בריאות, רפואה
מאמרים | פורומים | קהילות | רופאים  
  חיפוש במאמרים  
הריון ולידהדיאטה, תזונהתרופות, ויטמיניםעיניים, משקפייםניתוחים פלסטייםרפואה משלימהקוסמטיקה, איפורעיצוב שיערפסיכולוגיהאורטופדיה
 
מין, יחסים, זוגיותכושר גופנירפואת שינייםרפואת ילדיםלב, כלי דםעזרה ראשונהמחלות, טיפוליםגיל הזהבחוק משפט, ביטוחמתכוני בריאות
 בריאות ראשי»פורומים»פורומים פורומים רפואיים כלליים»פורום נוירולוגיה, שבץ מוחי, אירוע מוחי
הוסף למועדפים 
פורומים רפואיים
 

פורום נוירולוגיה, שבץ מוחי, אירוע מוחי

פורום שבץ מוחי, פורום נוירולוגיה להתייעץ עם נוירולוג על שבץ מוחי / אירוע מוחי. פורום נוירולוגיה יעסוק במניעת שבץ, אבחון שבץ, cva, אקו לב, קריש דם, אספירין, קומדין, סימני שבץ, שיקום אחרי שבץ, טיפול בשבץ, נכות עוד
מנהלי פורום נוירולוגיה, שבץ מוחי, אירוע מוחי:
ד''ר רונית גלעד
לפרטים נוספים
אייל קליין
לפרטים נוספים
 
דורון
 
14:29 13.10.15
שלום רב, שמי דורון בן 32
מזה 7 שנים מאובחן אצלי cpk גבוה מעל הממוצע גם ללא מאמץ.
כשהתחלתי לבדוק את עניין ה cpk בבדיקה שיגרתית, התברר כי רמות cpk אצלי גבוהות מהמנורמה. לאורך הזמן גם חלה ירידה(לא משמעותית) ואז שוב עלייה.
נאמר לי בעבר שיש אנשים שפשוט נולדו עם כמות cpk גבוה וכך הם בנויים, העניין הוא שאני מתאמן בחדר כושר, לאחרונה גם הגברתי את האימונים במאמץ ובכמות ולכן הייתה ברורה לי העלייה במדדים, עם זאת יחס האימונים אינו שווה ליחס העלייה במדדים.
שאלתי היא האם ישנו משהו לעשות להורדת ה cpk?
האם נתקלת בעבר במדדים כאלו ללא ממצא של מחלה?
האם הגברת האימונים מסוכנת בריאותית נוכח רמות ה cpk ?
מצ״ב גרף מדדים לאורך השנים.

תודה רבה,
דורון.
 
שי
14:28 12.10.15
שלום רב בן 39

עברתי MRI לבלוטת היפופיזה היפוגונדיזם מרכזי
התשובות
רושם להיפופיזה יחסית קטנה גובה מקסימלי עד 3 מ"מ אין עדות לממצא דיסקרטי בתוכה ,
מודגמים מוקדים מרובים תת קורטיקליים לא ספציפים בחומר לבן , ייתכן שינויים איסכימיים כרוניים או שינויים הקשורים לקרשיות יתר או מיגרנות המראה אינו ספציפי ודורש בירור וביקורת
שאלתי היא , האנדו הרגיע אותי לגבי ההיפופיזה ושלח אותי לבירור נורולוגי התור רק בעוד חודש , שאלתי מה זה אומר מוקדים מרובים תת קורטיקלים , אני לא סובל ממגרנות , ועשיתי לפני כשנה וחצי בדיקות הומוטולוגיות לקרישיות שיצאו תקינות עקב פקקת שטחית ( סובל מורידים ברגל שמאל ונגרם עקב טרומבוזה , לקחתי זריקות קלקסן עד 09.2014 והכל תקין ללא פקקת ) אציין גם שסובל שנים מצוואר אנא תשובתך מאד לחוץ . רב תודות
 
יהודה
23:16 11.10.15
שלום ד''ר. אני בן 25. לפני מספר חודשים התחילו לי קפיצות עדינות בשרירי הגפיים ולעתים אף בשרירי הגב (פסיקולציות). רופא המשפחה הפנה אותי לבדיקות דם וליתר ביטחון גם לEMG. לפני כחודשיים עשיתי את הבדיקות והכל יצא תקין לחלוטין.

בחודשיים האחרונים הפסיקולציות הופחתו משמעותית, אך בשבועיים האחרונים הם חזרו יחד עם הרגשת כאב פנימי עמום בשרירי הגפיים המגיע מדי פעם, בעיקר ברגל ימין. הכאב הוא לא מאוד חזק אך הוא מטריד. יש לציין כי אני עוסק כל העת בפעילות גופנית קבועה כגון שחייה וריצה, אך הכאב לא מופיע בצורה חזקה יותר בזמן הפעילות הגופנית.
כמו כן, בימים האחרונים אני מרגיש שאני מפעיל מאמץ רב יותר בהשמעת קול בעת הדיבור.
בעקבות חשיפה לתסמיני מחלת ALS אני חושש שכאב עמום זה הוא חולשת השרירים המדוברת כתסמין לניוון שרירים.

אשמח לקבל ייעוץ כיצד להמשיך את הבירור אודות מצבי הרפואי ואיזה בדיקות כדאי לבצע כעת.
כמו כן, האם יש סיבה לחשוש שוב לALS.

תודה רבה מראש,
יהודה.
שלום רב

האם חוץ מבדיקת דופלר עורקי צוואר, האם תופעות כמו הרגשה כללית לא טובה,או כאבי ראש, או חולשה, יכולים להצביע על היתקדמות בהיצרות עורק בצוואר?
במילים אחרות, האם התקדמות ההצרות,מתבטאת בסימפטומים כלשהם?
 
אריה
19:52 11.10.15
שלום רב
ברצוני להעלות מקרה שקרה לי ב1994, -והאם יתכן שעד היום יש השלכות ממנו,?
מאז שזכור לי תמיד הייתי פיזית חלש,לא מאוד מפותח גופנית, ואפילו מינית,
היה לי קשה להתמודד עם זה ,ובמבט לאחור ,נראה שטעיתי במעשיי,לפני 21 שנה זה קרה, רכשתי כ12 אמפולות של טסטווירון 100,ולאחר לימוד מספר, הזרקתי את החומר לשריר,לא הבנתי שהתדירות קובעת ובעצם השתמשתי ב2 אמפולות לשבוע.לאחר כ10 אמפולות, ערב אחד התחלתי לראות ולהרגיש משונה, הקירות הלבנים נראו לי צהובים,הופיע ציפצוף באוזניים, בראיה,הכל התחיל "לשוט" לזוז,והופיע הרגשה רעה אני זוכר שהתפתח דופק מהיר, לא זוכר לכמה זמן, אבל לפחות שעה, ולמחרת היה מצב שהרגשתי שהידיים כמעט לא זזות לי, וזה חלף אחרי כמה דקות.,אני פשוט לא סיפרתי לבני מישפחתי מה קורה כי חשבתי שזה משהו קל שיחלוף,זה רק הלך והחמיר, וכעבור ימים מספר הגעתי לאישפוז,ולא סיפרתי שם כלום, הרופאים לא הצליחו לגלות מה מקור התופעות האלה,השתחררתי על דעת עצמי כעבור 3 ימים,
רופא נוירולוג שאליו פניתי אז, ציין שלפי תלונותיי הייתה תופעה של מיקרופסיה,
סבלתי חודשים רבים מהתופעות האלה,כעבור 4 שנים בבדיקה מקרית של US ורידיי רגליים, היה ממצא של DVT ישן צמוד לורידיי הברך מאחור, בעקבות ממצא זה לא קיבלתי כל טיפול מיוחד, לבסוף התופעות התמתנו ונחלשו,
אחרי כל השנים האלה, אני יודע שעשיתי שטויות, ואולי אני משלם מחיר,הרבה טוב מזה לא יצא,וזה שהעדפתי לא פנות לרופא שיטפל מיקצועית בבעיה הגופנית שלי, כי היתבישתי,ברור לי שזו הייתה טעות חמורה מצידי,
יש לי תופעת פעימות מוקדמות שאנני יודע ממתי הופיע ואם זה לא מהאירוע הזה,מכל מה שסיפרתי כאן, האם סביר לחשוב שנגרם אז אירוע מוחי?
האם סביר שנגרם נזק ללב,ובגלל זה בשנים האלה פוקדות אותי הפעימות המוקדמות?
במבט לאחור מה יכול היה להיות? ומה יכול להיות שקרה אז?
בתודה
 
ג'ינה
08:43 11.10.15
האם דלקת בעצב הראייה מופיעה ב MRI כתופס מקום?

תודה
 
שלי
14:11 02.09.14
שלום, אני בת 22 עם מיגרנות עם אאורה (הבזקים זיגזגים וחוסר בחלק משדה הראיה מגיל 12.
בדיקות נוירןלוגיות וeeg שעברתי תקינות.
בשלוש שנים האחרונות האאורה יותר חזקות ובתירות יותר גבוהה-יכולה להופיעמעל אבע פעמים בחודש. ,ויום לפניה יש לי תסמינים של בלבול חוסר חשיבה בהירה וברורה ,האותיות מתחלפות לי יום לפני לעיתים בדיבור זה קורה לפעמים יום לפני אאורה כמו למשל גם סימפטומים של רצון לאכול מצוק או תכיפות לישון שגם הם מגיעים כיממה לפני האאורה וכך אני יודעת שהיא עתידה להגיע למחרת.
יש לי 3 שנים מן שטפי דם קטנים בציפורניים splinter hemorrhages שהולכים ובאים. קראתי כל מיני דברים באנטרנט ובעיקר שזה עלול להצביע על מחלות אוטואימוניות כדוגמת לופוס וסקוליטיס וכו ' והתחילו לי בשנה האחרונה כאבי שרירים פרקים החלטתי ללכת לבירור ראומטולוגי . עברתי בדיקות דם מקיפות ואפשר להגיד לםי דברי הראומטולוגית שזה לא מסיבה ראומטית. בבדיקות הערכים שיצאו לא תקינים הם שקיעת דם שהייתה 78 crp 1.2 ואנמיה שהתייצבה עם לקיחת ברזל ומדד immunoglobulin g שהיה קצת גבוה.
לאחר כל הבדיקות שעברתי הראומטולוגית אמרה שזה לא קשור לתחום הראומטולוגיה ישירות.
התלונות שכל הזמן אני אומרת הם למעשה אאורה כאבי שרירים תחושות חוסר יכולת לחשוב בבהירות לפעמים (כאבי ראש לא מופיעים הרבה ,הם מוםיעים בעיקר לאחר אאורה והאאורה יותר מציקה לי .אין לי חם.
שאלתי היא האם בעצם התסמינים של מדדי הדלקת למעשה יכולים להעיד על וסקוליטיס מוחי והאם התסמינים שתארתי מתאימים? האם ana שלילי שוללת וסקוליטיס מוחי?
תודה רבה על תשובתך.
 
ד''ר רונית גלעד  
11:34 04.10.14
כדאי לעשות מרי ולחזור על eegבחסך שינה עשית גם אפלה? ו lac ? הבדיקות לא שוללות וסכוליטיס מוחי אבל הממצא בידיים הוא ממציא לא במוח
 
שלי
23:13 04.10.14
לפני יומיים יצאו תוצאות של בדיקת ptt sensitive to lac הטווח הוא בין 27-47 ולי יצא 46.8 מאוד מאוד קרוב לגבול.
בדיקת rvvt הטווח בין 32-54 ויצא לי 51.2
מה דעתך? האם הכיוון צריך ללכת יותר לכיוון של אפלה?האם לדעתך יש צורך בבדיקה חוזרת עקב התסמינים שלי והתוצאות של הבדיקה?
תודה רבה על תשובתך וגמר חתימה טובה.
 
ד''ר רונית גלעד  
19:25 10.10.14
התוצאות יצאו בתחום הנורמה כדאי להתייעץ עם רופא המטולוג
שלום ד"ר,
חתני הובל לבית חולים איכילוב בגלל הרדמות בחלק של הפנים משנאל וכן ברגל שמאל. הוא היה על הרגלים ,שירת את עצמו ודיבר ברור. החליטו על מתן סטרואידים המינון גבוה מחח של דלקת בכלי הדם. עבר C.T. ודיקור-ביופסיה. לאחר כשבוע המצב החמיר ,בהמתנה לתוצאות הביופסיה .ההליכה שלו הפכה למסוכנת , היה נופל, הדיבור השתבש לו התוצאות של הביופסיה היו שליליות והוחלט לבצע לו אנגיוגרפיה בבית חולים שיבא, בהעדר אפשרות לבצע זאת באיכילוב. התוצאה היתה כי הוא סובל מויקוליטיס וזקוק דחוף בציטוקסן. הוחזר בדחיפות לאיכילוב בהמלצץ הרופאים בשיבא לאור הזמינות של הציטוקסן באיכילוב. הוא יקבל את זאת מחר, יום א', .
11.10.2015
בתי וכולנו לא בקיאים בויקוליטיס, הסיכנים העתידיים מהנ"ל ,מציטוקסן. נודה מאוד אם נקבל מספר הסברים בנדון. תודה.
יש לי כבר הרבה זמן כאב בחלק התחתון האחורי בצד שמאל בקרקפת, כאב שהתחושה היא כמו אחרי קבלת מכה (שטף דם) אבל לא קיבלתי מכה, הכאב הוא חזק אבל יש ימים שנחלש, רציתי לדעת ממה זה יכול להיות? תודה.
 
תמארה עודה
14:54 09.10.15
שלום, אני התלמידה תמארה עודה בבית ספר תיכון אני רוצה לעשות פרויקט 5 יחידות לימוד בנושא מערכות רפואיות, אני מבקשת ממכם תשובות על השאלות שאני רוצה להציג אותם.
(1)האם אתה יכול לספר על תחום התמחותך, באילו נושאים אתה עוסק ומהן הבעיות השכיחות בהן אתה נתקל במהלך עבודתך?
(2) מהי השכיחות של מחלות פרקינסון ושסכיזופרניה? בארץ? בעולם?
(3) מהם גורמי סיכון הנפוצים יותר בארץ למחלות הללו? האם קיימים גורמים מאפיינים לארץ?
(4) יש דרכי אבחון חדישים למחלות פרקינסון ושסכיזופרניה?
(5)יש דרכי טיפול חדישים למחלות פרקינסון ושסכיזופרניה?
(6)מחקרים \ ניסויים קליניים אחרונים שנערכו בנשוא המחלות?
(7) מהם השיקולים המנחים אותך בבחירת הטיפול המתאים לחולה מסוים?
(8) מהן ההשכלות על המשק של המחלות הללו?
(9) מהי הפרוגנוזה של חולים במחלות פרקינסון ושסכיזופרניה ובמה הן תלויות?
(10) מהן המלצותיך בבניית תכנית מניעה מתאימה למחלות פרקינסון ושסכיזופרניה, לאוכלוסייה כללית, לאוכלוסייה בסיכון, ולאנשים שלקו בתופעה?
(11) האם קיים הבדל ובמה הוא מתבטא בין מרכז הארץ לפריפריה בנושא אבחון טיפול במחלות פרקינסון ושסכיזופרניה?
תודה רבה.
אני בן 25. לפני מספר חודשים התחילו לי קפיצות עדינות בשרירי הגפיים ולעתים אף בשרירי הגב (פסיקולציות). רופא המשפחה הפנה אותי לבדיקות דם וליתר ביטחון גם לEMG. לפני כחודשיים עשיתי את הבדיקות והכל יצא תקין לחלוטין.

בחודשיים האחרונים הפסיקולציות הופחתו משמעותית, אך בשבועיים האחרונים הם חזרו יחד עם הרגשת כאב פנימי עמום בשרירי הגפיים המגיע מדי פעם, בעיקר ברגל ימין. הכאב הוא לא מאוד חזק אך הוא מטריד. יש לציין כי אני עוסק כל העת בפעילות גופנית קבועה כגון שחייה וריצה, אך הכאב לא מופיע בצורה חזקה יותר בזמן הפעילות הגופנית.
בעקבות חשיפה לתסמיני מחלת ALS אני חושש שכאב עמום זה הוא חולשת השרירים המדוברת כתסמין הנוסף לניוון שרירים.

אשמח לקבל ייעוץ כיצד להמשיך את הבירור אודות מצבי הרפואי ואיזה בדיקות כדאי לבצע כעת.
כמו כן, האם יש סיבה לחשוש שוב לALS.

תודה רבה מראש,
יהודה.
 
יי
21:02 26.09.15
היי,
יש לי Foreskin paresthesia באיבר המין.
כיצד ניתן לטפל?
לאיזה רופא עלי ללכת בשביל לקבל טיפול? התמחות ספציפית

תודה
 
ד''ר רונית גלעד  
08:31 06.10.15
אורולוג
The skin sensation of partial numbness or "pins and needles" or a type of "burning", "tingling" or "creeping" sensation of the skin, is known as a "paresthesia". Symptoms may start as a tingling (paresthesia) and change to a numbness, or there may be a combination of decreased sensation (numbness) but with heightened sensations at certain times or with stimulation. Any type of tingling, burning, or numbness is usually a symptom related to a sensory nerve being damaged, diseased, or injured. Causes depend on the exact location of the paresthesia sensations, but typically include a physical nerve injury type condition (e.g. a nerve entrapment or some type of pressure being applied to a nerve directly or to the spinal attachment of that nerve), or a disease condition affecting the nerves (e.g. neuropathy, diabetic neuropathy, multiple sclerosis, diabetes, and others).
 
דוד
22:42 17.09.15
אני בן 21, ברקע יש לי פסוריאזיס וגם כנראה דלקת מפרקים בעמוד השדרה שקשורה לפסוריאזיס.


לאחרונה מזה חודשיים אני מרגיש בזמן ההירמדות:


א. אני רואה הבזקי אור לבנים ולפעמים כחולים (לפני כמה ימים כשהייתי ער ביום, ראיתי טלוויזיה וראיתי פתאום נקודות לבנות לכמה שניות)


ב.יש לי זרמים בידיים וברגליים בהירדמות לפעמים, במיוחד כששתיי הידיים משולבות או הרגליים משולבות


ג. עברתי בדיקת EEG שיצאה תקינה וגם בדיקת שדה ראייה שיצאה תקינה וגם הרחבת אישונים אצל רופא עיניים שיצאה תקינה , וכיוון שיש לי גם חולשה מסויימת בזרועות נשלחתי לבדיקת EMG שאותה עדיין לא עברתי.


ד. לאחרונה ביום יום יש לי דקירות וזרמים בעקבים ברגליים ולעיתים גם באצבעות כף הרגל לאחר ישיבה ממושכת, או לאחר הפעלת לחץ על העקבים.


ה. לאחרונה כאשר אני מתכופף (לא תמיד) אני מרגיש כאב באזור מסויים בראש, במשך היום לא כואב לי הראש.


איזה כיוון יכול להיות לכל מה שאני מתאר פה? ואיזה בדיקות כדאי שאעבור? והאם אני צריך לדאוג?


תודה.
 
ד''ר רונית גלעד  
08:36 06.10.15
כדאי לעבור הדמיה מוחית וכן emg
שלום
בת 60. בשני מקרים שבוע אחרי שבוע בעת ישיבה על כסא היתה תחושה שמשטח הישיבה עקום וצד אחד גבוה מהשני. לזמן של דקה בערך. אחר כך הסתדרה ההרגשה.

שבועיים קודם היתה סחרחורת בעת קימה מישיבה נינוחה שגרמה להתעלפות .
סחרחורות כאלו נחוות כבר 40 שנה. אך לא גרמו להתעלפות. (יתכן שקרתה בעקבות שינוי בכדור להורדת לחץ דם)

האם יש להתייחס?

תודה מראש
 
ד''ר רונית גלעד  
08:35 06.10.15
כן כדאי להיבדק ע״י נוירולוג
שלום וברכה לרופאים המשיבים, ותודה מראש על הענות.
רציתי לשאול האם אדם שסובל ממיגרנה ולא מטפל בה ע"י שתיה ואכילה או ע"י תרופה יכול באיזה שהוא אופן להסתכן, בטווח הקרוב או הרחוק.

הדיוק של התשובה ובמידת האפשר המקורות שלה חשובים לי מאוד, מאחר והיא תשמש לי כרקע לפסיקת הלכה לגבי צום ביום כיפור לחולי מיגרנה.

בכבוד ובברכה,
אליהו.
 
ד''ר רונית גלעד  
08:34 06.10.15
כרגע כבר לא רלוונטי בכל מקרה אם יש התקפים תדירים רצוי לטפל במיגרנות עם טיפול מונע אם ההתקפים אחת לחודש או יותר נדירים יש לתת טיפול בתרופות שעוזרות להתקף עצמו כמו רילרט או ריזלט התקפים תדירים לא בריאים כל כך למוח בעיקר אם מדובר במיגרנות עם אאורה סימן מקדים כי אז יש סכוי גבוה יותר לארוע מוחי
 
מייה
20:10 19.09.15
שלום. בחודש מאי עברתי ניתוח בכף רגל, אצבעות 4+3 תיקון עיוות באיזור הפלנטארי+ תיקון אצבעות פטיש. הייתי 9שבועות עם קיבוע KW. מאז שהוציאו לי את הקיבוע אני לא יכלה להזיז את האצבעות(המנותחות). יש לי נזק נוירולוגי? אני אמורה לדאוג..? אפשר לטפל בזה? כתיבה וחתימה טובה
 
ד''ר רונית גלעד  
08:32 06.10.15
יתכן צריך לבדוק את זה ע״י בצוע emg שמראה אם יש נזק נאורולוגי
 
אירה
08:03 21.09.15
שלום רב,
בת 32 אחרי שני ניתוחים קיסריים, האחרון לפני שנה וחצי.
ברקע שחלות פוליציסטיות, מחזור לא סדיר, השמנה ושיעור יתר.
מטופלת בנוגדי דיכאון: ויפאקס 150XR ואלפרוקס 0.5 מג 3 פעמים ביום.
ב14.08 קיבלתי ווסת שנמשכה 5 ימים במקום 3 ימים כמו בדרך כלל ולאחר מכן התחילו כאבי בטן תחתונה וגב תחתון והפרשות דמיות שנמשכו שבועיים.
אולטראסאונד: שחלות פוליציסטיות ןשרירן בקיר הקדמי של הרחם בקוטר 20 ממ.
פרופיל הורמונלי:
קורטיזול 196
אנדרוסטנדיון 14.20
DHEA SO4 4.90
אסטרדיול 188
FREE TESTOSTERONE 1.71
FSH 7.40
LH 15.36
PRG-17-OH 2.70
פרוגסטרון 1.17
פרולאקטין 175
FREE T4 7.56
טסטוסטרון 1.84
TSH 2.71
קיבלתי טיפול בפרימולוט נור פעמיים ביום ל10 ימים ואני בסיום הטיפול.
מאתמול הופיע גודש בחזה והפרשות מועטות של חלב מהשדיים בלחיצה.
הופנתי ליעוץ פרמוקולוגי שם הוסבר שהשילוב של ויפאקס ואלפרוקס יכולים לגרום לתופעה זו.
הגעתי לכירורג שד שאמר אותו דבר.
אני ממש בלחץ כי קראתי שהפרשות חלב יכולות לנבוע מהגידול בראש.
אך הרופא אמר שעם רמת פרולאקטים 175 לא מדובר בגידול ואין צורך בשום הדמיה.
בכל אופן לפני שנתיים כבר ביצעתי MRI מוח שהיה תקין.
אני ממש לחוצה ולא ישנה לילות.
אשמח אם תוכלי להרגיע אותי.
תודה רבה
 
ד''ר רונית גלעד  
08:30 06.10.15
בדכ פרולקטין מאד גבוה זה אינדיקציה לבצוע מרי כרגע אין צורכ כדאי להתייעץ עם אנדוקרינולוג
שלום,

לפני כחודש נסתמה לי אוזן ימין, הלכתי ל.א.א.ג שנתן לי סינופד פעם ביום ופימפום.

התרופה לא עזרה והאוזן לא נפתחה.

לפני כשבוע התחלתי לסבול כאבים קיצוניים מעל עין ימין (באיזור הגבה) וברקה בצד ימין . כאבים ממש חזקים שריתקו אותי למיטה עם מלא כדורים משככי כאבים.

הלכתי לרופאת המשפחה שנתנה לי - סינופד 3 פעמים ביום, אוגמנטין אנטיביוטיקה פעמיים ביום, ואטופן נגד הכאבים. הייתה הקלה מסוימת לאחר כיומיים ועכשיו 4 ימים לאחר התחלת הטיפול שוב האוזן נסתמה יותר וכאב הראש באיזור הרקה ומעל עין ימין ובראש עצמו למעלה בצד ימין.

מה עלי לעשות? מה יכולה להיות הבעיה?

תודה רבה

זיו
 
ד''ר רונית גלעד  
08:29 06.10.15
כדאי להתייעץ עם אאג ונוירולוג אם יש בעיה באוזן או ירידה בשמיעה וכאב באותו אזור זה יכול להיות קשור לכן נא להתייעץ עם המומחים בדבר
 
שי
21:27 20.09.15
שלום רב

בן 28 , רציתי לשאול אני סובל מסטרס ,מתח ,לחץ ,חרדה ברמה גבוהה שפוגעת לי באיכות החיים בצורה משמעותית ( קריירה, פנאי, לימודים, זוגיות) כדי להפחית את החרדה אני נוטל כדור של פקסאט 10 מ"ג ,במאמץ פיזי וחשיבתי( בזמן לחץ) אני מרגיש חוסר חמצן - טשטוש, חוסר אוויר שלאחר המאמץ ישנם תחושות לא נעימות של כאב ראש גלי חום כאבים על עמוד השדרה כאב בצידו הימיני בראש, לאחר הפעילות, רציתי לשאול האם דרך מיפוי מוח ספקט ניתן לראות פגיעה בקולטנים והאם ניתן לראות את זרימת הדם ? והאם טיפול בתא לחץ יכול להועיל ?

פניתי דרך רופא משפחה לכל גורם אפשרי ללא הצלחה , אגב אני מאובחן כסובל מהפרעת קשב וריכוז, ויש לי בעיה בזכרון בטווח הקצר .

אשמח לשמוע את דעתך בנושא.
 
ד''ר רונית גלעד  
08:27 06.10.15
ספקט לא יעיל לבדיקות של מצבי לחץ לגבי תא לחץ אין לי כל כך מושג כדאי להתייעץ עם הפסכיאטר
 
אופיר
17:52 29.09.15
שלום רב... לפני כחודשיים עשיתי emg בשאלת als )חשתי חולשת שרירים, איני יודע אם אובייקטיבית או סלקטיבית). תקין לחלוטין. גם בדיקה קלינית היתה תקינה. שאלתי: כעת אני שוב חש את אותה הרגשה, האם עליי לחזור על הבדיקה? לכמה זמן תקפה בדיקת הemg...? תודה..
 
ד''ר רונית גלעד  
08:26 06.10.15
במקרה זה כדאי לחזור על אמג ועדיף לבצעו באחד מבתי החולים
שאני מקליד או נוגע במסך טאץ' שורף לי באצבעות הידיים בצד ימין..
מדוע?
 
ד''ר רונית גלעד  
08:25 06.10.15
יש לבצע בדיקת emg יתכן לחץ על עצבים ביד זה קורה גם מרוב עבודה ביד
+ הוספת הודעה
   1  2  3  4  5  6  7  8  9  ...  245  
 חיפוש בפורום זה
המידע באתר אינו מהווה תחליף להתייעצות עם גורם מקצועי והינו בהתאם לתנאי השימוש
מנהלהודעה מקוריתתגובהללא תוכןהודעה חדשההודעה עם תמונההודעה עם וידאו
תגיות
ארוע מוחי   תרופות לשבץ   מניעת שבץ   אבחון שבץ   טיפול בשבץ
RSS RSS פורום נוירולוגיה, שבץ מוחי, אירוע מוחי