בריאות, רפואה
מאמרים | פורומים | קהילות | רופאים  
  חיפוש במאמרים  
הריון ולידהדיאטה, תזונהתרופות, ויטמיניםעיניים, משקפייםניתוחים פלסטייםרפואה משלימהקוסמטיקה, איפורעיצוב שיערפסיכולוגיהאורטופדיה
 
מין, יחסים, זוגיותכושר גופנירפואת שינייםרפואת ילדיםלב, כלי דםעזרה ראשונהמחלות, טיפוליםגיל הזהבחוק משפט, ביטוחמתכוני בריאות
 בריאות ראשי»פורומים»פורומים מין, סקסולוגיה, יחסים»פורום אורולוגיה, אימפוטנציה
הוסף למועדפים 
פורומים רפואיים
 

פורום אורולוגיה, אימפוטנציה עמוד 9

פורום אורולוגיה אימפוטנציה הוא המקום להתייעץ עם אורולוג מומחה אודות בעיות זקפה. פורום אורולוגיה יעסוק ב: בעיות בתפקוד המיני, וריקוצלה, ערמונית, ערמונית מוגדלת, פרוסטטה, אין אונות, אימפוטנציה, ויאגרה, שלפוחית השתן, אבנים בדרכי השתן ועוד
מנהלי פורום אורולוגיה, אימפוטנציה:
ד''ר נחום זילבר
לפרטים נוספים
ד''ר ירון ארליך
לפרטים נוספים
 
חסוי
07:38 05.01.14
זה שוב אני בקשר לנוזל שיוצא לי בשתן אני מצרף
תמונות אבל הן נימחקות לי מקווה שעכשו זה יעבוד
שוב אני יזכיר זה קורה לי לרוב בשעות הבוקר לאחר פיפי
או לאחר עשיית צרכים
 
אבג
22:31 04.01.14
אז ככה, הבעיה כימית כבר תקופה של כמה שנים, כאשר אני שותה אלכוהול ומקיים לאחר מכן יחסי מין יש הרגשה של צורך להשתין, לאחר ההליכה לשירותים נישארת ההרגשה של רצון להשתין למרות שכבר הלכתי לשירותים ואין כבר מה... ההרגשה יכולה להישאר עם חצי שעה - שעה... זה קורה אך ורק בשילוב בין אלכוהול ומין, בנוסף לא יודע אם יש קשר אבל יש לי לפעמים כאבים בפין בעת זיקה שנייה שהרבה ביניהם הוא קטן מכמה שעות...
 
אביב
07:46 02.01.14
שלום רציתי לשאול האם הרוק שאנחנו בולעים יוצא בשתן? אם כן אז זה אומר שמי שסובל מבליעת רוק מוגברת אז יטיל יותר שתן?...האם הרוק גם מגיע לכליות ואז משם לשתן?...אשמח אם תעשו לי סדר בדברים...תודה.
 
חסוי
17:03 30.12.13
אני בן 18 ויש לי תופעה שנימצאת אצלי כבר תקופה ארוכה
לאחר מתן שתן יוצא לי נןזל שקוף ודביק והפין
גם בעשיית צרכים הנוזל יוצא ההיתי אצל אורולוג והוא שלל
דלקת שופכה גם מישטח שופכה מצא שיש מעט נוזל זרע
גם הרופא האורולוג אמר שיכול ליהיות שזה זרע אבל בחיים זה לא
קרה לי שלאחר שתן יש לי הפרשות של נוזל זרע
גם לאחר אןננות שאני גומר אני עוד יכול לעשות פיפי ויעברו כמה שעות
ופיתאום אני ירגיש רטוב מעט בתחתונים והפרשות של נוזל יוצאים לי
אני לא יודע אם ליהיות מודאג או לא
צירפתי תמונה של הנוזל לאחר שתן
 
גוכמן
16:58 29.12.13
בן 66, בריא בד"כ, סובל מהיפרטרופיה שפירה של הערמונית, נוטל דואודארט וכתוצאה הזרם סביר..
כמו כן סובל מ-post void dripping.

א. האם יש קשר בין ההגדלה של הערמונית לטפטוף שאחרי ?
ב. אם לא- מה הגורם לטפטוף וכיצד ניתן לטפל בהפחתתו ?
ג. כאשר יש השתנה מיד לאחר יציאה, הטפטוף משאיר על נייר סופג כתם בצבע חום בהיר. בהשתנות ללא יציאה הטפטוף שקוף לחלוטין. ההשערה: הצואה לוחצת על הערמונית ו"סוחטת" אותה. האם ניתן לקבוע ללא בדיקת מעבדה אם מדובר בדם או שמא בנוזל אחר ?
ד. האם התופעה בסעיף ג' מחייבת בירור ומהו ?
 
אייל
09:00 29.12.13
לד"ר
מצטער מראש על מגילה ארוכה אך חשוב לי מאוד הבחנה מדוייקת
אני בן 39 בריא אך לפני 5 שנים הרגשתי בכאבי גב תחתון במשך חודשיים,חשבתי אולי משינויים בתונוחת השינה עקב מיזרון חדש עליי לציין שבאותה תקופה יצאתי עם בת זוג חדשה ולאחר תקופה יחסית ארוכה של יחסים לאחר זמן מה בזמן הטלת שתן הרגשתי צריבה קלה כמו כן הלכתי לרופאת משפחה ונעשו בדיקות שתן לשלילת הידבקות במחלת מין התשובות שליליות.
ובתרבית נימצא ERYTHROCYTES-U STRIP 50.00 RBC/microlבעקבות ממצא זה ,נשלח שתן ליצטולוגיה-ללא סימוני ממאירות קיבלתי הפניה לרופא אורולוג וזה שלח אותי לבדיקה של אולטראסאונד us דרכי שתן בטן ריק תחתונה וללא ממצא חריג היתה התשובה .לכן הוא הניח שיש לי דלקת בערמונית ורשם לי אנטיביוטיקה לאחר טיפול אנטיביוטי לא הרגשתי שינוי עדיין צריבה בשתן לא כל הזמן מידי פעם ולכן הזנחתי זאת במחשבה אולי סימפטום שיעבור ,אך לאחר זמן ותקופה די ארוכה שאני מרגיש שעדיין לפעמים יש לי צריבה בשתן החלטתי לפנות שוב לרופאת המשפחה נעשו שוב בדיקות שתן והתקבל שוב ERYTHROCYTES-U STRIP 50.00 RBC/microl לכן שוב ביצעתי בדיקה שתן לציטולוגיה-ללא סימוני ממאירות והופנתי שוב לרופא אורולוג לבירור וכן נשלחתי שוב לעבור סידרת בדיקות מקיפות יותר ct-urography -ללא ממצא חריג
בירור sti-שלילי שתן לתרבית -שלילי בדיקת שתן-מיקרוהמטוריה בבדיקה גיניטליים-ב.מ.פ.dre-ערמונית שמורה בטן-א.מ.ל. תחת הרדמה כללית עבר ציסטוסקופיה-ללא ממצא חריג (fr 17)
שופכה תקינה veru-תקין פיות במקומן ומפרישות שתן צלול,רירית של ש"ש תקינה.לאחר אי הבחנה המליץ הרופא על ביקורת בעוד שנה של בדיקת usדרכי שתן,שתן לתרבית,כללית,ציטולוגיה. אנני רוצה חלילה לחכות ולראות מה יקרה אני לא מסתפק בלחכות יש עדיין ERYTHROCYTES-U STRIP 50.00 מה אתה היית ממליץ לגבי בדיקות נוספות לאתר מאפה דם בשתן תודה מקרב לב.
שלום.. כשתעוררתי בבוקר שאני עוד במיטה הרגשתי רגישות בעטרה (בכיפה) בצד הימני בזמן מגע, מן עקצוץ כזה.. בהתחלה חשבתי שאני נעקץ מהזיפים כי יום לפני גילחתי.. אבל הבנתי שזה לא מזה כי גם שקמתי ובזמן הליכה שהכיפה נוגעת בתחתון יש הרגשת עקצוץ.. כמו כן גם שנגעתי לבדי , שבדקתי מקרוב וניסיתי לזהות בדיוק את המיקום של הרגישות .. הבנתי שזה מבפנים .. כי מבחוץ אין כלום. מה זה יכול להיות? אני רוצה לציין שזה קרוב לחור מצידו ימין.
אני רוצה לנסות סיאליס האם אני צריך ללכת לרופה או ש אני יכול לקנות לבד בבית מרקחת
 
ד''ר ירון ארליך  
12:16 26.12.13
דרוש מרשם
 
משה
14:04 10.12.13
דוקטור שלום, אני בן 38 בריא וללא בעיות רפואיות.
לפני יומיים התחילה תופעה של זרם שתן חלש ואני מרגיש שאני תמיד צריך ללכת לשירותים להתרוקן. ושאני הולך לשירותים, אז יוצא לי זרם חלש (לפעמים לאחר מאמץ) של שתן וכן כמות מעטה שלו ואני מרגיש שלא התרוקנתי לחלוטין. כמו כן אם אני שותה הרבה יוצא שאני צריך ללכת לשירותים הרבה פעמים. התופעה התחילה פתאום לפני יומיים ולא היו סימנים מקדימים. אין לי צריבה בעת מתן שתן וכן לעתים רחוקות אני מרגיש קצת כאב בן פי הטבעת לאשכים. התופעה לא מפריעה לי בלילה, ולפעמים גם יוצא זרם חזק, אולם זה רק אם אני שותה ממש הרבה.

קבעתי תור לרופא אולם התור עוד הרבה זמן, ואני קצת חושש.
מה דעתך, האם יכול להיות שמדובר בערמונית מוגדלת? הרי התופעה התחילה בפתאומיות לפני יומיים.

תודה רבה.
הדפסת ההודעה הוספת תגובה
 
ד''ר ירון ארליך  
12:15 26.12.13
לא שכיח בגילך הגדלת ערמונית
עשויות להיות סיבות אחרות לתלונות.
 
מייה
22:16 12.12.13
שלום, עשו לי ציסטוסקופיה (בניתוח, ללא הרדמה כללית)
במהלך הבדיקה/הפעלות, -עלולות לפגוע בקרום בתולין?
 
ד''ר ירון ארליך  
12:14 26.12.13
חדירת המכשיר אינה דרך הנרתיך ולכן אין פגיעה בקרום הבתולין
שלום פעם בכמה זמן כאשר יש לי הרבה שתן ואני אני במקרה גם יושב בשירותים כי צריך להתפנות גם לצואה ובזמן השתן אני לוחץ שהצואה תצא אם זה בזמן השתן ואני לוחץ חזק אני מרגיש תחושת צריבה חזקה לקראת קצה השופכה (כי אני כאילו דוחף את השתן מהר יותר החוצה) – האם זה בגלל לחץ שמופעל על השופכה? מלבד זאת אין כל בעיה או כאב – האם זה משהו שמצריך בדיקה? או מדובר במשהו נורמלי?
 
דני
19:12 07.12.13
לפני שבוע היו לי יום יומיים בהם היה לי שתן מרובה כמעט כל שעה,בצבע שקוף לחלוטין למרות שלא שתיתי הרבה. במשך השבוע המצב חזר לקדמותו אולם היום שוב התופעה חזרה.. כמו כן יש לי מדי פעם כאבים לא חזקים בצד שמאל של הבטן באזור המותן.

אני חושש ממחלת כליות או סכרת, ייתכן וזה המצב אם רוב הזמן הכל בסדר? כמו כן יש לי הפנייה לבדיקת דם אך האם צריך גם בדיקת שתן?
 
מישהי
11:25 05.12.13
בני בן 16, אחרי ניתוח וריקוצלה (לפני שנה)
בבדיקת אולטראסאונד (אבל גם בבדיקה ע"י אורולוג), התגלה שהוריקוצלה חזרה
זה גם כואב לו
בהנחה שידרש ניתוח נוסף, מה השיטה הטובה ביותר להבטיח שהוריקוצלה לא תחזור? (בפעם הראשונה הוא נותח בשיטה הקלאסית)
שלום,
אני בת 19, ומאז שאני זוכרת את עצמי אני תמיד צריכה לשרותים. גם אם יש הרבה וגם אם קצת. יש לי שליטה במתן השתן, ואני יכולה להתאפק. אבל התחושה מציקה. אין לי סוכר בשתן, ואין לי זיהום. באולטרא סאונד מצאו שהשלפוחית שלי יכולה לגדול לנפח של 800 סמ"ק. והרופא שלח אותי לאורולוג. למה? כיצד שלפוחית גדולה יכולה להיות קשורה לצורך להשתין? ומה יעשה האורולוג? תודה.
 
אודליה
20:57 16.11.13
שלום וברכה,
יש לי חבר מזה כשנה ויש נושא שמאוד מטריד אותי אצלו. אציין רק שזוהי הזוגיות הראשונה בחיי שאני נמצאת בה ואולי מתוך כך מגיע החוסר ידע. כבר בפעם הראשונה שקיימנו יחסי מין שמתי לב שנוזל הזרע שלו שקוף ודליל, ממש כמו מים. ראיתי שאולי זה קשור לתדירות של קיום יחסי המין אך אין זה כך במקרה שלנו. אנו מקיימים יחסי מין בממוצע של פעם-פעמיים בשבוע לכן לא נראה לי שזוהי הסיבה. גם כאשר אנו לא מקיימים יחסי מין במשך שבועיים זה המצב. הנושא הזה מאוד מפריע לי אך מאוד קשה לי לדבר איתו על זה. אני לא רוצה שהוא יובך או שירגיש שמשהו לא בסדר איתו. האם הדבר מעיד על בעיה כלשהי? מה ניתן לעשות?
 
אודליה
20:57 16.11.13
 
שמואל
08:16 01.12.13
אתם אמנם מקיימים יחסים לעתים רחוקות, אבל הוא באופן עצמאי מאונן ופולט זרע לעתים קרובות...
אתמול הרגשתי במקרה שיש לי מעין בליטה או גוש קטנטן בחלקו החורי של אשך שמאל. איני חש בכל כאב ולא ניתן לראות דבר מבחוץ, רק כשממשים את האזור כששק האשכים רפוי חשים במשהו. מה זה יכול להיות?
 
חסוי
13:54 28.11.13
אני נער בן 18
היום כשניכנסתי לעשות פיפיפ ראיתי שיוצא לי נוזל צמיגי שקוף ודביק מאיבר המין ברור לי שזה לא זרע או יותר זרע כי יוצא לי לאונן לעיתים תכופות
ולנוזל הזה היה ריח חזק של שתן והוא היה רירי
ושורף וצורב לי בקצה איבר המין האים מדובר בדלקת חמורה בשתן ?
אני קבעתי תור לבדיקת שתן אך אני חושש ממה שיגידו לי
כי אני יודע שזה נורמאלי דלקת בשתן אך מעולם לא יצאו לי הפרשות מהשופכה עקב זה
אשמח למענה שירגיע אותי תודה ויום טוב
 
אד
02:12 28.08.13
שלום, יש לי כאב באיבר מין בחלק שמחבר בין כיפת הפין לשאר הפין עצמו, כאב נסבל אבל מציק מאוד, יש לי את הכאב כבר שבוע, אין סימנים למכה או חבלה שנראית לעין, אין סימן כחול אבל זה מרגיש כמו מקום שספג מכה או חבלה קשה מאוד. אני לא זוכר שקיבלתי מכה באיזור ( אם זה היה קורה הייתי זוכר את זה טוב מאוד ). אני לא יודע מה סיבת הכאב, ברור לי שאם זה ימשיך אצטרך ללכת לרופא מומחה. רציתי לשאול שתי שאלות: מה יכולים להיות הגורמים לכאב? ומה ניתן לעשות כדי להרגיע את הכאבים לבינתיים?
 
אד
19:47 25.09.13
שלום. שאלתי את השאלה שלי לפני כמעט חודש ועדיין לא קיבלתי מענה, ובינתיים שאלות אחרות שנשאלו אחריי קיבלו מענה. אני אשמח לקבל תשובה לשאלתי כי הכאב מחמיר. אני מוסיף פרטים לבעיה.
הייתי אצל מומחית אורולוגיה ועוד לפני שהספקתי להגיע אליה התפתחה לי נפיחות ואדמומיות בחלק התחתון של כיפת הפין, היא בדקה אותי ואמרה לי שיש לי כנראה דלקת + תגובה אלרגית למשהו כתוצאה מיחסי מין או מחשיפה לחומר כלשהו ( זה לא ממש יכול להיות מיחסי מין כי אישתי אחרי לידה והיא עדיין לא חזרה לעצמה ולכן לא קיימתי יחסי מין בחודשים האחרונים, וגם לא הגיוני חשיפה לחומר כלשהו כי האיזור לא בא במגע עם חומר כלשהו, אני משתמש באותה אבקת כביסה לבגדים שלי כך שאין סיכוי שזה תגובה של גירוי לאיזה אבקה או מרכך חדש) היא נתנה לי טיפול אנטיביוטי עם אוגמנטין וטיפול נגד אלרגיה עם אריוס, סיימתי את הטיפול אבל זה לא עזר, הכאב החמיר והתפשט לחלק התחתון של הפין.
מה גורם לי לכאב? ומה אני יכול לעשות כדי לטפל בזה.
תודה.
 
אד
01:14 28.11.13
שלום.
הייתי אצל רופא אורולוג ואין לו מושג מה גורם לכאב, עשיתי צילום אולטרה סאונד כליות ושלפוחית השתן ויצא תקין, אני לא יודע מה לעשות וזה כואב מאוד.
בבקשה עזרה במציאת פיתרון.
תודה.
 
סיגי
16:21 25.11.13
שלום רב, בבדיקת אולטראסאונד שיגרתית שביצעתי לאגן התגלה ממצא בכלייה שמאל. להלן התוצאה:
"הכליות בגודל, צורה ומקום תקין, היחס בין הפרנכימה והסינוס שמור. נגע אקוגני, פרנכימטי בקוטר 93 מ"מ בכליה שמאל. AML??
אין עדות להידרונפרוזיס."
הרופאה שלחה אותי ל CT שיערך רק בשבוע הבא ובינתיים אני מודאגת שכן בכל שיטוטיי בפורומים לא דווח על גוש כ"כ גדול.
אנא התיחסותך.במידה ויהיה שפיר, האם מטפלים בגוש כה גדול או רק עוקבים?
תודה רבה
 
שי
11:05 27.11.13
יש לי היפוספדיאס סובל מהשתנת יתר וצריבה בשופכה וכן מרופסטיטיס כרונית , בציסטוסקופיה שנעשתה בהרדמה מלאה נראה שיש היצרות שופכה , לא מסוגל לעבור ארודינמיקה או צילום שופכה כי זה כואב ואני רגיש ברמות , מודע לכך שחייב ניתוח היצרות שופכה , מה ניתן לעשות לטיפול בבעיה הקיימת ? האם ניתן לעשות צילום שופכה בהרדמה ?
+ הוספת הודעה
   1 ...  5  6  7  8  9  10  11  12  13  ...  288  
 חיפוש בפורום זה
המידע באתר אינו מהווה תחליף להתייעצות עם גורם מקצועי והינו בהתאם לתנאי השימוש
מנהלהודעה מקוריתתגובהללא תוכןהודעה חדשההודעה עם תמונההודעה עם וידאו
תגיות
אורולוגיה   תפקוד מיני   וריקוצלה   אבנים בדרכי השתן   פרוסטטה   אין אונות   ויאגרה   בעיות זקפה   אימפוטנציה   בלוטת הערמונית
RSS RSS פורום אורולוגיה, אימפוטנציה