זיוף אהבה- תחושות ניתוק במהלך זוגיות

מנהל הפורום

אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• זיוף אהבה- תחושות ניתוק במהלך זוגיות
    מיכל
    08/02/2021

יש לי שאלה או ..אולי מבקשת עצה או דעה ( למרות שידוע שהתשובות בתוכנו) אני בקשר כמה חודשים, עם בחור שאוהב אותי, אני צריכה לציין שבכל הקשרים הקודמים שלי חוויתי דפוס דומה, ניתוק רגשי, תחושות שזה לא שלי, שאני לא רוצה להיות שם, תחושות שיותר טוב לי בלי ( כן זה מגיע מפגיעות רבות ובדיעבד באמת שהיה לי יותר טוב בלעדיהם בסופו של דבר) , אני כזאת שכשאני בתוך קשר אני נובלת ולא פורחת, אני כל כך חסרת ביטחון שרצון לקרבה של גבר פלוס מיניות פלוס אובססיביות וקנאה שקיימים בי, וחוסר קבלה עצמית בקיצור, סלט
    בכל מקרה, הקשר הנוכחי, נמשך ואני חצי שם, והרבה מזויפת וסובלת וקמה בבקרים עם תחושה של שקר והרבה שוכבת וסובלת ובאותה נשימה אובססיבית ומאבדת את עצמי ולפעמים מתפללת להתחבר אליו ולפעמים מתפללת ומנהלת אתו שיחות של ניתוק וכמובן שניפחתי לו את המוח כי אני לא מצליחה להחזיק את זה בקיצור זה רק קצה המזלג. אני בעיקר עצובה רוב הזמן ומרגישה קולות לפעמים צרחות בבטן שזה לא שלי ובאותה נשימה בוטחת בו במאה אחוז, חיים רגשיים כפולים
    מציינת גם שהוא פושע לשעבר, שמנסה ככה לצאת לדרך חדשה וזה מפחיד אותי ומושך אותי באותה נשימה והוא מאד מפנק אותי ואני לא רגילה ( ומתרגלת לזה בקלות רבה באותה נשימה) והקולות האלה..וזה כמובן משפיע לי על כל תחומי החיים..
    וכל כך רוצה להפוך את זה לאמיתי, " להשלים " עם זה ולפעמים לצרוח שאני לא אוהבת אותו בקיצור, במצוקה ולא יוצאת משם רק להיום

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו