ראיה מתקרבת ומתרחקת

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• ראיה מתקרבת ומתרחקת
    הוד
    22/11/2020

שלום.
    הבן שלי בן 11 חלה לפני כשנה /שנה וחצי, במחלת חום (וירוס/שפעת). שמנו לב שהוא סובל מהזיות כשעולה לו חום. (לא כל פעם, אבל בערך פעמיים שעלה לו חום כתוצאה ממחלת חורף- הוא החל להזות.. ההזיות נמשכות כמה דקות ואז הוא כאילו חוזר לעצמו. בדר"כ הוא זוכר במעורפל מה היה...
    בנוסף לזה, היו פעמים שקם בלילה עם עיניים כאילו זה לא הוא, וגם הוזה- ובדר"כ הוא קם מפוחד או לחוץ, ואומר לי משפטים כמו "אמא תקחי אותו" / "תגידי לו ללכת" והוא מפוחד מאוד ומתנהג כאילו הוא רואה משהו אמיתי ממש.. כמעט הכל קשור במחלת חום, אבל לא תמיד. ובדר"כ זה לא מתוך עירות, אלא רק כשהוא קם מתוך שינה והוזה. (לא בבוקר, אלא באמצע הלילה).
    כמו שאמרתי, בפעם האחרונה שהוא חלה במחלת חום זה היה לפני קצת יותר משנה. לאחר ההזיות האלו, שקרו לפני כשנה, הוא התלונן שהוא רואה אותי כאילו אני זזה כשאני רק יושבת. למשל הוא רואה אותי מתקרבת אליו ומתרחקת ממנו כשאני בעצם רק יושבת על הספה במקום אחד, קבוע..
    פניתי לרופאת המשפחה ששלחה אותנו לניורולוג. הנויורולג שלח לבדיקות ראיה, שבהם ב"ה הבדיקה יצאה תקינה.
    העניין נשכח כי הבן שלי לא חלה מאז ולא התלונן על הזיות או על בעיות בראיה.
    אתמול הוא סיפר לי שמידי פעם הוא עדיין רואה דמויות או עצמים זזים- מתקרבים אליו ומתרחקים ממנו. קדימה ואחורה. שאלתי אותו מתי זה קורה אז הוא אמר שזה לא קורה כשהוא פעיל, אלא רק כשהוא יושב רגוע ונח אז הוא פתאום רואה את הדמות שלו (אני היית\י אתמול מולו), והוא תיאר לי שהוא רואה אותי מתקרבת אליו והולכת אחורה, בזמן שאני יושבת ולא זזה ממקומי...
    רציתי לשאול- מה יכולה להיות הבעיה?
    למי כדאי לפנות לאיבחון?
    מאחר וזה תופעה שחוזרת על עצמה, וכרגע לא קשורה למחלת חום - זה קצת מדאיג אותי ושמח לקבל מידע על הנושא, ולדעת לאיזה רופא לפנות כדי לפתור את הבעיה.
    בתודה ובברכה, הוד

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    ראיה מתקרבת ומתרחקת

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו