בריאות, רפואה
מאמרים | פורומים | קהילות | רופאים  
  חיפוש במאמרים  
הריון ולידהדיאטה, תזונהתרופות, ויטמיניםעיניים, משקפייםניתוחים פלסטייםרפואה משלימהקוסמטיקה, איפורעיצוב שיערפסיכולוגיהאורטופדיה
 
מין, יחסים, זוגיותכושר גופנירפואת שינייםרפואת ילדיםלב, כלי דםעזרה ראשונהמחלות, טיפוליםגיל הזהבחוק משפט, ביטוחמתכוני בריאות
 בריאות ראשי»פורומים»פורומים רפואה פנימית»פורום אלרגיה, טיפול באלרגיות
הוסף למועדפים 
פורומים רפואיים
 

פורום אלרגיה, טיפול באלרגיות עמוד 31

פורום אלרגיה - כאן תוכלו לשאול על אלרגיות והגורמים להן ולהתייעץ אודות אלרגיה. פורום אלרגיה יעסוק בקרדית אבק, אלרגיה לחלב,אלרגיה לאבק,אנטי היסטמין,אלרגיה לחתולים,אלרגנים טיפול באלרגיה, זריקות לאלרגיה, אלרגנים, אנטי-היסטמין ועוד
מנהלי פורום אלרגיה, טיפול באלרגיות:
ד''ר בן ורנר
לפרטים נוספים
ד''ר ולרי טפליצקי
לפרטים נוספים
 
מירה
20:40 06.05.12
שלום ד"ר,

אני בת 68 ומזה כשבועיים הרגשתי גרודים בגב שהחמירו והפכו להיות בכל הגוף אפילו מתחת לעין וקרקפת, מן גרוד שקופץ ממקום למקום. אם אני לא מגרדת אין סימן על העור

הלכתי לרופאת עור שנתנה לי - מיזולן 10 מ"ג - 1 ליום
ו-AERIUS 5 מ"ג 1 ליום למשך 3 חודשים

האם לדעתך טיפול זה אינו מוגזם? והאם תרופות אלה "הולכות ביחד"?

בתודה מראש,

מירה
 
ד''ר ולרי טפליצקי   
14:14 08.05.12
שלום רב, זה שילוב תרופות מוכר, אבל יכול להיות שאחד מהתרופות תספיק ולא צריך שניה. מומלץ לבצע בירור אלרגי אצל אלרגולוג ולנסות לברר מה הסיבה לגרד.
 
אבי
21:09 05.05.12
מה עושים עם פריחת הפקאן לכל הרוחות סובל אריוס לא עוזר מה לעשות:?????
 
ד''ר ולרי טפליצקי   
23:51 05.05.12
תנסה להוסיף אהיסטון או זילרגי בערב ולהמשיך אריוס בבוקר.
וגם תרסיס לאף פליקסונז או נזוקורט.
 
טום
21:46 03.05.12
שלום
סובל מאף סתום שמוחמר בשינה. נאלץ להשתמש בתרסיס לפתיחת האף כדי לישון, אבל גם בתקופת הגמילה מהתרסיס במשך כמה שבועות לא היתה הקלה.
לאחר כשלון של טיפול מקומי (תרסיסי סטרואידים, אנטי אלרגי, וכן כדורים נוגדי אלרגיה ופרדינזון), ומאחר וכנראה הבעיה אצלי היא לא רק אלרגית כי היא קיימת גם בתקופות שלא קשורות לאלרגנים שאובחנו אצלי בטסטים. הומלץ לי ע"י האלרגולוג והרופא א.א.ג לבצע הקטנה של קונכיות האף בשיטת גלי רדיו.
1- האם ההמלצה אכן במקום או שיש עוד מה לנסות ?
2-והאם השיטה הזו מוכיחה את עצמה מול שיטות של חיתוך ממשי ?
3- מה הפרוצדורה בשיטה הזו ? איך היא נעשית ? האם בחדר ניתוח או בתנאי מרפאה ? האם זה דורש טמפונים ? תוך כמה זמן יש לצפות לאף פתוח ?
האם זה נעשה בכל מוסד רפואי ?

תודה
 
ד''ר ולרי טפליצקי   
21:03 04.05.12
שלום רב, אם הבעיה שלך היא אלרגית בלבד שווה לנסות טיפול חיסוני אלרגי . גם ניתוח בא בחשבון אבל הפרטים לגבי זה תקבל אצל רופא אא״ג
שלום,

בעלי ואני מגדלים באהבה רבה כלבה ושלושה חתולים. למרות רגישות אלרגית מסוימת של בעלי לחתולים, הוא משחק איתם, מחבק אותם וישן איתם במיטה ללא תופעות אלרגיות וללא צורך בכדורים.
הבעיה היא שלטענתו, הוא סבל מאלרגיה קשה לחתולים בתור ילד והיא פשוט עברה עם השנים ועם המחייה לצד חתולים.
אבא של בעלי גם אלרגי לטענתו, אבל יחד עם זאת גם הצליח לחיות בשלום לצד חתול.

אנו מתכננים להביא ילד לעולם ואני קצת חוששת מהפן התורשתי של האלרגיה. אנו מאוד קשורים לחתולים ולא נוותר עליהם בקלות ולכן רציתי לדעת:

1) האם מדובר באלרגיה תורשתית? יש לציין שלבעלי יש שלושה אחים והוא היחיד עם רגישות מסוימת לחתולים.

2) כיצד האלרגיה לחתולים מתבטאת עם תינוקות? האם היא בעלת השלכות רציניות או האם ניתן לחיות איתה בשלום ולהרגיל את גופו של הילד לשהייה ליד חתולים?

תודה,

הדר
 
ד''ר ולרי טפליצקי   
20:59 04.05.12
שלום רב, המחקרים הרבים שנעשו בתחום לא הצליחו לענות האם השיפה מוקדמת לחתולים גורמת לאלרגיה או מגינה מפני האלרגיה. אין לי תשובה מדעית לשאלות שלך.
 
טלי
15:04 02.05.12
שלום רב,
אני סובלת ממגוןן של תגובות אלרגיות (בעבר הרחוק אף הייתי שלוש שנים על חיסונים שמאוד הקלו עלי). בשלוש שנים האחרונות התגובות האלרגיות מאוד התמתנו (כולל נזלת כרונית, הגרויים וכו'). בעבר בעונה זו של השנה כבר הייתי על אנטיהיסטמינים ובשלוש שנים האחרונות המצב מאוד מתון וכמעט שלא נטלתי אנטיהיסטמינים. עם זאת, סימפטום אחד החריף מאוד בשנים האחרונות: מדובר בתחושה של חנק אקוטי התוקפת אותי בלילה, במהלך השינה ומעירה אותי - כאילו שמשהו לופת את גרוני בידיו וחונק אותי. זה בדרך כלל מופיע בעונה הזו של השנה אך לאחרונה זה פוקד אותי כמעט כל לילה , כמה פעמים, ומעיר אותי (אני מניחה שהאובך גם תורם לכך). אני התחלתי לישון עם אדים אך זה לא עוזר. שאלותי: 1. האם זה ביטוי של היצרות צינור הנשימה עד למצב בו אין מקום לאויר לעבור? אם לאו - מה זה? 2. מה הטיפול - זו תחושה איומה שגם פוגעת לי באיכות השינה. אודה מאוד על תשובתכם.
 
ד''ר בן ורנר  
19:48 02.05.12
שלום.מבלי להכנס להשערות על גורמי הבעיה וטיבה ניתן היום לבצע בדיקות במעבדת שינה במסגרת קופות החולים.אני מניח שלא תקבלי תור מידי אבל הבדיקה תוכיח אם יש בעיה פיזיולוגית או לא
 
טלי
20:27 02.05.12
תודה על תשובתך. מדובר בתופעה פיזיולוגית לחלוטין ועונתית, הפוקדת אותי בעונה זו של השנה מדי שנה בשנים האחרונות. אשמח להמלצה על טיפול תרופתי הולם. תודה רבה.
 
ד''ר בן ורנר  
14:46 03.05.12
יש לעבור ברור נוסף במרפאה אלרגית ולהוסיף טיפול אפקטיבי יותר וספציפי לעונה זו
 
טלי
00:58 04.05.12
 
בן שטרית מזל
15:07 30.04.12
הבת שלי בת 17.5 רגישה לאדוויל, מזה כמה ימים היא מרגישה לא טוב ועלה לה חום גבוה 39.2 היא נטלה אופטלגין אך החום לא ירד גם כעבור מספר שעות, פניתי לבית מרקחת וביקשתי כדור שמוריד חום שחזק יותר מאקמול או אופטלגין וציינתי שהיא רגישה לאדוויל,
הרוקחת המליצה לי על נירוסין, היא נטלה כ3 מנות מהתרופה וכעת היא מתלוננת על פצעים באיזור הצוואר שכואבים לה מאוד,
האם יש קשר לרגישות שלה לאדוויל?
 
ד''ר בן ורנר  
14:44 03.05.12
שלום .כן זו תרופה מאותה המשפחה .היית אמור לתת כמות גדולה יותר של אקמול ולא לתת נפרוקסן .לעולם המלצות יש לקבל רק מרופא ולא רוקח!
גשי למרפאה אלרגית לעשות סדר התרופות האסורות.
 
דני
13:15 03.05.12
שלום רב,
בני בן ה-14 סובל מזה שנים מנזלת כרונית שאף הגיעה להחמרה לדלקת בסינוסים שטופלה באנטיביוטיקה.
איך ניתן להיפטר מהצרה הזאת מבלי לנתח?
 
ד''ר בן ורנר  
14:39 03.05.12
שלום .במידה ונשללה אלרגיה אנחנו בבעיה אך ניתן לתת טיפול תרופתי לתקופה ארוכה שלא אנטיביטית.במידה ולא נעשו בדיקות לאלרגיה יש לבצעם במרפאה אלרגית
שלום,
לפני כמה ימים שמתי לב שלבת שלי יש פצעונים קטנים ואדומים על הכתפיים, לאחר יום הופיעו גם על הבטן. אתמול היינו אצל רופא המשפחה שאמר שזה נראה כמו אלרגיה ונתן טיפות פיניסטיל.
אם זו אכן אלרגיה איך נדע למה היא אלרגית? לא החלפנו אבקת כביסה, סבון וכו'.היא ניזונה מתמל, והחלפנו אותו לפני 3 שבועות, אז גם את זה הרופא שלל.
יש לנו חתול, אז יתכן וזו תגובה אלרגית אליו? מה עוד זה יכול להיות?

תודה
שלום .פריחה קצרה אצל ילדים אינה רומזת על כלום וחולפת בד"כ .אם תשאר פני למרפאה אלרגית
 
קארין
18:12 01.05.12
שלום,
לאחר שהופיעה לי פריחה מספר פעמים מתכשירים קוסמטיים שונים, נשלחתי לעשות בדיקת אלרגיה. נאמר לי היום שאני אלרגית לניקל.
כשבדקתי את המרכיבים של המוצרים מהם הופיעה לי הפריחה לא נתקלתי בניקל. איך אפשר לדעת אם מוצר מכיל ניקל או לא? האם כתוב ניקל מפורשות או שיש חומרים שמכילים ניקל ואינם כתובים באופן מפורש?
תודה.
 
ד''ר ולרי טפליצקי   
00:18 03.05.12
שלום רב, ניקל זה מתכת,
רגישות לניקל בד״כ מופיעה בצוואר, אוזניים, שורש כף יד אחר מגע עם מתכות, שרשרת צוואר, עגילים, שעון,
בעור הבטן תחתונה בגלל מגע עם כפתור של מכנסיים.
לעיתים רחוקות תכשירים קוסמטיים מזוהמים בניקל, זה קשה מאוד לגלות.
יתכן וחוץ מי ניקל יש לך אלרגיה נוספת, למשל לקובלט או כרום שבצבעי עיפור או לחומרים משמרים למשל פראבנים.
 
יעל
22:25 27.04.12
שלום רב, לפני יומיים אכלתי ערמונים ולמוחרת הופיע אצלי פריחה מגרדת בצד הפנימי של 2 הזרועות. זה מתפשט ומתחיל לעבור לירכיים. מרחתי פנסטיל ג'ל, עוזר במעט. לקחתי לורטדין, לא עזר. יש מה לעשות? המן תודה, יעל
 
ד''ר ולרי טפליצקי   
21:19 28.04.12
שלום רב, אלרגיה לארמונים תתחיל בד״כ מייד אחרי אכילתם. כנראה יש לך פריחה מסיבה אחרת, למשל אלרגיה לאבקנים, שבאוויר או פריחה אחרי מחלה וירלית אם היית חולה. במקרה וזה לא יעבור מהר, תגיע לבדיקה. בינתיים אם מגרד חזק, לורסטין זה טיפול התחלתי טוב.
 
ד''ר בן ורנר  
19:45 02.05.12
שלום יעל
קראתי את התשובה של דר' טפליצקי ואוסיף מספר דברים .הרגישות לערמונים די נפוצה ומשולבת לפעמים ברגישת לגומי ולפירות טרופים.התגובה בהחלט עלולה להופיע לאחר מספר שעות וגם אחרי יום. הבדיקה פשוטה והטיפל להמנע מערמונים .במידה ויש לך רגישות גם למרכיבי פירות אחרים כדאי לבדוק. כמו כן רצוי להצטייד במזרק אפיפן להזרקה עצמית בזמן תגובה.
קבלתי דף ובו הנחיות ושם חנות תרופארם בנתניה,האם יש חנויות בסביבות ראשון לציון ? מה הכי חשוב לבצע תחילה בקרדית אבק הבית פריחת הברוש והזית?
(הכיסויים במחירים הזויים ,האם חובה שואב אבק HEPA ?)
שלום .זה היבואן הרשמי.את יכולה להזמין את הכיסויים דרך האינטרנט מארה"ב
שלום אני אלרגית ליוד.
בנוסף אני אלרגית מאוד לאצות (שהבנתי שמכילות יוד)
האם יש מאכלים שמי שאלרגי ליוד צריך להימנע מהם,כמו טונה למשל?
או שהאלרגיה היא ליוד רפואי ולא למינרל עצמו?
 
ד''ר ולרי טפליצקי   
21:23 24.04.12
שלום רב, מה שחשוב זה לדעת איך קבעת או קבעו לך אלרגיה ליוד.
אבקש לכתוב את זה כאן.
לגבי אלרגיה למאכלים כאלה או אחרים ממליץ להגיע לרופא אלרגולוג כדי לבצע תבחיני עור למזון. זה יתן תשובה מיידית.
אלרגיה ליוד זה דבר לא שכיח. כשאומרים שמישהו אלרגי ליוד מתכוונים לתגובה לחומר ניגוד רנטגני שמכיל יוד.
היי,
את האלרגיה ליוד אנחנו יודעים ראשית כי, אמא שלי אובחנה כאלרגית מאוד ליוד עוד בילדותה (היו יוצאות לה שלפוחיות בכל הגוף ולקח המון זמן עד שגילו שזו הסיבה) ,ואצלי זה פשוט כי כששמים לי יוד מתפתחת לי תפרחת בכל הגוף,אז כבר שנים אני לא משתמשת,אבל כשיוצא לי בטעות להשתמש במוצרים שמכילים,כמו איפור שלא ידעתי שמכיל יוד ורק אחרי שהתפתחה אלרגיה בעיניים ראינו שכתוב על האריזה שיש בו יוד,או למשל,
לאחרונה כשחזרנו מים המלח ושמתי בוץ קנוי (שאחרי שהתפתחה לי אלרגיה ראינו שכתוב על השקית שמכיל יוד) יום למחרת כל הגוף התמלאתי אדמומיות וגירודים שלקח שבוע ופעמיים ביום לורטדין להרגעת הגירוד הבלתי נסבל.
 
ד''ר ולרי טפליצקי   
14:30 26.04.12
אני מציע לעשות תבחיני עור למאכלים שונים כולל דגים ואמרת מעוניינת במאכל מסויים שאין אליו תבחין מוכן, יש להביא אותו לבדיקה כדי לבצע טסט עורי.
 
ירדן
11:44 26.04.12
האם אלרגיה לאבק יכולה להתבטא גם בצריבה בלשון?
 
ד''ר ולרי טפליצקי   
14:26 26.04.12
גירוי בפה יכול להיות.
 
רנה
11:29 22.04.12
בני בן שנה ו 7 חודשים אלרגי לבוטנים... מאד קשה למצוא מוצרים וחטיפים שלא רשומים עליהם שעלולים להכיל...אני בטוחה שרוב החברות המייצרות מנסות "לכסות תחת" אבל הדבר יוצר אצלי בעיה בגן...הגננת ביקשה שכדי שלא יהיו במבות בגן אני צריכה להביא רשימה של חטיפים שכן אפשר להכניס לגן כי היא לא יכולה למנוע חטיפים בכלל... נתתי לה 2 חטיפים שהם דובונים וביגלה וזה עדין לא מספיק..איפה אני יכולה למצוא רשימה כזו???
 
ד''ר בן ורנר  
16:22 24.04.12
שלום
נגעת בנקודה כואבת שאין לה פתרון.נכון שבחלק מהמקרים זה "כיסוי תחת" אבל זו המדינה שאנו חיים.תנסי לעשות את המיטב .תנסי לחפש ברשת תחת הכותרת חטיפים ללא בוטנים וכד'
 
ד''ר ולרי טפליצקי   
20:35 25.04.12
שלום רב, חפשו בעדן טבע מרקט חתיף קוקוס בסוכר קנים. ועולי עוד אחרים
שלום, אני כותבת בדאגה רבה לבני בן ה24, שסובל מזה 4 שנים מהתקפי אלרגיה, כאשר יש לו התקף הוא מרגיש שהוא מתנפח במיוחד בידיים, ויש לו קשיים בנשימה, ההתקפות בעבר קרו רק במאמץ פיזי כמו אימון כדורגל או ריצה, אך בשנתיים האחרונות התקפי האלרגיה קורים גם ללא קשר למאמץ, אין ספק שהוא נמצא בסכנה אמיתית ורציתי עצה דחופה לגבי איך אפשר לדעת למה הוא אלרגי, הוא עשה את כל הטסטים וגם rast למזון והכל תקין, הבעיה הנוספת שבני אינו מוכן ללחכת עם מזרק אפיפן.
אבקש את עזרתכם בדחיפות.תודה
שלום.
אני מניח שהוא עשהברור אלרגי ולא נמצא דבר.בלי אפיפן הוא בסכנה ורצוי שיבין זאת.אם את רוצה יעוץ נוסף תוכלי לפנות למרפאתי
שלום,

אני בן 21, טבעוני. מעוניין לקבל את עצתך בנוגע לתשישות חמורה ממנה אני סובל זה מספר שנים, עוד קודם המעבר לתזונה טבעונית, המלווה בתסמינים קוגניטיביים ורגשיים משונים שאובחנו כדכאון, אך אין לי ספק כי אין זה אלא תיוג קל שאינו מצריך מחשבה מרובה.

עליי לציין כי אני מתקשה בתיאור התחושות שאני חווה, אך אנסה כמיטב יכולתי: עד לאחרונה הייתה התשישות מוחלטת, והורגשה במהלך היום כולו. בימים חופשיים נהגתי להתעורר משינה תשוש ולא-רענן לחלוטין, וכך שכבתי במיטתי או בהיתי במסך מחשב במשך מספר שעות באפיסת כוחות, עד שעלה בידי לאסוף כוחות מינימליים לקום ולעזוב את החדר. לאחר מכן נאבקתי בעצמי לצחצח את שניי, או לטייל מחוץ לביתי זמן קצר. חשתי שאין לי חמצן, או הכח לדבר. תחושות אלה לוו באפתיה, ערפל מנטלי ואטיות כללית. כאשר ניסיתי לנגן בפסנתר, לא היו לי הכח להזדקף על גבי הספסל ולהניע את ידיי. גופי היה מכונה מקולקלת.

לפני כשנתיים נתקלתי במידע בנושא מזון חי, ובהמשך לכך החלטתי להתנסות באכילת פירות בלבד עד לארוחת הצהריים. להפתעתי, חשתי בשינוי לראשונה זה שנים: הייתי נמרץ יותר, חי יותר, צלול יותר; התחלתי לזהות בן אנוש תחת שכבות הערפל והתשישות. השעות בהן אני צורך פירות הן אלה בהן אני פעיל, יוזם וחזק וגופי משרת אותי, בעוד שבהמשך היום אני נאבק לנשום וגופי מכביד עליי כמשקולת חסרת תועלת. השיפור הולך ומתחזק עם חלוף הזמן, אבל משהו עוצר בעדו.

אני אוכל מזון מבושל, ואין בכוונתי לשנות זאת מטעמים שונים. כאשר אני צורך מזון זה לראשונה לאחר צריכת פירות בשעות הבוקר, גופי חווה מעין הלם ועייפות חמורה מכה בי. ההשפעה משתנה לטובה או לרעה בין יום אחד למשנהו, אך לעולם יביא אותי מזון מבושל לידי תשישות. אני חש חוסר חמצן של ממש. ייתכן כי ההמלצה הטבעית היא מעבר לתזונה חיה, אך לעת עתה אני תוהה למה גופי כה חלש, כדי תגובה כה חריפה למזון מבושל. אירוני בעיניי שאני חש חלוש כטבעוני, בהשוואה לאוכלי הכל האנרגטיים הסובבים אותי.

כאמור, אשמח לעצתך.

תודה.
 
ד''ר ולרי טפליצקי   
23:23 21.04.12
שלום רב, הסיפור שלך נוגע ללב, החולשה והעייפות בלתי מוסברים בוודאי מפריעים לך מאוד. אני לא יודע האם עשית בדיקות דם ובדיקות אחרות לשלילת חסר של ברזל וויטמינים אופייניים לתזונה טבעונית. אם לא עשית כדאי לעשות.
מבחינה אלרגית קיימת סבירות נמוכה מאוד שמדובר בבעיה אלרגית, אלרגיה למזון או אלרגיה אחרת, אם תרצה ניתן לבצע תבחיני עור לשלילת האלרגיה.
בנוסף לכך נראה ששינוים בהרגלי האכילה והחיים יעשו לך טוב. כלומר לא להיצמד לסדר אוכל מסויים וקבוע אבל לשנות מדי פעם, לגוון, לא לפחד משינוי.
תעדכן אותנו כאן על מצבך.
שלום,
אני עם אי סבילות מוחלטת ללקטוז, קיבלתי הורמונים לטיפולי פוריות, לאחר עשרה ימי הזרקה של תרופה התפרצה אורטיקריה מכף רגל עד ראש שטופלה באמצעות סטרואידים, בתרופה ישנו לקטוז , האם רגישות ללקטוז יכולה לגרום לכזו תגובה אלרגנית ובנוסף הייתכן שהתרופה לא הייתה אפקטיבית לצורך הטיפול בשל קיום רכיב לקטוז ?
 
ד''ר ולרי טפליצקי   
00:47 21.04.12
זה המשך של תשובה לפניה קודמת שלך. אורטיקריה לא קשורה לרגישות ללקטוז. אם היא לא חלפה עדיין מומלץ לגשת לאלרגולוג ולבצע בירור ולהתאים טיפו
שלום,
לאחר בילוי בחמי עין גדי, כל הרגליים התנפחו, התאדמו ומגרדים מאד.
מאחר וגם בפעם הקודמת שהייתי שם, אני מניחה שזו אלרגיה.
שלוש שאלות:
1. מה גרם לי לזה: הגפרית בבריכת הגפרית? ים המלח עצמו? משהו אחר?
2. מה עלי למרוח כדי שזה יירגע/יעבור?
3. האם למחוק את ים המלח מרשימת מקומות הנופש שלי?
הילה
 
ד''ר ולרי טפליצקי   
00:43 21.04.12
שלום רב, אם התופעה חזרה על עצמה פעמיים בנסיבות דומות זה מחשיד לכך שקיים קשר נסיבתי. האם מדובר באלרגיה או בתופעה אחרת, לא ברור עדיין. צריך להגיע כאלרגולוג ולתכנן בירור אלרגי או בירור אחר
 
לירוי
10:07 19.04.12
שלום רב.

ביתי בת שנה מגיל חצי שנה שהיינו נותנים לה לטעום מרכיבים המכילים ביצים
היתה מתמלאת אלרגיה בפנים ומקיאה .(וגם ביצה )
כרגע צריכה לעבור חיסון של גיל שנה ונאמר לי בטיפת חלב שאחד החיסונים של הגיל הזה
מרכיב חלבונים ואני צריכה לבדוק אם אכן כך תצטרך לעבור את החיסון בבית חולים
תחת השגחה , לפני שבוע נתתי לה לטעום ביצה והכל עבר בסדר כאשר אתמול נתתי לה חביתה התמלאה פריחה אני מאוד מבולבלת וגם בטיפת חלב נאמר לי שעדיף לחסן בבית החולים.
1. כיצד ניתן באמת לגלות למה היא אלרגית האם יש בדיקה בגיל הזה?
2. האם אלרגיה יכולה לחלוף מתישהו?
3. האם אין חשש לעשות את החיסון ?

תודה רבה
לירוי
 
ד''ר ולרי טפליצקי   
14:37 20.04.12
שלום רב, בחשד לאלרגיה לביצה מומלץ לבצע טסטים אצל אלרגולוג, לאבחן אלרגיה או לשלול. במקרה וטסט חיובי מפנים לחיסון בבית חולים וזה בטוח מאוד.
שלום,
אני עם אי סבילות מוחלטת ללקטוז, קיבלתי הורמונים לטיפולי פוריות, לאחר עשרה ימי הזרקה של תרופה התפרצה אורטיקריה מכף רגל עד ראש שטופלה באמצעות סטרואידים, בתרופה ישנו לקטוז , האם רגישות ללקטוז יכולה לגרום לכזו תגובה אלרגנית ובנוסף הייתכן שהתרופה לא הייתה אפקטיבים לצורך הטיפול בשל קיום רכיב לקטוז ?
 
ד''ר ולרי טפליצקי   
00:36 21.04.12
שלום רב, אי סבילות ללקטוז גורמת לכאב בטן, גזים, שלשול. לא גורמת לאורטיקריה. בתרופות כמות של לקטוז מאוד קטנה ולא אמורה לעשות צרות.
+ הוספת הודעה
   1 ...  27  28  29  30  31  32  33  34  35  ...  162  
 חיפוש בפורום זה
המידע באתר אינו מהווה תחליף להתייעצות עם גורם מקצועי והינו בהתאם לתנאי השימוש
מנהלהודעה מקוריתתגובהללא תוכןהודעה חדשההודעה עם תמונההודעה עם וידאו
תגיות
היסטמינים   קרדית אבק   אלרגיות   טיפול באלרגיה   אלרגיה לחלב   אלרגיה לאבק   אנטי היסטמין   אלרגיה לחתולים   אלרגנים
RSS RSS פורום אלרגיה, טיפול באלרגיות