פענוח הולטר לב דופק איטי בשינה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• פענוח הולטר לב דופק איטי בשינה
    איתי
    14/09/2021

שלום רב, שמי איתי ואני אדם בן 37 בעל עודף משקל, רציתי לחזור לפעילות ספורטיבית והלכתי לעשות בדיקת מאמץ שם נרשם שהיא לא פסקנית ונשלחתי למיפוי לב במאמץ על ידי קרדיולוג, מיפוי הלב יצא תקין, נכתב כי יש שינןיים לא ספיציפיים בst/t, תגובת אלקטרוגרפיה לא איכסמית, תגובה קלינית למאמץ לא איכסמית, הודגמה פרפרוזיה מיקרוקרדיאלית תקינה בכל הדפנות, חדר שמאלי תקין בגודלו התכווצותו הגלובלית ואזורים תקינים במאמץ וב נוחה, מקטע פליטה 68%. לאחרונה שמתי לב שדופק המנוחה שלי נע סביב 54-56 וכאשר לפני שאני נרדם הדופק שלי מגיע ל50, ביקשתי הפנייה להולטר לב מהרופאה שלי וקיבלתי תוצאה שמאוד הפחידה אותי. הקצב הבסיס מהירות מינימאלית 34 מהירות מקסימאלית 116 מהירות ממוצעת 68. הפרעות קצב vpcs לא נרשמו הפרעות קצב על חדריות apcs נרשמו 19 apcs בודדים במהלך הבדיקה, הפרעות הולכה לא נצפו שינויים משמעותיים בקטע st לא נצפו, לסיכום נכתב בשעות הלילה והבוקר נצפו קטעי סינוס בריקרדיה במהירות מינימאלית של 34 לדקה, נצפו קטעי סינוס ארתמיה במהלך הלילה. עשיתי בדיקות דם אין לי בעיה בבלוטת התריס, כן קרה לי כמה פעמים במהלך הלילה שהתעוררתי כאילו אני תא מצליח לנשום. אודה מאוד על תשובה כי אני מאוד מפחד שמדובר בדופק נמוך מאוד. אין למשפחה שלי היסטוריה של בעיות לב ובאופן כללי תודה לאל אני בריא. תודה רבה מראש

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    פענוח הולטר לב דופק איטי בשינה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו