מיואשת זקוקה לעזרה - גילוי על בעל בוגד

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מיואשת זקוקה לעזרה - גילוי על בעל בוגד
    אתי אסרף
    29/03/2020

לפני שבוע פתחתי את הפלאפון של בעלי וגיליתי שהוא מנהל שיחות עם מישהי דרך הפייס, כבר חצי שנה יש ביניהם שיחות, והייתה עוד מישהי שהוא התכתב איתה, אמנם לא בקטע מיני אבל היה כותב שירים או נותן עצות, התקשר פעם אחת לאותה אישה. נפגעתי, הרגשתי בגידה, חוסר אמון, כעסתי, שלחתי הודעה לאותה אישה וכעסתי עליו ואני לא יכולה לסלוח וכל יום חושבת על זה לא ישנה בלילות. לפני שנים זה גם קרה תפסתי אותו שוב מתכתב עם מישהי וממש ניהל שיחות והיה כותב יקרה ומשתף אותה בכל דבר, כעסתי בכיתי ואמרתי שאני רוצה להתגרש הוא נשבע שלא היה כלום ביניהם, וזה היה משעמום בגלל הילדים נשארתי, עם השנים ויתרתי, למרות שתמיד הייתה לי תחושה שזה יחזור, שזה אופי, והיום שוב אני רואה, אני גם מרגישה ביחסי המין שאני לא מסופקת, הוא מספק את הצורך שלו וזהו אין שום מגע, גירוי, אני מיואשת וזקוקה לעזרה, הוא מנסה להיות נחמד ואומר שהוא לא נפגש ושזה לא בגידה, וזה שוב כמו שפעם הוא אמר משעמום. אני לא מקבלת את זה, שעמום לא נותן לפתוח פייסבוק ולהתחיל להתכתב עם מישהי, אני מרגישה שאני לא מספיק טובה, ואני נתתי את כולי הייתי מכינה לו ארוחות לשתות כשרצה, מנהלת את הבית, אוכל, ילדים, ניקיון הכל. אמרתי לו שאולי בגלל שאני יותר מידי טובה זה מה שמגיע לי תמיד הוא היה הולך להורים שלו והוא היה אומר כפרה על אשתי, ולא הייתי מאמינה למילים שלו תמיד אומרים איזה בעל טוב וחמוד יש לך, זכית, אף פעם לא הרגשתי כך. הוא טוב לילדים, אישית אליי לא הרגשתי משהו איתו אף פעם לא קנה מיוזמתו מתנה, לא יצא איתי לאכל, לא עשינו דברים ביחד אין לו את הפינוקים שהרגשתי שאני זקוקה וצריכה, ואמרתי לו את זה תמיד עכשיו אני לא יודעת איך להמשיך איתו. אמרתי לו שמבחינתי הוא מחוק אצלי ואנחנו רק נהיה בגלל הילדים, כרגע לא להשפיע עליהם, וכשהם יגדלו אני לא מתכוונת להישאר הוא נלחץ ומתחיל לנסות כל דרך להראות שאני חשובה ואף אחת לא, והוא נשבע אבל אני לא מאמינה וכועסת על זה שהוא בכלל ניהל שיחות. לפני שנתיים הרגשתי אותו יותר נוגע מלטף מחבק. בשנה אחרונה אני לא מרגישה מגע, אין שום מגע אני מרגישה כמו חפץ. הראיתי בשפת הגוף שלא נוח לי. בעבר שכעסתי אמרתי לו שאני מרגישה כמו חפץ וזה שוב קורה, יש לי ארבעה ילדים, שניים גדולים ושניים קטנים אני נשואה עשרים שנה. אנא אני זקוקה לעזרה אני מרגישה נבגדת.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו