פורום אימון אישי, קואצ'ינג - יש לך שאלה?

פורום אימון אישי, קואצ'ינג בו תוכלו להתייעץ כיצד לממש את הפוטנציאל שלכם, להגיע לאיזון, השראה, הגשמה עצמית, סיפוק ועוצמה.

מנהלי הפורום

ליאת יוגב
053-4877795
הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• אישה מחפשת משמעות בחיים
    אתי
    19/08/2018

אני מחפשת משמעות, משהו שייתן לי סיבה לקום בבוקר, משהו לשאוף אליו

ליצירת קשר עם מנהל הפורום:
    ליאת יוגב - 053-4877795

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• משמעות

ליאת יוגב
    19/08/2018

האפשרויות רבות , (חשוב לציין הגיל שלך) , השתייכות לקבוצות , מועדונים הנמצאים באזור מגורייך , כדי להנות מחברת אנשים , בני גילך . המועדונים , מתחילים בדרך כלל ,אחרי החגים .אפשרות נוספת ללמוד משהו המעניין לך קורסים המתקיימים לאורך חודשים (קתדרות , מכללות) ספורט ועוד . בהצלחה !!

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• איך לקבל קצת יותר אנרגיה ושמחה
    דורין
    15/08/2018

אני חשה בזמן האחרון מאוד חלשה ודי משועממת חוץ מעבודה שמצאתי אני מרגישה שאני חוזרת הביתה חסרת אנרגיה חולשה דכדוך אני איבדתי חברה טובה לפני שנתיים ומאז החברים התפזרו אין לי שום קשר איתם הקשר נותק גם טלפונים נאבדו לי מאז אני בלי חברים בלי בן זוג מרוב שאני חסרת אנרגיה חוץ מעבודה אפילו לצאת מהבית קשה לי קשה לי גם שגם אין לי בן זוג כרגע ואין לי שום חברים אפילו לצאת לבר או מקומות אחרים להכיר גם אין לי כל כך כסף כרגע הרבה לבילויים אני מרגישה רוב הזמן די לבד ישנה הרבה ורואה טלוויזיה חוזרת לבית ריק ומוצפת במחשבות הייתי מעוניינת לדעת איך להכניס קצת יותר אנרגיה ושמחה לחיים כדי לצאת מהלבד והשעמום שאני מרגישה ואיך לצאת מהחוסר חשק לצאת מהבית מרוב חולשה חוסר אנרגיה ודכדוך אשמח לדעת במה אימון אישי יכול לעזור ואשמח לעצה מכם מה לעשות במצב שאני נמצאת בו. תודה רבה

ליאת יוגב - 053-4877795

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אנרגיה

ליאת יוגב
    15/08/2018

אנסה לענות לך מבלי שציינת את גילך .. כאשר בעצם את מודעת למצבך ורוצה לשנות , אפשרות אחת היא להחליט מה היית רוצה שיקרה בחייך אחרת ולהחליט שבתוך כך וכך זמן , את גורמת לשינוי המצב , לדוגמא , חברה רבה יותר (לפעמים מספיק חברה או שתיים כדי לעשות דברים בשעות הפנאי),תחליטי שיוצאת למקום שהאופציות להכרות קיימים , פעילות ספורטיבית, מתנ"ס התואמים לקבוצת הגיל שלך (מניחה שבכל עיר קיימים ,ויצ"ו גם אפשרי)
    או להחליט על קורס מסויים בתחום העניין שלך כאחת המטרות היא להכיר ,מעבר לידע שתרכשי .. בטוחה שאם תחליטי ליישם את אחת מעצותי , יכנס עניין לחייך ותצליחי לצאת יותר מהבית ,בשעות הפנאי .. בהצלחה !!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• חוסר פרגון לחברים בזוגיות
    מור
    14/08/2018

כבר תקופה ארוכה שאני לא בזוגיות, מרגישה בדידות וחוסר כוחות לנסות ולצאת. אבל לא זה העניין כרגע, אני שמה לב שמאוד קשה לי לפרגן לחברים שלי שרווקים כמוני אבל יוצאים עם אנשים, אני מרגישה כאילו הם נוטשים אותי ואני לא מסוגלת לפרגן להם בלב שלם. אני לא אוהבת את עצמי ככה אבל לא מצליחה להשתחרר מההרגשה

ליאת יוגב - 053-4877795

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• פירגון

ליאת יוגב
    14/08/2018

מבינה בהחלט הקושי שמרגישה , ראשית , חישבי עד כמה היית רוצה שחברייך יפרגנו לך , במידה והיית את בזוגיות ,שנית , תמיד יכולה לנסות ולשנות את מציאות חייך ולנסות ליצור הזדמנויות והכרות , כדי שתגיעי למקום השבע רצון בתחום זה .. בהצלחה !

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• חושבת שחושבים שאני משעממת
    טלי
    12/08/2018

העירו לי כמה פעמים שאני חוזרת על הסיפורים שלי, אני חושבת שאנשים חושבים שאני משעממת... איל אפשר להיות מעניינת יותר?

ליאת יוגב - 053-4877795

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מעניינת יותר

ליאת יוגב
    13/08/2018

כדי להיות מעניינת יותר , אולי כדאי לקרוא יותר ובכלל לצבור חוויות יומיומיות שאותן תוכלי לשתף בעניין את הסובבים אותך .. ראוי לציין שמודעת "לבעייתיות" וכך את בדך לפתרון העניין , עיתונים , או תכניות טלויזיה אלה גם נושאים שאפשר לדבר עליהם , מעבר לשימת דגש לחוויות היומיום ..בהצלחה !!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• חזרה לעבודה אחרי חופשת לידה
    שרי
    09/08/2018

אני חוזרת לעבודה אחרי חופשת לידה ולא בטוחה מה המקום שלי הולך להיות, הביאו לי מחליפה שהבנתי שמאוד מרוצים ממנה. אני ממש חסרת ביטחון ולא יודעת איפה ישימו אותי...

ליאת יוגב - 053-4877795

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שרי

ליאת יוגב
    09/08/2018

עד כמה שידוע לי , כשאישה יוצאת לחופשת לידה , יש לשמור על מקום העבודה שלה .. חשוב שתלכי באמונה שלמה , שאין ספק , שחוזרת ומקבלת התפקיד הראוי לך !!
    במקום שתכניסי ספק לתת-מודע , כך יהיה .
    לכן חשוב להיות בטוחה בתוכך עם אמונה שלמה שהדברים יסתדרו !
    בהצלחה !

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• נמשכת לגברים הלא נכונים
    חנית
    05/08/2018

אני תמיד נמשכת לגברים הלא נכונים, לא רציניים, כאלה עם בעיות רגשיות, אני לא יודעת איך לסנן..

ליאת יוגב - 053-4877795

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• חנית

ליאת יוגב
    05/08/2018

אין ספק , שכל קשר מביא אותך ליתר החכמה .. כך שמניחה ,שבתחילה לקח לך זמן רב עד שהבחנת בכך , אם הזמן מבינה , כנראה מהר יותר , עד כמה הם פחות עונים על דרישותייך .
    בקשרים , כל מי שמשקיע , מחזר , מראה סימנים של מעוניין זה האדם הנכון להיות איתו !! את הלא רציניים לא נכון להשאיר !!

הוספת תגובה
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• בדידות וחריגות חברתית מה עושים
    ליטל
    03/08/2018

אני בת 43 לא נשואה ללא ילדים,בעבר היו לי מלא חברים אבל כולם עזבו אותי בגלל שטויות שעשיתי בעבר ואני מצטערת על זה. כיום אין לי שום חברים שום חברות אני קמה כל בוקר עם תחושות פיזיות ומועקות אני כבר מחפשת הרבה זמן עבודה התנדבות כלום לא מוצאת מתקשרת לעירייה אין להם כלום אני מקבלת תרופות נגד דיכאון אבל לא מטופלת אני לא רוצה את זה לא רוצה משרדי רווחה ניסיתי את זה וזה רק הזיק אני כותבת לך בפורום כי גם לאימון אישי רציתי ללכת אבל ההורים שלי האופורופוסים שלי ויש לי בעיה איתם בקשר לכסף אין להם כסף לשלם לי על כלום אתמול כבר התמוטטתי נפשית ורבתי עם כל המשפחה האחיות שלי נשואות יש להם משפחה משלהם ולא יכולים לעזור לי כרגע אני ממש יצאתי מדעתי אתמול עד שדיברתי עם מישהי ואמרה לי תפסיקי לרחם על עצמך ותחליטי שאת קמה על הרגליים ומתמודדת ועוזרת לעצמך לבד אני גם הצטערתי על ההתנהגות שלי אתמול כלפי משפחתי אני גרה עם ההורים אני לא רוצה לא משרדי רווחה ולא משהו שקשור בפסיכיאטריה אחרי שלא עזרו לי בכלום רק הזיקו לי אני תמיד חושבת שהדשא של השכן ירוק יותר כולם נשואים כולם מבלים אני היחידה בעולם שאין לי חברים אין לי כלום בוכה הרבה כל יום שישי בערב יושבת לבד בבית עם מועקה איומה שאפילו אין לי למי להתקשר כדי לצאת להכיר לבלות אין לי בגלל זה אני הרבה בבית הוריי די קשים גם בעניין הכספי הם לא יכולים לממן לי כלום אפילו רציתי ללכת לטיפול אלטרנטיבי והם רבים איתי שלא אלך אין לי כסף עלי אין לי חברים זה כואב לי מאד ניסיתי להתקשר לער"ן לדבר איתם הם לא עזרו לי בכלום רק אומרים לי תלכי לטיפול ומשפחתי גם מתנגדים שאחזור לטיפול וכמובן אני וממשיכה לשבת ולסבול. אני רוצה לקום כל בוקר עם חיוך אופטימית להפסיק לריב עם המשפחה לא לרחם על עצמי להיות שמחה עם כל מה שקורה אני רוצה להפסיק לחשוב שכולם חיים חיים שמחים נשואים ורק אני היחידה בעולם שלא נשואה ללא ילדים ללא בן זוג אני באמת רוצה להפסיק לרחם על עצמי ובכל זאת עם כל זה לחיות חיים שמחים וטובים למרות כל זה בלי טיפולים כי זה לא תלוי בי אני פניתי לרופא משפחה הוא אמר שרק טיפול נפשי אבל ממש לא ניסיתי את זה זה לא עבד איך בכל זאת להיות אופטימית? איך בכל זאת לקום בשמחה? איך לא לשבת ולרחם על עצמי? בגלל שאין לי שום עזרה ולאימון אישי מאוד רציתי ללכת אבל גם שדיברתי עם הוריי הם לא מסכימים אשמח עם תוכלי לעזור לי כאן בפורום כדי להרגיש יותר טוב עם עצמי ולהקל על ההרגשה הנוראית שאני נמצאת איתה בזמן האחרון אני מרגישה שאני לא שווה כלום אין לי שום ערך על עצמי שלאף אחד לא אכפת ממני גם לא המשפחה אני ממש רוצה לקום בבוקר עם חיוך אופטימיות שמחה למרות כל זה אני ממש אשמח לפחות עם תקלי עלי בהרגשה ואולי את לפחות יכולה לתת לי עצה איך לצאת מכל ההרגשה הזיפתית שאני מרגישה. שבת שלום, תודה

ליאת יוגב - 053-4877795

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• ליטל

ליאת יוגב
    03/08/2018

אנסה לעזור לך , כמו גם ללוות אותך בדרכך , ראשית , את מודעת מאד למצבך , את מאד יודעת שגם "כשמתפרצת" עושה משהו שהוא לא נכון , ראשית , החיים תמיד מיטיבים , כאשר אנחנו לא מסתכלים על חייהם של אחרים , נדמה לנו שחייהם של אחרים , טובים משלנו , שאלה מאד מעניינית , כי לא באמת יודעים על החיים של אף אחד !! אני תמיד אומרת " הדשא של השכן ירוק יותר , אך אנחנו לא רואים את הצד שמתייבש " .. וזה מדוייק , אך מה שחשוב בסיפור שלך , זה איך מיטיבה את חייך , בנקודת הזמן הזה , כשאין לך ואין לך , לדברייך .
    ראשית עשי לעצמך החלטות , לאיך יהיה לך , גם אם , לא ניתן להשיג הכל , כאן ועכשיו , ניתן בהחלט לשפר המצב הקיים ,לדעתי החשוב ביותר , זה קודם כל , עבודה , כשאנחנו עובדים , אנחנו ממומשים , כמו גם מתפרנסים , לצרכינו ולא נמצאים בתלות בסובבים אותנו , זוהי בחירה שלך , בלהחליט לצאת לעבוד , גם בעבודה של שכר מינימום , עשי צעד ראשון כדי לממש עצמך !!
    תחליטי שבחודש הקרוב , את עושה מהלכים למען העניין הזה .
    אז תוכלי לממן לעצמך הרבה דברים , של טיפולים , כאלה ואחרים ובכלל .. ( אני לא בטוחה שהורים צריכים לעזור כלכלית , בשלב זה בחייך )... גם אם מצבם היה נפלא , לא ברור שזה הדבר הרצוי עבורך ..
    בשלב שני , נסי למצוא לך מקומות בסביבת עיר / שכונת מגורייך שיש בהם , מתנ"ס או ויצ"ו , של בני גילך פלוס מינוס , כדי להשתייך לקבוצה מסויימת של אנשים , למפגשים בשעות הערך , אחת לשבוע , מאד ייטיב איתך , תוכלי להכיר אנשים חדשים , כמו גם להרוויח פעילות , חד שבועית , שתוכל מאד להיטיב עבורך .
    שלב נוסף , אחרי שמצאת לעצמך עבודה , ומצאת פעילות חברתית , חשוב לחשוב על לימודים , של דברים שאוהבת ..
    אין ספק, שבדרך זו תצאי במידה רבה , מהבדידות כמו גם מהמקום של הרחמים העצמיים שנקלעת אליהם .
    אין ספק, שהצעדים הללו , לא יוכלו להתבצע , מיידית , אבל בעובדה שעושה צעדים , היקום ילך לקראתך ויפתחו לך אפשרויות , הזדמנויות .

חשוב שבדרך החדשה , שאת מנסה לפתוח לעצמך , תלכי אם אמונה רבה , חיוך מבפנים שתקריני אותו החוצה , הדלתות ללא ספק יפתחו !
    אשמח לשמוע עידכונים להצלחותייך , בהמשך !!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• לא מצליחה למצוא את עצמי
    ירדן
    31/07/2018

שלום ליאת,
    עזרת לי לא מזמן בבחירת השם של הבת שלי ואני שמחה שאת יכולה לעזור לי גם בתחומים אחרים.
    אני אחרי תקופה ארוכה של חוסר עבודה, מבחירה כדי להיות עם הילדים. עכשיו אני רוצה לחזור לעבוד אבל אני לא יודעת מה ואיפה ואיך. לפני ההריונות עבדתי כמזכירה, יכולה לחזור לכיוון אבל כן אשמח לעשות משהו משמעותי יותר שיפתח ויקדם אותי. שמי ירדן רז, תאריך לידה 8.3.83
    תודה רבה רבה

ליאת יוגב - 053-4877795

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• ירדן

ליאת יוגב
    31/07/2018

כתבי לי את שם המשפחה אליו נולדת , אנסה לעזור לך ..

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אין לי את האומץ לעשות את הדברים שאני רוצה
    נעם
    29/07/2018

יש כל מיני דברים שאני רוצה לעשות אבל אין לי האומץ לעשות אותם, כמו לנסוע לחו"ל לבד או דברים כאלה. זה מגביל אותי ואין לי הכלים לשנות את המצב...

ליאת יוגב - 053-4877795

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• נעם

ליאת יוגב
    30/07/2018

העובדה שמודע לכך שמפסיד דברים בחייך בגלל חששות, זהו צעד מאד גדול לקראת האפשרות ליצור הזדמנויות ולהתנסות .שים לעצמך בכל פעם מטרה אחת קטנה / גדולה , שתנסה לשים אותה כיעד למימוש , לראות איך צולח זאת ..
    חשוב להתחיל ממטרות קטנות ולאט לאט להגדיל .
    לראות , איך מצליח ובכך יוצר לעצמך תחושה טובה בזכות אותה הצלחה , להמשיך ולממש המטרות קטנה כגדולה .
    בהצלחה !!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• נמאס לי לשמוע לא
    רותם
    26/07/2018

אני כל הזמן שומעת "לא" - עבודה, דייטים, אפילו חברים. זה ממש מוריד אותי ופוגע לי בביטחון ואני לא יודעת איך להתמודד עם כל ה"לאים" האלה...

ליאת יוגב - 053-4877795

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• רותם

ליאת יוגב
    26/07/2018

נכון , זוהי חוויה פחות נעימה , מול זה , נסי לשנות גישה ואמונה , תאמיני שיצליח לך ! ושאכן , יענו לך גם "כן " , הגישה שאיתה הולכים זוהי התוצאה שמקבלים .
    מאמינה מאד , שאם תלכי באמונה שלמה , שאכן , גם הכן יגיע , אכן כך יקרה !!
    בהצלחה !!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• לא מצליחה להשיג מטרות
    גליה
    24/07/2018

יש לי כמה מטרות בחיים שאני עובדת לקראתן ואני פשוט לא מצליחה להשיג אותן. אני יודעת שכל צעד הוא שלב לקראת השגתן אבל זה נראה שזה לא יקרה לעולם... מיואשת...

ליאת יוגב - 053-4877795

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• גליה

ליאת יוגב
    24/07/2018

לא ציינת את גילך , קיימת חשיבות , כי אם ובמידה ובגרת מעל גיל 30 מניחה שחווית בחייך מידה רבה של השגים / הצלחות , כך שאין ספק , שניתן להשיג המטרות שמציבה , גם בהמשך .. להתייאש זו הדרך הקלה ביותר . האם באמת יש סיבה ?
    אולי צריך להציב מטרה אחת ולנסות להגיע אליה , לראות הצלחה ולהמשיך למטרה הבאה .
    בהצלחה !!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מה לעשות עם עצמי ביום יום בבוקר
    דורית
    22/07/2018

רציתי טיפ קטן לשאול. אני קמה כל בוקר חסרת מסגרת של עבודה קצת חוסר חברים אין לי כיוון לשום דבר מה אני עושה עם עצמי בבוקר שאני קמה,בשאר היום אני כן עסוקה בקניות וכל מיני דברים כאלה אבל חוץ מי נקיון קניות אין לי הרבה מה לעשות אין לי מסגרת מסוימת לקום אליה בבוקר כסף אין לי כרגע לשלם לחוגים יקרים אני חיה מביטוח לאומי התנדבות ניסיתי אבל לא יצא לי טוב מזה אני קמה כל בוקר עם ריקנות והיסטרית דפיקות לב מה לעשות עם עצמי? אשמח מראש לעצה לטיפ קטן בתודה מראש

ליאת יוגב - 053-4877795

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• דורית

ליאת יוגב
    22/07/2018

אפשרויות למלא הבקרים - להשתייך לקבוצת ויצ"ו או נעמ"ת באזור מגורייך , (עלויות מינימליות) לנסוע לים , חוג פילאטיס מטעם קופ"ח , שוב עלויות נמוכות , כך תצרי חברויות ותגדילי אפשרויות לעשות דברים עם חברות במהלך הימים , בהצלחה!!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• קשיים בניסיון פחד מכישלון
    לי
    19/07/2018

אני לא מעזה לנסות דברים חדשים או לקדם את עצמי בגלל שאני מפחדת להיכשל אז אני פשוט לא עושה כלום...

ליאת יוגב - 053-4877795

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• לי

ליאת יוגב
    19/07/2018

את מתארת מצב של נמנעות ובלבד לא להכשל , אך בסופו של דבר , תחשבי שאם תנסי , יהיה סיכוי להצליח , לא רק להיכשל , נכון לעכשיו קיבלת כתוצאה 0 האפשרות להגיע ל-5 מתוך 10 , אז צריך לנסות ולהתגבר על הפחדים , (קיימות תמציות נהדרות לעניין) אם תרצי אמליץ לך , על אי אלו תמציות באך ..
    בהצלחה !!

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• חשיבה חיובית עפ קשיים רגשיים
    יעל
    17/07/2018

אני עוברת קשיים נפשיים בזמן האחרון פיטורין מעבודה פרידה מחבר אני עסוקה במחשבות שליליות אינסופיות מה עושים כדי לחזור לחיוביות לחזור להנות מהחיים? האם באינטרנט ידוע לך על אימון אישי בו אוכל לקרוא על הנושא? תודה מראש

ליאת יוגב - 053-4877795

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• יעל

ליאת יוגב
    17/07/2018

אין לי מושג בת כמה את ? נתון חשוב בהחלט !
    מול זה , כל סיום מביא לאפשרות להתחלות חדשות וטובות , חשוב לראות זאת !!!!
    לאט לאט תציבי מטרות לדרך ותראי איך הדברים מסתדרים ,
    תלכי בגישה חיובית ובטוח תקרבי את הטוב לחייך .
    אם תרצי מוזמנת בהחלט , בטוחה שיעוץ יוכל מאד להיטיב איתך ..
    לשיקולך ,כמובן !

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• קשיים נפשיים במקום העבודה
    חני
    17/07/2018

אני במצב קשה במקום העבודה ואני צריכה כלים לחיזוק שיכולו לעזור לי לעבור את היום.
    תודה

ליאת יוגב - 053-4877795

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• חני

ליאת יוגב
    17/07/2018

חני , צייני את גילך , כדי שאפשר יהיה להבין יותר על האפשרויות של התמודדות , כל גיל והאפשרויות שלו , במידה רבה , מול זה אם תצייני את תאריך הלידה אוכל להתייחס לכיוונים אפשריים ונכונים לך , או לחילופין האם זהו זמן לערוך שינויים ,
    כי אין סיבה להיות במקום שקשה לך , מצד שני צריך להתפרנס , כמובן ..
    לא ציינת מהם הקשיים , קשיים חברתיים , קשיים בהתמודדות בתחום המקצועי ??

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה