח להרגיש כמוהו. יש ביננו אהבה אמיתית וגדולה ואנחנו פתוחים מאד ומתקשרים אחד עם השני בדרגות מאד גבוהות, מה ניתן לעשות? אולי לקבל מספר טיפים איך לגעת ואיפה לגעת? נא עזרתכם
 
לי ראובני  
09:22 21.06.15
הדרך הכי טובה להנות ממיניות מרגשת ומשמחת היא להכיר את עצמנו. לדעת מה עושה לנו נעים וטוב. הדרך הכיטו בה לגיע למצב זה היא באמצעות אוננות.
כשאת מאוננת, את מרחיבה את המנעד המיני שלך.
את יודעת בדיוק מה מרגישים בזמן אורגזמה.
זאת דרך להרגיש ראויה מינית.
ועוד נקודה חשובה ומשמעותית היא הגירוי מיני עבור רוב הנשים הוא חיצוני כלומר בדגדגן ולא בנרתיק כלומר בחדירה ולכן צריך לחשוב איך בסקס זוגי, גם במהלך חדירה את מגרה את עצמך דגדגנית באצבעות או באמצעות ביצת רטט וזה עושה לך נעים וטוב בתוספת לחדירה.
עוד דרך להרחיב את המנעד המיני היא באמצעות ספרים וסרטונים.
לדגמא הספר סקס עכשיו
או סרטונים של בטי דודסון - יש להשיג רבים מהם ביו טיוב
בהצלחה
 
שושי
11:41 17.06.15
כשאר קיימנו יחסים הגבר ירד לי וגירה את עצמו ואז שם את הקונדום. ולפני שנכנס אליי שפשף את איבר מינו שהקונדום עליו בטענה שהוא "מעמיד" אותו ואז נכנס . השאלה אים זה בסדר או שהקונדום יכול להיהרס? כי הוא עדייו היה עליו.
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
07:46 18.06.15
אין דאגה הקונדום לא נהרס מחיכוך
מאחר והקונדום מוריד תחושה ויש גברים שעוצמת הגירוי שלהם יורדת ברגע ששמים קונדום לפעמים צריכים גירוי ידני כדי להעצים את התחושה ולחזק את הזקפה
קיימתי יחסי מין לא מוגנים ביום ה-8 למחזור החודשי
(זאת לאחר שהווסת הסתיימה, והמחזור החודשי שלי סדיר מעל לשנה)

מעדיפה להימנע מלקיחת הגלולה של היום של אחרי (אלא אם יש סיכוי גבוה שאכן אכנס להריון.
האם יש סיכוי כזה, ועלי לקחת את פוסטינור?
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
07:12 01.06.15
קבלת תשובה בפורום אחר
 
ירדן
18:24 30.05.15
היי,

יש לי מספר שאלות.. מקווה שתוכלו לעזור לי.
1. הפרשות
יש לי הפרשות בכמויות מאוד מאוד גדולות שמלוות בצבע צהבהב וריח לא נעים (אין גירוד או צריבה) וזה ממש מתסכל אותי. הייתי אצל 2 גניקולוגים, אחד אמר לי להפסיק לאכול מתוק ושזה יעזור (לא עזר) והשני נתן כדורים כי אולי יש פטריה (בגלל שלא שכגבתי עם גבר ואני בתולה הוא לא יכול לעשות בדיקה פולשנית), ופחדתי לקחת כדי שלא יעשה לי פטריות.. יש פתרון לזה? זה נורמלי?? פשוט מתסכל אותי להיות כל הזמן תלויה בתחתוניות והצורך להחליף אותן וגם ביחסים אינטימיים זה פחות נעים... שאני חייבת להיות לפני מקלחת תמיד.

2. אורגזמה
עוד נושא שמאוד מתסכל אותי, אני חושבת שאני לא באמת גומרת. אני מצליחה להגיע לסיפוק אך ורק על ידי התחככות. אציין שלא שכבתי עד כה עם גבר אלא עם בחורות בלבד.. וזה פשוט מתסכל שאני לא מצליחה לגמור ממין אוראלי או מהחזרת אצבע (בכלל החדרות פחות נעימות לי ורק לאחרונה אני מתרגלת לזה ולא סובלת..)
הייתי רוצה להיות נורמלית ולהיות מסוגלת לגמור..

מה אתן יכולות להמליץ לי?? או לעזור לי :(
תודה רבה מראש
 
לי ראובני  
18:29 30.05.15
1. הפרשות יכולות להיות קשורות במחזור החודשי, כלומר מעידות על פעילות הורמונלית.
אם את מרגישה שהן יותר מאשר בעבר, אז שווה לבחון את הנושא של קנדידה (המנעות ממתוקים זה רק ההתחלה, זה גם להמנע משמרים ועוד וזה בהחלט לא פשוט).
שנית, להמנע מתחתוניות מבושמות או סבונים וגינליים המחמירים את המצב.
תנסי בימים שאת בבית, נגיד סופי שבוע להמנע ולעבור כמובן לתחתוני כותנה ולא חוטיני.
2. לגבי האורגזמה, שווה שיחה טיפולית עם מטפלת מינית שיכולה לעזור לך ללמוד להכיר את גופך וגם לכוון אותך לקושי, או לשאול את בנות הזוג שלך מה עובד להן.
בהצלחה
 
ירדן
18:31 30.05.15
יש לכך סיבה ספציפית?

תודה
 
לי ראובני  
18:36 30.05.15
מעביר חידקים מפי הטבעת לנרתיק
 
שושי
10:11 28.05.15
אני בחורה בת 33 עם מחזור כל 24-25 יום. קיימתי יחסים 4 ימים לפני המחזור אני בלי גלולות והגבר היה עם קונדום. אך באמצע הקונדום נפל מאיבר מינו. והוא המשיך בלעדיו לחדור אליי. ש לציין שהוא גמר בחוץ אחרי כמה שניות שיצא ממני (שעשה לעצמו ביד).2 שאלות:1. האים יש מצב להריון כי גם הייתי קרובה למחזור וגם גמר בחוץ?
2. פחדתי אז לקחתי פוסטינור אחרי 8 שעות בערך. זה היה מיותר? או בסדר? והרים יש סיכוי להריון?
 
לי ראובני  
18:03 30.05.15
אם המחזור סדיר, אז הימים המסוכנים לכניסה להריון הם 14 יום לפני מועד הווסת הבא כלומר מועד הביוץ וליתר ביטחון יומיים לפני ויומיים אחרי
כי זרע שורד בגוף והביצית מחזיקה 48 שעות.
4 ימים לפני ווסת יוצא מחוץ לתחום במקרה שלך ואין סיבה לדאגה
שוב מתוך הנחה שהווסת סדירה
 
שושי
17:52 25.05.15
אם אני שמה קונדום בתיק רק באריזה ללא הקופסה. כמה זמן הוא יכול פחות או יותר להיות בתיק? תודה
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
08:15 26.05.15
בכל מוצר יש תאריך תפוגת תוקף
תבדקי מה רשום
 
משה
14:42 19.05.15
שלום לכם יש לי שתי שאלות
1.)לאן מגיע הפין של הגבר כשהוא חודר לואגינה של האשה?
2)האם אפשרי להחדיר את כל הפין לגופה של האשה?
אודה לכם על התשובה.
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
07:55 21.05.15
קבלת תשובה בפורום אחר
 
משה
23:10 18.05.15
שלום לכם מומחנו המכובדים רציתי לדעת מה דעתכם על ביקור אצל נערת-ליווי, לבחור בתול בן 30 אשר מעולם לא יצר קשר זוגי , אינטימי, ולא קיים יחסי- מין.
אודה לכם על תשובתכם.
+
 
לי ראובני  
08:58 19.05.15
גבר שהוא חסר ניסיון מיני בגיל 30 אכן מתקשה לצאת לעולם הדייטינג בקלות אולם הקושי המרכזי אינו חוסר הניסיון המיני, לרוב מדובר בקושי במיומנויות אחרות כגון חיזור, משחקיות, מה שנקרא SOCIAL SKILLS/
לרוב אנחנו מפתחים מיומנויות אלו בגיל צעיר ביותר (מהגן למעשה) אולם חלקנו לא זכינו לכך.
חלקנו מלאי חרדה מסיבות שונות ומתקשים להתחיל ללמוד ולהתנסות בגיל מבוגר אבל הדבר הנכון לעשות הוא טיפול התנהגותי שמלמד מיומנויות תקשורת וחיזור, טיפול מיני לדוגמא בשלוב סרוגייט יכול להקל ולאפשר למידה ויישום תוך כדי תנועה.
הדבר עדיף על פני נערת ליווי שאין לה רצון, סבלנות או יומרה לעזור ללמד קשר ואינטימיות בצורה שמאפשרת יישום עתידי עם בת זוג.
מציעה לך לשקול חלופות אחרות.
בהצלחה
 
אלונה
11:56 21.04.15
שלום
אני עושה טיפולי לייזר במפשעות (טיפול מס'7)
בטיפול האחרון אחת שעשתה לי את הלייזר שמה לי את המכשיר באיזור הפות על הדגדגן וחשתי בכאב עוצמתי שתפסתי לה את היד. היו לי שבועות של כאבים וצריבה בפות וכעת מרגישה מפעם לפעם הרגשה של צריבה מציקה. הייתי אצל גניקולוג בדק את הפות אמר שלא רואה בעיה כל שהיא וכי אינו מבין בלייזר ועל השפעותיו. יש לציין כי בעת קיום יחסים. מרגישה קושי להגיע לאורגזמה ולעיתים חוסר תחושה שם ולא נהנית. שאלתי האם יש קשר בין הליזר שנעשה על הפות לבין ההרגשה הזאת והקושי להגיע לאורגזמה וחוסר תחושה
האם שייך לפנות אולי לרופאת עור?
האם ידוע כי הליזר שהיה על הפות יכול לגרום לסיבוך או לשינוי גם בתחושה שם וגם בקושי להגיע לאורגזמה?
אני יודעת מה לעשות?
תודה
 
לי ראובני  
21:36 23.04.15
 
אלונה
13:04 24.04.15
האם לאחת מכן יש תשובה לשאלתי או לא ידוע לכן?
א"כ, למי עוד אפשר לפנית
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
09:32 12.05.15
אין לי מושג על השלכות הלייזר על העצבוב של הדגדגן כי בדרך כלל לא עושים שם טיפול. יכול להיות מצב שאת פשוט בחרדה עכשיו ולכן קשה לך להתרכז בהנאה ובגירוי ואת עסוקה עם הכאב ועם התחושות הלא נעימות.
נסי להתיעץ עם רופאי עור שעובדים עם לייזר
 
רבקה
06:45 06.05.15
רופא הנשים מסר שיש לי הרפס על סמך בדיקה ידנית בלבד
מה זה אומר ?
זה כרוני לכל החיים לא אוכל לקיים יחסים ללא קונדום מחשש להדבקה ?
מה הסיכון בהריון ?
איך ניתן לוודא שאכן זה הרפס בוודאות ?
 
לי ראובני  
07:41 11.05.15
הרפס היא מחלה לא נעימה בגלל הכיבים הפתוחים על איברי המין המקשים על תפקוד יומיומי בזמן התקף.
לאחר ההדבקה הראשונית עשויים להופיע התקפים נוספים, בצורה של לפוחיות. כל התקף נמשך מספר ימים ודועך. במשך השנים ישנה ירידה בתדירות ההתקפים.
הסיכוי להדביק אחרים הוא בזמן ההתקף.
במהלך הלידה אם יש חשש להתקף, אפשר לבחור בהתייעצות הרופא על אלטרנטיבות.
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
09:31 12.05.15
בזמן התקף הרפס חריף ניתן לראות שלפוחיות וכיבים ואז לא צריך לעשות תרביות. ניתן לעשות תריבות מיוחדות להרפס אם מתעקשים.
ההדבקה של הרפס זה רק בזמן התקף חריף ואם תסבלי מהתקפים חוזרים כבר תדעי מתי הם מתחילים ותוכלי אז לקיים יחסי מין אבל עם קונדומים בלבד כדי שלא תדביקי את בן הזוג. אם יהיו התקפים חוזרים כדי לפנות לרופא נשים לקחת כדורים או משחה של חומר אנטי הוירוס ואז תרגעי מבחינת ההתקפים
הסכון של הרפס זה בזמן הריון ולקראת לידה . אסור יהיה לך ללדת דרך הנרתיק אם בזמן לידה את בהתקף חריף ואז עושים ניתוח קיסרי.
אני ובן זוגי בשנות הארבעים מקיימים סקס באופן חופשי מלא ופתוח כאשר אני נהנת בסקס בכך שבן זוגי נהנה אבל אני ברמה האישית לא ממש מרגישה משהו הייתי רוצה לברר מה ניתן לעשות כיצד להנות מהמגע של בן זוגי , במהלך כל השנים מין היה אצלי דבר שולי ולא חשוב היום אני רוצה להפיג הנאה מהסקס להגיע לאורגזמה להנות פשוט מהסקס. בן זוגי מאד פתוח ואנו רוצים לברר האם יש משהו שהוא יכול לעשות כדי לעורר אותי מינית בזמן המגע המיני ולפניו, בתודה מראש.
 
לי ראובני  
07:45 11.05.15
זה מקסים שיחסי מין הם משמעותיים עבורך ועבור בן זוגך, זה ממש לא מובן מאליו.
נשאלת השאלה האם התקשורת שלכם עוסקת במיניות באופן ישיר, כלומר יכולה לדבר על הדברים באופן גלוי וללא ביקורתיות ושיפוטיות?
לגביך חשוב לבחון, האם את מרגישה גירוי והנאה, האם את מצליחה להגיע לאורגזמה?
האם את יכולה להסביר לבן זוגך מה מגרה אותך?
האם את יודעת לזהות מה עושה לך נעים וטוב?
סדנאות ספרים או טיפול הם מסוג הדברים שיכולים להעשיר ולגוון את חיי המין אבל בעיקר ללמד אותנו דברים חדשים אודות עצמנו.
 
מיקה
14:50 01.05.15
היי,
אני בטיפול מיני כבר שנה (עם הפסקות) אצל מטפלת מוסמכת
המטפלת שלי , היא אישה נורא מוחצנת, היא כל הזמן מדברת על "לרקוד", היא לובשת חצאיות קצרות, ומשתמשת בלק שחור ואדום שמבהילים אותי מאוד.
טון הדיבור שלה שורף לי באוזניים, ריח הקפה שהיא שותה גורם לי לבחילה, ולדבר איתה על מין נשמע לי מביך נורא.
לא יודעת, היא כאילו נלקחה מאיזשהוא מופע קברט עם המון אורות צבעוניים...
אני, אני בדיוק ההיפך...אין לי עניין בריקודים, התאמת בגדים זה לא הצד החזק שלי, ואני נחשבת לבחורה די מופנמת.
הפער האישיותי הזה בינינו, הוא מאוד מקשה עליי לשוחח איתה. אני מרגישה שהיא לא מסוגלת להבין אותי ולהתחבר לקושי שלי בתחום המיניות.
מה גם, שאני מרגישה סוג של חוסר ביטחון מולה, כי נושא המיניות הוא הצד החלש והפגיע שלי, וזה קשה להיות חשוף כך מול מישהי לא מוכרת ש"שולטת" בתחום.
לפעמים אני מרגישה שהיא סוג של "מודל" שכך צריך להיות, ואולי לזה אני שואפת. אבל מצד שני, אני לא באמת אהיה מסוגלת להיות כמוה. זה באמת גדול עליי..
אני חשה חוסר אונים ובלבול, ואז אני מבטלת פגישות, אבל בסוף חוזרת אליה לטיפול, אולי דווקא כי היא מעלה בי את התהיות האלו. וגם בגלל שהיא סה"כ די חביבה ונחמדה, והתרגלתי אליה כבר..
טוב, אין לי שאלה מוגדרת - אבל אני אשמח אם תוכלי להביע דעתך בתור אשת מקצוע מנוסה, מה עושים עם טיפול כזה?
אין מתגברים על חוסר הביטחון הזה מול המטפלת?
אני פוחדת שהיא תצחק עליי כשאתחיל לדבר איתה "באמת"...
היא גם די צינית ולא נחמדה לפעמים...
תודה מראש :-)
 
לי ראובני  
11:12 03.05.15
כמו בזוגיות כך גם בטיפול, חייבת להיות התאמה. כאשר יש שונות כה גדולה ביניכן ואת מרגישה שאת מבטלת חלקים בתוכך, זה נשמע כמו נושא לעבודה או לבחירה מחדש. אין נכון או לא נכון, יש רק מה מתאים לך, ונשמע לי שאת תדעי הכי טוב מה את רוצה וצריכה ואת את רואה שזה לא עובד ביניכן, ואת מרגישה שאת "מסרסת" חלקים בתוכך, כדאי לחשוב אולי על שינוי.
הרי הגעת למטפלת מינית מוסמכת ואם אינך יכולה לעבוד איתה על המיניות שלך, מה הטעם?
 
סתיו
11:23 27.04.15
רציתי בבקשה לדעת לגבי קונדום: הבנתי שהוא צריך להישמר במקום קריר כגון ארון. מגירה. אם אני שמה אותו בתיק למשל למס ימים? זה בסדר? כאילו איך אני יידע פחות או יותר עד כמה שעות אפשר לשים אותו בתיק שההוא נמצא סגור באריזה אך לא בקופסא? תודה
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
09:07 28.04.15
אין בעיה לשים בתיק בתנאי שהתיק לא יהיה תחת השמש במקום חם
 
לי ראובני  
09:28 28.04.15
אם את שמה בארנק, תנסי להחליף כל שבועיים שלוש בגלל החיכוך והחום שנוצר
 
סתיו
15:51 26.04.15
שלום רב
הנני בת 32 ללא ילדים.
במשך ימי לקחתי כל מיני גלולות וכולם עשו לי כאבי ראש נורא חזקים ובביקור אצל נוירולוג הוא אמר שאם זה באמת גורם לי לזה אז עדיף לא להשתמש. אפילו מינס עם הכי פחות תופעות. שאלתי היא המליצו לי על גלולות סרזט האים היא באמת גלולה שניתן לסמוך עליה? כי הבנתי שהיא לא כ"כ מונעת ביוץ באופן מוחלט. אני מאוד מבולבלת. תודה רב
 
לי ראובני  
13:04 27.04.15
יקרה, יש עוד אפשרויות מלבד גלולות.
גם לנשים שיש תופעות של פגיעה בחשק, אני ממליצה לעבור לנובורינג וחלקן מתארות הצלחה רבה והקלה.
ממליצה לך לבקש מרופא הנשים שלך לבדוק אפשרות זו.
בהצלחה
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
09:09 28.04.15
בניגוד לדעתה של לי נובהרינג מתנהגת כמו גלולה שדי מקבילה למינס במחינת רמת הורמונים
סרזט היתרון שלה שמכילה סרזט בלבד ואם תופעות הלואי שלך קשורות למרכיב האסטרוגני הרי שיש מקום לקחת את הסרזט. את יכולה לסמוך עליה כגלולה אין שום בעיה איתה והבטיחות שלה גבוהה. בתנאי שאת מקפידה על אותה שעת לקיחה
 
נילי
00:19 19.04.15
שלום
אני בת 30 ללא נסיון מיני מטעמים של חינוך דתי וחוסר ניסיון עם גברים.
כרגע אני בתחילתו של קשר זוגי טוב ומהנה.
אני מעוניינת במגע ואוהבת את המגע העדין של בן זוגי ,
אבל בכל פעם שהוא נוגע בי באופן מיני מתחיל אצלי כאב ראש מיידי וחזק ביותר.
אני מניחה שזה מכיוון שאני בלחץ אבל לא יודעת איך להתמודד עם זה...
אשמח לייעוץ בעניין
תודה !
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
08:10 21.04.15
קבלת תשובה בפורום אחר
שלום. אני בת 30, מעולם לא קיימתי יחסי- מין. מה שכן, אני נוהגת לאונן מדי פעם. לאחרונה החלו להופיע לי כאבי ראש עזים לאחר אוננות, שעוברים לי רק אחרי כשעה. למה זה קורה לי? האם זה מצריך רופא?
 
ד''ר ליאורה אברמוב  
08:09 21.04.15
בהחלט כן
הסיבה של כאבי הראש איננה ברורה, יכולה להיות קשורה למתח שרירים בגוף בזמן גירוי מיני גבוה ואז כדור נגד כאבים לפני יכול לעזור אבל יכול להיות קשור גם למצבים של יתר לחץ דם, בעיות בכלי הדם בראש ועוד. ולכן פני לרופא משפחה והתחילי ברור וגם בקשי הפניה לנוירולוג
+ הוספת הודעה
   1  2  3  4  5  6  7  8  9  ...  71  
 חיפוש בפורום זה
המידע באתר אינו מהווה תחליף להתייעצות עם גורם מקצועי והינו בהתאם לתנאי השימוש
מנהלהודעה מקוריתתגובהללא תוכןהודעה חדשההודעה עם תמונההודעה עם וידאו
תגיות
מיניות האישה   כאבים בזמן קיום יחסי מין   כאבים בחדירה   כאב בחדירה   וסטיבוליטיס   נטילת גלולות   הפרעות הורמונליות
RSS RSS פורום מיניות האישה, מין נשי