רצון בחיזוקים מהצד הגברי

מנהל הפורום

אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• רצון בחיזוקים מהצד הגברי
    אודל
    31/03/2019

שלום,
    אני בת 35 + 2 ונשואה באושר!
    חשוב לי לציין שהנישואים שלי מאושרים מאוד בזכות טיפול זוגי והכל מצויין ביחסים. אבל יש משהו שמלווה אותי לאורך כל החיים ללא קשר ליחסים בבית.
    אני זקוקה למחמאות של גברים... אני חייבת את החיזוקים מהצד השני כדי להרגיש שאני עדיין שווה משהו. זה מעלה לי את הביטחון קצת, ואז כשהוא יורד, אז שוב אני מחפשת את המילים, המבטים. אני מתביישת בזה מאוד, ובמעגל של כעס ושנאה עצמית על כך. מצידי מספיקה לי הידיעה שמישהו חושק בי. אבל מצד הגברים אני יודעת שזה לא תמיד ייגמר שם, והיו פעמים שהיו ציפיות מעבר. ברור שהבהרתי שאני לא שם ולא מעוניינת וכיבדו את זה. אבל מבאס אותי לגרום לגברים לרצות אותי כשבעצם כל מה שאני רוצה זה רק לסמן וי על עוד חיזוק להעלאת הביטחון העצמי. עצוב לי שזאת ההתנהלות שלי ושאני זקוקה לזה כל הזמן למרות שבבית זה ממש לא חסר לי.
    בטיפול פסיכולוגי הבנתי שזה נובע ממחסור בקשר טוב עם האבא. אז איך מטפלים בזה? מה אני יכולה לעשות כדי לעצור ולהיות מאושרת ומסופקת בלי כל זה?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו