לצאת עם גבר שקטן ממני בארבע שנים

מנהל הפורום

אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• לצאת עם גבר שקטן ממני בארבע שנים
    יעל
    07/10/2020

היי חברים,

אני קצת אובדת עצות והייתי רוצה לשמוע חוות דעת נטרלית.

שמי יעל ואני בת 26 מדרום הארץ.
    לפני שלושה חודשים הכרתי בחור באפליקציית הכרויות שנורא מצא חן בעיני.
    כשהתחלנו להתכתב הוא ציין שהוא בן 22 וזה דיי הרתיע אותי אבל באיזשהוא מקום אמרתי אוקיי נכון יש פער גילאים וזה כן אישיו מבחינתי אבל למה לא לקחת את זה למקום של פאן נטו?
    מפה לשם נפגשנו וישר היה בנינו חיבור מדהים, משהו שלא היה לי בשנתיים האחרונות שלי כרווקה (חשוב לציין שמעולם לא יצאתי עם גבר שקטן ממני),
    הרגשות התחילו לבעבע וממש התאהבנו אחד בשניה.
    לפני שבועיים הוא הכיר לראשונה את המשפחה שלי והאמת שהתגובות היו פחות חיוביות וזה מה שגרם לי להתערער.
    תגובתה של אמא שלי היתה ״הוא מאוד חמוד אבל הוא לא עובר לי בגרון מסיבה אחת, הוא בן 22, הוא עדיין ילד והוא כרגע לא יוכל לספק לך את מה שאת צריכה באמת, הוא חייל משוחרר, הוא בשלב ההתלהבות שהוא יוצא עם בחורה מבוגרת ממנו, את במקום יציב בחייך והוא עדיין בתחילת דרכו מבחינת קריירה וזה פשוט לא מתאים.״
    וגם כשהכרתי את אמא שלו הרגשתי ממנה וויב קריר ושהיא לא באמת לוקחת אותי יותר מידי ברצינות.
    אני נורא מבואסת מהסיטואציה, מבואסת מזה שכששואלים אותי בן כמה הוא אני משקרת ממבוכה, מזה שאין תמיכה משתי הצדדים ולפעמים אני אומרת לעצמי ״יעל אולי הסביבה צודקת ואת לא חושבת נכון״?
    בדבר אחד אני בטוחה ששה ביחס שלו אליי, הוא בחור מדהים אבל אני ממש מבולבלת.

תעזרו לי😭.

תודה❤❤

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו