ד"ר יגאל ויסמן

ד"ר יגאל ויסמן

התקבלו 14 חוות דעת
הוסף חוות דעת
צפיות: 4151
33 שנות ותק
יהודה גורודסקי 42 רחובות
תחומי טיפול:
 

רקע אקדמי:

 • בוגר אקדמיה לרפואה צבאית ברה"מ
 • התמחות ברפואה כללית בחיל רפואה בחיל הים ברה"מ
 • התמחות בפסיכולוגיה בחיל הרפואה בחיל הים ברה"מ
 • התמחות בדיקור סיני אוניברסיטה טיאנג'ין (סין)
 • פיתח שיטת דיקור נוירו-סנסורית הייחודית

ניסיון קליני:

 • שירת כרופא בחיל הים (צוללות) ברה"מ
 • עובד כרופא בתחום דיקור נוירו-סנסורי בבלגיה, יוון, בריטניה, איטליה
 • בעל בית ספר פרטי לרפואה אלטרנטיבית

תחומי התמחות:

 • אלרגיות
 • מחלות כרוניות דרכי הנשימה (אסטמה, ברונכיטיס, וכו )
 • בעיות במערכת העיכול ( ששלשולים, עצירויות, טחורים וכו )
 • בעיות אורתופדיות
 • הרטבות לילה
 • מחלות אוטואימוניות (מיאסטניה גרביס וכו )
 • מיגרנה
 • בעיות פסיכו-אמוציונליות ( דיכאון, חרדות וכו)
 • ורטיגו

שיטת דיקור הנוירו-סנסורית מבוססת על יכולת של גוף האדם לשאוף לאיזון ולהומיאוסטזיס.

יכולת בסיסית זו של הגוף מאפשרת לטפל ברמה של הגורם למחלה, ולא להישאר ברמה שטחית, סומטית (כגון: הפחתת כאב, דיכוי אלרגיות לעונה אחת וכו ').

לאור הקשר הסינפטי בין נוירונים סנסוריים ומוטוריים, ניתן היה לקבל משוב מהגוף. כלומר, גירוי של הנקודה על "המפה החיצונית" גרם לקבל אות על "המפה הפנימית", וכתוצאה לגרום לתגובה של האורגניזם מכוונת לא לנקודה של גירוי, אלא ישירות אל האתר / איבר/ מנגנון הנפגע. זה נקרא שיטה SOMATOTOPIC של השפעה.

ברור כי SOMATOTOPY נוצר במשך מאות שנים. התרומה שלי לשיטה זו היא שילוב של טכניקות שנחשבות בלתי אפשרויות לשלוב מבחינה אקדמית. פיתחתי את זה על הידע של יכולות עצביות (NEURO ) של המוח, או ליתר דיוק של מערכת העצבים המרכזית והפריפרית.

יש לציין את ההבדל העיקרי בין אקופונקטורה הנוירו-סנסורית עם אקופונקטורה סטנדרטית (סינית) שהייתי נעזר בה במשך כ -10 שנים. לאקופונקטורה סטנדרטית השפעת הטיפול מכוונת מקומית, ובאופן ישיר. זה, למרבה הצער, אינו מאפשר לכלול (להפעיל) את המנגנונים "עמוקים" של הומאוסטזיס ואיזון מוטבע ב DNA האנושי, ולכן התוצאה היא בדרך כלל קצרת זמן.

לאומת זאת דיקור נוירו-סנסורי לא רק מפעיל את ה"שרשרת" מהמקור, אלא גם גורם למערכת פארא-סימפטטיט "ללמוד" ובמקרה של תופעה חוזרת להפעיל את המנגנון האיזון ללא התערבות של המטפל, ותוך שעות ספורות להחזיר את מצב לאיזון.
אני יצרתי את השיטה לפני 12 שנים. במהלך שנים אלו שיטת דיקור נוירו-סנסורית הוכיחה את עצמה בכמה מדינות שאני עובד בהם. במיוחד כמה שנים לאחר סדרת הטיפולים.
ברוב המקרים, דיקור נוירו-סנסורי מאפשר לפציינט לחזור לחיים נורמליים לאחר 10 מפגשים, ואינו דורש סדרה חוזרת, אך יש אבחונים הדורשים טיפול ארוך יותר. המשותף בכל המקרים הוא קבלה מהירה למדי של התוצאות המוחשיות הראשונות.

מחלות שניתנות לטיפול בעזרת שיטה נוירו סנסורית:

מיגרנה, אסטמה, אלרגיות מסוגים שונים, פתולוגיות אורתופדיות, טחורים ( מדי פעם נדרש טיפול חוזר בעוד כמה שנים) רפלוקס, הרטבות לילה אצל ילדים, בעיות פסיכו-אמוציונליות ( דיכאונות, פחדים ועוד), דלקות כרוניות מסוגים שונים ( דרכי השטן, ווגינאליות וכו'), טיקים בפנים, בעיות בזרימת הדם בגפים, ליווי חולים אונקולוגיים במהלך טיפולי כימותרפיה, שיקום מהיר לאחר ניתוחים וטראומות.

שפות:

עברית
אנגלית
רוסית


לעדכון פרטי עמוד זה...

חוות דעת לד"ר יגאל ויסמן: הוסף חוות דעת
 
מאת: סאליהתקבלה ב - 07/01/2020 14:27:11
אני מטופלת של דר איגל ויסמן למעלה מ 10 שנים . הגעתי עליו אחרי שכל הרופאים הרימו ידיים ושלכו אותי לביתי כשאני במצב של איכולת בליעת מזון מוצק, דופק מהיר של 120 במנוחה וחולשה נוראית שבקושי יכולתי להסתרק . הגעתי לטיפול הראשון ופגשתי באדם מקסים שנטע בי תיקווה שאני יכולה להבריא . הדרך הייתה לא פשוטה ובכל טיפול הוא גם דיבר איתי ועודד אותי והיה חם ואכפתי – ובמצבי השברירי זה היה חשוב לא פחות מהדיקור עצמו . בסופו של דבר לאחר סדרת טיפולים הסימפטומים החלו להעלם ולאט לאט חזרתי לבלוע והדופק נרגע וגם הכוחות חזרו – ממש חזרתי לחיים . במשך השנים חזרתי עליו לטפל בבעיות גב , כאבי ראש , חרדות , לחץ דם , מחזור לא סדיר ובטח עוד כמה בעיות שאני כבר לא זוכרת . דר איגל ויסמן אדם באמת נדיר עם יכולות מדהימות .
 
 
מאת: בוריסהתקבלה ב - 08/09/2019 20:35:20
אני סבלתי במשך שנתיים מנימול רגל ימין (בעיקר במצב ישיבה) וכאבים בכתף כאשר במצב מסוים אי אפשר היה להרים או לזיז את היד. עם הזמן הבעיות הללו החמירו והתחלתי לסבול יותר ויותר. פניתי לרופא משפחה, למספר אורתופדים שונים, ביצעתי כל הבדיקות אפשריות , אך לא מצעו שום בעיה ואף אחד לא ידע מה הן הסיבות שגרמו לכך. עברתי קורס שלם של פיזיותרפיה אך כלום לא עזר.. החברים המליצו לי לפנות לד"ר יגאל ויצמן. לאחר היכרותנו הראשונה הרגשתי שיש לי עסק קודם כל עם אדם קשוב, סבלני ואכפתי מאוד. בהמשך לפגישתנו, הבנתי שהוא גם רופא מקצועי מאוד, רב-כיווני, שמטפל בהמון בעיות רפיאות. השיטות, אותן הוא פיתח, מהתחלה אינן נראות ונשמעות יעילות ומסוגלות לפתור את הבעיות, אך זה לאלו, שלא עברו ולא ניסו את הטיפולים של ד"ר ויצמן על גופיהם .אלו שהמליצו לי לפנות אליו ולאחר מכן, גם אני, שהתחלתי לעבור טיפולים אצל ד"ר ויצמן, הרגשתי ירידה משמעותית בו זמנית, ב - 2 בעיות שלי, איתן פניתי לד"ר יגאל. כעבור כ- 6 טיפולים נעלמו כל כאבים ונימול ברגל, קיבלתי גם הסבר ברור: מה שורש הבעיה אשר גרמה לכאבים שלי וטיפול היה ממוקד בשורש הבעיה. עכשיו אני יכול להגיד בביטחון שאני בידיים טובות של ד"ר יגאל – איש ורופא שמתייחס באופן רגיש, אמפתי , נעים הליכות ושיחה, סבלני, מסביר פנים בכל עת ומצב. זה חשוב במיוחד במצבים שסובלים וזקוקים לאוזן קשבת. יש חשיבות גם לזמינות גבוהה ופטרונות מהירים שד"ר יגאל ויצמן מספק במקום. תודה על הטיפול ועל המעקב. על הדאגה ועל תשומת הלב האישית וחמה ועל המקצוענות המדהימה ממליץ בחום רב. יישר כוח .
 
 
מאת: Saraהתקבלה ב - 07/09/2019 20:56:29
יגאל הוא איש של ניסים ונפלאות. הוא עזר לי המון פעמים בכל מיני בעיות. קל לדבר איתו ותמיד יש לו גישה נעימה ועצות חכמות. תודה יגאל
 
 
מאת: אלונההתקבלה ב - 05/09/2019 23:23:01
רופא מקצועי מאוד, רואה את התמונה כולה ומקדיש זמן לברור המצב בלי פשרות! התוצאות מוכיחות את יעילות הטיפול בלי שום ספק, מטפל במגוון בעיות רפואיות והטיפול נותן מענה לטווח ארוך מאוד. מעבר לכך, גם אדם שנעים ותקשורתי
 
 
מאת: גליההתקבלה ב - 05/09/2019 12:41:13
דר" יגאל ויסמן רופא בהשכלתו ובעל הסמכות בינלאומיות בתחום הדיקור. רופא מעולה בעל ידע נרחב תחומו וגישה ייחודים. מוכן ומצליח להתמודד עם מקרים מורכבים. דר" יגאל ויסמן איש אדיב, אמפטי ונעים הליכות.
 
 
מאת: Vivianהתקבלה ב - 03/09/2019 18:18:44
Yigal helped me avoid an operation for several years when I had hip problems . Now he has helped my husband who is suffering from terrible itching probably caused by the cancer or medication that he needs to take. After just a few treatments he is almost free of the terrible itching that plagued him. None of the doctors that we consulted succeeded in solving this problem so we are very grateful to Yigal
 
 
מאת: גלית מוסריהתקבלה ב - 03/09/2019 07:41:49
יגאל הגיע אל יד שרה בכדי להשאיל ציוד ברגע ששמע על קיומו של מרכז יום לנכים במקום הביע את רצונו לתת מזמנו ולהתנדב בשיקומון, זאת למרות זמנו המועט והיקר. יגאל מגיע פעם בשבוע ומטפל במספר משתקמים אשר סובלים ממחלות שונות . כבר לאחר הטיפול הראשון המשתקמים הרגישו שיפור במצבם יגאל מגלה סבלנות סובלנות ואמפטיה למשתקמים . ישר כח על מעשייך !
 
 
מאת: ריטה התקבלה ב - 02/09/2019 21:56:09
אני רוצה להודות לד"ר יגאל ויסמן מקרב לב על סדרת טיפולים שעברתי אצלו עם בעיות גב כוכבי ראש. אני רוצה לציין מקצועיות , אכפתיות וגישה מיוחדת למטופל. אפשר לאפיין את יגאל כבן אדם מקצועי, רגיש ועוזר . אני ממליצה מאוד לקבל יעוץ ולעבור טיפולים מיוחדים שמביאים להצלחה רבה!!!
 
 
מאת: נחמה פרלמןהתקבלה ב - 02/09/2019 15:11:46
דר'" יגאל ויסמן הוא רופא - משכמו ומעלה. מזה כמה שנים שאני באה לטיפולים אליו בבעיות קשות( כגון טיפולים כימוטרפיים,בעיה בעצם הזנב ששום טיפול קונבנציונלי לא עזר ופשוט ישבתי על גלגל וספה במשך חצי שנה - עד ששמעתי על דוקטור יגאל ויסמן שבזכותו אני יושבת היום על כל כסא וגם היתה לי בעיה עיצבית בכף הרגל ( עברתי ניתוח) ושום דבר לא י ע דבר לא עזר עד שהגעתי לטיפול אצל דר' יגאל ויסמן.
 
 
מאת: יאנההתקבלה ב - 02/09/2019 14:39:46
הגעתי לדר יגאל ויסמן בהמלצה של חברים בעקבות פריצת דיסק , ממנה סבלתי שנים. הבעיה טופלה לאחר מספר טיפולים ובמקביל טופלו המיגרנות ואלרגיה לפירות הדר. רופא איכפתי ומאוד מקצועי !!!
 
 
מאת: אלכסהתקבלה ב - 02/09/2019 14:22:09
מקצועי ללא מילים. יכול למצוא גישה לכל מחלה ואדם! אני שמחה שאני מכירה אותו !!!
 
 
מאת: אולגההתקבלה ב - 02/09/2019 13:59:45
ד"ר יגאל, רופא יחיד שהרים את בעלי מהמיטה, ועזר למנוע ניתוח כירורגי. סופר מקצועי ובן אדם מדהים.
 
 
מאת: קורשונוב אירינההתקבלה ב - 02/09/2019 13:44:52
У меня была проблема с коленом 6 лет назад, я испытывала сильные боли. Лечение, что проводил ортопед, не помогало. Тогда я обратилась к Доктору Игалю Вайсману. После первого же сеанса, боль ушла. Я прошла у Доктора Игаля весь курс лечения и вот уже 6 лет, не вспоминаю об этой проблеме. Сейчас у Доктора Игаля, проходит курс лечения моя мама. У нее образовалась шпора на пятке, приводящая к сильным болям при ходьбе. После первых сеансов , боль ушла. Мама при ходьбе, больше не хромает. Я очень благодарна Доктору Игалю за его профессионализм, отзывчивость и внимательный подход к каждому пациенту.
 
 
מאת: נעההתקבלה ב - 02/09/2019 13:03:49
ד"ר ויסמן מדהים, מקצועי, רגיש ואכפתי מאוד. עזר לבן שלי בצורה מדהימה! מאוד מאוד מומלץ!
 


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

שיקום

ד"ר יגאל ויסמן
| 24/10/2019
מיגרנה - לא כל כאב ראש
ד"ר יגאל ויסמן
| 22/09/2019

ימים ושעות קבלה

רח` יהודה גורודסקי 42, רחובות
טלפון:
שעות קבלה:

10:00 - 20:00

10:00 - 20:00

10:00 - 20:00

10:00 - 20:00

10:00 - 20:00

10:00 - 15:00