לא מצליחה עם גברים בגלל שלא מצאתי קוקסינלית

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום
 
 • לא מצליחה עם גברים בגלל שלא מצאתי קוקסינלית
  לינוי
  17/03/2017

  כל פעם גברים מנתקים איתי קשר בכל פעם שהם רואים עד כמה אני במצוקה כשהם לא מגשימים לי פנטזיה מינית.
  הפנטזיה שלי היא לשכב עם גבר נורמלי עם איבר מין זיכרי גדול כי אני נמשכת לגברים עם איבר זיכרי גדול.

  אבל אני שוכבת עם הגבר מול קוקסינל שיש לו איבר מין זיכרי קטן שנראה כמו דגדגן שדוחה אותי (מוריד לי את החשק) בהשוואה לאיבר המין הזיכרי הגדול של הגבר שמושך אותי (כי אני נמשכת לאיבר הזיכרי הגדול).

  ואז כשלושתנו ביחד, אז אני רוצה להרגיש מקרוב את החוויה של הקוקסינל שחווה את עצמו כנחות בגלל שהוא שונה מגברים רגילים, ואני רוצה להרגיש את חווית התסכול של הקוקסינל שנובעת מזה שהוא רואה עד כמה אני נמשכת חזק לגברים בגלל שיש להם איברי מין ממוצעים (רגילים = גדולים) והגודל הקטן של האיבר היזכרי שלו הופך אותו לנחות יחסית לכל הגברים בעולם.
  ואז כשאני מרגישה את החוויה הזאת של הקוקסינל, אני מתנשפת ומרגישה מגורה מבחינה מינית. ואז כשאני מאפשרת לעצמי לאונן (כשאני לבד בחדר) מהמחשבה הזאת אז אני תמיד רוצה להרגיש יותר חזק את ההרגשה שהקוקסינל מת היה להיות גבר אבל בגלל שהוא יודע שהוא נחות אז הוא הפך את עצמו לאישה, והמחשבה הזאת מכניסה אותי לדרגת גירוי חזקה יותר שאני מתחילה לשפשף את הדגדגן מאוד מאוד חזק כשאני חושבת על זה והנשימות שלי הופכות להיות מהירות
  ואז אני מרגישה תחושת אשמה אבל לא יכולה להתאפק מלדמיין את הקוקסינל יורד לגברים מדמיין שהוא אישה תוך כדי שהוא יורד לגברים ומספק את היצר המיני של גברים כמו שיפחה שלהם ואז הם גומרים בתוך הפה של הקוקסינל.
  אני עלולה לגמור רק מהמחשבה על זה.
  לפעמים, כשאני בחדר ואני מרגישה שאימא שלי לא תפריע לי לעזור לה לנקות את הבית, אז אני נותנת לפנטזיה הזאת להתקדם והיא תמיד מתקדמת למחשבה שאותו קוקסינל בכל פעם שגבר רואה אותו ברחוב אז הגבר רומז לו לבוא לפינה חשוכה ואז שם דופק את הקוקסינל. וכך אני מדמיינת את הקוקסינל מתוסכל, הולך ברחוב, וכל פעם גבר אחר דופק אותו.
  המחשבה הזאת היא הדרך היחידה שאני מצליחה להתרכז לעומק וחזק והנשימות שלי הופכות להיות עמוקות וכל המוח שלי עובד בשיא הפעילות שלו.
  כל פעם שאני פותחת את הלב שלי לגבר, ומספרת לו על הפנטזיה הזאת ומבקשת שנחפש באינטרנט קוקסינל שיש לו איבר מין זיכרי קטן (כדי לראות את הקוקסינל מוצץ וכדי שאני אחשוב את המחשבה שמגרה אותי) אז הגברים נרתעים ממני והקשר מתנתק.
  השאלה מה עושים ? אני לא יכולה שכל פעם שאני גלויה למישהו פתאום משהו בקשר משתבש
  היה פעם אחת שהיה לי חבר שהייתי גלויה איתו ואז חיפשנו המון קוקסינלים וביקשנו מכולם תמונות כדי שאני אבחר את הקוקסינל עם האיבר הזיכרי הכי קטן כדי שנביא אותו ואגשים עליו את הפנטזיה הזאת.
  ואז הבנו שיש קוקסינלית שקוראים לה נירה מפתח תקוה שהרבה בנות אחרות אוהבות להגשים את הפנטזיה שלי איתה כי יש לה איבר מין זיכרי בגודל של דגדגן. אז חיפשנו מי זו נירה ולא מצאנו אותה בכלל, ובינתיים הקשר שלי עם החבר התנתק.
  השאלה מה עושים ?

  * המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

  הוספת תגובה

   
  תמונה

  לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום