פורום נוירולוגיה, אפילפסיה - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו מחלת הנפילה, פרכוסים, התקפים, כפיון, טיפול תרופתי, בדיקת EEG, למיקטל, דפלפט, קפרה ועוד

מנהל הפורום

ד``ר מרינה בוקסר
ד"ר מרינה בוקסר
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ד"ר מרינה בוקסר ללא פרסום בפורום

• סטרואידים עבור עצב מציק מעט.
    אבי
    27/03/2022

האם ניתן לעשות הזרקת סטרואידים לאזור העצב הטריגמינלי?
    אני חש בדקירות קלות באזור העצב מספר פעמים ביום.
    אין לי התקפים.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• תוצאות בדיקת eeg בעירנות
    רותם
    27/03/2022

רשום בסיכום
    פעילות פרוקסיזמלית אינטראיקטלי פוקלי פרונטו-טמפורלי ימני.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    תוצאות בדיקת eeg בעירנות

הוספת תגובה

תמונה

• תוצאות בדיקה eeg בעירנות
    אסתר
    13/03/2022

שלום ד"ר קבלתי תוצאות EEG בעירנות הייתי רוצה לקבל הסבר נרחב , נרשמה פעילות בטה קדמית ואלפא אחורית 10-11 לשנייה המגיבה לפתיחת עיניים ללא תגובה פתולוגית באוורו יתר וגירוי פוטי ,תודה

לקביעת תור
    סגירה
    תוצאות בדיקה eeg בעירנות

הוספת תגובה

תמונה

• כאבים משתקים במשך 14 שנה
    נוני
    16/02/2022

היי דוקטור
    אני בת 61 סובלת כבר 14 שנים מכאבים שמשתקים לי את החיים
    זה התחיל לפני 14 שנה בלחץ על השד השמאלי ד
    שורף מוחץ. לאחר תקופה עבר לצלעות ומאחורי הגב מקביל לשד זה כאב כל היום מאותו רגע שאני מתעוררת עד שאני נרדמת. (כשאני יושנת אני לא מרגישה כאב)
    בשכיבה על הגב אני לא מסוגלת זה כואב כמו דקירות סכין חדה בגב העליון מקביל לשד מאחורה. לקראת הערב לילה מרגישה כאיתו מונח לי על החזה והשד והצלעות 10000 קילו מה זה?? זה גם מרגיש כמו התכווצות שריר החזה לאחר הרמת משקולות. לא מסוגלת ללכת לטיפולי שיניים בגלל שצריך לשכב על הגב.
    עשיתי בדיקות שד אם אר איי סיטי גב מיפוי עצמות הזרקות מסתובבת והסתובבתי כמעט בכל מרפאות הכאב ואין תוצאה כל כדור שקבלתי לא עוזר לי גם במינונים גבוהים
    מה זה לדעתך דוקטור ? לאיזה כוון אני צריכה ללכת בדיקה רופא ?? מיואשת
    יש לציין ששנה לפני שהכל התחיל , עשיתי הגדלת שד שתלים הוצאתי את השתלים לפני 3 שנים וזה עדיין ללא שינוי
    יש רופאים שאומרים שזה נזק עיצבי מהניתוח האם זה יכול להיות שעצב נחתך או
    נזק הרופא שהוציא לי את השתלים אמר שהשתל ישב לי על העצב אולי מזה יש לי את הנזק האם יש טיפול ??

לקביעת תור
    סגירה
    כאבים משתקים במשך 14 שנה

הוספת תגובה

תמונה

• ניתוח תסמונת העצב המשולש
    מיה
    05/02/2022

6/2/2022
    לפני חודשיים נותחתי על ידי דוקטור שגיא הר נוף.
    ניתן לעזור לכול הסובלים ממחלה זאת.
    דוקטור שגיא הר נוף מומחה בתחום יתן אינפורמציה לגבי הניתוח.
    די לסבל, החיים יפים מידי לבזבזם על כאב.

לקביעת תור
    סגירה
    ניתוח תסמונת העצב המשולש

הוספת תגובה

תמונה

• החיים הטובים לאחר ניתוח טרגימיל נאורלגיה שבוצע בהצלחה רבה תחת ידיו המנוסות של דוקטור שגיא הר נוף.
    מיה שחף
    01/02/2022

לפני כחודשיים עברתי את הניתוח.מרגישה מצוין כאילו קיבלתי את חיי שוב.
    תמיד אהיה אסירת תודה לדוקטור שגיא הר נוף.
    איכות החיים שלי השתנתה מקצה אל קצה.

הוספת תגובה

תמונה

• האם זה שכל הבדיקות תקינות סה שולל בוודאות אפילפסיה או לא?
    אורי
    12/11/2021

שלום שמי אורי, 30. בריא באופן כללי. לא מעשן ולא שוצנ אלכוהול, ולא השתמשתי אף פעם בסמים. במהלך חיי התעלפתי מספר פעמים ברוב הפעמעם היו סיבות כלשהן להתעלפות למשל חוסר חמצן, קימה מהירה לאחר שינה, התעלפות בזמן צום. מבנה הגוף שלי הוא גבוה ורזה. לפני כשנתיים התעלפתי כתוצאה מכאב חד מאוד בחוליות בעמוד השידרה בדיקת ראש היתה תקינה. לפני שבוע התעלפתי שוב, קבלתי מכה חזקה בגב בעמטד השידרה והתעלפתי. היתה לי בריחת שתן הני המקרים אך לא היו פירכוסים. בדיקת ct ראש וeeg תקינות. כמובן שאני מתכוון להמשיך בדיקות מול נוירולוג בקטםת חולים.
    השאלה שלי היא במידה וכל הבדיקות יהיו תקינות כולל mri ראש, אז האם עדיין ייתכן ויש לי אפילפסיה? או שהתקינות של כל הבדיקות שוללת לחלוטין אפילפסיה?

הוספת תגובה

תמונה

• מה זה אומר? בעברית פשוטה
    אופק
    11/11/2021

כותרת פלוס תמונה

לקביעת תור
    סגירה
    מה זה אומר? בעברית פשוטה

הוספת תגובה

תמונה

• איזה אפילפסיה עלולה לגרום להזיות?
    אופק
    11/11/2021

כותרת^^

הוספת תגובה

תמונה

• נימולים בראש ופנים החמרה מאז הקורונה
    מאור ששה
    04/11/2021

שלום רב
    לפני חודשיים חליתי בקורונה ללא תסמינים קשים
    סמוך להחלמה החלו לי התכווצויות שרירים וקפיצות ברגליים ובידיים זה נחלש.התחלתי לקחת מגנזיום. אבל לאחרונה החלו גם נימולים בראש ופנים.
    זה החמיר בימים האחרונים.
    הנוירולוג שלח אותי לבדיקות EMG EEG יצא תקין לחלוטין.
    וגם כל בדיקות הדם שלי.כולל CT מח הכל תקין.
    נושא הנימולים בפנים ובראש ממש מפריע לי ברמה של פגיעה במצב הרוח ופחד לעשות בחוץ.
    מה יכול להיות הדבר?

הוספת תגובה

תמונה

• אבחון שיתוק מוחין בגיל מבוגר
    אלין 7
    03/09/2021

שלום רב, אני בת 26 נולדתי עם הידריקון מולד עקב פגות ודימום מוחי. בעלת ספסטיות ופרפמזיס בגפיים המקשה מאוד על ההליכה. ורציתי לדעת האם ניתן לאבחן שיתוק מוחין cp בגיל זה?. אודה לתשובתך.

הוספת תגובה

תמונה

• התקף אפילפטי ראשון בגיל 40+
    יעל
    26/08/2021

בת 45, אמא ל2. חוותה פרכוס ראשון בגיל 43, EEG תקין. בMRI התגלה משהו כנראה ישן ולא באזור שאמור לעורר פרכוסים. מאז לוקחת למיקטל 100 מ"ג פעמיים בראש.
    מאז היו 2 מיני פרכוסים. EEG תקין וגם רמות הCPK לאחר האירוע. עדיין לא ברור למה זה קורה ונשאלת השאלה האם יש צורך בשינוי המינון של הלמיקטל...

הוספת תגובה

תמונה

• כאבי ראש לבעלי ואף רופא לא יכול לעזור
    אירנה גוסטוס
    19/08/2021

אני רוצה לספר על בעלי ש סובל מי כואבי רוש כבר כמה שנים ו אך רופה לא יכול לעזור לא

הוספת תגובה

תמונה

• תוצאת mri של המוח בת 68
    יואב
    07/07/2021

שלום ד״ר יקר אמא שלי, בת 68 ביצעה בדיקת mri ולהלן התוצאה: ממצאים: מודגמת מערכת חדרים, ציסטרנות וחריצים תקינה. בסדרות T2 ו- FLAIR נראים מוקדים היפראינטנסים בחומר הלבן במוח על רקע מיקרואנגיופתיה. ללא רסטריקציה בדיפוזיה או האדרה. נראית מנינגיומה אקוסיפיטלי פרא-פלצינית עם מעורבות סינוס סגיטלי עליון. המניגניומה משני צידי הפלאקס, בולטת יותר משמאל. ללא בצקת ווזוגנית, עם לחץ קל על רקמת המוח. ממדיה: גודל קדמי אחורי 17 מ"מ, רוחב 14 מ"מ, גובה 21 מ"מ. מעבר קרניו צרביקלי תקין. אותות זרימה תקינים מכלי הדם הגדולים. בסיכום: שינויים מיקרואנגיופתיים בחומר לבן במוח, ללא אוטם טרי. מנינגיומה פארא סגיטלית אוקסיפיטלית עם מעורבות סינוס סגיטלי עליון. -האם עליי ללכת לנוירולוג או לנוירוכירורג - האם יש מקום לדאגה ? או אפשר להרגע קצת? תודה רבה

לקביעת תור
    סגירה
    תוצאת mri של המוח בת 68

הוספת תגובה

תמונה

• אפילפסיה בילדה בת 10
    לימור תורג`מן
    22/06/2021

אפילפסיה לגיל הילדות בת 10ושמונה חודשים לאחרונה היו יותר התקפים העלו לה מינון
    מילדה מהממת ושמחה רגועה שלווה ומלאת אהבה קיבלתי ילדה עצבנית נוטה לריב עם כולם לא ממושמעת חייבת לישון מספיק שעות לא מתייחסת
    נוטה לבכות בקלות ונכנסת למצבים רגשים של לא אוהבים אותי לא מתייחסים אליי מספיק מה שבפועל לא נכון מקבלת הרבה צומי .
    ולא רק רואה חרגול ונלחצת מה שבחיים לא קרה
    מחפשת לה טיפול רגשי בינתיים אין מקום בשום מקום
    אני מותשת הרופאה אומרת שהבעיות לא קשורות לכדור דפלט כרונו
    ושזה משהו רגשי איך יודעים ? מה הנכון

לקביעת תור
    סגירה
    אפילפסיה בילדה בת 10

הוספת תגובה

תמונה