ד"ר יגאל ויסמן

ד"ר יגאל ויסמן

התקבלו 13 חוות דעת
הוסף חוות דעת
053-6834481
צפיות: 516
31 שנות ותק
יהודה גורודסקי 42 רחובות
תחומי טיפול: אלרגולוגיה ואימונולוגיה קלינית, אורטופדיה: רופא אורטופד, נוירולוגיה, רפואת ילדים
 

רקע אקדמי:

 • בוגר אקדמיה לרפואה צבאית ברה"מ
 • התמחות ברפואה כללית בחיל רפואה בחיל הים ברה"מ
 • התמחות בפסיכולוגיה בחיל הרפואה בחיל הים ברה"מ
 • התמחות בדיקור סיני אוניברסיטה טיאנג'ין (סין)
 • פיתח שיטת דיקור נוירו-סנסורית הייחודית

ניסיון קליני:

 • שירת כרופא בחיל הים (צוללות) ברה"מ
 • עובד כרופא בתחום דיקור נוירו-סנסורי בבלגיה, יוון, בריטניה, איטליה
 • בעל בית ספר פרטי לרפואה אלטרנטיבית

תחומי התמחות:

 • אלרגיות
 • מחלות כרוניות דרכי הנשימה (אסטמה, ברונכיטיס, וכו )
 • בעיות במערכת העיכול ( ששלשולים, עצירויות, טחורים וכו )
 • בעיות אורתופדיות
 • הרטבות לילה
 • מחלות אוטואימוניות (מיאסטניה גרביס וכו )
 • מיגרנה
 • בעיות פסיכו-אמוציונליות ( דיכאון, חרדות וכו)
 • ורטיגו

שיטת דיקור הנוירו-סנסורית מבוססת על יכולת של גוף האדם לשאוף לאיזון ולהומיאוסטזיס.

יכולת בסיסית זו של הגוף מאפשרת לטפל ברמה של הגורם למחלה, ולא להישאר ברמה שטחית, סומטית (כגון: הפחתת כאב, דיכוי אלרגיות לעונה אחת וכו ').

לאור הקשר הסינפטי בין נוירונים סנסוריים ומוטוריים, ניתן היה לקבל משוב מהגוף. כלומר, גירוי של הנקודה על "המפה החיצונית" גרם לקבל אות על "המפה הפנימית", וכתוצאה לגרום לתגובה של האורגניזם מכוונת לא לנקודה של גירוי, אלא ישירות אל האתר / איבר/ מנגנון הנפגע. זה נקרא שיטה SOMATOTOPIC של השפעה.

ברור כי SOMATOTOPY נוצר במשך מאות שנים. התרומה שלי לשיטה זו היא שילוב של טכניקות שנחשבות בלתי אפשרויות לשלוב מבחינה אקדמית. פיתחתי את זה על הידע של יכולות עצביות (NEURO ) של המוח, או ליתר דיוק של מערכת העצבים המרכזית והפריפרית.

יש לציין את ההבדל העיקרי בין אקופונקטורה הנוירו-סנסורית עם אקופונקטורה סטנדרטית (סינית) שהייתי נעזר בה במשך כ -10 שנים. לאקופונקטורה סטנדרטית השפעת הטיפול מכוונת מקומית, ובאופן ישיר. זה, למרבה הצער, אינו מאפשר לכלול (להפעיל) את המנגנונים "עמוקים" של הומאוסטזיס ואיזון מוטבע ב DNA האנושי, ולכן התוצאה היא בדרך כלל קצרת זמן.

לאומת זאת דיקור נוירו-סנסורי לא רק מפעיל את ה"שרשרת" מהמקור, אלא גם גורם למערכת פארא-סימפטטיט "ללמוד" ובמקרה של תופעה חוזרת להפעיל את המנגנון האיזון ללא התערבות של המטפל, ותוך שעות ספורות להחזיר את מצב לאיזון.
אני יצרתי את השיטה לפני 12 שנים. במהלך שנים אלו שיטת דיקור נוירו-סנסורית הוכיחה את עצמה בכמה מדינות שאני עובד בהם. במיוחד כמה שנים לאחר סדרת הטיפולים.
ברוב המקרים, דיקור נוירו-סנסורי מאפשר לפציינט לחזור לחיים נורמליים לאחר 10 מפגשים, ואינו דורש סדרה חוזרת, אך יש אבחונים הדורשים טיפול ארוך יותר. המשותף בכל המקרים הוא קבלה מהירה למדי של התוצאות המוחשיות הראשונות.

מחלות שניתנות לטיפול בעזרת שיטה נוירו סנסורית:

מיגרנה, אסטמה, אלרגיות מסוגים שונים, פתולוגיות אורתופדיות, טחורים ( מדי פעם נדרש טיפול חוזר בעוד כמה שנים) רפלוקס, הרטבות לילה אצל ילדים, בעיות פסיכו-אמוציונליות ( דיכאונות, פחדים ועוד), דלקות כרוניות מסוגים שונים ( דרכי השטן, ווגינאליות וכו'), טיקים בפנים, בעיות בזרימת הדם בגפים, ליווי חולים אונקולוגיים במהלך טיפולי כימותרפיה, שיקום מהיר לאחר ניתוחים וטראומות.

שפות:

עברית
אנגלית
רוסיתכניסה לאתר

תחומי טיפול

 • אלרגולוגיה ואימונולוגיה קלינית
 • אורטופדיה: רופא אורטופד
 • נוירולוגיה
 • רפואת ילדים
חוות דעת לד"ר יגאל ויסמן: הוסף חוות דעת
 
מאת: בוריסהתקבלה ב - 08/09/2019 20:35:20
אני סבלתי במשך שנתיים מנימול רגל ימין (בעיקר במצב ישיבה) וכאבים בכתף כאשר במצב מסוים אי אפשר היה להרים או לזיז את היד. עם הזמן הבעיות הללו החמירו והתחלתי לסבול יותר ויותר. פניתי לרופא משפחה, למספר אורתופדים שונים, ביצעתי כל הבדיקות אפשריות , אך לא מצעו שום בעיה ואף אחד לא ידע מה הן הסיבות שגרמו לכך. עברתי קורס שלם של פיזיותרפיה אך כלום לא עזר.. החברים המליצו לי לפנות לד"ר יגאל ויצמן. לאחר היכרותנו הראשונה הרגשתי שיש לי עסק קודם כל עם אדם קשוב, סבלני ואכפתי מאוד. בהמשך לפגישתנו, הבנתי שהוא גם רופא מקצועי מאוד, רב-כיווני, שמטפל בהמון בעיות רפיאות. השיטות, אותן הוא פיתח, מהתחלה אינן נראות ונשמעות יעילות ומסוגלות לפתור את הבעיות, אך זה לאלו, שלא עברו ולא ניסו את הטיפולים של ד"ר ויצמן על גופיהם .אלו שהמליצו לי לפנות אליו ולאחר מכן, גם אני, שהתחלתי לעבור טיפולים אצל ד"ר ויצמן, הרגשתי ירידה משמעותית בו זמנית, ב - 2 בעיות שלי, איתן פניתי לד"ר יגאל. כעבור כ- 6 טיפולים נעלמו כל כאבים ונימול ברגל, קיבלתי גם הסבר ברור: מה שורש הבעיה אשר גרמה לכאבים שלי וטיפול היה ממוקד בשורש הבעיה. עכשיו אני יכול להגיד בביטחון שאני בידיים טובות של ד"ר יגאל – איש ורופא שמתייחס באופן רגיש, אמפתי , נעים הליכות ושיחה, סבלני, מסביר פנים בכל עת ומצב. זה חשוב במיוחד במצבים שסובלים וזקוקים לאוזן קשבת. יש חשיבות גם לזמינות גבוהה ופטרונות מהירים שד"ר יגאל ויצמן מספק במקום. תודה על הטיפול ועל המעקב. על הדאגה ועל תשומת הלב האישית וחמה ועל המקצוענות המדהימה ממליץ בחום רב. יישר כוח .
 
 
מאת: Saraהתקבלה ב - 07/09/2019 20:56:29
יגאל הוא איש של ניסים ונפלאות. הוא עזר לי המון פעמים בכל מיני בעיות. קל לדבר איתו ותמיד יש לו גישה נעימה ועצות חכמות. תודה יגאל
 
 
מאת: אלונההתקבלה ב - 05/09/2019 23:23:01
רופא מקצועי מאוד, רואה את התמונה כולה ומקדיש זמן לברור המצב בלי פשרות! התוצאות מוכיחות את יעילות הטיפול בלי שום ספק, מטפל במגוון בעיות רפואיות והטיפול נותן מענה לטווח ארוך מאוד. מעבר לכך, גם אדם שנעים ותקשורתי
 
 
מאת: גליההתקבלה ב - 05/09/2019 12:41:13
דר" יגאל ויסמן רופא בהשכלתו ובעל הסמכות בינלאומיות בתחום הדיקור. רופא מעולה בעל ידע נרחב תחומו וגישה ייחודים. מוכן ומצליח להתמודד עם מקרים מורכבים. דר" יגאל ויסמן איש אדיב, אמפטי ונעים הליכות.
 
 
מאת: Vivianהתקבלה ב - 03/09/2019 18:18:44
Yigal helped me avoid an operation for several years when I had hip problems . Now he has helped my husband who is suffering from terrible itching probably caused by the cancer or medication that he needs to take. After just a few treatments he is almost free of the terrible itching that plagued him. None of the doctors that we consulted succeeded in solving this problem so we are very grateful to Yigal
 
 
מאת: גלית מוסריהתקבלה ב - 03/09/2019 07:41:49
יגאל הגיע אל יד שרה בכדי להשאיל ציוד ברגע ששמע על קיומו של מרכז יום לנכים במקום הביע את רצונו לתת מזמנו ולהתנדב בשיקומון, זאת למרות זמנו המועט והיקר. יגאל מגיע פעם בשבוע ומטפל במספר משתקמים אשר סובלים ממחלות שונות . כבר לאחר הטיפול הראשון המשתקמים הרגישו שיפור במצבם יגאל מגלה סבלנות סובלנות ואמפטיה למשתקמים . ישר כח על מעשייך !
 
 
מאת: ריטה התקבלה ב - 02/09/2019 21:56:09
אני רוצה להודות לד"ר יגאל ויסמן מקרב לב על סדרת טיפולים שעברתי אצלו עם בעיות גב כוכבי ראש. אני רוצה לציין מקצועיות , אכפתיות וגישה מיוחדת למטופל. אפשר לאפיין את יגאל כבן אדם מקצועי, רגיש ועוזר . אני ממליצה מאוד לקבל יעוץ ולעבור טיפולים מיוחדים שמביאים להצלחה רבה!!!
 
 
מאת: נחמה פרלמןהתקבלה ב - 02/09/2019 15:11:46
דר'" יגאל ויסמן הוא רופא - משכמו ומעלה. מזה כמה שנים שאני באה לטיפולים אליו בבעיות קשות( כגון טיפולים כימוטרפיים,בעיה בעצם הזנב ששום טיפול קונבנציונלי לא עזר ופשוט ישבתי על גלגל וספה במשך חצי שנה - עד ששמעתי על דוקטור יגאל ויסמן שבזכותו אני יושבת היום על כל כסא וגם היתה לי בעיה עיצבית בכף הרגל ( עברתי ניתוח) ושום דבר לא י ע דבר לא עזר עד שהגעתי לטיפול אצל דר' יגאל ויסמן.
 
 
מאת: יאנההתקבלה ב - 02/09/2019 14:39:46
הגעתי לדר יגאל ויסמן בהמלצה של חברים בעקבות פריצת דיסק , ממנה סבלתי שנים. הבעיה טופלה לאחר מספר טיפולים ובמקביל טופלו המיגרנות ואלרגיה לפירות הדר. רופא איכפתי ומאוד מקצועי !!!
 
 
מאת: אלכסהתקבלה ב - 02/09/2019 14:22:09
מקצועי ללא מילים. יכול למצוא גישה לכל מחלה ואדם! אני שמחה שאני מכירה אותו !!!
 
 
מאת: אולגההתקבלה ב - 02/09/2019 13:59:45
ד"ר יגאל, רופא יחיד שהרים את בעלי מהמיטה, ועזר למנוע ניתוח כירורגי. סופר מקצועי ובן אדם מדהים.
 
 
מאת: קורשונוב אירינההתקבלה ב - 02/09/2019 13:44:52
У меня была проблема с коленом 6 лет назад, я испытывала сильные боли. Лечение, что проводил ортопед, не помогало. Тогда я обратилась к Доктору Игалю Вайсману. После первого же сеанса, боль ушла. Я прошла у Доктора Игаля весь курс лечения и вот уже 6 лет, не вспоминаю об этой проблеме. Сейчас у Доктора Игаля, проходит курс лечения моя мама. У нее образовалась шпора на пятке, приводящая к сильным болям при ходьбе. После первых сеансов , боль ушла. Мама при ходьбе, больше не хромает. Я очень благодарна Доктору Игалю за его профессионализм, отзывчивость и внимательный подход к каждому пациенту.
 
 
מאת: נעההתקבלה ב - 02/09/2019 13:03:49
ד"ר ויסמן מדהים, מקצועי, רגיש ואכפתי מאוד. עזר לבן שלי בצורה מדהימה! מאוד מאוד מומלץ!
 


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

טיפול בכאב ואלרגיות- דיקור נוירו סנסורי

בפורום זה תוכלו להתייעץ ולשאול שאלות על נושאים כמו דיקור, כאבי ראש, מיגרנה, כאבים כרוניים, טיפול באלרגיה, בעיות אורתופדיות, דלקות ועוד
הוספת הודעה לפורום
 
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום
 
 • מיגרנות מיגרנות מיגרנות
  נופר
  06/10/2019

  אני ממש סובלת ממיגרנות. בתקופה האחרונה כשעברתי לחלב שקדים מחלב סויה זה התגבר, לפעמים קצת קפה עוזר לי אבל לא תמיד. האם זה קשור לחילופי עונות? האם יכול להיות קשור להחלפת סוג החלב?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • סיבות למיגרנה

  ד"ר יגאל ויסמן
  06/10/2019

  שלום, זה פחות משנה מה גורם למיגרנה. כי ברגע שלאדם יש נטייה למיגרנה, יכולים להיות הרבה גורמים ( טריגרים), שמפעילים אותה. מטרת הטיפול לפתור בעיה ברמה עמוקה. לגרום לגוף לדעת להתמודד עם הנטייה עצמה. תעייני במאמר שלי כאן.
  תודה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  הוספת תגובה
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • מיגרנות תכופות בתקופה האחרונה
  ד``ר יגאל ויסמן
  01/09/2019

  היי, אני סובלת ממגרנות בשעות הערב כמעט כל יום בתקופה האחרונה, תוך כמה זמן אני אוכל לקבל הקלה בכאב אם אגיע לטיפול?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • תגובה: מיגרנות תכופות בתקופה האחרונה

  ד"ר יגאל ויסמן
  15/09/2019

  בד"כ שיפור מתחיל לאחר טיפול שלישי, מדי פעם טיפול רביעי.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • ניתוח אורתופדי ברגל- פלטינה
  נועם
  12/09/2019

  ריסקתי את העקב כשנפלתי מסולם, עברתי ניתוח לפני כחודש וקצת ואני עדיין מתקשה לנהל סדר יום כי אני סובל מאוד מכאבים, אני הולך לפזיותרפיה אבל זה לא עוזר לי. האם הטיפול שלך יכול לסייע במקרה הזה?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • ניתוח אורטופדי

  ד"ר יגאל ויסמן
  12/09/2019

  בד"כ טראומה מסוג זה מלווה בצביטת עצב, שגורם לדלקת בלתי פוסקת וכאבים. בעזרת דיקור זה ניתן לשחחרו תוך הורדה ובלימת דלקת מקומית. הכאב עובר במלך הטיפולים, אין צורך לטפל בשיכוח כאבים.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • מיגרנות חריפות יעילות טיפול
  ל
  26/06/2018

  היי
  זה שנים שאני סובלת ממיגרנות חריפות המלוות בהקאות בלתי פוסקות (לא יכולה לקחת תרופות כי ישר מקיאה, גם מים לא יכולה)
  מה יעילות הדיקור במניעת מיגרנות חריפות האם זה רק ממתן או גם מפסיק כלל? האם יש טיפולים יעילים יותר?
  תודה רבה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • מיגרנות חריפות - ל

  ניר סלמה
  26/06/2018

  היי
  נשמע כמו מקרה קשה באמת.

  אין הבטחה אבל לדעתי דיקור ורפואה סינית בהחלט יכולים לעזור.
  והכי טוב מכל הטיפולין האלטרנטיביים האחרים .
  גם מחקרים תומכים בזה...
  בהצלחה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • 3 סיבות למגרנה

  ד"ר יגאל ויסמן
  25/08/2019

  מחקרים מדעים קובעים 3 סיבות עיקריות למיגרנה:
  סיבה אורטופדית - אזור צווארי של אמוד השדרה
  סיבה הורמונלית - הורמון FSH בעיקר
  סיבת נפיחות סינוסים מאי איזון של הורמון ACTH.
  בשלושתה סיבות מיגרנה ניתנת לריפוי. יש גם לבדוק את רשימת התרופות שאת נוטלת, לשלילת תופעות ליווי.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • ילד עם נדודי שינה
  עדן
  22/11/2018

  כיצד הרפואה הסינית יכולה
  לעזור לילד עם הפרעות קשב וריכוז הסובל מנדודי שינה?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • הפרעות קשב

  ניר סלמה
  26/11/2018

  הרפואה הסינית מצליחה להרגיע את האש ששורפת את הילד מבפנים ובכך להרגיע אותו ולתת לו את אורך הנשימה שהוא צריך כדי להתנהל.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • אלקגיה וריקוז

  ד"ר יגאל ויסמן
  24/08/2019

  בהרבה מקרים אלרגיה סמויה יכולה להיות סיבה לבעיות קשב וריכוז, וכן נדודי שינה. והסיבה הרפואית לכך אי איזון של הורמון ACTH, שניתן לאזן אותו בעזרת דיקור נוירוסנסורי.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • אלרגיה לדבורים ולחלב- בירור
  שרונה
  20/08/2019

  רציתי לדעת האם בשיטת הדיקור הזאת אוכל להיות חשופה יותר למוצרי חלב בלי לסבול? והאם זה יהיה פחות נורא אם דבורה תעקוץ אותי?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • רגישות לחלב

  ד"ר יגאל ויסמן
  20/08/2019

  שלום. אם רגישות יתר לחלב היא רגישות יתר היחידה, שהנך סובלת אז לא. אבל אנני חושב שכך. לגבי דבורה , התשובה היא - לא.

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • התייעצות לגבי שילוב בין שתי תרופות לכאב
  ,
  18/05/2011

  שלום

  אני מקבל ליממה 160 מ"ג targin לכאבים,

  ובנוסף 40 מ"ג רטלין sr ליממה ,

  שאלה- אם יש איזשהו בעיה בספרות המקצועית הרפואית ,

  ולפי דעתך, לקחת את שתי התרופות הללו ביחד.

  אשמח לתשובתך

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • aaa - תגובה

  ד''ר תמר ישר
  25/05/2011

  שלום
  לא ניתקלתי בשילוב הנ"ל אך ניתן להתייעץ עם הרוקח
  באם היתה בעיה המחשב בקופה היה מגיב!!!!!
  ד"ר תמר ישר

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • טיפול לא תרופתי למעי רגיז
  איתי
  23/12/2018

  סובל ממעי רגיז, טיפולים תרופתיים לא ממש עזרו, מה הטיפול המומלץ מבחינת רפואה סינית?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • טיפול טבעי בחיידק הליקובקטר
  יעל
  20/12/2018

  איזה טיפול טבעי/ צמחי מרפא מומלצים לטיפול בחיידק הליקובקטר בכלל ולגזים בפרט?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • טיפול טבעי בצרבות חוזרות
  יסמין
  18/12/2018

  איזה טיפול טבעי מומלץ נגד צרבות טורדניות חוזרות? לא בהריון ואין בעיה בוושט ככל שאני יודעת

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה
  הדפסה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

 • יסמין צרבות

  ניר סלמה
  18/12/2018

  שלום יסמין
  יש לרפואה הסינית המון איך לעזור עם צרבות !!!
  את חייבת לפנות לעזרה.
  בינתיים תתחילי לשתות כל בוקר מיצוי אלוורה על בטן ריקה

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
  לקביעת תור
  סגירה

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום
ימים ושעות קבלה

רח` יהודה גורודסקי 42, רחובות
טלפון:
שעות קבלה:

10:00 - 20:00

10:00 - 20:00

10:00 - 20:00

10:00 - 20:00

10:00 - 20:00

10:00 - 15:00

לקביעת תור עם ד"ר יגאל ויסמן

מלא טופס זה ופנה אל ד"ר יגאל ויסמן