בריאות, רפואה
מאמרים | פורומים | רופאים  
  חיפוש במאמרים  
הריון ולידהדיאטה, תזונהתרופות, ויטמיניםעיניים, משקפייםניתוחים פלסטייםרפואה משלימהקוסמטיקה, איפורעיצוב שיערפסיכולוגיהאורטופדיה
 
מין, יחסים, זוגיותכושר גופנירפואת שינייםרפואת ילדיםלב, כלי דםעזרה ראשונהמחלות, טיפוליםגיל הזהבחוק משפט, ביטוחמתכוני בריאות
הוסף למועדפים 
פורומים רפואיים
 

פורום אף אוזן גרון עמוד 228

שומעים אותי? לא? פורום אף אוזן גרון הוא המקום בשבילכם! פורום אף אוזן גרון יענה על: כאב אוזניים, צרידות, הוצאת שקדים, ניתוח כפתורים, בעיות שמיעה, סינוסיטיס, בדיקת שמיעה, דלקת אוזניים, מחיצות האף, גודש באף, נזלת, , שיעול כרוני ועוד
מנהלי פורום אף אוזן גרון:
ד''ר דן גוטמן
לפרטים נוספים
ד''ר רועי הוד
לפרטים נוספים
 
אריאל
16:35 19.09.09
שלום,
בשנים האחרונות אני סובל מחולי חוזר ונשנה, שמתבטא בעיקר במערכת הנשימה (חולשה, נזלת ושיעול, בדרך כלל ללא חום). קיימות תקופות בהן כל בשבוע שני אני נדבק במשהו. אני טס הרבה, ויש לי ילדים רכים בגיל הגן, מה שאולי חושף אותי יותר. כמו כן, ההתאוששות לוקחת ימים מרובים.

נבדקתי בעבר לאלרגיות ללא ממצאים.

בכל מקרה, פניה לרופאי אוזן-גרון לא הביאה פיתרון לבעיה, ונראה שאני פשוט סובל ממערכת חיסונית חלשה. תהיתי אם יש רופא מומחה לעניין המערכת החיסונית (או באופן כללי פרקטיקה רפואית ספציפית) בה אוכל להיעזר.
אני פתוח לכל כיוון ומחשבה.
תודה מראש,
אריאל
 
ד''ר אביגיל ארד  
22:51 19.09.09
לבדיקות של המערכת החיסונית יכול להפנות אותך רופא מומחה לרפואה פנימית או רופא המשפחה שלך. בסביבה בה אתה נמצא אתה כנראה באמת חשוף יותר מאחרים. בחודש הבא מתחילים לחסן לשפעת, כדאי לשקול קבלת חיסון.
 
שירה
11:20 19.09.09

שלום רב רופאים יקרים
איני יודעת אם זו הכתובת אך אנסה.
יש לי דקירות חזקות, מעין ערימה של מחטים דוקרת את ראשי, בקרקפת מצד שמאל. כך מדי מס' דקות. הכאבים התחילו ככאבי אוזניים בלתי נסבלים.
רופא אף אוזן גרון ניקה הצטברות שעווה יבשה. טיפול שהותיר פצע גדול...נתן טיפות דזורן.
וטען שיש לי בעיה עם מפרק הלסת..והבטיח שתוך 10 דקות הכאבים יחלפו.
הכאבים התגברו ביתר שאת. הגעתי לרופא א.א.ג נוסף שאבחן חד משמעית דלקת בבלוטת הלימפה.
נתן לי אנטיביוטיקה צפורל. התרופה אינה עוזרת במאום. בנוסף נוטלת אופטלגין מחמת כאבים איומים. זו פעם ראשונה בחיי כאבים מעין אלו.
מה עושים? מה ממליצים?
תודות חמות

 
ד''ר אביגיל ארד  
22:50 19.09.09
צר לי, אולם הפורום הזה אינו תחליף לבדיקה ואינו יכול לאבחן בעיות כאלה ללא בדיקה.
ד"ר שלום רב
יש לי כבר תקופה מאד ארוכה כאבים ותחושה לא נעימה בגרון.(שנה ואף יותר אולי לא ממש ייחסתי לזה חשיבות אז זה היה נראה לי נורמלי).... זה יותר מציק ולא נעים מאש כואב. לפני כחצי שנה עשיתי בדיקת אולטרה סאונד ושמה נכתב-

"בלוטת המגן : בגבול העליון של הנורמה
לא נצפו ציסטות, קשרים או היסתידויות.
קנה-מרכזי
לא נצפתה הגדלת קשרי לימפה בצידי הצוואר
בלוטת הרוק התת ליסטית ב.מ.פ
נסרק איזור הרגישות הצוואר עליון מימין מודגמת הגדלה תגובתית של קשר לימפה דיגסטרי ימיני 3.3 ס"מ עם צביעה עדינה בדופלר צבע
משמאל: הקשר המקביל מוגדל עד 2.4 ס"מ דרגה קלה יותר.
לסיכום ממצא כמתואר למעקב וביקורת."

הרופא א.א.ג ראה תוצאה זאת הביאה לי אנטיביוטיקה ולמרות שלא הרגשתי שעזר לאחר שמונה ימים הוא אמר שהכל בסדר ואין לי מה להגיע יותר למרפאה (גם לפני האולטרה סאונד בעזרת מישוש הוא טען שהכל בסדר ורק בגלל ההתעקשות שלי איפשר לי אולטרה סאונד)..לאחר חצי שנה(אתמול) עשיתי שוב אולטרה סאונד מופנה ע"י רופאה אחרת
ובבדיקה החדשה נכתב:

"בלוטת מגן:
אונה ימנית בגודל 4.0*1.5*1.5 ס"מ גודל רגיל מקום אחיד
אונה שמאלית - בגודל 4.0*1.3*1.6 ס"מ גודל רגיל מרקם אחיד.

איסטמוס- תקין
בלוטות רוק תת לסתיות מימין ומשמאל בגודל ומבנה תקין.

בצוואר מימין הודגמה בלוטת לימפה תת לסתית בגודל 3.1*0.8 ס"מ מבנה שמור.
בשרשרת ג'וגולרית הודגמו בלוטות לימפה נוספות הגדולה 1.6*0.4

בצוואר משמאל הודגמה בלוטת לימפה תת לסתית בגודל 2.6*0.9 ס"מ מבנה שמור.
בשרשרת ג'וגולורית הודגמו בלוטות לימפה נוספות, הגדולה 1.3*0.3 ס"מ מבנה שמור.

לסיכום: לימפאדנופתיה כמתואר(בבדיקה קודמת) , מראה סונוגרפי נראה שפיר אך אין שיפור לעומת בדיקה קודמת רצוי מעקב."

מה התשובות האלו אומרות? קראתי באינטרנט שגידול כזה יכול להיות ממאיר זה גרם לי לחשוש?!?!
בנוסף בבוקר שאני קם הכאב פחות יותר...לעיתים אני אוהב לשיר (קריוקי וכו'ׂ) האם מאמץ של מיתרי הקול יכול לגרום לתגובה כזאת בבלוטות הלימפה?? כי זה אכן כואב יותר בזמן מאמץ של מיתרי הקול...
ולחילופין האם הגדלה של בלוטות הלימפה תשפיע על מיתרי הקול והביצוע התקין שלהם?? לדוגמא בנאדם ששר האם זה יפגע ביכולות הקוליות שלו?.
בתודה מראש אבי
 
ד''ר אביגיל ארד  
22:46 19.09.09
בא נתחיל מהסוף - אין קשר בין בלוטות הלימפה המוגדלות למיתרי קול.
בצואר יש בלוטות לימפה רבות הגדלות בזמן זיהום. נכון, גם במחלות ממאירות, אולם אם בשנה או חצי שנה לא היה שינוי, סביר להניח שזו לא מחלה ממארת, מה גם שהמראה הסונוגרפי של הבלוטות תקין. כל זיהום בחלל הפה ובאזור יכול לגרום לבלוטות להתנפח. כדאי לבדוק מה מצב השיניים שלך? החניכיים? פצעים בפה?? וכד'.
נוצר לי קרע תת שלם בעור התוף באון השמאלית, ממכה חזקה שקיבלתי (לפני כ 3 שבועות)
השמיעה נפגעה בתחום הבינוני ויש לי רעש קבוע מטריד (טינטון). לפי הרופאים למרות הקרע הגדול (נשאר רק השליש העליון), מעדיפים להמתין כחצי שנה ולקוות שהקרע יסגר מעצמו,באם זה לא יקרה יעשו ניתוח לשחזור עור התוף.

השאלה שלי היא איך לשמור על האוזן? מה מותר? מה מזיק?
1. האם להמנע מרעש חזק? מוזיקה רועשת? מסיבות?
2. כעת אני משתמשת באטמי שעם. המליצו לי להזמין אטם אישי. איזה אטם להזמין? האם אפשר גם לשחות איתו?
3. איך להרדם בלילה למרות הטינטון?

תודה ושנה טובה
 
ד''ר אביגיל ארד  
22:43 19.09.09
נקבים טראומתיים לרוב נסגרים בהצלחה בעצמם. חשוב ביותר לשמור שלא יכנסו מים ואטם לפי מידה לרוב עושה את העבודה. רוכשים אותו במכונים שבהם עושים בדיקות ומכשירי שמיעה. מוזיקה רועשת אולי תפריע לך אולם לא תגדיל את הנקב. אם הטינטון מאד מפריע להרדמות כדאי לנסות להירדם עם רדיו או טלויזיה ברקע. כל רעש חיצוני ימסך את הרעש הפנימי ויקל עליך.
 
סיון
10:31 16.09.09
שלום
לפני כשבועיים הפסקתי לעשן וכמה ימים לאחר מכן התחילו להופיע כתמי דם קטנים בלחה כאשר אני משתעלת. האם יש קשר להפסקת העישון? מה כדאי לעשות?
תודה
 
ד''ר אביגיל ארד  
22:52 16.09.09
 
מודאגת
17:33 15.09.09
שלום רב. אני נמצא בחו"ל, ומזה חודש שמתי לב שבתוך הגרון יש מעין כתמים לבנים חבויים. אין לי לא חום, לא שיעול, הכל כרגיל, אבל החלטתי לעבור משטח גרון.
התוצאה שקיבלתי:
4^10 streptoccocus intermedius
5^10 sterptoccocus aureus

1- מה זה אומר?
2- במידה וזו דלקת או זיהום- האם יש קשר בינה לבין התפרצויות חוזרות של הרפס באיבר המין?

תודה מראש
 
ד''ר אביגיל ארד  
22:51 16.09.09
אם הכתמים הלבנים נמצאים בשקדים וניתן בלחיצה להוציא כעין גושיש לבן - אילו הם טונסילוליטים - הצטברות של שאריות מזון ותאים מתים בתוך כיסים בשקד. כדאי במקרה זה לגרגר מי מלח או אפילו סתם מים לאחר כל ארוחה. לעיתים אתה לבד או הרופא יכולים לגעת בכיסים האלה ולהוציא את הליכלוך. אם מדובר במשהו אחר - לא אוכל לדעת בלי לבדוק. משטח הגרון לא נראה לי של חידקים עם משמעות קלינית.
תוצאות בדיקת סונאר של צוואר אמי:

בלוטת מגן - לאחר כריתה, משמאל - רושם לשרידי רקמת התיירואיד עם מבנה ציסטי כ- 9 מ"מ בתוכה.

בלוטות רוק תת לסתיות:
בלוטת הרוק התת-ליסתית מימין ומשמאל בגודל ומבנה תקין.
הודגמה הרחבה קלה של דרכי הרוק משני הצדדים.
ללא הדגמת בבירור אבנים בתוכם.
בלוטת הפרוטיס:
בלוטת הפרוטיס מימין ומשמאל בגודל ומבנה תקינים.
תת ליסתית משמאל הודגמה בלוטת לימפה 1ס"מ - סונוגרפית תקינה.
תת ליסתית מימין הודגמו מספר בלוטות לימפה עד 6 מ"מ - סונוגרפית תקינות.

האם עלינו לדאוג? מה הטיפול הנדרש?
 
ד''ר אביגיל ארד  
22:49 16.09.09
לא כתבת מה היתה המחלה המקורית שבגללה נכרתה בלוטת התריס. אם מדובר בזפק רב קשרי, אז מה שנותר זו שארית קטנה של הבלוטה ובתוכה קשרית. שאר הבדיקה תקינה. שתי בלוטות הלימפה שניצפו בצואר לא מדאיגות מבחינת התיאור הסונוגרפי. אם בלוטת התריס נכרתה עקב גידול - יש לשקול ניקור של הקשרית.
שלום ד"ר מרק, תודה מקרב לב על סבלנותך להשיב לשאלות המטרידות את החולה.
מה הסיכוי שליקוי שמיעה עצבי ברמה קלה-בינונית ישתפר מעצמו או בעזרת תרופות כלשהן
וללא התקנת מכשיר שמיעה?
מה הגורמים לליקוי שמיעה עצבי? אמנם יש לי פציאליס בצד אחד של הפנים ואני מניחה שליקוי השמיעה הנ"ל בשתי האוזניים לא נובע מהפציאליס. האמנם?
 
ד''ר אביגיל ארד  
22:48 16.09.09
סליחה, מהניסוח נראה לי שזו שאלת המשך. לא מוצאת את השאלה המקורית עם תיאור המצב. כעיקרון ירידה בשמיעה מסוג עיצבי, אלא אם כן מדובר בירידה פתאומית בשמיעה שחלה ממש בטווח של ימים עד שבועיים - אפשר לפעמים לטפל תרופתית. ירידה ישנה יותר, לרב אין שיפור עם תרופות.
עקב צרידות שבאה והולכת פניתי לרופא א.א.ג שאבחן שטף דם בשליש קדמי של מיתר ימני והתחלה של יבלת. הוא רשם כדורים ותרסיס לכיווץ כלי דם לדבריו (budicott, telfast לפי מה שכתב במרשם) והורה על ביקורת בעוד חודש. לאחר בירורים שונים נודע לי כי הטיפול חייב לכלול הפסקת או לפחות הפחתת דיבור למשך חודשיים. אני עובדת בעבודה הדורשת ממני דיבור רב ולא אפשרי מבחינתי להפחית דיבור ללא לקיחת חופשת מחלה.
שאלתי: האם הטיפול התרופתי מספיק? האם חובה להפסיק דיבור לחודשיים?
 
ד''ר אביגיל ארד  
22:45 16.09.09
שטף דם ויבלת משמעותם שטכניקת הדיבור שלך אינה נכונה. קודם כל יש לשמור על מנוחה קולית במשך שבוע עד עשרה ימים. עדיף לא לדבר בכלל בזמן זה אפילו לקחת חופשת מחלה אם זה אפשרי. לאחר מכן חזרה לפעילות קולית בהדרגה. להימנע מדיבור בדיבורית ברכב, כמה שפחות טלפון, לא לדבר במקומות עם רעש רקע והכי חשוב - להגיע בהקדם לשעורי דיבור לצורך למידת טכניקה קולית נכונה.
שלום לכם,
כבר כמה חודשים שיש לי בצד הלשון פצע, דומה במידה מסוימת לפצעים הלבנים שמדי פעם מטרידים בחלל הפה, אלא שפצע זה אינו מכאיב כמוהם, הוא בעיקר מציק. מה ניתן לעשות כדי להיפטר מהמטרד ומה בכלל גורם לו לא לעבור כפי שקורה עם פצעים דומים בדרך כלל?
תודה
 
ד''ר אביגיל ארד  
22:43 16.09.09
פצע בלשון שאינו חולף לאחר מספר שבועות, וודאי לאחר מספר חדשים, מצריך בדיקה יסודית. גשי לא.א.ג או למומחה פה ולסת לצורך בדיקה ובהתאם לצורך ביופסיה.
שלום ושבוע טוב
בדיוק לפני שבוע ביום שבת התחילו לי כאבים באוזן ימין ביום ראשון זה הקרין לי לעצב של היד (עד לאצבעות . קצת לראש ולאיזור הצוואר (לא כאבים עזים) בגלל שבנתי שזה מקרין הלכתי לבית מרקחת ביום ראשון בערב (בקופ"ח באיזור מגוריי) הרוקח נתן לי טיפות אוטידין ואמר לי שיש רופא תורן בתשלום 25 שקל . נכנסתי לריפא הוא בדק את האוזן עם אותו מכשיר שאיני יודע את שמו ואמר לי שיש לי דלקת. נתן לי מרשם של מוקסיפן 500 מ"ג 20 כדורים .
התחלתי לקחת 3 כדורים ליום ואת הטיפות אחרי יום יומיים לא הרגשתי את הכאב המוקרן ( ליד לגב צוואר וכולי....) אך הכאב באוזן לא נפסק ואני חושב שלא ירדה עוצמתו היום אני שבוע מאז התחילו הכאבים ואוטוט מסיים את המוקסיפן נ"ב טיפטפתי קצת שמן זית לאוזן (תרופות סבתא)
שאלתי היא זה נורמלי שאחרי שבוע של אנטיביוטיקה הכאב אמור להימשך? נשארו לי 2 כדורים בלבד ואני לא מרגיש שינוי בכאב אני חייב לציין אלו לא ממש כאבים עזים אבל זה כאבים שאני שותה ואוכל משהוה ובולע רוק אני מרגיש אותם . אשמח לתשובה בנושא
 
ד''ר דן גוטמן  
11:29 14.09.09
יתכן שבנוסף לדלקת הפנימית קיימת גם דלקת חיצונה. היא זו שגורמת לכאב. הטיפול בטיפות אנטיביוטיות הניתנות בנוסף למוקסיפן
בפעם הראשונה לפני שבוע הייתי אצל רופא תורן שנתן לי מוקסיפן וטיפות אוטידין .
לאחר שהמשיכו הכאבים הלכתי אתמול לרופאת אף אוזן גרון שבדקה ואמרה לי שאין כלום! הדלקת עברה אמרתי לה הכאבים ממשיכים איך זה יכול להיות היא אמרה שאולי יש לחץ מצינור כלשהו שעובר ליד הלסת לא ממש הבנתי איזה וכבייכול יש סתימה ולא יוצא אויר מהאוזן ובגלל זה יש כאבים לא נתנה לי טיפות ואמרה רק לקחת אקמול כל 4 שעות לסתום את האף ולהוציא אויר מהאזנ יים מידי פעם ואם ימשיכו הכאבים עוד שבוע לבוא אליה שוב . לא יודע לי זה נשמע קצת הזוי זה לא ממש כאבי תופת אבל זה מפריע .
בתודה מראש
תמיד כשאני הולכת לישון אני הולכת לישון על הבטן כי רק ככה אני נרדמת...

ובשנה האחרונה שמתי לב שכל פעם שאני קמה אז הסדין הסדין מתלכלך ברוק ויש עיגולי רוק על המיטה.
ניתן להסיק מזה שיש לי בעיית רוק?
איך פותרים את זה?
 
ד''ר דן גוטמן  
11:28 14.09.09
והפתרון שכיבה על הגב
יש לי כשנה בערך מאזאשני לוקח את הכדורים לטיפול בשחפת
כאבי אוזניים והרגגשה כאילו שורך לי כל תעלת השמע כאילו נסגרו המעברים באוזניים צפצופים לא פוסקים ורעשים כמו של צרצר ונקישות
ומרגיש עיוות בשמיעה שממש מפריע לי ותחושת אטימות בעיקר שאני מתעור משינה וזה מתחזק שיש רעש מסביבי
וכל רעש מפריע לי אם זה צפצופים אם זה אנשים מדברים אני עובר ליידם ופשוט עם הידיים סותם את האוזן כי לא יכול לשמוע אותם וכולם מסביב חושבים שאני סתם ממגזיםגם שאני בבית אני לא יכול לשמוע את הרעש של האוטובוסים ומכוניות וישן עם הכרית מעל הראש
רק רציתי לציין שהבדיקת שמיעה יצאה תקינה
ובקידת של עור התוף יצא ששבשתי האוזניים העור רגיש מדיי

יש אפשרות שזה התופעות לוואי של הכדורים?אני לוקח ב9 חודשים בערך את הכדורים
trivid
clarin ז
pirazinamid
etambutol
 
ד''ר דן גוטמן  
11:27 14.09.09
לא ידוע לי על תופעת לואי כזו אולם יש לגשת לבדיקת א.א.ג
 
כרמלה
21:48 13.09.09
א.ג.נ שלום רב!!

כבר מספר ימים אני סובלת מכאבים בחלק התחתון של האף, כולל הנחיריים. כל נגיעה קטנה גורמת לכאב. יש קצת אדמומיות אך לא הופיע פצע או משהו דומה. אשמח לתשובה. תודה.
 
ד''ר דן גוטמן  
11:26 14.09.09
בד"כ מדובר בדלקת הדורשת טיפול. לא כדי להזניח
 
מודאגת
10:45 14.09.09
בני בן חודש וחצי ורק עכשיו גילינו שיש לו לשון קשורה,התור שנקבע לנו לא.א.ג. מאוד רחוק, האם יש חלון הזדמנויות בו ניתן לעשות את החיתוך ללא הרדמה? מה עלי לעשות, התור רק בעוד חודשיים . האם כל א.א.ג. יכול לעשות את החיתוך ולאו דווקא המתמחה בילדים?
 
ד''ר דן גוטמן  
11:26 14.09.09
אם אכן קיימת לשון קשורה אז הטיפול הוא בחיתוך במקום.
הטיפול הוא ע"י א.א.ג לא בהכרח המתמחה בילדים אבל לא כולם עושים זאת.
תוכלי להגיע למרפאתי אם את רוצה ( 7557111).
אגב הזמן הכי טוב לבצע טיפול זה הוא בשלושה חודשים הראשונים לחיים
בברכה ד"ר גוטמן
שלום ד"ר ותודה מראש על התשובה. בבדיקת שמיעה שערכתי לאחרונה נמצא שבשתי האוזניים מצב השמיעה דומה. השמיעה מתחילה ב- 30X250, יורדת בהדרגתיות והשיא מגיע ל- 55X6000 . הנתונים מועתקים מגרף הנקרא pure tone audiometry ואולי במילים אחרות: בתדר 250 השמיעה 30 (לא יודעת מה, 30% שמיעה?) בהמשך יש ירידה הדרגתית של השמיעה ובתדר 6000 השמיעה היא 55. בבקשה הסבר לי במילים פשוטות האם יש מידה של חרשות?? באופן כללי אני יכולה להעיד שאני בדרך כלל לא שומעת ברור דיבור של אנשים שאני לא מסתכלת על פניהם.
 
ד''ר דן גוטמן  
11:22 14.09.09
לפי בדיקת השמיעה קיימת ירידת שמיעה בינונית כזו שמצריכה שימוש במכשירי שמיעה
 
אלעד חסון
22:58 08.09.09
כול יום כול היום (והלילה) אני סובל מהכאבים באוזניים כאילו כמו בריחת אוויר מהאוזן או רעשים נוראיים בלתי נסבלים...................................................... אין לי מושג מה זה יכול להיות שיניים גרון לסת מה לעזאזל קשה לי כבר לסבול את זההההההההההההההההההההההההההההההה זהההההההההההההההה כבר שנההההההההההההההההההההההההה וחצי אין תקווהההההההההההה שמישו יעזוררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררררר
 
ד''ר דן גוטמן  
08:40 11.09.09
גש לבדיקההההההההההההההההההההההההההההההההה
שלום רב,
אני בת 31. סובלת מאסטמה (מטופלת בסרוטייד).
בעקבות שפעת, צינון וכאבי ראש (שכבר עברה) שלח אותי הרופא משפחה לעשות צילום חזה וצילום מערות הפנים.

תוצאות צילום החזה היו תקינות מלבד "איוורור יתר".
תוצאות צילום הסינוסים - "איוורור תקין של מערכות הלסת והמצח, פרט לחוסר התפתחות של מערת המצח דו-צדדי".

מה משמעות התוצאות? האם יש מקום לדאגה ?

טלי
 
ד''ר דן גוטמן  
08:39 11.09.09
 
רבקה
13:11 10.09.09
ד"ר שלום,
כנראה במהלך ה3 ימים האחרונים התקררתי-כאבי גרון שטופלו ע"י כדורי מציצה
וקצת נזלת.. כאשר נסעתי אתמול מירושלים לאשדוד -אזני נסתמו למהלך כל הנסיעה כמעט וכשנפתחו יש לי רחשי רקע מאז שלא עוברים
חשבתי שדקסמול יעזור-כבר לקחתי 4 כדורים מאתמול אבל זה לא עובר-כלומר מטפל בהצטננות אבל לא בגודש שבאוזניים
אני מרגישה לפעמים לחץ בהם-משתנה מאוזן לאוזן ובעיקר רחשי רקע באוזן שמאל שמתגברים ונחלשים.. ונראה לפעמים שיש הפרשות נוזלים. אין לי כאבים רק בעיקר הרגשת אי נוחות.
מהי המלצתך? אני די מבוהלת...
תודה :)
 
ד''ר דן גוטמן  
08:38 11.09.09
יתכן וקיים פקק שעווה. אין לדעת ללא בדיקה
 
רבקה
10:03 11.09.09
תודה על התשובה,
לאחר בדיקה אצל רופאת משפחה-אודם באוזן ימין, ובועה בצד שמאל
האם זה אלרגיה לים המלח? או בגלל נסיעה בהפרשי גובה? האם זה יקרה לי כל הזמן למשל גם בטיסות? אני ממש סובלת בטיסות ומפחדת לטוס בגלל זה.
ובנוסף קיבלתי אנטיביוטיקה וטיפות אזניים, לאחר שהשתמשתי בהן-יש לי תחושה לא נעימה בגרון-גם אחרי שינת לילה-נראה לך שיש קשר?
תודה שוב
+ הוספת הודעה
   1 ...  224  225  226  227  228  229  230  231  232  ...  308  
 חיפוש בפורום זה
המידע באתר אינו מהווה תחליף להתייעצות עם גורם מקצועי והינו בהתאם לתנאי השימוש
מנהלהודעה מקוריתתגובהללא תוכןהודעה חדשההודעה עם תמונההודעה עם וידאו
תגיות
אף אוזן גרון   כאב אוזניים   סינוסים   דלקת אוזניים   ניתוח כפתורים   רופא א.א.ג   סינוסיטיס   הוצאת שקדים   טיניטוס   צרידות
RSS RSS פורום אף אוזן גרון