ריספונד- התאמת התרופה ותופעותיה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ריספונד- התאמת התרופה ותופעותיה
    מודאגת
    22/01/2021

היי, בן 7.5. אובחן לפני יותר משנה עם הפרעות קשב וריכוז בדגש היפרטקטיביות. לאחרונה ניסינו וויואנס וריטלין שהופסקו עקב תופעות לוואי ובקשת הילד. מסגר לסגר המצב מתדרדר ולאחרונה חווים מהילד ממש סערה, התנגדויות מבוקר עד ערב, צעקות וקושי רב בכל משימה (מצחצוח שיניים, אוכל ועד הכנת שיעורי בית). חזרנו לפסיכיאטרית שקבעה שמכיוון שהילד מאוד חכם סובל מסוג של חוסר איזון כימי והפרעות הקשב הן חלק מהעניין . ראשית רציתי לשמוע דיעה על אבחון זה. הוא אכן ילד מאוד חכם, עבר שלב א' מחוננים (בעוד שבבית לא מסוגל לענות לבד על שאלות מקטע קריאה קצר) , אני לא יודעת לפי מה עוד היא איבחנה חכמתו כי חלק מהזמן לא הייתי בחדר לבקשתה. שנית, רשמה לנו ריספונד ובעוד שבוע להתחיל אטנט. התחלנו ריספונד אבל אני קוראת דברים נוראיים על התרופה ועל השילוב בין שתיהן. על התמכרות, חרדות, סכיזופרניה בעקבות התרופה (ריספונד) או הגמילה ממנה וחוששת מאוד. כרגע הילד אינו חרדתי, תפקודים חברתיים טובים וכאמור יכולות מאוד גבוהות פשוט מאוד מאוד סוער. אודה לחוות דעתך. תודה רבה!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו