צמח מרפא ללחץ נפשי ולמחלות בדרכי עיכול עליונות

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• צמח מרפא ללחץ נפשי ולמחלות בדרכי עיכול עליונות
    אילן סטודנט 25
    16/03/2018

היי ד"ר אורנה. אני סובל מלחץ נפשי רב מזה שנתיים, אחרי בדיקות דם שיצאו תקינות לגמרי הוחלט לשלוח אותי לבדיקת גסטרוסקופיה-דרכי עיכול עליונות ושם גילו בקע סרעפתי קטן, דלקת בושט דרגה בי ודלקת קלה בקיבה. הליקובקטר נשלל. קיבלתי את האבחנה רק לפני חודש וחצי אך סבלתי כשנה מהסימפטומים (צרבות, כאבים בחזה, כאבי בטן עזים) אפילו ירדתי למיון כי חשבתי שאני מקבל התקף לב בעקבות הכאבים בחזה. לאחר האבחנה קיבלתי קונטרולק (מעכב משאפת פרוטונים-PPI) והוא באמת עוזר לסימפטומים של הקיבה, כבר אין צרבות, גזים וכאבים אבל הלחץ הנפשי נשאר ואני מרגיש שהוא מתגבר כל יום. אז שאלתי היא - האם יש צמח מרפא שלא משפיע לרעה על הקיבה ועל רמות הטסטוסטרון שלי ויכול לעזור להתמודד עם לחץ נפשי באופן טוב? יש לציין כי ניסיתי שורש רודיולה ועזר לי מאוד אבל אחרי לקיחה ממושכת גרם לי קצת לחרדות אז הפסקתי. ניסיתי גם ולריאן 3 פעמים השבוע, עזר מאוד ללחץ אבל הבעיות בקיבה צצו שוב! סליחה על ההודעה הארוכה ותודה מראש!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו