פרופ` דניאל חוליו לנדאו

פרופ' דניאל חוליו לנדאו

צפיות: 4006
34 שנות ותק
שמשון 3 פתח תקווה
תחומי טיפול: רפואת ילדים
 

פרופ' דניאל לנדאו הוא מומחה ברפואת ילדים ובנפרולוגיה (מחלות כליה) בילדים. הוא מנהל כעת את מחלקת ילדים ב במרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל שבפתח תקווה. קודם לכן ניהל במשך כ- 20 שנה את השירות לנפרולוגיה של ילדים במרכז רפואי סורוקה שבבאר שבע ובמשך כ- 10 שנים היה גם מנהל של מחלקת ילדים א בבית חולים זה. פרופ' לנדאו הוא פרופסור לרפואת ילדים בפקולטה למדעי הבריאות ע"ש גולדמן שבאוניברסיטת בן גוריון בנגב.

פרופ' לנדאו הוא בוגר בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. הוא השלים את התמחותו ברפואת ילדים בבית החולים סורוקה ואח"כ השלים התמחות-על בנפרולוגיה של ילדים בבית החולים לילדים שבעיר הבירה וושינגטון, ארה"ב.

פרופ' לנדאו, בהיותו מנהל מחלקת ילדים כללית, מתמחה בכל ההיבטים של רפואת הילדים, בדגש על ילדים עם מחלות מורכבות ורב מערכתיות. עם ניסיון של יותר מ- 20 שנה כמומחה, פרופ' לנדאו מתמצא היטב בכל תחומי המחלות בכליות ובדרכי השתן, כולל: דלקות חוזרות בדרכי השתן, בירור של הרחבת אגן כליה בבדיקת אולטרה-סאונד טרום לידתי, הרטבות, בירור של דם ואו חלבון בשתן, יתר לחץ דם, מחלת כליות כרונית ועוד.

פרופ' לנדאו מרצה בכנסים בארץ ובחו"ל. הוא פרסם כבר יותר מ- 70 מאמרים בעיתונות הרפואית.
 

תחומי טיפול

  • רפואת ילדים

לעדכון פרטי עמוד זה...

חוות דעת לפרופ' דניאל חוליו לנדאו: הוסף חוות דעת


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

ימים ושעות קבלה

רחוב שמשון 3, בניין פארק אולימפיה B , קומה 1 , פתח תקווה
טלפון:
שעות קבלה:

1700 - 1900
* כל שבוע
הבורסקאי 1 , בניין קרית העסקים, קומה 1 , באר שבע
שעות קבלה:

1645 - 1930
* כל שבועיים

לקביעת תור עם פרופ' דניאל חוליו לנדאו

מלא טופס זה ופנה אל פרופ' דניאל חוליו לנדאו