בריאות, רפואה
מאמרים | פורומים | קהילות | רופאים  
  חיפוש במאמרים  
הריון ולידהדיאטה, תזונהתרופות, ויטמיניםעיניים, משקפייםניתוחים פלסטייםרפואה משלימהקוסמטיקה, איפורעיצוב שיערפסיכולוגיהאורטופדיה
 
מין, יחסים, זוגיותכושר גופנירפואת שינייםרפואת ילדיםלב, כלי דםעזרה ראשונהמחלות, טיפוליםגיל הזהבחוק משפט, ביטוחמתכוני בריאות
 בריאות ראשי»פורומים»פורומים הריון, לידה, פוריות, IVF»פורום בחירת שם לתינוק, שמות לתינוקות, נומרולוגיה
הוסף למועדפים 
פורומים רפואיים
 

פורום בחירת שם לתינוק, שמות לתינוקות, נומרולוגיה עמוד 8

פורום בחירת שם לתינוק הוא בשביל כל מי שפשוט לא יודע איך לקרוא לילד. פורום שמות תינוקות תוכלו להתייעץ עם נומרולוגית אודות שמות ילדים, שמות לתינוקות, שם לתינוק, ייעוץ נומרולוגי, בחירת שם לתינוק, גימטריה, תאריך לידה, התאמת שם ועוד
מנהלי פורום בחירת שם לתינוק, שמות לתינוקות, נומרולוגיה:
ליאת יוגב
לפרטים נוספים
חנה עטיה
לפרטים נוספים
 
הודעה לגולשים בפורום
 
הפונים להתייעצות לבחירת שם לתינוק, חשוב שיצרפו מספר שמות שמתחברים / אוהבים, מעבר לכך את ש ם ה מ ש פ ח ה של התינוק/ת. אין צורך להוסיף את שמות ההורים והאחים.
 
אורית
16:17 19.02.14
בני נולד 13.2.14
משפחה מנור
השמות שאנו מתלבטים:
עומר
אופיר
יובל
דור
 
ליאת יוגב  
17:42 19.02.14
אורית , נראה שמבין ההשמות שהצעתם , השם אופיר , הוא היותר מתאים .
זאת מאחר ומתקבלת מפה הרמונית , כשבמרביתה פרקטית מעשית כמו גם , פרפקציוניסטית .
אם מתחברים לשמות נוספים , נסו להציע .
חשוב לציין שמספר הגורל של התינוק הינו 4-22 מיום לידה 13-4 , מספר המוכיח על צורך בביטחון מסגרת יציבות , לימים , אפשרות ללכת עם עשייה בגדול !! כריזמה ויכולת השפעה
 
אורית
21:46 19.02.14
בהמשך לתשובתך רציתי לדעת איך השם עידו
תודה אורית
 
אלון
17:17 18.02.14
שלום,
בנינו נולד ב-2 לינואר, 2014 וקראנו לו אלעד. שם משפחה לביא.
רציתי לשאול האם בחרנו נכון...
תודה רבה,
אלון
 
ליאת יוגב  
17:57 18.02.14
אלון , השם נבחר !!! משום כך , חשוב לדעת שבשל העובדה שמספר הגורל של התינוק הינו 1 , יש לאפשר ולתת לו את המקום היחודי , עצמאי , בדרכו המיוחדת !!
בהצלחה !
 
רויטל
06:24 11.02.14
שלום,
אני מתלבטת בין שני שמות- איתי ויונתן.
השם שלי רויטל. של בעלי חנן.
שם משפחה -קולה.
הבן שלי נולד ב- 9/2 בשעה 23:59.
אשמח גם לשמוע על שמות נוספים אפשריים.
תודה מראש,
רויטל
 
ליאת יוגב  
09:01 11.02.14
רויטל , מספר הגורל של התינוק הינו 9 , מספר המוכיח על יכולת הבנה , נתינה , רצון לבגדול , ללכת עם אמת וצדק , תוך צורך לתקן העולם , אידיאליסטיות , צורך במרחב מחיה,
השם יונתן , יוצר מפה שכולה = 9 , כלומר , גם צורת חשיבתו , ליברלית , רצון לבגדול , הערכה לאנשים טובים ועוד , כמו כן , כישוריו גם הם =9 , יתפקד נפלא בדרכו , ביכולת עשייה בגדול , תוך יכולת להוביל אחרים , כלומר המפה כולה =9 , כשיכול בהחלט להיות עוצמתי , מנהיגותי , אך בעצם חסרים מספרים רבים אחרים ... לא פעם ה-9 בעודף , נוטה לפיזור . לשיקולכם !
השם איתי , קונפליקטי , קרמטי ובעייתי במיוחד .
 
רויטל
11:04 14.02.14
תודה רבה על התשובה המפורטת.
אנחנו עדיין מתלבטים. מה דעתך לגבי השם עילי?
 
ליאת יוגב  
11:59 14.02.14
רויטל , השם עילי יוצר מפה מאד קונפליקטית ובעייתית , בעיקר בכל הקשור בבחירה והרצונות הזוגיות , כמו גם , בנושא קריירה !!! מה רוצה ? מפה המוכיחה על פחד מאיבוד שליטה , דבר העלול ליצור מציאות של אובדן שליטה !!
גם השם עילאי , בכתיב זה , לא מתאים , מאחר ונוצרים מספרים קארמטיים , המקשים על דרך החיים , חברתית , תקשורתית , ערך עצמי ועוד .
נכון לנסות ולבחון שמות שהערך הגימטרי שלהם הוא 2 או 8 ,
ניתן להיעזר באתר "שם לי" , חזרי להתייעץ !
 
רויטל קולה
12:34 18.02.14
הי ליאת,
קודם כל, תודה על העזרה. נעזרנו בך בעבר ובחרנו בשם שהמלצת- וזו באמת התאמה מצוינת לילד ולאופיו.
לגבי התינוק, בדקנו את כל השמות במספר 2 ו-8. השם היחיד שהתחברנו אליו הוא יהונתן שדומה ליונתן (התייעצתי לגביו בהתחלה).
השאלה היא איזה מהם עדיף? יונתן או יהונתן?
תודה מראש,
רויטל
 
ליאת יוגב  
14:30 18.02.14
רויטל , השם יהונתן יוצר מפה שלפיה , יקלוט שאת רוצה אותו מאד פרקטי, מעשי ושאפתן , מול זה , צירוף המספרים יוצר מידה רבה של חופש , צורך בעניין , מרחבים , דינמיות ועוד , המפה לכשלעצמה בהחלט הרמונית , אך לא אוכל לציין מי מבין השמות יונתן או יהונתן , מומלץ יותר .. ציינתי מהי המפה המתקבלת על פי השם יונתן , השיקול הוא שלכם !
כנראה שזהו ילד הזקוק לחופש ומרחבים -בכל מצב !!
התינוק נולד ב11/2/14 שעה 5:40
שמות : אוריה,אביב,רועי
שם משפחה חן
אודה לתשובה
סיון , מספר הגורל של התינוק הנו 2 , מספר המוכיח על הצורך בזוגיות , שיתוף , הרמוניה , בתור ילד , מאד חשוב לתת המון עידוד ותמיכה ורגש הכלה שכל כך , זקוק לו .
השמות אוריה ואביב נותנים ערך גימטרי 6 , דבר היוצר שם מלא 19-1 הגורם לקונפליקט מאד בעייתי עם מספר הגורל , בעיית ערך עצמי ועוד .
השם רועי , יוצר מפת חנק , עד כמה מבינים לעולם הצרכים שלי ??? מציאות שכזו עלולה ליצור מצבים שלפיהם , בעיות כרוניות , מבחינה בריאותית כמובן . כמו גם , הרגשה שאין מי שמבין לעולם הצרכים שלו ...
בשל כל אותן סיבות , נכון לנסות ולהתחבר לשמות נוספים , שהערך הגימטרי שלהם הוא 4 ניתן להיעזר באתר "שם לי"
חזרי להתייעץ לאחר שתתחברי למי מהשמות .
השם השני הוא על שם אחמי שהוא ב"ה חי ובנאדם צדיק
האם זה משנה משהו בנוגע לשמות שנתתי?
אני מחפשת באתר שם לי..
מאחר ולא מתכוונים (כך נראה לפחות ) לקרוא לו ביום יום , בשם חיים , משום כך ,
אין משמעות לבחירת השם השני !!! החשיבות היא לשם הראשון הנבחר .
 
סיון
11:30 18.02.14
לוטם הכי נראה ולפני כצה זצן אני רציתי טוהר וגם לירז מעניין
מה דעתך?
 
רותי
16:12 17.02.14
ליאת שלום
אמרת לי לחפש שמות בסכום של חמש את האמת ההורים לא כל כך מתחברים לשמות .
האם אפשר גם בסכום אחר של האותית
תודה רותי
 
ליאת יוגב  
16:41 17.02.14
רותי , מאחר ומספר הגורל , כמו גם יום הלידה מהווים 50% מערך המפה , כאשר המספר המשותף לשניהם (יום וגורל)=2 שזהו מספר נשי ,מדובר בבן , חשוב אם כך , ליצור מפה שיש בה צדדים גבריים יותר , כאשר שם המשפחה חזוט = 3 , השם הפרטי חשוב שיהיה 5 , כדי ליצור שם מלא 8 , שהינו מספר גברי !!
זוהי הסיבה שמתעקשת , יתכן שלאחר ותעבירי להם המסר , יוכלו לנסות ולהתחבר לשם היותר מתאים !!
בהצלחה בחיפוש ...
 
רותי
23:27 17.02.14
תודה על תשובתך.
גם בעבר תמיד נעזרתי בך ושמעתי לעצתך.
לגבי שם שהם התחברו אליו מאוד
הוא השם קורן האם לדעתך הוא מתאים.
כמו כן היו עוד שמות כמו שובל דניאל .
במיוחד אהבו קורן
תודה
 
ליאת יוגב  
23:38 17.02.14
רותי , השם קורן אופציה אפשרית בהחלט , מפה שיש בה חלקים דינמיים, מול הצורך הפנימי למה שנקרא - מתינות , הרמוניה , אם כך , חשוב יהיה לכבד אותו
לצורך זה !
בהצלחה!
 
רותי
06:42 18.02.14
תודה רבה על תשובתך יישר כוח.
זה לא מובן מאליו לקבל ממך תשובות כל כך מהירות.
תמיד נעזרתי בך וגם עכשיו תודה
 
ליאת יוגב  
08:48 18.02.14
בשמחה !!! תמיד ..
 
רותי
10:44 16.02.14
שלום רב
הנכד שלי נולד ב11/02/2014 בשעה שבע וחצי בערב
הוריו יוסי שם האם זהבית נהורה משפחה חזוט
ברצוני ללהתייעץ לגבי שם לתינוק
השמות שנתנו לי יהלי, עמית,עומר, שליו, שלו נדב,
תודה בבקשה לתת לי תשובה לפני הברית
 
ליאת יוגב  
21:46 16.02.14
רותי , כל אחד מהשמות שהצעת , פחות מומלץ , זאת מאחר והשמות יוצרים או מפות נשיות מדי , מדובר הרי בבן . או במפות קונפליקטיות או קרמטיות , קרמה מציאות המביאה לקשיים בחיים אלה .
נסו להתחבר לשמות נוספים שהערך הגימטרי שלהם 5 ,
חיזרו להתייעץ בשמחה !
 
רותי
16:18 17.02.14
ליאת מאוד מצטערת השמות שסכום האותיות חמש לא מתחבר להם כל כל יש מצב לעוד מספרים אודה לך
מחכה לתשובה
מה השיטה שלכן להתאמת הכישורים, יכולות, תכונות של הנולד?
הרי אם אתן מדברות על התאמה מבחינת מספרים, וידוע שמספרים או שנים הם בסך הכל החלטה מאוד פשוטה של בני אדם (סיבוב כדור הארץ סביב השמש, או הספירה שהחלה לאחר מותו של ישו) ולא מעורבים בכך שום כוחות על טבעיים או קוסמטיים, אז איך אתן מחייבות למספרים חשיבות שיכולה לחרוץ גורלות או אפילו סתם להשפיע על משהו?
אשמח לתשובה.
 
הראל
10:07 15.02.14
אני רוצה לצטט משהו שכתוב בויקיפדיה בקשר להמצאת המספרים, ואחר כך להתייחס לתפישה של הנומרולוגיה למספרים.

"המושג מספר ואיתו זהות מערכות המספרים (קבוצת כל המספרים) עברו שינויים רבים במהלך ההיסטוריה. בתרבויות קדומות נעשה שימוש במספרים על מנת לספור עצמים - ומשום כך המושג מספר התייחס רק למערכת המספרים הטבעיים. שימוש נוסף שנעשה במספרים היה כמדד כמותי, למשל לאורך או לשטח. מושג זה של מספר תואם את מה שאנו מכנים היום מערכת המספרים הממשיים החיוביים. ביוון העתיקה ניסו לקשר את שתי ההגדרות השונות - ולבסס את תורת המספרים על יסודות גאומטריים. הרעיון התבסס על כך שניתן לקחת קטע ולהגדיר את האורך שלו כ-1, ואזי המספר 2 יהיה מקושר לקטע בעל אורך כפול, וכן הלאה לגבי שאר המספרים"

"במאה ה-6 לספירה החלו מתמטיקאים הודים להתייחס גם ל-0 כאל מספר, ועשו בו שימוש בחישוביהם. מתמטיקאים הודים החלו גם להשתמש במספרים שליליים בחישוביהם החל מהמאה ה-7, ואומנם ההתייחסות אל מספרים שליליים כאל מספרים הפכה למקובלת רק במאה ה-19, והיא כתוצאה של שינוי שחל בתפיסת המושג מספר. בתור מדד לכמות איברים בקבוצה, או כמדד לאורך, אין למספרים שליליים משמעות, אך יש למספרים משמעות כעצמים המשמשים לחישובים. כך לדוגמה אם משתמשים במספר על מנת לציין את כמות הכסף שאיש הפקיד בבנק, כלומר כמות הכסף שהבנק חייב לאיש, אזי המספר 0 מציין מצב שבו לאיש אין כסף בבנק, ואילו מספרים שליליים מציינים שהאיש חייב כסף לבנק. באופן זה מספרים שליליים מקלים על חישובים מכיוון שהם מאפשרים לא להפריד בין מקרים שונים - הם מאפשרים החסרה של מספר גדול ממספר קטן ממנו (דבר שאיננו אפשרי אם המושג מספר מצומצמם למספרים חיוביים בלבד".

ומנגד, התפישה של הנומרולוגיה:
"נומרולוגיה, היא שיטה המייחסת למספרים משמעות מיסטית. היא טוענת שמאחורי כל מספר יש "אנרגיה" מסוימת שאותה הוא מייצג. לטענות הנומרולוגיה אין תימוכין מדעיים. משתמשים בנומרולוגיה לצורך חקר התכונות האישיות של אדם מסוים ואפיונו, בעיקר דרך תאריך הלידה שלו ושמו על ידי חיבור מספרים עד לקבלת המספר החד ספרתי. סופרים בנפרד את יום הלידה, חודש הלידה, סה"כ תאריך הלידה, שנה, יום+חודש לידה וכו'. האותיות בשם מקבלות ערך מ-1 עד 22."
 
ליאת יוגב  
16:14 15.02.14
הראל , לא אנסה לשכנע אותך ,עד כמה השיטה בה עוסקות עובדת , ההוכחה לכך , כשנמצאת מול אנשים בוגרים ומתארת להם צדדים באישיותם , מאד מזדהים ומסכימים עם הנתונים , מכאן ניתן להסיק, שכל שם ,כמו גם ,תאריך לידה מרכיב משמעויות באישיותנו , כישורינו , רגשותינו עולם הצרכים , זוגיות , שפע , כסף ועוד אין סוף נתונים ניתן להשיג מתוך אותם נתונים , שבהחלט מוכיחים עצמם לאורך 22 שנות עבודתי בתחום .
 
חמוטל
22:54 10.02.14
שלום רב, בננו נולד אתמול, ה-9/2/2014, אנחנו מתלבטים בין השמות יונתן, אלון, יפתח, והאם להוסיף את השם עופר כשם שני. שם האם: חמוטל, שם האב: ליאור
תודה רבה על העזרה
חמוטל
 
חמוטל
22:57 10.02.14
שם משפחה: מרום
 
ליאת יוגב  
23:03 10.02.14
מאחר והשמות יפתח ויונתן , הערך הגימטרי שלהם הינו 3 , משום כך , מתקבל צירוף שם מלא 19-1 , שזהו מספר קרמטי , המוכיח על מצבים קורבניים בעיית ערך עצמי ועוד .
משום כך , שני השמות הללו לא מתאימים , השם אלון , יוצר צירוף מספרים קונפליקטי ,למספר הגורל 9 , שאליו נולד . 4 מול 9 , שני מספרים היוצרים , מצבים משברים לתוך דרך החיים , כמו גם , בלבול מאד גדול , ומצבים של חנק , שעלולים אף ליצור בעיות בריאות וכו.
נסו להתחבר לשמות נוספים !!
להשתמע
 
חמוטל
10:00 11.02.14
תודה על תשובתך המהירה. ואם נוסיף לשמות יונתן אלון או יפתח שם שני עופר או צבי? האם זה משנה את ההתאמה? במידה וזה נשאר עדיין לא אידאלי איך התאמת השמות יהונתן, עידן, אמיתי?
תודה מקרב לב
 
ליאת יוגב  
15:01 11.02.14
הוספת שם לא רלוונטית , אלא אם כן , מתכוונים לקרוא לילד בשני השמות ..
מאחר ומניחה שזו לא הכוונה , לא יהיה נכון לבחור בשמות יונתן או יפתח .
השם יהונתן יוצר מפה נשית מדי , גם כי הרמונית , המון הבנה , הקרבה ונתינה , אך הבעייתיות הנוספת היא בעובדה שהפצע הגלגולי שלו תואם למספר הגורל , אם כך , קושי לממש היעוד . פצע גלגולי , פצע שהאדם הגיע איתו מגלגולים קודמים ויוצר גם בחיים אלה כנקודת קושי ..
השם אמיתי , יוצר מפה שכולה 9 , לדעתי עדיף אמתי . באופן הזה .
יצור גם צדדים גבריים יותר , פרקטיים מעשיים , מנהיגותיים .
אם כך , אפשרי השם אמתי .
השם עידן , מפת פחד מאיבוד שליטה , המון טוב , אך מה פתאום ? פחד מלהיסחף ביתר בנתינה והקרבה , כמו גם , פחות קבלה עצמית ..
לשיקולכם!
 
חמוטל
09:00 12.02.14
תודה מקרב לב, מה לגבי השמות מיתר, אילן, או עודד? שם משפחה מרום, תאריך לידה 9/2/14
 
ליאת יוגב  
10:20 12.02.14
מבין השמות שהצעת , השם אילן הוא היותר מתאים , מתקבלת מפה מנהיגותית , מובילה , עוצמתית , צדדים הזקוקים למרחב , עשייה בגדול זהו ה-9 יום וגורל , מול ה-8 היותר פרקטי מעשי מתקרקע ועוד .
יופי !! בהצלחה !
 
חמוטל
11:46 13.02.14
ליאת יקרה, האם הבנתי נכון שהשמות אמיתי ואילן מתאימים באותה מידה? (שם משפחה מרום, תאריך 9/2/14)
 
ליאת יוגב  
15:10 13.02.14
חמוטל , המפה המתקבלת על פי השם אמתי , שימי לב לכתיב , עם יוד אחת .
מפה תואמת , לשם אילן , למרות זאת , השם אילן עדיף !!!
מסיבות פנימיות , שלא אפרט כאן .
 
נינה
21:09 12.02.14
שלום רב
בני נולד ב 10.02.14 אני רוצה לקראו לו גיא , האם השם מתאים ?
 
ליאת יוגב  
21:27 12.02.14
מהו שם המשפחה של התינוק ?
 
נינה
21:35 12.02.14
השם משפחה שלנו הוא אחיטוב
 
ליאת יוגב  
08:33 13.02.14
נינה , נראה שהחלטתם על השם , זאת כאשר מציגים שם אחד בלבד !?
השם גיא יוצר מפה שלפיה מספר הגורל הינו 1 כמו גם יום הלידה , עצמאות , יחודיות , פרטיות , אינדבדואליות ועוד .מול זה , המפה כולה יוצרת צדדים מאד דינמיים , עניין קצב , יכולות תקשורתיות , זרימה רבה , אך כלפי חוץ , יהיה חשוב לו להראות צדדים אחרים - ילד טוב אחראי בוגר , כמו לראות , פחות קבלה עצמית , לשיקולכם !
 
ימית
18:14 12.02.14
שלום רב!
שמו של בני הוא (לביא שם פרטי) ( תמים שם משפחה). לביא נולד ב 22.06.09 בשעה 08:10 בבוקר . מה שקורה זה שבעצם במהלך כל ההיריון השם שממש אבל ממש רציתי לקרוא לו הוא הראל. אך כשילדתי בעלי הלך להתייעץ עם רב והציג בפניו שני שמות שהאחד הוא הראל והשני הוא לביא ולפי מה שהרב ייעץ זה בעצם לקרוא לו בשם לביא. אני ממש לא התלהבתי לקרוא לו כך כי בעצם זו הייתה אופציה שנייה אך קיבלתי אותה בשל יעוץ הרב.
אני ובעלי רוצים לשנות/להוסיף לו שם אחר כי אנחנו מרגישים שהשם לא עשה לו כל כך טוב מכל הבחינות והבריאותית במיוחד. לכן אנחנו חושבים או לחזור לשם שרצינו בהתחלה ( הראל ) או לבחור לו שם אחר שאולי יעשה לו טוב יותר. אבקש את עזרתכם האם השם הראל מתאים לו או לחפש שם אחר. אשמח אם תכוונו אותי
 
ליאת יוגב  
20:25 12.02.14
דברי איתי , אשמח לייעץ !
 
נטלי
14:58 09.02.14
שלום
ב 1.12.13 נולדה בתי וקראנו לה טליה
אני מבקשת לדעת האם הצירוף של השם טליה אור מתאים לה
החלטנו על השם טליה ואור זה צירוף שמסמל את החג בו היא נולדה
חנוכה .
תודה
נטלי מטטוב
 
ליאת יוגב  
15:09 09.02.14
בחירת השם לביתכם נעשתה !! אך בכל אופן אוכל לומר , שבחירת השם טליה - ללא השם אור ,נפלאה !! מפה מאד דינמית , צורך בכאן ועכשיו , יחודיות , הליכה בדרכה המיוחדת והפרטית מאד , תוך יכולת חברותית וביטוי נפלאה .
בהצלחה !
 
הילה
22:31 06.02.14
שלום
יש לי ילד מקסים שמו אורי. Uri
הוא נולד ב 30.06.2008
שם משפחה גרון
אני רוצה להוסיף לו שם כדי להקל עליו
אין לי כיוון אולי תוכלי להמליץ לי
תודה
 
ליאת יוגב  
23:00 06.02.14
החשוב הוא השם הראשון שנבחר , מעבר לכך , במידה ומעוניינת להוסיף שם , במקרה של בנך , נכון יהיה להוסיף שם פרטי בערך גימטרי 4 , שמתחיל באות ש או מ , נסי למצוא אפשרויות באתר "שם לי " . בתהליך הוספת השם , נכון יהיה להוסיף גם בת.ז ובדרכון , במידה ויש , לתת 3 מטבעות צדקה ולקרוא 40 יום פרק תהילים 1 , הפרק שתפתחי בכל יום , קראי !
בהצלחה !
 
נעמה
03:56 30.01.14
שלום , ב 4.2 אמור ליולד לנו תינוק בניתוח קיסרי .
יש לנו כמה שמות ואנו מעונינים לדעת מה מהם נראה הכי מתאים.
שם משפחה : לביב
האפשרויות : דניאל, איתן ,בן ,יאיר
תודה רבה
 
חנה עטיה  
19:28 30.01.14
לנעמה שלום,
אף שם שהצעת אינו מתאים בשלב זה, כאשר אנו לא יודעים את תאריך הלידה המדוייק.
ניתן בשלב זה רק לשלול שמות.
מאוד ממליצה לחשוב על שמות נוספים ולפנות לאחר הלידה.
אני לרשותך.
חנה
בתאריך המתוכנן, 4.2 שם משפחה לביב.
השמות החדשים שעל הפרק הם עומר או נועם .
תודה רבה
 
חנה עטיה  
19:33 04.02.14
מזל טוב לך !
הילד נולד עם יעוד מספר 13/4 - יעודו להיות אדם מסגרתי, פרקטי ומעשי, אוהב שגרה וסדר, בטחון כלכלי, אחראי וכו'. גם יום הלידה הינו מספר 4 - זה מעיד על כך שכל עולמו הפנימי זהה.

2 השמות יוצרים מפות דיס הרמוניות לילד.
מציעה להיכנס לאתר "שם לי" ולחפש שמות במספרי - 9.
לעיתים לוקח יותר זמן למצוא שם מתאים, אך ההשקעה בודאות כדאית.
אני לרשותכם.
חנה
 
הדס
09:52 03.02.14
שלום,
רציתי לדעת איזה שם יותר טוב מבחינת הנומרולוגיה,
תודה
 
הדס
11:40 03.02.14
 
חנה עטיה  
12:10 03.02.14
להדס שלום,
אין דבר כזה שם טוב יותר או פחות. (שמות קארמטים פחות מומלצים).

כל שם בפני עצמו הוא הציפיות שלך מהילד.

כדי לומר אם השם מומלץ או לא חייבים את תאריך הלידה כדי לראות איזו מפה נוצרת לילד.

בשלב זה 2 השמות באים בחשבון כאשר תאריך הלידה הוא קריטי בהמלצה על שם מתאים.
חנה
 
הדס
12:12 03.02.14
 
חנה עטיה  
15:16 03.02.14
שלום הדס,
כעת אני יותר חכמה.
היעוד של הילד הינו מספר 1 (וגם יום הלידה) - זה אומר שהוא הגיע לעולם להיות מנהיג, יחודי, יוזם, בעל רעיונות, בעל בטחון עצמי וכו'.

השם האפשרי הוא איתן - כאשר נוצרת מפת מנהיגות, דינאמיות רבה, פחות רגישות, יכולת ניהול טובה, שאפתנות רבה להצליח וגם יכולת לכך.
ניתן לומר שחשוב שתאפשרו לו להביא לידי ביטוי את המיוחד שבו, את האינדיבידואל, שיעשה דברים בדרכו שלו ולא רק מה שמקובל.
בהצלחה רבה.
חנה
 
הדס
16:00 03.02.14
 
מירי
20:00 30.01.14
איזה שם מתאים לתינוק שנולד ב-19.1.14, שם האב: גלעד, האם: שייאו-ג'ייאו, שם משפחה: קרקובר. שמות: ליאם, אטלס, לוטוס, איתן,.
תודה,
מירי
 
חנה עטיה  
21:03 30.01.14
למירי שלום,
יעודו של הילד הינו מספר 9 - יעודו להיות מנהיג ומוביל, חכם, רחב אופקים, אלטרואיסט, מוחצן וכו'.

האם אתם מתיחסים לשם בעברית או בשפה אחרת ??

השמות המתאימים:
ליאם - בהחלט אפשרות. מפה עם דינאמיות רבה. היעוד מוקף במספרים פיזיים, מעשיים ופרקטים. יכולת טובה להצליח בעסקים. כלפי העולם יפגין תדמית יותר רכה ומשפחתית, יותר איטי ורגיש.
לוטוס - נוצרת מפה מאוד הרמונית לילד. אך זאת מפת מנהיגות מאוד עוצמתית, חזקה, אומץ רב, שאפתנות, כריזמה רבה וכו'. בתור הורים יש לאפשר לעוצמה הזו לבוא לידי ביטוי ולא לדכאו אלא לכבדו. חשוב להתיחס לצד הרגשי.
לשיקולכם.
חנה
 
פיצי
21:11 27.01.14
שלום,
התינוקת שלנו נולדה ב24.12.2013 וניתן לה השם גאיה.
אני מרגישה שלא נכון לה ורוצה לתת לה את השם ניר.
שם המשפחה הוא ברעם ויזר.
י
אשמח לייעוץ.
תודה רבה.
 
חנה עטיה  
22:06 27.01.14
יעודה של הילדה הינו מספר 6 וגם יום הלידה 6 - זה אומר שכל עולמה הפנימי הינו צורך בהרמוניה, דאגה למשפחה, רגישות, יכולת נתינה רבה, צורך באסתטיקה, אחריות, צורך בהרבה אהבה ותשומת לב.

האם השם כבר רשום, כי השם שניתן הוא הקובע במפה ההתנהגותית של האדם
(80%). כעת שינוי השם הינו מרכיב רק של 20 אחוז.
חשבי אם את אוהבת את השם אותו הענקת לילדה, כי זה הכי חשוב.
השם ניר בהחלט יוצר מפה יותר הרמונית לילדה.
חנה
 
פיצי
16:37 29.01.14
הי חיה.
אכן השם כבר ניתן אבל אני לא שלמה איתו ומרגישה שניתן בלחץ.
אופציות נוספות מלבד ניר הם השמות :
שחר יובל וקרני.
מה דעתך ?
תודה.
 
פיצי
08:33 30.01.14
נועם ונטע
 
חנה עטיה  
19:25 30.01.14
לפיצי שלום,
2 דברים חשובים:
אחד - הכי חשוב שתאהבי את השם אותו בחרת לביתך, זה הקשר שלך אליה.
שניים - המפה המולדת היא הקובעת (80%) - קחי זאת בחשבון.
לגבי החלפת השם:
אף שם שהצעת אינו יוצר לילדה מפה הרמונית.
חשבי על שמות במספרי - 8, 7, 9.
אך זה לא אומר שכל שם שתציעי יתאים.
צריך לבדוק כל שם לעומק ולמצוא שם שיצור לילדה מפה הרמונית כמה שניתן.
חנה
 
סשה
19:07 27.01.14
שלום רב,
איך לקרוא לתינוק בן שנולד ב26/01/2014 בשעה 22:28 עם שם משפחה צ'רני אנחנו מתלבטים בין השמות יונתן, דויד ( התינוק עם שער ג'ינג'), ציון, דניאל, אדם. אנחנו רוצים שם בינלאומי...
המון תודה מראש
הורים מאושרים
 
חנה עטיה  
22:01 27.01.14
לסשה שלום,
יעודו של הילד הינו מספר 16/7 - יעודו להיות חכם ומעמיק, בוגר, איכותי, פרפקציוניסט, יחודי, בעל עומק רגשות וכו'.

מתלבטת, אך חושבת שאף שם אינו יוצר מפה הרמונית לילד.
בגלל היעוד הקארמטי והלא פשוט חשוב למצוא שם שיצור לו מפה הרמונית כדי שיעבור את ארועי חייו ביתר קלות.
ממליצה לחשוב על שמות נוספים.
חנה
 
סשה
22:14 27.01.14
תודה על תגובתך. האם תוכלי לתת כיוון כלשהו איזה שמות לבחור? עם איזה ערך נומרולוגי או איזה אותיות השם אמור להכיל?
תודה מראש
 
חנה עטיה  
22:33 27.01.14
לסשה שלום,
כנסו לאתר בשם "שם לי" וחפשו שמות פרטיים במספרי 4, 7, 9.
אך זה לא אומר שכל שם שתציעו יתאים, אלא אצטרך לבדוק לעומק כל שם איזו מפה הוא יוצר.
חנה
השמות שמצאנו הם: דויד, דן, רוי, יונתן....
תודה מראש
 
חנה עטיה  
14:31 28.01.14
לסשה שלום,
דויד = 6
יונתן = 3
דן, רוי = 9 אבדוק.
רוי - אפשרי - צרוף מאוד חכם ופרפקציוניסט, פחות מביע רגשות, שולט ברגשות. ניתן לומר שהיעוד האינדיבידואליסט, חכם, איטי, בעל עומק רגשות, סגור עם.מספרים יותר דינאמים, פרקטיים, מעשיים.
דן - אפשרי - מפה מאוד גברית, עם שליטה רגשית, נוקשות. צרוף של חוכמה, פרפקציוניזם, עושים דברים ברצינות ועד הסוף. יש כאן שאיפות להצליח ולעסק עצמאי.

לשיקולכם.
חנה
.
 
סשה
17:33 28.01.14
 
רונית
13:04 26.01.14
אשמח מאד לקבל את עזרתכן ביעוץ השמות נועה או מעין הילה או נוגה תאריך לידה תודה 17.01.2014
 
רונית
13:21 26.01.14
שם המשפחה נאמן
 
ליאת יוגב  
13:36 26.01.14
מספר הגורל של התינוקת הינו 7 , מספר המוכיח על צורך באיכות , רצינות , עומק , למידה , פרטיות וכו. מול זה , מבין השמות שהצעת , השמות הילה או מעיין אפשריים ,
השם הילה , יוצר מפה שיש בה צדדים נשיים , מול חלקים גבריים , יום וגורל במקרה של התינוקת אלה מספרים גבריים , משום כך , המגמה היא לרכך וליצור צדדים נשיים במספרי המפה , המפה על פי השם הילה , יוצרת מפה שיש בה צדדים יותר נשיים , כנאמר ומרככים הצדדים הנוקשים הקיימים ביום וגורל . כמו כן, קיים במפה צדדים מופנמים , מול החלק האומר מה פתאום ? חייבת להיות יותר מוחצנת וקלילה ..
השם מעיין , שימו לב לכתיב הנכון בבחירת השם , מפה ששוב קיימים בה חלקים יותר רכים נשיים . חברותיים ועוד .
למרות ששני השמות בהחלט יכולים להתאים , אשמח לשמוע האם מתחברים לשמות נוספים ? מסיבות עמוקות יותר , שקשה להסבירן כאן , ממליצה לחשוב על עוד אופציות !
 
רונית
14:46 26.01.14
אך לא ציינת על את השם נועה שאיתו אנחנו יותר מתחברים
 
רונית
15:20 26.01.14
האם הוא מאד לא מומלץ
 
ליאת יוגב  
15:30 26.01.14
השם נועה , יוצר מפה התואמת לשם הילה , אך בעוצמות רגשיות מאד חזקות בילדות , קיים כאן , מה שנקרא- פחות קבלה עצמית , כמו גם , פחד מאיבוד שליטה , פחד מלהיות כל כך מופנמת וסגורה .
 
שלום
11:30 18.01.14
בשעה טובה נולד לנו בן ב 17.01 בשעה 15:22.
איזה ערך נומרולוגי של שם מתאים לו?
שם משפחה: פנקר
 
שלום
12:17 18.01.14
שם האב 4
שם האם 7
תודה על העזרה
 
חנה עטיה  
16:07 18.01.14
להדר שלום,
יעודה של הילדה הינו מספר 11/2 - יעודה להיות זוגית ונחמדה, רגישה ונשית, מתחשבת ומשתפת פעולה וכו'. ה 11 יוכל לבוא לידי ביטוי בבגרותה ברוחניות, הדרכה, מנהיגות וכו'.

אריאל - נוצרת מפה הרמונית לילדה. אך המפה כולה מאסטרים, עוצמות גבוהות מאוד ובתור ילד זה לא תמיד פשוט בגלל הלחץ והאנרגיה הגבוהה שלילד זה לא תמיד קל.
יובל - מפה מאוד הרמונית ומומלצת לילדה. מפה המשלבת יצירתיות, רגישות, טוב לב, נשיות עם יכולות טובות בעשיה, בארגון וניהול, פרקטיות ומעשיות
זוהר - מאוד לא מומלץ (המון קארמטי).
שני - לא מומלץ.
יובל השם המומלץ ביותר.
חנה.
.
 
שלום
21:35 18.01.14
היי חנה...אנחנו לא מתחברים לשמות במספרי 1,5.
האם יש מספר נוסף שיכול להיות טוב?
האם ניתן לבחור שם עם ערך נומרולוגי אחר ולהוסיף שם שני?
נ.ב
מה דעתך על השמות: איתי, אושרי, אלעד.
תודה
 
חנה עטיה  
22:51 18.01.14
שלום רב,
בגלל היעוד המיוחד - 16/7 - מספר קארמטי, ארועים לא תמיד כל כך קלים בחיים, מאוד חשוב להשקיע ולמצוא לילד שם שיעזור לו לעבור בקלות את ארועי חייו.
מציעה להשקיע בצד הרגשי של הילד, גם אם לא יחפוץ לשתף ברגשותיו העמוקים.

לגבי השמות - אושרי ואלעד בהחלט יכולים להתאים בצורה סבירה.
אושרי - יש כאן צרוף של חוכמה רבה, פרפקציוניזם, שאיפות גבוהות, איכות, רצינות וכו. ונוספות איכויות רוחניות גבוהות, אינדיבידואליזם. באמת מפה מיוחדת. אם יחווה ילדות טובה, עם השקעה רבה גם בתחום האינטלקט וגם בתחום הרגשי, נפשי, הוא עשוי להגיע גבוה ורחוק בחייו הבוגרים.

אלעד - אפשרות בהחלט טובה. מפה מאוד גברית, אינדיבידואלית, יכולות נהדרות בעשיה, פרקטיות ומעשיות ברמה גבוהה עם שאיפות לנהל ועסק עצמאי.
אך כלפי העולם יציג תדמית הרבה יותר קלילה ונחמדה, קסם, ילדותיות, רגישות, חברתיות. שונה ממי שהוא באמת. זה אומר שהוא יצטרך ללמוד לאהוב את עצמו ואת האיכות, בגרות ורצינות אליו הגיע לעולם.
השם איתי יוצר מפה מאוד דיס הרמונית.
הוספת שם שני נכנס לחישוב המפה רק אם הוא בשימוש ביום יום.
אני לרשותכם.
חנה
 
שלום
11:35 20.01.14
קודם כל תודה על העזרה...יש לי כמה שאלות:
1.כתבת שעדיף שמות 1,5 אך אמרת שהשמות אושרי ואלעד הם סבירים..
בפירוט על השמות כתבת שהשמות טובים / מיוחדים...נא הסבירי.
האם ניתן למצוא שמות טובים יותר.
2. מה דעתך על השמות: אביעד, דביר.
תודה
 
חנה עטיה  
15:14 20.01.14
שלום רב,
מאוד מעריכה את השאלות שלך, מראה על רצינות ועומק.
אנסה לענות במסגרת הפורום:

הילד נולד עם יעוד 16/7 - כבר כתבתי שזה לא יעוד פשוט ורציתי לעזור ולמצוא לו שם טוב שיעבור את ארועי חייו בקלות יחסית. עם יום לידה 8 - נוצר כאן עולם פנימי, גברי, פרפקציונסט, רציני, חכם, מעשי - צרוף טוב לבן.
אני חשבתי ששמות 1, 5 - יכולים ליצור לילד מפה יפה. מאוד חשוב לציין - שלא כל שם במספר הזה אומר שהוא יתאים, זאת הצעה למספר שיכול להקל על בחירתכם.
זה לא אומר שמספר אחר לא יכול ליצור מפה טובה.

דבר נוסף - מאוד חשוב שהשם יבוא מכם והכי חשוב מהאם, כדי שהיא תתחבר ותאהב את השם בו בחרה לילד.

אושרי - כפי שכתבתי באמת יוצאת מפה מיוחדת, כי יש כאן צרוף של מספרי מאסטר 11/2. וחשוב שיבוא לידי ביטוי ה 11 ולא ה 2, ולכן זה מיוחד.

קחו בחשבון שלעיתים במסגרת הנתונים הקיימים - לא ניתן ליצור מפה מושלמת כפי שהיינו רוצים.
דביר - לא מומלץ, כי נוצר אובר מספר 7, דבר העלול להביא לידי ביטוי את השלילי של המספר.
אביעד - כביכול מפה הרמונית אך בתחום הזוגיות, פחות טוב - 2 מול 7 גם וגם. זה אומר שירצה מערכת יחסים לא פשוטה של מצד אחד קרבה ומצד שני צורך ורצון לעיתים להיות עם עצמו.
אני לרשותכם.
חנה

 
שלום
20:53 20.01.14
היי חנה....
כנראה נבחר באחד מהשניים: אושרי, אלעד.
תוכלי לפרט יותר על השמות והתאמתם לתאריך הלידה.
תודה רבה על העזרה.
 
חנה עטיה  
21:54 20.01.14
שלום לך,
אקדים ואומר שוב שחשוב שהאם תאהב ותתחבר לשם אותו היא בוחרת לילד.

אנסה בקצרה להבהיר את ההבדל בין 2 המפות הנוצרות מהשמות הללו:
היעוד 16/7 - לא פשוט. זה אומר בין השאר עומק רגשות כעומק האוקיינוס ולכן עם ילד כזה צריך לדבר על רגשות גם אם הוא בטוח שלא מבינים אותו ולכן הוא לא משתף ברגשותיו.
אושרי - נוסף ליעוד 16/7 מצטרף המספר 8 גם ביום הלידה וגם בחשיבה. זה מוסיף ל 7כוח ועוצמה, פיסיות, גבריות. נוצר כאן צרוף פרפקציוניסט, רציני, עם שליטה רגשית חזקה וגם פחד לבטא רגשות.
ביכולות יושב מספר 11/2 - זה אומר שקיימת יכולת של מאסטר 11 עם יכולת רוחנית גבוהה, הדרכה, טיפול, מנהיגות, אומץ וכו'. זאת מפה מיוחדת ולא שגרתית ולכן חשוב לי שתדעו זאת למען שתשקיעו רבות גם בצד הרגשי שלו וגם בצד המנטלי, (לימודים גבוהים באקדמיה).

אלעד - נוצרת מפה יותר "פשוטה" - זה אומר שסה"כ המפה מאוד גברית אינדיבידואליסטית, פחות רגישות עם יכולות נהדרות של 22/4 - מאסטר העשיה.
כאן יש ענין שהתדמית שיציג לעולם שונה ממי שהוא אמור להיות.
הוא הגיע לעולם מאוד בוגר, רציני, איכותי, מעמיק והוא יציג תדמית קלילה, ילדית, מקסימה, רגישה, חברותית - ולכן הוא בעצם לעיתים לא יאמר ויספר על רגשותיו האמיתים אלא מה שנראה לו שנחמד להגיד. הוא אמור ללמוד לאהוב את הרצינות והבגרות שבתוכו.

זה ההבדל בין 2 המפות וכעת מתפקידכם להחליט מה העדיפות שלכם בבחירת השם.
חנה


 
שלום
10:43 21.01.14
מה את אומרת על השם אורי (האור שלי)?
 
חנה עטיה  
16:58 21.01.14
שלום רב,
כל המפה 7-8 - צרוף של גבריות, רצינות, פרפקציוניזם, חוכמה, מאוד מנטלי ופחות רגשי, שליטה רגשית - לשיקולכם.

ניתן לומר שהיעוד האינדיבידואליסט, חכם, מעמיק, בוגר, בעל עומק רגשות, סגור עם מספרים יותר פרקטיים, מעשיים, דינאמים.
חנה
 
שלום
20:46 21.01.14
היי חנה...
סליחה...לא הבנתי את מה שכתבת...
האם השם טוב או לא?
נא פרטי...
 
חנה עטיה  
22:20 21.01.14
שלום רב,
התשובה היא לא תמיד חד משמעית.
לכן השארתי לשיקולכם.
עם אורי המפה קצת נוקשה מדי ומעדיפה שמות קודמים.
חנה
 
שלום
23:16 21.01.14
היי חנה,
סליחה על החפירות.
תוכלי לפרט על השם אורי כפי שפירטת על אושרי.
כפי שהבנו לילד תהיה בעיה של רגשות בגלל התאריך ולא השם.
אנו מתלבטים בין השניים.
תודה רבה על עזרתך...
 
חנה עטיה  
23:31 21.01.14
שלום לך,
השם אורי יוצר מפה שכולה 8-7 כפי שכתבתי.
זה צרוף ראה מה כתבתי.
אין הרבה מה להוסיף, כי זה צרוף מאוד מנטלי, פרפקציוניסט, נוקשה, גברי. ורק כלפי העולם הוא יפגין יותר רכות, טוב לב, אלטרואיזם, רוחב אופקים, אך בתוכו יהיה יותר מנטלי, ובעל שליטה רגשית.
במסגרת הפורום זה מה שאוכל להוסיף.

לגבי שאלתך - לא אמרתי בעיה של רגשות, יש כאן קושי להביע רגשות והוא עלול להיות בשליטה רגשית. הענין הוא לא התאריך או השם אלא הצרוף שלהם שיוצר את הפרפקציונים, רצינות, וכו'.
שאר הפרטים דרך הטלפון.
חנה
 
פני
22:27 21.01.14
מבקשים להתייעץ לגבי שם לבן שנולד ב-20/1/14 בשעה 06:00 לפנות בוקר. השמות הם: אריאל, שחר, איתמר, זוהר. שם המשפחה- בכר
בתודה מראש ההורים המאושרים,
פני ואלעד.
 
חנה עטיה  
23:35 21.01.14
לפני שלום,
יעודו של הילד הינו מספר 1 - יעודו להיות מנהיג ומוביל, להיות יוזם ואוהב התחלות, אינדיבידואליסט ומוחצן.

מהשמות שהצעתם אף שם לא יוצר מפה הרמונית לילד.
חישבו על שמות נוספים.
אני לרשותכם.
חנה
 
פני
09:29 22.01.14
שלום חנה,
תודה רבה על התגובה המהירה!!
מה דעתך על השם יואב?
שוב תודה,
פני
 
חנה עטיה  
14:33 22.01.14
לפני שלום,
השם יואב יוצר מפה הרמונית לילד - מפה מאוד גברית, שילוב של אינדיבידואליות, פרפקציוניזם עם שאיפות גבוהות מאוד, דינאמיות, צורך להעמיק ולהיות איכותי.
חנה
+ הוספת הודעה
   1 ...  4  5  6  7  8  9  10  11  12  ...  311  
 חיפוש בפורום זה
המידע באתר אינו מהווה תחליף להתייעצות עם גורם מקצועי והינו בהתאם לתנאי השימוש
מנהלהודעה מקוריתתגובהללא תוכןהודעה חדשההודעה עם תמונההודעה עם וידאו
תגיות
בחירת שם לתינוק   שמות ילדים   שמות לתינוקות   נומרולוגיה   שם לתינוק   משמעות שם   התאמת שם   שמות לבנות   שמות לבנים
RSS RSS פורום בחירת שם לתינוק, שמות לתינוקות, נומרולוגיה