האם אני נמצאת בקשר טוב?

מנהל הפורום

דניאל עזריאלי
דניאל עזריאלי
אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• האם אני נמצאת בקשר טוב?
    מישהי
    18/04/2020

שלום, אני בת 25 ונמצאת בזוגיות כמעט שנה עם בן זוג מקסים מכל הבחינות. בהתחלה לא נמשכת ליופי שלו, אבל אהבתי מאוד את האופי שלו. עם הזמן הדברים השתנו והתאהבתי בו כפי שהוא.
    מדי פעם אני חושבת שיכולתי להשיג גבר במראה יותר שווה ממנו וזה קצת מבאס אותי,אבל שאני חושבת על הזוגיות שלנו אני נרגעת.
    עכשיו צצה לי נורה חדשה ששמתי אותה בצד- המשפחה שלו.
    יש לו משפחה נחמדה מאוד, אבל לאבא שלו יש אופי מוזר מאוד, הוא קמצן ברמה מזוויעה, וההתנהגות שלו שונה מאוד ממה שאני מכירה. גדלתי בבית עם הורים עם זוגיות יציבה והורים משכלים, שלו פחות ההורים שלו בקושי מתקשרים יושהים כל אחד בקצה שני בסלון ולא מחליפים מילה. עכשיו אני יודעת שזה מוזר אבל אני מפחדת שהבן זוג שלי יהפוך להיות דומה לאבא שלו, הוא גם מזכיר אותו מבחינת המראה ואז אני שוב מקבלת רגליים קרות וגם קצת סלידה ממנו.
    דיברנו על חתונה ופתאום אני ממש מתקשה להשתחרר מהממחשבות האלה האם הוא בן זוג טוב בשבילי מספיק. האם זה הבעל שאני רוצה שיהיה לי וכו.
    בנוסף אנחמו משפחה הרבה יותר עמידה מהם, וזה מבאס אותי שההורים שלו לא יעזרו לנו בקניית דירה.
    בקיצור ממש מקווה שתוכלו לעזור לי להחליט עם עצמי האם הקשר הזה טוב לי. תודה רבה

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    האם אני נמצאת בקשר טוב?

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו