למה האקס שלי מתהג ככה כלפיי ומשנה את דעתו? הוא עדיין אוהב אותי?

מנהל הפורום

אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• למה האקס שלי מתהג ככה כלפיי ומשנה את דעתו? הוא עדיין אוהב אותי?
    נטלי
    19/01/2019

אני מאוד אשמח שתעזרו לי בבקשה תגידו לי מה דעתכם
    אז ככה... הוא ביקש ממני שניפגש וכשנפגשנו הוא דיבר על הקשר שהיה לנו ושאל אותי אם יש לי חבר עכשיו ואם אני עדיין אוהבת אותו והוא אמר לי שהוא לא רצה באמת שניפרד ושהוא הרגיש שאני מיהרתי בהחלטה להיפרד ושהוא חושב שיכלנו לדבר ולהשלים מקודם ולא היה צריך שניפרד ושהוא רוצה שאני אגיד לו מה הפריע לי בדיוק וממה נפגעתי ממנו ושהוא רוצה לתקן את הטעיות שלו ודברים כאלה... הוא כאילו רצה אותי בחזרה זה ממש היה נראה ככה אני באותו רגע לא דיברתי על הדברים האלה כמו שהוא רצה למרות שהוא התעקש שאני אדבר אבל יום אחרי חשבתי על כל מה שהוא אמר לי ושלחתי לו הודעה והסברתי לו הכול ואמרתי לו שאני כן עדיין אוהבת אותו ואז הוא אמר לי שהוא אוהב אותי רק כידידה עכשיו ושהוא רוצה שנהיה ידידים ואני שאלתי אותו למה הוא פתאום שינה את דעתו ושאלתי אותו אם הוא כבר לא אוהב אותי כמו קודם וזה ובסוף הוא לא רצה לדבר איתי יותר ואחרי כמה ימים שלחתי לו הודעה שנהיה ידידים כמו שהוא אמר והכול טוב ואז הוא ענה לי שהוא לא רוצה שנדבר בכלל אפילו לא כידידים...
    לפני שנפגשנו ודיברנו וכל זה התקשרתי אילו ממספר חסוי ולא דיברתי זה היה רק בשביל לשמוע את הקול שלו וכהתקשרתי הוא לחש את השם שלי ולחש "אני אוהב אותך" 4 פעמים ואז ניתקתי והוא לא דיבר על זה/הזכיר את זה בכלל כשדיברנו ונפגשנו אחרי זה והוא גם ניסה לגרום לי לקנא הרבה פעמים מקודם אחרי שניפרדנו והוא הודה בזה והתנצל בפניי

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו