בולמוסי אכילה בשבוע המחזור

מנהל הפורום

ד"ר אסנת רזיאל
ד"ר אסנת רזיאל
053-4877813
לקביעת תור אצל ד"ר אסנת רזיאל
053-4877813 ללא פרסום בפורום

• בולמוסי אכילה בשבוע המחזור
    דיקלה
    18/02/2019

אני במשקל יתר, מאוד מקפידה על תזונה נכונה ומסודרת ועל פעילות גופנית כמה פעמים בשבוע. ורוב הזמן באמת הולך טוב, אפילו בסופי שבוע, הבעיה היא המחזור. אני סובלת מכאבים מאוד חזקים, התכווצויות והתקפי רעב ולא משנה כמה אני מנסה להחזיק את עצמי אני פשוט לא מצליחה וכואב לי מדי ואני חלשה מדי לחדר כושר. זה לא כל השבוע ככה, אבל רוב הימים. כשנגמר אני חוזרת לשגרה. אני יודעת שזה לא טוב אבל אני לא מצליחה אחרת

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ד"ר אסנת רזיאל - 053-4877813

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מחזור

ד"ר אסנת רזיאל
    18/02/2019

תוכלי להקל על עצמך במחזור על ידי נטילת גלולות או מדבקה. זה יסדר שהמחזור יהיה עדין יותג ופחות תופעות לוואי. כדאי להתיעץ עם גניקולוג. ובימי המחזור תורידי הילוך, נוחי. הכיני לך מראש לימים אלו אוכל ביתי טעים והרבה ירקות ופירות. הכל בסדר. מותר פעם בחודש לנוח מבחינת פעילות. לגבי האכילה יעזור לך אם תכיני לך מראש.
    המלצה חשובה מאד היא להיעזר ברפלקסולוגיה או שיאצו. אפשר פעם בשבוע כל הזמן. זה משפר מאד את אכות החיים ונותן מפלט ואיזון רגשי.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו