כאבי ראש עזים בלתי פוסקים במשך 7 חודשים , אובדן זיכרון קצר וחוש הריח, חוסר יליבות

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• כאבי ראש עזים בלתי פוסקים במשך 7 חודשים , אובדן זיכרון קצר וחוש הריח, חוסר יליבות
    יאנה יאנה
    12/06/2019

שלום רב ! הבן שלי , בן 15, אנחנו גרים בקנדה. הוא סובל 7 חודשים מכאבי ראש עזים בצד ימין קידמי עליון של המצח , הכאב מתמיד ולא עובר בכלל , הכאב מתגבר וגורם להתקפים עזים , עד לפני חודשיים הכאב היה גורם עד כדי פירכוסים ואיבוד הכרה .בחודשיים אחרונים הכאב החזק קצת השתפר , והילד ישן רב הזמן מכאב . הוא איבד את הזיכרון הקצר לחלוטין , כל 20-40 דקות המוח שלו מהתחל מחדש. וזיכרון ארוך נפגע קשות , הוא איבד את חוש הריח . יש לו קושי רב באיזון , כשהכאב חזק ראיה מטושטשת, צילצולים באוזניים . עישונים שלו מורחבים רב הזמן. הוא לא יכול ללכת לבד , בקושי עושה 200 צעדים אטיים עם תמיכה שלי . הכאב מתגבר כשהוא הולך או נוסע ברכב. עשו לו EEG , ניקור מותני של עמוד השדרה ופעמיים MRI . הכל תקין . הוא היה מאושפז בבית חולים ילדים שבוע במצב מאוד לא טוב , הכאב היה כל כך חזק שהוא לא יכל ללכת , לדבר או לאכול . הוא מטופל על ידי נירולוג וגם ראה פסיכיאטר מחשש להתפתחות דיכאון וחרדה . הוא רגיש מאוד לאור ורעש, זה מיד מגביר את הכאב . הילד 7 חודשים לא הולך לבית ספר , מבלה את זמנו בחדר שלו בשקט מוחלט וחלונות מכוסים. לפעמים משחק משחקי מחשב . אין אבחנה רפואית כיון שכל הבדיקות עד עכשיו תקינות . יש לו סכרת נעורים שאובחנה לפני 9 חודשים , אך זו לא סיבה לכאב הראש , הוא נבדק פעמיים על ידי אנדוקרינולוג שלו , רמת הסוכר שלו בתוך הנורמה , הוא מקבל זריקות אינסולין 4-5 פעמים ביום ויש לו מוניטור על הגוף שנותן לי מידע כל 5 דקות אודות רמת הסוכר , אז אני יכולה להתאים את הטיפול ברגע שסוכר גבוה או נמוך . אנחנו גם החלפנו את האינסולין שלו לשלול אפשרות של אלרגיה לקודם . היה לוקח אמיטריפטאלין במשך חודשיים , התחיל מ 10 ונגמר עם 75 מג ביום . היה חשש ללחץ תת מוחי וקיבל שבועיים אסטזולומיד , המצב שלו הדרדר קשות אז והוא אושפז בבית חולים , והחשש של לחץ תת מוחי נשלל באמצעות הדיקור המותני . היום הילד מקבל פרופראנלול כברחודשיים , אני לא רואה שיפור ניכר . הכאב כמעט ולא מגיב לשום טיפול תרופתי , הדבר היחידי שהוריד את הכאב לרמה נמוכה היה מורפין , שהוא קיבל בבית חולים לטשטש אותו לבדיקת הדיקור בעמוד השדרה , אבל מאז אני לא נותנת לו מורפין , פוחדת שתימכר, ופעמיים עשו לו הרדמה מקומית של מוח עם 14 זריקות של חומר שעושה בלוק , במשך 6 שעות הוא כמעט לא חש כאב ותפקד רגיל ואז הכל חזר ואפילו נהיה גרוע יותר לכמה ימים. היו לו שתי פגיעות בראש כשהיה קטן , פעם נפגע בגן נפל על ארגז חול היה לו שבר במצח ותפרו אותו , פעם שניה נפל מאופניים על רשת ברזל וגם תפרו לו את המצח . הרופאים כאן אמרו שזה לא קשור . הכאב התחיל ללא שום סיבה או פגיעה . יש קושי להביא אותו לארץ בגלל הכאב . אשמח ליעוץ או ואודה לכל עזרה . תודה רבה !

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו