ניתוח לייזר בשיטת אינטרלאסיק

מנהל הפורום

ד"ר עמי הירש
053-4877801
ד"ר אליה לוינגר
053-4877784
לבדיקת התאמה ללא עלות מלא/י פרטיך

• ניתוח לייזר בשיטת אינטרלאסיק
    דנה
    07/10/2018

שלום רב,
    האם הניתוח לייזר בשיטת אינטרלאסיק מתבצע לפי מספר המשקפיים? כיצד ניתן לדעת את מספר המשקפיים המדוייק? אני מתאימה לניתוח אינטרלאסיק. והייתי בבדיקות ראייה וכל אופטימטריסט אומר לי מספר שונה ואני פוחדת שיגיע הניתוח אז זה לא יהיה המספר שלי ויקרה אסון.
    חשוב לי לציין כי האופטימטריס אמר שהמספר המשקפיים שלי לא השתנה, אך אני רואה בטלוויזיה את הכתוביות מטושטש ובלילה אני לא רואה ברור עם המשקפיים. אני ממש פוחדת מזה שביום הניתוח המנתח יעשה לי לפי המספר שכתוב בתיק הרפואי כשעשיתי את בדיקות ההתאמה. כי אז החיים שלי ייהרסו ויקרה אסון בלתי הפיך. מה עלי לעשות כדי שהניתוח יהיה מדוייק ושאני אראה ראייה הכי טובה שיש , (ולא כמו המספר של המשקפיים שיש לי ) . האם אתה מציע לי לפני הניתוח לעשות אצלכם שוב בדיקת ראייה מדוייקת? זה הפחד הכי גדול שלי שהניתוח ייתבצע במספרים שלא מתאימים לי ואז אני לא אראה טוב. כי אני מרגישה במשקפיים שזה לא המספר שלי כי אני לא רואה ברור. ובכל בדיקת ראייה אומרים לי שהתשנה המספר במשקפיים. ודווקא בבדיקת ההתאמה האופטימטריסט אמר שלא השתנה לי המספר ויעשו לי את הניתוח לפי המספר של המשקפיים. מה עלי לעשות כעת?

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר עמי הירש - 053-4877801
    ד"ר אליה לוינגר - 053-4877784

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לבדיקת התאמה
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• ניתוח בשיטת אינטרלאסיק.

ד''ר אליה לוינגר
    07/10/2018

שלום רב,
    אפשר לשקול ביצוע בדיקה חוזרת, אם החשש הוא כל כך גדול אני ממליץ לשקול דחיה של הניתוח.

לחץ/י למידע על ד"ר אליה לוינגר
    או לבדיקה ללא עלות חייג 053-4877784
    * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לבדיקת התאמה
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלת המשך

דנה
    08/10/2018

האם זה אומר שעלי ללכת לאופטימטריסט לבדיקה חוזרת? כדי שיבדוק שוב את המספר המדוייק שלי?
    איך זה יכול להיות שכל אופטימטריסט אומר לי מספר שונה למשקפיים? כיצד אתה מסביר את זה?

לבדיקת התאמה
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האם זה אומר שעלי ללכת לאופטימטריסט לבדיקה חוזרת?

דנה
    10/10/2018

האם זה אומר שעלי ללכת לאופטימטריסט לבדיקה חוזרת? כדי שיבדוק שוב את המספר המדוייק שלי?
    איך זה יכול להיות שכל אופטימטריסט אומר לי מספר שונה למשקפיים? כיצד אתה מסביר את זה?

לבדיקת התאמה
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך

ד''ר אליה לוינגר
    11/10/2018

דנה שלום רב,
    אני מבין שאת ככל הנראה לפני ניתוח הסרת משקפיים.
    אני עונה לך בפורומים שונים על השאלות שלך ואין לי בעיה עם זה.
    יש לי הרושם שלא ענו לך על כל השאלות או החששות שלך בבדיקת ההתאמה.
    אני ממליץ לפנות שוב לרופא הנטפל לשיחה נוספת ובה את יכולה שוב להעלות את כל השאלות.
    לדעתי זה הדבר הנכון.

לחץ/י למידע על ד"ר אליה לוינגר
    או לבדיקה ללא עלות חייג 053-4877784
    לבדיקת התאמה
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו