כאבים בעיניים משקפיים

מנהל הפורום

נתנאל סילם
נתנאל סילם
053-4877809
לקביעת תור אצל נתנאל סילם
053-4877809 ללא פרסום בפורום

• כאבים בעיניים משקפיים
    דניאל
    22/09/2019

שלום רב,
    אני סובל מכאב ועייפות בעיניים שנגרמת כתוצאה להרכבת זוג משקפיים חדשים אותם רכשתי ברשת משקפיים ותיקה. תחושת אי הנוחות מתחילה ישר בהרכבת המשקפיים ומתחזקת לאורך היום. אציין שבשנים האחרונות השתמשתי בעיקר בעדשות מגע ואך מעט במשקפיים ורק כעת אני שוב מרכיב את המשקפיים חלק גדול מהיום. כמו כן כאשר אני עם עדשות תחושת הכבדות מהעיניים נעלמת כליל.
    לאחר תלונתי בחנות המשקפיים נערכה לי בדיקה נוספת ותוצאות המרשם ללא שינוי. אם זאת, לדברי האופטימטריסטית אני נמצא בשלב ביניים בין 0 ל- 1/4 צילינדר ולכן נבחר שלא להחשיבו במרשם. בעבר היו זמנים בהם הובחנתי כבעל צילינדר קל וזמנים בהם לא.
    כיום המספר בעיני הוא 6- ו- 5:15- וישנה אצלי התדרדרות ממוצעת 1/4 בשנה (כרגע בן 27). לפני שנה וגם שנתיים היו לי 2 זוגות משקפיים מחברה אחרת וגם בהם חשתי אי נוחות. למירב זכרוני מהזמן שלפני כן לא סבלתי מתופעת הכאב בעיניים באופן כזה משמעותי. כרגע אני די עובד עצות ואשמח להבין האם הבעיה היא בי או שמשהו במרשמים האחרונים שעשו לי אינו תקין (סכה"כ: 3 מרשמים נפרדים, 3 חברות שונות, בערך 3 שנים).

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    נתנאל סילם - 053-4877809

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו