קשר לא מחייב - למה הם רוצים את זה?

מנהל הפורום

אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• קשר לא מחייב - למה הם רוצים את זה?
    S
    10/02/2021

שלום לכולם.
    הכרתי בחור בעבודה שהתחיל איתי ונפגשנו כמה פעמים ועשינו כמה דברים (כמובן שלא שכבנו). יש לציין שהוא ערבי (בבקשה להימנע מהתגובות על זה שזה אסור מבחינת הדת ושהוא יחטוף אותי כי לא מעניין אותי לשמוע כאן להב"ה). הוא אמר לי שבשנה הקרובה לא מתכנן קשר רציני כלומר זוגי אבל אין לדעת מה יקרה בינינו בעוד שנה (כלומר לא שולל זוגיות איתי). בשלב זה אני לא מאוהבת בו אבל עדיין לא הסכמתי לסוג כזה של קשר, הוא כיבד זאת ועכשיו אנחנו נתראים רק בעבודה. ממש יעזור לי אם תוכלו לייעץ לי איך להתנהג איתו בעבודה מאחר ויש בינינו משיכה מטורפת. זאת ועוד, אני די בטוחה שהוא מנצל את זה שאני יהודייה כי לא היה בא עם הצעה כזו לערבייה. אמרתי לו את זה והוא מכחיש את זה כמובן. ממש קשה לי להוציא אותו מהראש בהתחשב בכך שהוא גם הבהיר לי שלא רוצה יזיזות איתי ושנחמד לו איתי גם בתור אשת שיחה. יחד עם זאת, יכל להיעלם לשבוע (עובד ב-3 עבודות ולומד) ולא לדבר איתי כאשר אחר כך היה אומר ששונא לדבר בטלפון ואוהב להיפגש אבל היה עסוק... כבר הספיק להשלות אותי שנשכיר דירה יחד ושנטייל הרבה... מה זה ההתחמקות הזו מיחסים אם הוא טוען שלא רק נמשך אליי אלא גם אוהב אותי כבל אדם? אני מפחדת שמחר ייתארס עם ערבייה וזה ישבור לי את הלב. תודה לכל העונים!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו