נזלת אלרגית - קדחת השחת - חריפה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• נזלת אלרגית - קדחת השחת - חריפה
    דנה
    10/07/2020

שלום, אני בת 25 ומאז שאני זוכרת את עצמי אני סובלת מאלרגיות רב שנתיות לאבק, עצי זית ודשא.
    יש לציין כי לא מדובר בנזלת בלבד אלא בהתעטשויות לא פוסקות, ממש כמו התקף.
    אני סובלת מכך מאוד ויש לזה השפעה רבה על איכות החיים שלי, על השינה שלי, ועל סדר היום שלי.
    ניסיתי במשך השנים אינספור תרופות, בעיקר אנטי-היסטמניות אך ללא הועיל.
    שום דבר לא עזר לי עד היום וברגע שאני חוטפת התקף אני פשוט יודעת שרק אחרי שאשן מספיק טוב אז אולי אתעורר בריאה יותר... וככה אני יכולה לסבול יום שלם, התעטשויות בלתי פוסקות שפשוט מתישות את הגוף ומובילות לכאבי שרירים, לאודם וליובש באזור האף. והידיעה שאין שום תרופה שעוזרת לי היא פשוט מתסכלת. הפעם היחידה שבאמת משהו עזר לי זה כשמומחה אלרגיה נתן לי סטרואידים באופן חד פעמי, שכמובן זהו לא פתרון לטווח הארוך.. אשמח לשאול אחת ולתמיד, מה יכול לעזור לי??? האם נתקלת בתופעה כמו שלי?? תודה רבה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• Illuminae Movie Cast Postcolonial Literature Nedir

best books
    10/07/2020

Illuminae Movie Cast Postcolonial Literature Nedir

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• Carve The Mark Setting Sociological Literature Mea...

library
    12/07/2020

Carve The Mark Setting Sociological Literature Meaning

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו