עזרה דחופה- בבקשה תעזרו לי

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• עזרה דחופה- בבקשה תעזרו לי
    שירה
    17/05/2019

שלום רב, אני מאובחנת כמישהי עם אישיות גבולית( רק עכשיו גילו אותה). אני מאומצת לאם חד הורית מבוגרת. הייתי בזוגיות 8 שנים נפרדנו והוא התחתן אחרי 5 חודשיים ויש לו ילדה. נכנסתי לקשר ישר אחרי של 9 חודשים נפרדנו, ולאחר מכן חוויתי אונס ממנו כאשר הגעתי אליו שיכורה הביתה( בגלל המחלה) הייתה אלימות קשה נגדי.
    לא סיפרתי לאיש, אימי גם עם תרופות ונאנסה בעברה לכן לא שיתפה איתי פעולה בהתחלה.
    לאחר שנה של ניסיון השתקמות, הכרתי גבר והקשר בינינו נהפך אלים לא רק באשמתו (הוא יודע על כל מה שעברתי עם האונס). נסעתי לארהב להכיר את משפחתו ושם ראיתי הודעה שלו עם האקסית שלו וחוויתי התמוטטות עצבים. בנוסף לזה, הכניסו אותי למעצר שם כי הרבצתי לו קשות, אך שיחררו אותי ללא תיק פלילי וללא משפט( כלומר אין זכר לעבר).

חזרתי לארץ והתחלתי לטפל בעצמי, והוא חזר אחרי לאחר שצעקתי לו בטלפון שהוא אנס אותי. הוא הביא לי פרומס רינג, וחתם חוזה לשנה בארץ ואני גרה אצלו, אך כל פעם שיש לי התקף הוא מזמין לי משטרה ואומר להם שיש לי בעיות.

הייתי מתלוננת במשטרה, ואף ניסתי שהגיע שוטר אלינו הביתה, הוא הטריד אותי מינית לאחר כל מה שסיפרתי- ואמר שיש לבושם שלי ריח טוב( לאחר שסיפרתי לו שחוויתי אונס)

עם כל הקשיים האדירים אני מאוד אוהבת את עצמי, חכמה, בעלת תואר, יפה ומוצלחת- יש לי בעיות בוויסות רגשי, ואם הגבר הנוכחי שאיתי לא היה בעל אמצעים רבים במערכת המשפט הייתי תובעת אותו אך אני לא רוצה להרוס לעצמי את החיים עוד יותר.

אני מפחדת שלא אצליח לתת אמון לא רק בגברים יותר, אלא בבני אדם. אני אציין שמעולם לא בגדתי, באף אחד מבני הזוג הללו, פגעתי הרבה במילים ומעשים אך מעולם לא בגדתי ואני בחורה מאוד מאוד נאמנה.

אני בחורה טובה, מחפשת גבר להקים איתו משפחה, מחפשת צדיק. לא טוב לנו בזוגיות הנוכחית, בגלל הפגיעות המרובות אחד בשניה, הוא הולך איתי לטיפולים במחלה, ורוצה לעזור לי לתבוע את האנס שלי ( אך מצד שני הוא פגע בי גם המון, ואני לא סומכת עליו ועל נאמנותו אלי אחרי כל המכות שהבאתי לו)בעליל. מצד שני אני לא יודעת איך לסיים דבר כזה ולא להתאבד יום אחרי- אין לי אף אחד חוץ מאימי ולי יש בעיות נפשיות, אך גם דרך לפרנס את עצמי.

מה הייתם מייעצים לי לעשות?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו