פורום אימון אישי, קואצ'ינג - יש לך שאלה?

בפורום זה תוכלו להתייעץ על נושאים כמו כיצד לממש את הפוטנציאל שלכם, להגיע לאיזון, השראה, הגשמה עצמית, סיפוק ועוצמה, חיזוק הביטחון העצמי, התמודדות עם קשיים ועוד

מנהל הפורום

ליאת יוגב
053-4877795
הוספת הודעה לפורום

תמונה
לקביעת תור אצל ליאת יוגב
053-4877795 ללא פרסום בפורום

• ללכת לחתונה מאז הפרידה
    טל
    13/12/2018

נפרדתי מחבר שלי אחרי 5 שנים של זוגיות. יש לי חתונה של חברה שאני חייבת ללכת אליה, גם הוא יהיה שם. זו תהיה הפעם הראשונה שאני אראה אותו מאז הפרידה ואני מאוד לחוצה לקראת, אשמח לקבל עצה

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ליאת יוגב - 053-4877795

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• טל

ליאת יוגב
    13/12/2018

אפשר בהחלט להבין את העובדה שלחוצה מהפגישה עם מי שהיה בן זוגך במהלך ה-5 השנים האחרונות , אך מאחר וחשוב שתכבדי את חברתך , זו סיבה מספקת שלפיה נכון לך להגיע לחתונה, הדבר הנכון הוא לגשת לחברך מהעבר ולומר לו שלום ולשאול לשלומו , כמה שניות שתקדישי לו , מבלי לנסות ולהתחמק .
    כך תרגישי הרבה יותר משוחררת במהלך הערב ותוכלי להנות .
    בהצלחה !

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא מעז להודות שקשה לי
    גארי
    11/12/2018

במקום העבודה שלי כל הזמן נותנים לי משימות שמאוד מאתגרות אותי, אני שמח על ההזדמנות ללמוד ולהתפתח אבל לפעמים ממש קשה לי ואני לא מעז להודות בזה ולבקש עזרה, אני יודע שזה עניין של אגו אבל לא מצליח להתגבר על זה

ליאת יוגב - 053-4877795

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• גארי

ליאת יוגב
    11/12/2018

בשאלתך אין ספק שאתה בהחלט מודע מצויין למצב בו נמצא ועד כמה קשה לך להסתייע באחרים , גם אם קשה , הגדרת זאת "כמשימות מאתגרות" מצד שני , לפעמים בהחלט ניתן להעיזר ולהקל משהו על עצמך .
    קיימת תמצית שנקראת oak
    זוהי תמצית שמשמעותה , גם בלעדי יסתדרו , תמצית באך - מומלצת עבורך .
    בהצלחה !

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בלחץ נוראי לפני ראיון
    מריה
    09/12/2018

יש לי ראיון בעוד כמה ימים ואני מאוד מאוד לחוצה לקראת, מה אפשר לעשות כדי להגיע נינוחה לראיון?

ליאת יוגב - 053-4877795

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• מריה

ליאת יוגב
    09/12/2018

לפני הראיון תשבי עם מי מקרובייך /חברה טובה /בן משפחה ונסי לעשות משחק תפקידים .. תבדקי עם עצמך מהם ציפיות השכר שלך , מהו התפקיד שחשוב לך לעשות , מהם התנאים שחשוב לך שלא להתפשר עליהם .דבר נוסף חשוב שתביאי את עצמך לראיון !! כשתתקבלי חשוב יהיה לחתום על חוזה עבודה ,שכל שנאמר יהיה כתוב!! עוד דבר ,מאד חשוב להקרין ביטחון בראיון ,מרכיב חשוב במיוחד (תעזרי ברסקיו למרכז עצמך). בהצלחה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לחצים בגלל מצבו הבריאותי של אבא
    יעל
    05/12/2018

אבא שלי אושפז היום במצב קשה בבית חולים הוא הובהל באמבולנס. אני כרגע בבית לבד עם עצמי לא נשואה אין לי ילדים כל פעם שאני מתקשרת למשפחה פוחדים לעדכן אותי,ואני בלחץ איך אני יכולה להרגיש יותר טוב ולא להיות בלחצים וחרדות עקב האירוע? אני מנסה כל הזמן להתקשר ואימא שלי בלחץ לא עונה לי היא עם אחי במיון בבית חולים ובינתיים גם מחכים הרבה שעות לתוצאות וגם אבא שלי התאשפז. אני אשמח עם תוכלי לייעץ לי איך להסיח את הדעת קשה לי לישון אני לא מסוגלת לעשות כלום רק לחשוב מה עם אבא שזה טבעי,אבל זה לחץ נוראי אני גם פוחדת לאבד אותו חס וחלילה הוא קרוב לתשעים.
    תודה רבה

ליאת יוגב - 053-4877795

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• המשך לשאלה ששאלתי להסחת דעת

יעל
    05/12/2018

אבא שלי איבד את ההכרה, אימא שלי בהיסטריה נוראית במיון, במשפחה לא מעדכנים בינתיים ביקשו ממני לא לבוא עקב מצבי הבריאותי מה עושים? האם כדאי לי לנסוע לבקר אותו בבית חולים? גם ככה אני בלחץ,במשפחה מתנגדים.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• יעל

ליאת יוגב
    05/12/2018

אין ספק שהמצב שבו אביך מאושפז במצב פחות קל - מלחיץ !! מצד שני , מבינה שבני משפחתך מעדיפים שלא תצטרפי אליהם , בגלל שנלחצת , נסי קודם כל , להשתמש בתקופה זו ברסקיו או בכל דבר שיכול להרגיע (בעצת רופא).. כן חשוב לדעתי שתגיעי להיות בביה"ח , אחרי שתצליחי להירגע עד כמה שאפשר..
    פחות נכון להלחיץ מסביבך את כל האחרים , אמא ואח .
    לא בטוחה שיש דברים של הסחת דעת במצב כזה , אלא יותר לנסות להגיע לביה"ח ולהיות גם אם לזמן מועט לצידו של אביך.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מרגישה שאני עובדת על אנשים
    הדס
    04/12/2018

לא יודעת איך אבל התקבלתי לעבוד במקום שמאוד רציתי, אבל אני לא מרגישה שאני מספיק טובה בשביל העבודה הזאת ואני כל הזמן מפחדת שבכל רגע הם יבינו שהם עשו טעות ויפטרו אותי... אבל אני כבר פה ואני רוצה להוכיח שהם צדקו אבל לא מצליחה להאמין בעצמי

ליאת יוגב - 053-4877795

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• הדס

ליאת יוגב
    04/12/2018

אין ספק , שבעובדה שקיבלו אותך לעבודה , ראו שיש לך מה להציע ,מכאן והלאה חשוב שתוכיחי עצמך , בתחושת בטחון מלאה!!
    לאט לאט תשתלבי במקסימום בעשייתך ותוכיחי עצמך ,
    בהצלחה!!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מחשבות טורדניות איך להסיח את הדעת
    דנית
    04/12/2018

אני בת 37 אבא שלי במצב לא טוב, אחותי אושפזה בבית חולים ואני כל הזמן בלחצים ובמחשבות טורדניות, גם לגבי העתיד. איך להתמודד עם הלחצים הנפשיים והמחשבות הטורדניות שאני חשה ובכלל? אני לוקחת הכל על עצמי גם אני צריכה לעזור לאימא הרבה כי אין לה עזרה חוץ ממני גם אני עוברת משבר לא קל, אני לא רוצה דרך הרווחה או כאלה דברים איך אפשר להתמודד בלעדי להוריד לחצים ומחשבות טורדניות ביום יום? גם עם מה שקורה במשפחה,ובכלל? תודה על התשובה חג חנוכה שמח

ליאת יוגב - 053-4877795

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• דנית

ליאת יוגב
    04/12/2018

ראשית, נכון בתקופה זו להיעזר בתמציות באך ,רסקיו התמצית המוכרת ונמצאת גם בבתי מרקחת,כמו גם תמצית הנקראת white chestnut , זו תמציות שתעזור לך בעניין מחשבות טורדניות.. מעבר לכך חשוב שיהיה לך בתקופה שכזו,עם מי לדבר כדי לקבל תמיכה .. נסי לבדוק מי יכול לעזור לך גם מבחינה פרקטית,בלהוריד המעמסה.. ישנן תקופות קשות בחיינו ,תאמיני שהם גם חולפות-התקופות.. בהצלחה!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חרדה חברתית ,התמכרות לתרופות מרשם. בריחה ממרכזי גמילה
    סבטה פריברסקי
    02/12/2018

שלום לך. אני בת 43 ללא ילד או בעל. סובלת מגיל 17 מחרדה חברית קשה. כדי להקל על הקושי שתיתי. תקופה ארוכה היתי אלקוהוליסטית פעילה. היום כבר כ 6 שנים לא שותה - בתקופה ההיא שתיתי מלא תרופות מרשם. לוריון ביניהם. היום אני על ציפרלקס אסיול וטגרטול. קונסרטה בהסנפה ועוד.כל יום .מסיגה עוד. יש רופא קבוע. היתי בגמילות וגם בקהילה. לאחר שבועיים היתי נתקפת בפחד חברתי ובורחת באיסטריה וסיוטים. כלום לא יכולה לעשות. יש לי נחות. בבית כל היום. ריטלין,קונסרטה, אסיול. אין סוף. רועדת מפחד. מפחדת מהצל של עצמי. חיה לבד עם חתולים. מאוד עצבנית,אגרסיבית. ללא תיקווה, מוטיבציה. אור בקצה המערה מזמן כבוי. רוצה למות, אך מפחדת מכאבי התאבדות. רוצה ללכת להיגמל, אבל חוזה במה זה יסתיים. ....... גיינום...אין כוח להתמודד. יש תוכנית שיקום. בלה..בלה...בלה... כלום לא מצליח לשבור את הפחד. תעזרי עם עצה .תודה מראש. דבר אחד: אם היה גמילה לבן אדם יחיד ומאמן פרטי -זה נשמע כמו סיכוי אחרון.

ליאת יוגב - 053-4877795

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• סבטה

ליאת יוגב
    02/12/2018

חשוב לפנות לגורמים הנכונים , פחות יודעת להמליץ לך על דרך טיפול , עובדת סוציאלית , מטפלים מסוגים שונים ,
    אולי גם אפשרות להשתייך לקבוצה בעניין החרדה החברתית , קיימות כאלה קבוצות , נסי לבדוק בגוגל, מאד יכול לעזור לך ..
    נסי לשים לעצמך יעדים קטנים ולממש אותך , כדי לצאת מהמעגל אליו נקלעת .. בהצלחה !!!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• סבטה יקרה,

מתנדבת סה"ר
    03/12/2018

סבטה יקרה,

אני שומעת את הרגשת המילכוד שלך, שאת מרגישה כאילו כלואה בתוך עצמך, כאילו את תקועה בתוך מעגל של חרדה, תרופות, מחשבות על מוות, וחרדה חוזרת, ואין לך את הכוח או את היכולת לצאת מזה או להפסיק את זה.. אני מתארת לעצמי כמה פחד זה מעורר בך, להבין שאת בעצם לא מצליחה לעזור לעצמך.. אני גם שומעת כמה היית רוצה להקל על הפחדים, להפסיק את המעגל האכזרי הזה, וכמה את תולה תקווה באפשרות האחת שנראית לך מעשית: מאמן פרטי..

אני חושבת על זה שעדיין לא הפסקת לרצות שיהיה לך טוב יותר, את עדיין לא התייאשת לגמרי מכך שיכול להיות לך עתיד טוב יותר.. ובאת וכתבת כאן, שפכת את כל הסבל שלך בתקווה שמישהו ישמע אותך, אני חושבת כמה כוח פנימי גדול ועצום היית צריכה כדי לצעוק כאן את זה.. הנפש שלך צועקת פה לעזרה, ואת עדיין לא ויתרת..

סבטה, חשוב שלא תהיי עם זה לבד, אני מתארת לעצמי כמה קשה להחזיק את כל הפחדים והמחשבות והסבל בתוך הלב שלך.. אני רוצה להציע לך לבוא לצ'ט אישי ואנונימי עם אחד מהמתנדבים של אתר סה"ר [סיוע ועזרה ברשת], את תוכלי לדבר איתנו, ואולי להרגיש פחות לבד, אנחנו נהיה שם בשבילך, נקשיב וננסה לעזור בכל מה שנוכל. את יכולה למצוא אותנו כאן כל ערב בין השעות 21:00 עד חצות, חוץ מיום שישי.

תבואי, אנחנו נחכה לך..
    שלך, מתנדבת סה"ר.

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא רוצה להיות קמצנית
    עינת
    02/12/2018

גדלתי בבית דל אמצעים, כל שקל נספר וכל הוצאה חושבה מראש. היום המצב הכלכלי שלי טוב, אפילו טוב מאוד. אני מרוויחה יפה ויש לי חסכונות ואני יכולה להרשות לעצמי דברים שמעולם לא חשבתי שאוכל. אבל החינוך שקיבלתי מהבית, שהיה הכרחי להישרדות שלנו, היום הופך אותי לקמצנית. אני לא מצליחה לשחרר את דפוסי המחשבה שגדלתי איתם למרות שהם לא רלוונטיים לחיים שלי כיום...

ליאת יוגב - 053-4877795

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• עינת

ליאת יוגב
    02/12/2018

בהחלט אפשר להבין את התייחסותך לכסף , בעקבות החוויה בילדותך .
    מצד שני , חשוב לאזן בין האפשרות להנות מהכסף לבין האפשרות לדעת לחסוך , אזני בין הוצאות לחסכנות ואין ספק שתרוויחי מכך !!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• לא ממצה את הפוטנציאל
    חגית
    29/11/2018

אני פעמים רבות חושבת שאני לא ממצה את הפוטנציאל שבי אבל אני לא יודעת מה לעשות כדי להרגיש שאני כן עושה משהו גדול יותר ומספק יותר

ליאת יוגב - 053-4877795

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• חגית

ליאת יוגב
    29/11/2018

אוכל לעזור לך באם תצייני שם מלא ותאריך לידה ,
    אם נתעלם כרגע מהנתונים הללו , אומר ,שחשוב שתצייני מהם הרצונות הפנימיים שלך , לאן להגיע ולמה לשאוף בחייך ,האם ישנם לימודים מסוימים שהיית רוצה , חלומות מסוימים שהיית רוצה להגשים , עשי לך רשימה של הדברים הללו , כשתהיי ממוקדת יותר , תדעי לאן לשאוף ואין ספק שתרגישי יותר מסופקת במימוש הפוטנציאל ,
    (לא חייבים לעשות ולממש הכל במידי ,אך לפחות יהיה לך דברים שתתבייתי עליהם ותנסי לממש).

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• האני האמיתי שלי בתפארתו
    תמיר
    29/11/2018

היי,
    אני בחור בשנות ה-30, מוצלח ונהנה מהחיים וללא זוגיות.
    אני שמתי לב לתופעה שקיימת אצלי והיא , במידה ואני נמצא בחברה של
    אנשים שמביטים לא לא בעין נעימה או לא באתי אליהם ככ בטוב, אז אני פחות
    מרגיש בנוח ואני לא במיטבי ונחלש כוחי לעומת כאשר מישהו אחר מביט בי בצורה
    מכבדת ונעימה, אזי האני האמיתי שלי בתפארתו, וכך גם חדות המחשבה, וטון הדיבור.
    אשמח לדעת מה שמה של תופעה זו?
    אשמח להסבר. וסופש נעים. תודה

ליאת יוגב - 053-4877795

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• תמיר

ליאת יוגב
    29/11/2018

הסבר לתופעה שציינת ??...נראה לי שבכל אחד מאיתנו קיים החלק הזה , שלפיו אנחנו מושפעים מהעולם החיצון בהרגשתנו , כשאנשים מכבדים אותנו , נרגיש נפלא ולהיפך . כל שנשאר לי לומר , תשתדל להיות בחברה של אנשים מעצימים ומכבדים ותוכל להרגיש תמיד במיטבך !!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מרגישה כלואה עם עצמי
    פיבי
    27/11/2018

יש לי הכל משפחה חברים דברים שהגשמתי ואפשרות להתפתחות ולהניב פירות בעתיד למרות כל זאת אני מרגישה כלואה בגלל בדיקת ביופסיה שעברתי ועוד שבוע אני צריכה לקבל את תוצאת התשובה וזה מאוד מלחיץ אני מרגישה כלואה לא מרוצה מהאי תפקוד שיש לי בגלל הפחד והחרדה מהתוצאה הייתי רוצה לשנות אשמח להמלצה

ליאת יוגב - 053-4877795

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• פיבי

ליאת יוגב
    27/11/2018

אין ספק שכביכול קיימת הצדקה לפחדים והחרדות שלך , מצד שני , תחשבי שבזכות אמונה אפשר לשנות דברים במציאות ,
    תחליטי להכניס לתת מודע שלך , בבטחון מלא את המחשבה - הכל בסדר ואין סיבה לדאגה , כי אני בריאה !!!!
    יתכן שיהיה יותר קל לכתוב זאת ולקרוא כל פעם מחדש ,
    לכתוב מעין הצהרה - להתחיל כל משפט במשפט "אני אוהבת את הרעיון ש.." אני אוהבת את הרעיון שאני בריאה לחלוטין
    אני אוהבת את הרעיון שתוצאות הבדיקות הוכיחו שאין לי שום דבר .. ועוד , כל משפט בהיבט החיובי בלבד !!
    לקחת משפט אחד שאותו תשנני במהלך השבוע , באמונה שלמה , בכל הזדמנות במהלך היום , מעין מנטרה ..
    כאשר את כל המשפטים האחרים באשר לבריאותך המלאה , קראי לפחות 3 פעמים ביום , זו דרך נהדרת לשנות את החשיבה שלך ואכן לראות תוצאות נפלאות בתהליך הזה .
    אשמח לשמוע ממך בהמשך . בהצלחה !!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• מתקשה לקבל את ההזדקנות
    לימור
    27/11/2018

אני מתקשה לקבל את ההזדקנות שלי, אני עוד לא זקנה, תחילת 40, אבל הגוף כבר ממש מראה אותות לזה. אני יודעת שזה חלק טבעי מהחיים אבל זה ממש קשה לי

ליאת יוגב - 053-4877795

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• לימור

ליאת יוגב
    27/11/2018

מאחר ונמצאים בעולם שבו קיימות טכניקות רבות לשיפור המראה שלנו , האפשרויות כל כך גדולות ומזדמנות , "רונית רפאל" ... ניתוחים פלסטיים ועוד , מה שיכול לעזור להיטיב עם המראה ולשמר אותו לאורך השנים.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בן 26 לא עושה עם עצמו כלום
    עפרה
    25/11/2018

הבן שלי בן 26, גר בבית, לא עובד, לא לומד, ישן עד מאוחר ואז יוצא עם חברים עד הבוקר. אני ממש דואגת לו שאין לו שאיפות בחיים. זה משפיע על המצב בבית וגם על המצב הנפשי שלי, מה עושים איתו?

ליאת יוגב - 053-4877795

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• עפרה

ליאת יוגב
    25/11/2018

אחת השאלות העיקריות , עד כמה קיימת בינכם תקשורת טובה, כך שתוכלו לשבת ולשוחח על הדברים , מצד שני , האם מבקש מכם כסף על היציאות שלו ? במידה ונעזר בכם כדי לבלות , יש מקום להגביל זאת ..
    האם בעברו עבד ? גם אם בעבודות מזדמנות ?

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• שאלה אחרונה על אובססיביות לגבי הטיפול
    חגית
    21/11/2018

ערב טוב ליאת.
    אני כן אלך לטיפול כבר כמו שכתבתי לך דיברתי עם הרופאה וכבר אפילו קבעו לי כבר לעוד שבועיים. בינתיים אני ממש אובססיבית מתוך הפחד הזה ללכת לטיפול. כל הזמן אני חושבת מה יגידו עלי? מה יעשו במקום הזה? אני לא איזה משוגעת חס וחלילה אבל אני בסך הכל רוצה טיפול לעזרה כדי שארגיש יותר טוב מבחינה רגשית מצד שני זה ממש מלחיץ עד כדי כך שאני במשך היום מסתכלת הרבה על כל מיני אתרים של וקוראת על הטיפולים האלה וזה ממש מלחיץ. ההורים שלי אמרו לי את לא חייבת ללכת אבל אני כן מתעקשת וכן רוצה מצד שני אני עושה בצורה של לחץ מאוד גדול וכן אלך לטיפול כי אני בסך הכל כן רוצה לשפר את חיי ולהרגיש טוב. שאלה ממש אחרונה לי אלייך ליאת למרות שוב באמת שזה פורום אימון אישי ולא פסיכולוגי אבל עם את מסכימה וזה באמת שאלה אחרונה איך אני יכולה להוריד את האובססיה ולא לקרוא על זה באינטרנט הרבה פעמים ביום מתוך לחץ מה יהיה? איך עד הטיפול להוריד את האובססיה? אני לא רוצה לכתוב בפורומים של פסיכיאטריה וכאלה בגלל זה אני כותבת בפורום שלך נתת לי טיפ מדהים אבל יש לי עדין אובססיה. עם תסכימי בפורום הזה לתת לי עצה ממש אחרונה וזה באמת שאלה אחרונה לגבי זה אני ממש אודה לך מאחלת לך ערב נפלא

ליאת יוגב - 053-4877795

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אשמח למענה אחרון

חגית
    21/11/2018

תודה רבה רבה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חגית

ליאת יוגב
    21/11/2018

חשוב שתדעי שקבלת תשובות באינטרנט ,לא יכול לשקף את ה"מקרה" הספציפי שלך,כך שכל קריאה בעניין מיותרת,קבלי החלטה ,שעדיף יהיה לקבל את הטיפול המדוייק עבורך וכל קריאת חומר בנושא-מיותרת ואם כך ,נסי להימנע מלהכנס לאתרים.. ראי את פנייתך לרופא המתאים כתחילת מציאת פתרון .. גם אם זה לא במיידי ובכל זאת.. בהצלחה!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בקשר למה שהצעת לי טיפול מה עושים עם לחץ
    חגית
    19/11/2018

בוקר טוב ליאת.
    הצעת לי ללכת לטיפול אצל פסיכיאטר תרופתי. אני הלכתי באמת אחרי התלבטות לבקש שאני רוצה ללכת לטיפול דיברתי עם הרופאה על הכל ואכן אני אלך לטיפולים עם תרופות אבל אני מאוד חוששת מזה הטיפולים מכניסים אותי לחרדה וקצת דכדוך מצד אחד את צודקת אני צריכה ללכת לטיפול ואני אלך אבל מצד שני יש לי חששות לגבי טיפולים כאלה אשמח עם תוכלי לתת לי עצה איך להוריד את רמת הלחץ והמחשבות השליליות לגבי טיפול שאצטרך ללכת אני פוחדת מדברים כאלה אני ממש מודה לך שיהיה לך המשך שבוע נפלא אודה לך עם תתני לי עצה מה לעשות במצבי לחץ ודכדוך לקראת חששות מהטיפולים האלה

ליאת יוגב - 053-4877795

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

תמונה

• אני דיברתי עם הרופא משפחה והוא קבע לי תור

ליאת
    19/11/2018

ומאז אני בלחץ חרדה לקראת הטיפול זה מכניס אותי לדפיקות לב מה אני עושה כדי להתגבר בעצמי להוריד את רמת הלחץ? תודה מכל הלב

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• קוראים לי חגית בטעות כתבתי ליאת

חגית
    19/11/2018

תודה על תגובתך

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• חגית

ליאת יוגב
    19/11/2018

שמחה בשבילך שעשית הצעד הנכון , אין לי ספק שתרגישי הרבה יותר טוב בעקבות טיפול .. חשוב לדעת ולזכור שהכל נמצא לנו בתת מודע (במחשבות שלנו,באמונות שלנו), תחליטי מתוך שיקולים רציונאליים שאת הולכת לקבל טיפול שיכול בהמשך להיטיב איתך , לא מתוך מחשבה , שחלילה מה יהיה ??
    כך תוכלי להיטיב עם עצמך , באופן חד משמעי !!
    אולי כדאי עד קבלת הטיפול , לקחת כמה ימים רסקיו . מאד ממרכז ועוזר , בהצלחה !

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• אשמח למענה אחרון

חגית
    21/11/2018

תודה רבה רבה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה