הטרדה מינית על ידי מחנך לשעבר ביסודי

מנהל הפורום

עו"ס שירלי קורין
עו"ס שירלי קורין
לקביעת תור אצל עו"ס שירלי קורין ללא פרסום בפורום

• הטרדה מינית על ידי מחנך לשעבר ביסודי
    מרגלית
    08/09/2018

שלום רב לאחר חודש שאני שומרת בבטן אני רוצה לספר אני בת 50 לצורך העניין בהמשך.לפני שלושה חודשים פורסם בפייסבוק המקומי בעיר שלי המרכז הארץ "מי מכיר את המחנך שלום שם המשפחה חסוי.כשראיתי את הפוסט שמחתי כיוון שאני בעבר עברתי גילוי עריות בילדות עד הבגרות בבית הספר היסודי זה הבחין במצוקת מה ועוד אותי,שאל שאלות מתוך אכפתיות ועל כך רציתי להודות לו עברו כמעט 35 שנים בערך ביוזמתו מסרתי את מספר הטלפון כיוון שהיה מחנך ובכן מנהל בבית הספר התאמנתי בו. לאחר יומיים זה חזר אלי בשיחת טלפון שוחחנו מעט והוא הציעה שנפגש כיוון שיש הרבה על מה לדבר.כשהגעתי לנקודת מפגש זה אמר לי תבואי לאוטו כיוון שאני מוגבל פיזית ראיתי אמת בדבר שוחחנו כמה דקות כיוון שהיה צריך ללכת לפני שהלכנו סיפרתי לו שכתבתי ספר על העבר שלי. הוא ביקש שניפגש שוב כי הוא רוצה לראות את הספר(רציתי לספר שפרו לעובדה שעברתי התעללות מינית במובן הרחב לא סיפרתי אפילו לא מילה מה אבי עשה לי) לאחר שבוע מנפים הראשונה שנפגשנו שוב התקשר בא לכיוון ביתי ואמרתי לו שמשה בגינה ליד ביתי ואני הבטתי פרק אחד מתוך הספר שכתבתי (לא כרכתי אותו) כשזה הגיעה ביקש שאכניס לאוטו מהסיבה שמוגבך פיזית) והתחלתי להקריא לו פרק שנקרה הישרדות כלומר עשיתי כל מיני תרגילים והשתוללות על מנת שהרגיש גיבורה .בתחרויות ריצה ניצחתי ועוד.ראיתי שהוא לא נוסע בכיוון שביקשתי שאלתי לאן אתה נוסע?וזה אמר לא יודע לאן שהאוטו ייקח חזרתי וביקשתי שייסע לגינה וכך נסע לאן שאתה ותוך כדי שאני מקריאה את הפרק הוא התחיל להטריד אותי מינית מעשירה ועד חדירה של האצבעות למטה. לא זזתי גם כי פחדתי שאם אתנגד יכה וגם להראות לו שאני לא מעוניינת לא רוצה. אך זה לא הפריע לו הוא המשיךו ושאל את נהנת? ואמר בואי נעמוד בחוץ ונמשיך לעשות את זה לא עניתי הייתי קפואה . דפוס ההאוטומט. אמרתי . אני רוצה לחזור הביתה והוא אמר עוד קצת.ואמר את רוצה שנמשיך להיות בקשר? וגם נשכב בפעם הבאה .לא עניתי לו. רק רציתי שזה ייגמר.כשהפסיק נגיד לי 100 ש"ח אמר שיהיה לך תשמרי לך. ראיתי שהייתה לו טבעת על האצבע כלומר נשוי.הרגשתי כל-כך רע.בסך הכל רציתי לאמר לך תודה על אותה תקופה שעזרת לי. אבל מסתבר שתיכנן הכל מבעוד מועד. שוב האדם הקרוב שמכיר את הקורבן (במקרה הזה זאת אני ) מטריד אותה מינית ואלי היה יכול להיגמר באונס
    תודה על הזמן והמקום שניתן לי פה.
    מרגלית

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו