התעללות מצד בן זוג שנמשכה לאורך שנתיים

מנהל הפורום

ד"ר מני מלכה
ד"ר מני מלכה
לקביעת תור אצל ד"ר מני מלכה ללא פרסום בפורום

• התעללות מצד בן זוג שנמשכה לאורך שנתיים
    לינוי
    01/03/2020

אני מכירה משהו במשך שנתיים והוא התחיל איתי הזמין אותי עם חבריו בהתחלה. היה מרותק ממני ואז פתאום השתנה והתחיל להבריז לי ופגע בי במצבים קשים ושוב היה מרותק ממני, ככה בשנה הראשונה עד שיום אחד סיפר לי שהוא גם הומו ורוצה להמשיך להיות איתי ועם גברים, ולאט לאט התחיל לקנא לי ואני לא הלכתי עם אף אחד אחר כשהוא הלך עם עשרות גברים ניסיתי להתגבר עליו. ולאחרונה הוא היה מדהים ואמר שרוצה שנהיה רק אני והוא, עד שלאחרונה הוא בא אליי ובזמן האקט בינינו הוא לא הפסיק להיות הפלאפון ממש בזמן!!! לקחתי לו את הטלפון וראיתי שהוא צילם את עצמו בשירותים שלי ושלח זאת לעשרות גברים באתר מסוים. בזמן שאנחנו עושים את זה והתחלתי לבכות והוא חיבק אותי ואני רואה אותו ממשיך עם הפלאפון. אני מרגישה שיש לו איזה שהיא הפרעה ושהוא לא נורמאלי. זה נגמר אחרי זה אני לא מעוניינת אבל חוששת שנגרם לי נזק נפשי כבד כי אני לא אספר לאחרים שהוא הומו כי הוא יפגע בעצמו. אבל בעצם הוא התעלל בי במשך שנתיים והשאיר אותי בבוץ במקרים שהיו באשמתו או במצבים מצילי חיים שלא היו באשמתו אבל לא עזר לי...
    תודה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו