השפעות של נטילת ויואנס

פורום פסיכיאטריה הוא המקום להתייעץ עם פסיכיאטרים מומחים בנושא הפרעות נפשיות. פורום פסיכיאטריה יעסוק במחלות נפש, סכיזופרניה, O.C.D, פסיכוזה, הפרעה דו-קוטבית, דיכאון, הפרעת אישיות גבולית, פוסט טראומה, תרופות פסיכיאטריות, טיפול אנטי פסיכוטי ועוד

מנהלי הפורום

טטיאנה שקרה
053-4877800
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום
 
  • השפעות של נטילת ויואנס
    ירדן
    11/06/2018

    שלום
    התחלתי לקחת ויואנס 50 מ"ג לפני כמה ימים והתרופה באמת מרגיעה אותי (בניגוד לריטלין והקונצרטה שלקחתי לפני) אבל אני מרגישה תחושת עייפות ומין הרגשה של מסוממת
    התחושות האלה מאוד מקשות עליי להתרכז וללמוד
    אני מניחה שהבעיה במינון, רציתי לדעת מה אתה חושב? ואם כן אז האם הפיתרון במצב כזה הוא להעלות או להוריד את המינון?
    תודה

    ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    טטיאנה שקרה - 053-4877800

    * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

    הוספת תגובה

    אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

    לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום


שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו