בריאות, רפואה
מאמרים | פורומים | רופאים  
  חיפוש במאמרים  
הריון ולידהדיאטה, תזונהתרופות, ויטמיניםעיניים, משקפייםניתוחים פלסטייםרפואה משלימהקוסמטיקה, איפורעיצוב שיערפסיכולוגיהאורטופדיה
 
מין, יחסים, זוגיותכושר גופנירפואת שינייםרפואת ילדיםלב, כלי דםעזרה ראשונהמחלות, טיפוליםגיל הזהבחוק משפט, ביטוחמתכוני בריאות
הוסף למועדפים 
פורומים רפואיים
 

פורום אף אוזן גרון עמוד 227

שומעים אותי? לא? פורום אף אוזן גרון הוא המקום בשבילכם! פורום אף אוזן גרון יענה על: כאב אוזניים, צרידות, הוצאת שקדים, ניתוח כפתורים, בעיות שמיעה, סינוסיטיס, בדיקת שמיעה, דלקת אוזניים, מחיצות האף, גודש באף, נזלת, , שיעול כרוני ועוד
מנהלי פורום אף אוזן גרון:
ד''ר דן גוטמן
לפרטים נוספים
ד''ר רועי הוד
לפרטים נוספים
 
הילה
14:44 24.08.09
הילד בן ה-6 אמור לעבור ניתוח מתלה לועי בעוד מס' חודשים, בגיל שנה נותח ניתוח חיך שסוע.
למעט בעיית אינפוף שבשלה יבוצע ניתוח זה(למרות שאנו מאוד חוששים),קראנו בספרות ובמקורות המידע כי ניתוח שכזה יכול לגרום בעתיד לנחירות לקשיי נשימה ולהפסקות נשימה בשינה.
נכון להיום לילד אין שום בעייה רפואית אחרת למעט האינפוף שגורם לדיבורו להיות אפי ולפעמים לא מובן.
אין לו בעייה חברתית נראית לעין לפחות כרגע.
הילד עבר את 2 בדיקות ההדמיה שהראו שרק טיפול ניתוחי יעזור ואנו מאוד חוששים מהעתיד לבוא.
האם לנתח ולהסתכן בבעיות אחרות או להשאיר את המצב כמו שהוא עם דיבור אפי,אומנם לא תמיד מובן.
באותו ניתוח הציע המנתח לשלב גם נתוח של הוצאת השקדים שהם טיפה מוגדלים.
אודה לתשובתך והתייחסותך גם להוצאת השקדים באותו ניתוח, האם לא מסוכן לשלב את שניהם יחד?
תודה רבה
 
שמואל
23:20 23.08.09
לד דן גוטמן השאלה ששאלתי היה בגלל דאגה שילי מחלת נאופברומטוזיס שגרמת לגידולים רוש ועמוד שדרה וטאלות עצב עשמה התמונה ששלחתי 1 משצלחתי לשלוך 2 ואחששה לנגה שיש ליד גזע המוח ואני שאלתי בטום לב ולא בקבנה אחרת אני מכבהשתתיחס יותר יפה לשאלתי דקטור ישלי מדעות שהמחלה שאני סובל לא קלה י בבדיקת של רופה נרוכירוגיה נימצה אלפי נוירופברומות בכול חלכי הגוף וגידולים פלקסיפורם [וגם בעיה ישנה קיפוסקוליוזיס קשה [התיפולשקבלתי רדיוכרוגיה הי בתוך אגת המחילתית [מניגיומה]תודה דקטור
 
ד''ר דן גוטמן  
12:37 24.08.09
אני מבין את הדאגה שלך אבל כפי שכתבתי. לא ניתן לבצע אבחנה של גידול מתמונה אחת באינטרנט. יש להגיע לרופא מומחה לבדיקה וכן לקבל פיענוח של ה MRI
 
מגי
12:07 24.08.09
יש לי יבלת בגודל 3 מ"מ בלשון היא בולטת ולאחרונה מדממת (דימום רב) ההיתי אצל רופא והוא אבחן זאת כפפילומה בלשון אני ממתינה לתור לרופא מומחה האים יש מקום לדאגה מפני שהיא מדממת?
 
ד''ר דן גוטמן  
12:36 24.08.09
אין מקום לדאגה אולם יש להגיע לבדיקה
 
יובל
23:01 23.08.09
קראתי שסינוסיטיס כרונית עם רקע אלרגי, יכולה להיות קשורה בזיהום פיטרייתי בסינוס.
מהי השכיחות של הזיהום הפיטרייתי בסינוסים באוכלוסיית המטופלים?
איזה בדיקות אפשר לעשות כדי לברר?
מהו הטיפול המקובל?
 
ד''ר דן גוטמן  
12:35 24.08.09
אני לא יכול לומר לך באחוזים מדויקים מה השכיחות באחוזים.
כאשר יש תלונות של סינוזיטיס כרונית אנחנו נוהגים לשלוח ל CT סינוסים. בבדיקה הזו ניתן לראות חשד לפטרת בסינוסים ואז הטיפול הוא בניתוח FESS ואח"כ תרופות מסוימות
 
מוריה
15:20 21.08.09
אשמח לקבל תשובה.
אני בהריון, בשבוע 15. מאתמול התחלתי להרגיש לא טוב (כנראה נדבקתי בעבודה). והיום כבר יש לי מוגלה לבנה על השקדים וחום לא ממש גבוה וגם ראש כבד. היום רופה נתן לי pen-rafa vk 500
2 כדורים פעמיים ביום. האם לא מפריע להריון? האם ניתן להפסיק את השימוש כעבור כמה יהים במידה ומצב ישתפר? בגלל ההריון אני קצת חוששת לקחת אנטיביאוטיקה לתקופה ארוכה.
תודה
 
ד''ר דן גוטמן  
22:29 23.08.09
אין בעיה לקחת את הכדור הזה בהריון ואסור להפסיק לפני גמר הטיפול
 
אני
23:05 21.08.09
שלום.
עברתי ניתוח נאורומה אקוסטית לפני כשנה וחצי. הניתוח עבר בהצלחה :-)
אולם אינני שומעת באוזן המנותחת. רוצה לשמור על מה שיש לי... שאלותיי:
-איפה ניתן ומומלץ לעשות אטם המותאם לאוזן להורדת הרעש במקומות רועשים? (חתונות, מסיבות וכו'...).
-האם יש אטם שמונע כניסת מים לאוזן?
-האם האטמים האלו עלולים לפגום באוזן/בשמיעה?
תודה רבה!
 
ד''ר דן גוטמן  
22:25 23.08.09
במכוני השמיעה ניתן להתאים אטם אוזניים על פי מידה . יש לגשת לאחד מהמכונים
 
שמואל
 
15:34 23.08.09
שלום דק אני בן 43 סובל מי נאופברומטוזיס מי סוג nf1 u ולפני 4 חודשים קיבלתי תפול של דיוכירוגיה ברוש בגלל נג גידול של מניגיומה ואחשב אני סובל מי כהב חזק מיצד שמול של עאוזן ולחן אופניתי לבדיקת של הדמיה אם רmri j חוזר דר אים יש שם נגה או גידול חדש אני שולך תמונה הדמיה חדשה בבקשה מה דאתחם תודה
 
ד''ר דן גוטמן  
22:24 23.08.09
האם השאלה הזו נכתבה ברצינות?
האם באמת אתה חושב שעל פי תמונה אחת כאן באינטרנט ניתן לאבחן האם יש לך גידול או לא?
שלום,
שאלתי אולי נראית מעט מוזרה, אבל חשוב לי לקבל עליה תשובה.
האם ישנו סיכון בריאותי בסתימת האף בעת התעטשות?

תודה,
יעל.
 
ד''ר דן גוטמן  
22:23 23.08.09
לעיתים כן. לחץ חזק ופתאומי יכול לגרום לקרע בעור התוף
 
אחת
22:21 16.08.09
שלום, רציתי לדעת האם חולשת שרירים קשה יכולה להעיד גם על ברונכיטיס כרוני, האם בעיות בגרון וצורך להוציא ליחה וכו' לאחר בליעת מזון במצב של חולי מעידות על חולשת שרירים בדרכי הנשימה העליונות כתוצאה מברונכיטיס/בקטריה והאם יתכן במצבים אלו כי במקום שהנזלת תצא החוצה (דרך האף) היא נכנסת פנימה, ואם כן ממה זה נובע.
 
ד''ר אביגיל ארד  
16:05 20.08.09
ברונכיטיס אינה גורמת לחולשת שרירים קשה, עד כמה שידוע לי. לעומת זאת, בעיה נוירולוגית או בעיות שרירים מסוימות יכולות לגרום לבעיות בליעה ובעקבותיהן בעיות בדרכי הנשימה.
 
אחת
19:17 23.08.09
תודה על התשובה. אובחנתי כסובלת ממצב דלקתי בדרכי הנשימה העליונות (לא ריאות) כשלא ידועה הסיבה ע"י רופאת אא"ג, השאלה אם מצב דלקתי בדרכי הנשימה העליונות יכול להיווצר בגלל חולשת שרירים (במקרה שלי אני סובלת מתסמיני תשישות כרונית ופיברו), כשהוא כולל גם צורך בהוצאת ליחה שנראית בד"כ כמו קצף (גם לאחר בליעת מזונות שונים) או שזה ברוב המקרים נגרם ע"י וירוס או חיידק. האם זה יכול להגרם בשל זיהום מסוים באויר שנכנס לגוף?
 
דליה
19:59 02.08.09

שלום דוקטור. שמי דליה בת 54.

בעקבות תחושת ירידה בשמיעה ותחושת גירוי כמעט תמידי באוזניים נבדקתי ע"י רופא אא.ג.

בבדיקה האוזניים נראות בסדר בלי מצב דלקתי.

עשיתי בדיקת שמיעה ולפי התוצאות הרופא אומר שיש ירידה בתפקוד עצב השמיעה באופן סימטרי ב- 2 האוזניים,אך השמיעה תקינה (דבר שנראה לי סותר ואיינני מבינה אותו) נאמר שאין מה לעשות לגבי ירידה בתפקוד עצב השמיעה.

לי כן יש תחושת אי נוחות באוזניים במיוחד בימנית אך הרופא מתעקש שהכל בסדר ואין צורך בבדיקות נוספות.
אשמח לקבל הסבר ולשמוע מה דעתך.
 
ד''ר אביגיל ארד  
16:49 20.08.09
קשה להתרשם ותת הסבר בלי לראות את בדיקת השמיעה שלך, אולם הרופא התכוון כנראה שיש ירידה בטונים מסויימים, אותה ניתן לראות בגרף השמיעה, אולם סך השמיעה לדיבור הינה בגדר הנורמה. זה מבוטא על ידי ה SRT שמופיע בבדיקה בתוך טבלא קטנה. אם האי נוחות נמשכת פני לבדיקה אצל א.א.ג. אחר.
האם מי שהוא נשא (כלומר שהחיידק מצוי אצלו קבוע בגרון) של סטרפטוקוקוס בגרון הינו בעל פוטאנציאל גבוה להדביק אחרים (שיעול, נשיקה וכו') ? או שהחיידק הלא פעיל אינו מדבק?
כמו כן לא ברור לי - מה גורם להתפרצות של דלקת גרון אצל מי שהוא נשא של החיידק? האם הידבקות רגילה כמו כל אחד אחר ובאותם שיעורים?
 
ד''ר אביגיל ארד  
21:39 01.08.09
הבעיה העיקרית עם הנשא היא שהוא מדביק את אילו שרגישים לסטרפטוקוק. החיידק שלהם הוא אותו חיידק, רק לא גורם להם לדלקת. אם מישהו נדבק מהנשא והוא רגיש - הוא יסבול. לכן אנחנו מחפשים את הנשא סביב מישהו שסובל מדלקות חוזרות. אם מטפלים בנשא לעיתים יש שיפור אצל הנדבק.
יש אנשים שיותר רגישים לסטרפטוקוק מאחרים ? יש דרך לאבחן רגישות כזאת בבדיקות?
אז הנשאים הם כאלה שלא רגישים ? עדיין גם הם יכולים להיות חולים בדלקת גרון לא?
 
נדב
14:39 03.08.09
אתה לא אמור להתחסן מהזן הספציפי ממנו כבר נדבקת?
כלומר אם לנשא יש זן ספציפי (וזאת השאלה למעשה) אז למה שמי שסביבו יחלה שוב ושוב - הוא אמור להפוך למחוסן אחרי פעם אחת , לא?
 
ד''ר אביגיל ארד  
16:47 20.08.09
לא מתחסנים ולכן יש דלקות גרון חוזרות. רגיש לסטרפ. הכוונה לאנשים שיש להם נטיה לחלות בדלקת שקדים עם סטרפ. אי אפשר לאבחן זאת מראש.
אני בן 60 . עברתי לפני 3 ימים ניתוח SMR בהרדמה מקומית בבית חולים. לאחר הניתוח היה דמם של מס' שעות (לא הוכנס טמפון בניתוח) שהופסק ע"י הכנסת "ספוג".
היום יש סתימה מוחלטת בצד המנותח (אין מעבר אויר) ויש הפרשה נוזלית מעט דמית. הופיע היום כם כאב באיזור האף ללא חום או נפיחות .
נאסר עלי קנח את האף
השאלה: מתי אמורים להרגיש מעבר אויר בצד המנותח? האם כאבים זה מהלך סביר? מה אפשר להקל או לזרז את ההחלמה
תודה
אלי
 
ד''ר אביגיל ארד  
16:44 20.08.09
אני נוהגת להנחות את המנותחים לשטוף את האף באמצעות תרסיס מי מלח ולקנח בעדינות.
 
אסף רייבק
22:20 07.08.09
שלום רב,

אני בחור בן 25, ומאז שאני זוכר את עצמי אינני נושם דרך האף.
לפני 8 שנים עברתי ניתוח ליישור מחיצה, הסרת קונכות ופוליפים. לתקופה קצרה של חודשיים נשמתי דרך האף אבל המצב החמיר וכיום הוא זהה לכשהיה לפני הניתוח (המחיצה התעקמה, ויש לי קונכות גדולות בשני ה"נחירים").

ראשית, רציתי לדעת האם יש סכנות ממשיות בשל העובדה שאינני נושם דרך האף (לבד מהגדלת הסיכון להדבק במחלות שמועברות דרך דרכי הנשימה) ? שמעתי שהעניין מכביד על הלב ?

בנוסף, רציתי לשמוע איזה סוג טיפול כדי לעבור ? האם לבצע את הניתוח פעם נוספת ? איך לגרום לכך שהמצב לא ישנה במידה וזו אכן ההמלצה ?

בברכה ותודה,

אסף.
 
ד''ר אביגיל ארד  
16:43 20.08.09
אין סיכון ממשי מלבד האי נוחות שבנשימת פה. אם הקונכיות שוב כל כך נפוחות יתכן ומדובר באלרגיה וכדאי לבדוק את נושא האלרגיה ואולי לטפל קודם באלרגיה.
ייש לי כשבועיים לחץ מעיק סביב עין שמאל, עם הקרנה לאזור שבין שני הגבות, כמו כן העין נפוחה קלות.
מעבר לזה, שנים אני סובלת מנזלת כרונית מדי בוקר, ולאחרונה הנזלת פסקה לחלוטין ופתחי הנשימה פתוחים לגמרי, אך תחושת הסתימות בהאנפוף לא נעלמו.

בביצוע צילום רנטגן סינוסים נכתבו הממצאים הבאים:
-רירית קלה בסינוס מקסילרי מימין.
-רושם לפלס נוזלי קטן בסינוס שמאל.

מה משמעות הממצאים?
האם יכול להיות קשר בין הממצאים לסימפטומים שאני מתארת?
תודה רבה,
אסתי
 
ד''ר אביגיל ארד  
16:42 20.08.09
עיבוי רירית יכול להיות במצבי אלרגיה ונזלת. פלס נוזלים מעיד לרוב על דלקת והצטברות של מוגלה בסינוס ומצריך טיפול. ביחד עם הכאב בצד שמאל זה מעיד על סינוסיטיס. הטיפול הוא לרב באנטיביוטיקה פלוס מורידי גודש שחשובים מאד לאוורור הסינוס המודלק.
שלום רב,
מזה כחודש וחצי יש לי מוגלה על השקדים, גושים לבנים על הצלקות שיש לי בשקדים מרוב דלקות שהיו לי בילדות, אבל באופן מפתיע הבלוטות לא נפוחות ואין לי חום או כבאים בבליעה. האם זה נורמלי? האם כדאי לעשות משטח גרון? אשמח לתשובה בהקדם . שבוע טוב.
 
ד''ר אביגיל ארד  
16:40 20.08.09
כפי הנראה זו לא מוגלה אלא שאריות מזון ותאים מתים מהשקד המצטברים בתוך כיסים בשקד. זה נקרא טונסילוליטים. הם יוצאים בנגיעה בשקד ולעיתים בשעול.מסריחים למדי. זו לא מחלה. יש לגרגר אחרי כל ארוחה מים. אפשר להוסיף להם סודה לשתיה. כדי לנקות את הכיסים.
ד"ר יקרה, שלום רב;

א. שמי דורן, בן 31 (כמעט 2) - DJ במקצועי 1.83/78 בריא בדרך כלל.

ב. בעבר היה לי שיער ארוך וכן הרגשתי הפרעה באוזן ימין (כאילו השיער מפריע לי) לכן הייתי מרבה לסלק את השיער מאיזור האוזן. על כן ולאחר תקופה ממושכת - התרגזתי וגזמתי את כל השיער ולהפתעתי - הדגדוג המעצבן המשיך

ג. לאחרונה הדגדוג הפך לכאבים - אני מרגיש כאבים אלו במיוחד בזמן הקשבה למוסיקה רועשת.

ד. בנוסף, אני סובל מבעיה בדרכי האף; נזלת כרונית, אני לא יודע אם זה נחשב סינוסיטיס אבל האף שלי תמיד סתום וקשה לי מאוד לנשום דרכו. והקול שלי נשמע תמיד כמו מישהו שסותם את האף (גם כשהאף פנוי). ברקע קיימות מחלות כרוניות נוספות. אני מטופל בתרופות להורדת כולסטרול ובגלוקופאז'

ה. ביקרתי אצל רופאת אוזניים שאמרה שסה"כ האוזן שלי מלוכלכת ורשמה לי משחה שרק החמירה את המצב מכוון שלאחרונה הכאב רק החמיר והאוזן מתחילה להפריש נוזל חום-צהבהב.
חשוב לציין כי אינני סובל מאוזני השמאלית

אשמח אם תעני לי על השאלות הבאות;

א.מה יכולה להיות הבעיה באזני הימנית? כיצד ניתן לפתור אותה?

ב.מהו הגורם לבעייתי בדרכי האף לדעתך? כיצד אוכל לטפל בבעיה שבדרכי האף? איך ניתן לפתוח אותו? בהתחשב בעובדה שמכוון שאני מטופל בתרופות כרוניות - אינני מעוניין "להוסיף לסל" עוד תכשיר ואשמח לשמוע עצתך בעניין

ג.אילו חומרים ממיסים נזלת וליחה?

ד.אשמח לשמוע עיצות נוספות בעניין זה - בריאותי חשובה לי!
 
ד''ר אביגיל ארד  
16:37 20.08.09
נשמע כמו פקק באוזן שמאחוריו התפתחה דלקת. לך לא.א.ג שישאב את הליכלוך מהאוזן ויתן לך טיפות אנטיביוטיות אם אכן יש שם דלקת. הימנע מלהרטיב את האוזן למספר ימים. מובן שאני רק מנחשת על סמך הסיפור שלך ורק בבדיקה ניתן לדעת.
כבר יותר משנה אני סובלת מכאבים , לחץ וסחרחורות בחלק העליון של האף והמצח
הגעתי לבית חולים ואובחן ע"י רופא א.א.ג שאני סובלת מדלקת במערות האף וקיבלתי אנטיביוטיקה
לקחתי ועבר לי .
לאחר תקופה די קצרה הענין חזר לי וניגשתי לקופת חולים שוב לרופא א.א.ג והנל בלי הרבה עינין החליט שאני סובלת מורטיגו ונתן לי כדורים , לקחתי גם אותם אבל שום דבר לא השתפר
היום אני סובלת עדין מהענין, הרבה סחרחורות , כאבי ראש בעורף , לחץ בעינים ובמצח, בחילות
התור ה קרוב לרופא א.א. ג הוא רק ב1.9 והייתי לשמוע ממך את האבחנה שלך לגבי הנושא.
בתודה מראש
 
אסתי
14:23 19.08.09
היי,
הייתי רוצה לשמוע איזה סוג של לחץ את חווה בעיניים, ואיפה, משום שאני סובלת מכאב בעין שמאל, מדי פעם מרגישה גם משהו במצח ובין הגבות, והייתי מעוניינית לדעת אם זה דומה לשלך.
כמו כן, איך אובחנת כסובלת מדלקת במערות האף?
אסתי
 
ד''ר אביגיל ארד  
16:35 20.08.09
כאבים במקומות שאתן מתארות יכול להיות לעיתים קשור גם במפרקי הלסת ושרירי הלעיסה וגם בעיניים.
 
ד''ר אביגיל ארד  
16:35 20.08.09
אין אבחנות ללא בדיקה מקיפה. לעיתים אם יש חשש שמדובר בבעית סינוסים יש לבצע צילום או CT של הסינוסים. ורטיגו הוא סחרחורת סיבובית ולא לחץ בראש. בסינוסיטיס לרב יש גם נזלת או ליחה וגודש באף.
 
רונן
13:20 19.08.09
אני סובל מאלרגיה ומנזלת כרונית מזה מספר שנים. לאחר ניסיונות רבים של רופא מומחה לאלרגיות לטפל בבעיה (אשר כללו גם חיסון) וללא הצלחה, נשלחתי לעשות ct על מנת לבדוק האם יש ציסטה בתוך האף והאם יש צורך בניתוח.
המחשבה על ניתוח ב אף והצורך להיו עם אף סתום בתחבושות לאורך יומיים ללא יכולת לנשום באופן תקין מלחיצה אותי מאוד.
האם קיימת אפשרות לבצע ניתוח בדרך אחרת ללא הצורך הזה?
תודה
 
ד''ר אביגיל ארד  
16:33 20.08.09
לא יודעת על איזו ציסטה באף אתה מדבר. ציסטה באף אינה דבר שכיח במיוחד. הכוונה כנראה לבדוק אם יש משהו בסינוסים.
שלום,
אני בשליש ה-3 להריון (חודש שמיני).
במשך כל ההריון יש לי תופעה של אוזניים נסתמות מידי פעם.
בשבע האחרון תדירות התופעה היא בכל יום וזה ממש מקשה על התפקוד היומיומי.
מהי הסיבה לכך? האם ישנו פתרון מקל?
אציין כי נבדקתי אצל רופא אאג לפני כשבועיים בשל בעיית גירודים באוזניים והוא מצא רק מעט יובש באוזניים.
אשמח לתשובה בהקדם,
תודה שירן
 
אור
15:48 18.08.09
 
ד''ר אביגיל ארד  
16:30 20.08.09
תופעה של אטימות לסרוגין באזניים בזמן הריון קשורה ברב המקרים לגודש באף המאפיין את ההריון. אם אכן האף גדוש אפשר להשתמש בתכשיר שמוריד גודש באף כגון טיפות סטרואידליות נגד אלרגיה הניתנות במרשם רופא. אם לא - חכי בסבלנות. ההריון עוד מעט יסתיים ויהיה שיפור. אם לא יהיה שיפור יהיה צורך לעשות בדיקת שמיעה ולבדוק יותר לעומק.
בעלי עבר לפני 13 שנה ניתוח להוצאת בלוטת המגן בגלל גידול סרטני הוא עבר טיפול ביוד
וכל השנים הוא במעקב היום עשה שוב אולטרהסאונד וכתוב בו כך
בצואר תחתון מימין מאחורי כלי דם הודגם גוש היפואקוגני בגודל 2.0 2.2 ס"מ עם זרימת הדם בתוכו טיבו אינו ברור האם מדובר בpta?
אנחנו מודאגים יש לנו תתור רק בעוד חודש מה משמעות התוצאות
אנא תשובתך בהקדם והמון המון תודה מראש
 
ד''ר אביגיל ארד  
16:32 20.08.09
מהאולטרסאונד אי אפשר לומר בודאות מה הגוש. PTA זה אדנומה של בלוטת הפרהתירואיד האחראית על הסידן בגוף . אפשר לגשת בינתיים לרופא המשפחה שיפנה לבדיקות דם של סידן והורמון הפרהתירואיד. אם זה חשוד כפרהתירואיד אז יש גם מיפוי שיכול לבדוק זאת, וכן ניתן לעשות ניקור של הגוש תחת אולטרסאונד כי אם ניתן להגיע אליו, אפשר לשלול שמדובר, חלילה , בגרורה.
+ הוספת הודעה
   1 ...  223  224  225  226  227  228  229  230  231  ...  304  
 חיפוש בפורום זה
המידע באתר אינו מהווה תחליף להתייעצות עם גורם מקצועי והינו בהתאם לתנאי השימוש
מנהלהודעה מקוריתתגובהללא תוכןהודעה חדשההודעה עם תמונההודעה עם וידאו
תגיות
אף אוזן גרון   כאב אוזניים   סינוסים   דלקת אוזניים   ניתוח כפתורים   רופא א.א.ג   סינוסיטיס   הוצאת שקדים   טיניטוס   צרידות
RSS RSS פורום אף אוזן גרון