רוצה להרגיש נחשק- פער בין המציאות לדימיון

מנהל הפורום

אוראל שופן
אוראל שופן
לקביעת תור אצל אוראל שופן ללא פרסום בפורום

• רוצה להרגיש נחשק- פער בין המציאות לדימיון
    בנימין
    21/02/2021

מצטער שיוצר קצת הצפה,

ובאמת שהמצב שלנו ממש לא רע, אוהבים, מקיימים, שמחים.

אבל יש פער שלפעמים אני לא יודע אם הוא בראש שלי או אמיתי, ולפעמים לא יודע אם המחשבות שלי לגיטימיות או אגואיסטיות במיוחד.

בשנים הראשונות שלנו באמת שהיחסים היו כמיטב מסורת 'אני רק שוכבת על הגב' ובאמת שום אקט מצידה כולל מגע ידני, ולמרות שכיוון שאני גבר בסופו של דבר אני מרוצה זה היה מתסכל.

בה הדברים השתפרו, מאוד מאוד, וגם היא מודה לי, אבל עדיין אני לפעמים 'מקנא בה', עכשיו יש כאן הבדל עדין, לפחות בעיניי, זה לא ש'אני רוצה לעשות משהו והיא לא רוצה'. אלא אני רוצה להרגיש קצת כמוה לפעמים.

אני באמת נהנה לפנק לשמח ולהשקיע, ובאמת נשים זכו במתנה הגדולה שהן יכולות באמת לחוות דקות ארוכות של שיגעון, ואני בטוח שהרבה גברים שותפים לתחושת הפליאה מהיכולת הזאת.

אני רוצה לפעמים להרגיש, בהיעדר מילה מתאימה בעברית, worshipped.

עכשיו בעיה נוספת מכך שיש בי רצון אגואיסטי שכזה הוא שככל שרמת ההורמונים בגופי גבוהה יותר, אם זה מציפייה בראש, ואם באמת כי יחסית הרבה זמן לא 'פרקתי', אני נהיה קצת יותר אגואיסט וקצת פחות חושב מהראש.

כל ערב שאני עושה מאמץ ומשהו בהתנהלות שלה לא מספיק מראה על עניין, אני נסגר, ומשום מה מצפה שהיא תעשה את הצעד, כי קצת נמאס לי להיות המחזר, אבל זה טיפשי כי זה מוביל לעוד ערב מסריח.

שנינו באמת עמוסים עם הילדים עבודה ולימודים, ואני מנסה להיות סבלן, אבל כשבמוצש הבית מאורגן, הפעלתי מדיח סידרתי הכל, אמרתי לילדים שילכו לישון, וכשבעשר וחצי אני רואה את אשתי עם הגדולה על המחשב כשאני מחכה לה במקלחת, זה מעצבן אותי.

אז אולי זה הכדורים, ואולי זה הלחץ, ואולי עדיין החינוך הצדיקי,

אבל לפעמים בא לי שנשב לאיזה חברותא בפורנו ונעלה קצת ניצוצות.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו