פורום בנות, העצמה נשית - יש לך שאלה?

פורום בנות הוא מקום שבו העצמה נשית היא לא מושג מעורפל אלא מעשי מאוד. פורום בנות - כאן תוכלנה לשאול על יחסים, אהבות, זוגיות, העצמה נשית, נשים וקריירה, שילוב בין קריירה ואמהות, מעמד האישה ועוד. ואנחנו מבטיחות לתרום מכישורינו כיועצות וכנשים

מנהלי הפורום

אביטל שטרית
הוספת הודעה לפורום
אם את/ה רוצה שנחזור אליך
תמונה
לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• בטעות נתתי בעיטה לבן דוד שלי הקטן באיזור הרגיש
    סייפן
    20/11/2017

אני מפחדת ששברתי לו שם משהו כי הוא ממש התקפל מכאבים והחזיק את זה וצעק... איך אני יכולה לדעת שהכל בסדר אצלו שם?

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• גאווה ומודל לכול הנשים הרוצות חיי קריירה מבלי לוותר על עצמן
    ברק
    24/09/2016

בנות יקרות !
    לעיניכן ועיונכן באחת שצלחה את הדרך הקשה עד למקום שבו "תקרת הזכוכית הגברית" נשברה.
    לכולכן משמשת לגאווה ומודל לחיקוי
    מברך את כולכן שתצליחו כמוה.

פייסבוק חיל האוויר
    שם -גילה שלזינגר
    לראשונה מונתה אישה לתפקיד הבכיר ביותר בתחום התעופה הצהלי"ת

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• נשירת שיער בגלל מחליק ואני לא יודעת מה לעשות
    אנונימי
    29/07/2016

היי אני בת 15 וכעיקרון יש לי שיער מתולתל. לפני כמעט שנה עשיתי החלקה וכבר היא נהרסה אז אני עושה מחליק על בסיס יומי. מאז יש לי נשירה שכשאני מעבירה את הידיים בשיער יוצאות לי כמה שיערות על היד. אני לא רוצה להגיד להורים שלי כי אז לא יתנו לי יותר להשתמש במחליק ואני ממש לא מתכוונת לחזור למתולתל. אני מיואשת מה לעשות?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• קבוצת וואטספ לבנות הפורום מעוניינות?
    שי לי
    26/05/2016

חשבתי על זה... אפשר לפתוח קבוצת וואטספ נשים בלבד יכול להיות נחמד, מישהי פותחת ומוסיפה את כל מי שרוצה.. זורמות על זה?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תכנית טלוויזיה אינטרנטית נשות ראשון
    אסקימו
    29/02/2016

שלום בנות,

תכנית אינטרנטית חדשה עלתה לאתר אסקימו0 טלוויזיית המומחים.

מזמין אתכן לצפות בתכנית- "נשות ראשון"

בהנחיית עוד' נורית בנדורי שם טוב-

נורית מראיינת את נשות ראשון לציון, המספרות על תהליכים משברים והזדמנויות

שקיבלו במהלך חייהן.

http://askimo.co.il/Expert/6346/Nurit_ShemTov

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מחזור נמשך שבוע שלרוב הוא רק 4 ימים
    סופי
    05/12/2015

אני בת 16 המחזור שלי סדיר .(קיבלתי בגיל12)
    והפעם קיבלתי אותו שבוע ליפני וגם הוא
    נמשך שבוע שבדרך כלל הוא רק ארבע ימים
    יש סיבה כולשהי לזה? סיבה לדאגה?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הכנה לדייט ולפרק ב
    יוכי
    26/10/2015

שלום,
    אני גרושה שנה ופרודה שנתיים אם ל3 בנים בגילאי 8,15,19.
    חושבת להתחיל ליצור קשר עם גברים למטרה רצינית.
    אינני בטוחה שאני מספיק בשלה.מרבית השנים הייתי בחוסר הערכה עצמית ומהמקום הזה עשיתי בחירות קשות וזה השפיע עליי בכל התחומים.חושבת אם זה נכון לי להכיר עכשו ולהמשיך את תהליך ההעצמה האישית שלי או לחכות שארגיש במקום עוצמתי יותר.יש לי עוד דילמה והיא :האם נכון להבהיר ציפיות עוד בטלפון לגבי מהות הקשר והזמן למיניות.אני זקוקה לתהליך של הכרות ויצירת אמון ובטחון ואחכ לחוות את המיניות ולא על ההתחלה.
    תודה,יוכי

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• איפה מורן זיו אש???????????
    שירי
    26/08/2015

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• הוכדורף מה אני חושבת
    סיגל חביב
    13/08/2015

אתה חמוד אבל אני חושבת שאתה צריך להיתגתלך לא חושב

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• אתה
    סיגל חביב
    13/08/2015

באמת אתה לא משהו

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מה דעתכן על המראה החיצוני שלי
    הוכדורף
    24/07/2015

שלום,
    בנות לא אוהבות באופן כללי את איך שאני נראה (יש כמובן יוצאי דופן, אך המגמה הכללית היא לפסול אותי מיידית על מראה חיצוני), מדובר בפורום של נשים אך אני חייב לפרסם כאן כדי לקבל תגובות מנשים- מה לקוי במראה שלי ואיך אפשר לשפר אם בכלל?

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מרגישה מיואשת
    שני
    08/07/2015

הי, מקווה שהגעתי לפורום הנכןו, אשמח אם תוכלו לעזור לי, שמי שני ואני בת 22. יש לי חבר כבר שנתיים וקצת, והקשר שלנו מושלם, או שמא כמעט מושלם. הוא באמת הבן אדם הכי מיוחד וטוב שפגשתי, ובאמת אולי קצת כמו בסרטים די ידענו מהפגישה הראשונה שזה זה. אנחנו מדברים כל הזמן על חיים משותפים, לעבור לגור ביחד, ואף על חתונה. הוא אוב אותי מאוד, וסבלני אלי מאוד.
    העינין הוא בעייה שלי, או שלא, וכאן אני צריכה את העצה שלכם. בילדותי הייתי בחורה מאוד חסרת ביטחון, והוא יודע את זה. העיינין הוא שהוא אדם מאוד סקרן אוהב להסתכל על הסביבה- וכך גם על נשים ארחות. הוא כל הזמן מסתכל, גם הרחוב כשהוא איתי, כמובן שעם חברים, בפייסבוק ובכל הרשתות החברתיות. הדבר פשוט משגע אותי. מאוד מאוד קשה לי! אף פעם לא הייתי בחורה קנאית, אבל איתו אני כל הזמן מקנא. וזה קשה- גם לי וגם לו. מצד אחד אני יודעת שלהסתכל זה משהו נורמאלי ושכולם עושים את זה, וכשאני מונעת את זה ממנו זה כמו לקחת לו את החופש לו, אך מצד שני זה מכאיב לי מאוד, אני נכנסת לדיכאון מזה, התגובות שלי קיצוניות מאוד, ואני מץחילה להתחרפן. מרגישה שזה כמו אקט של חוסר כבוד כלפי, זלזלול והשפלה, וכל פעם שאני אומרת לו את זה הוא אומר לי שזאני לא צריכה להרגיש ככה, שזה טיבעי ושאני לא יכולה להגיד לו מה לעשות. בתחילת הקשר הוא באמת ניסה לנסות ולפשר, והצליח, אך המצב אצלי החמיר ודרשתי עוד ועוד ובסוף הוא התייאש ופשוט עכשיו עושה סליחה על הביטוי "מה שבזין שלא" אני יודעת מאיפה הסבלנות הזאת. שנינו ביחד מבחירה, הוא בן אדם עם המון ביטחון ויודע שיכול להכיר כל בחורה, וכך גם אני ( עם השנים הביטחון שלי השתפר). אנחנו משתדלים לעבוד על זה, אך נכשלים כל פעם מחדש, בעיקר אני.
    חשוב לי לציין שהייתי הבחורה הכי חייכנית, חמודה, אופטימית ומלאת שמחת חיים ועכשיו אני דכאונית, חסרת כוחות ועצובה כל הזמן! שקלתי להתאבד מספר פעמים ופעם אחת באמת ניסיתי.
    עכשיו גם אם אני לא יתו כל הזמן יש לי בראש את התמונה שהוא מסתכל על מישהי "כוסית" ברחוב או במחשב, וזה מוציא אותי מדעתי. כשאנחנו הולכים יחדיו אני כל הזמן מסתכלת לאן הוא מסתכל. חשוב לי לציין שאני מאוד מנסה שזה לא יקרה, אך כל הזמן מצליחה לתקופה ואז נשברת וה חוזר..
    אני אשמח לקבל מכם עצות לגבי הנושא..? האם זה משהו נורמטיבי שבחור מסתכל כך? כל כך הרבה? ואומר לי שהוא נהנה להסתכל על אחרות?? דבר שפוגע בי כל כך. (נ.ב אני בחורה מאוד יפה, חבר שלי אומר לי שאני הכי יפה, וזה שהוא מסתכל זה לא קשור אלי. אני רואה מבטים של בחורים ארחם אלי...ועדיין כאובה...)
    מצטערת על החפירה, הייתי חייבת לפרוק

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• שאלה בקשר לפורום
    ליאור
    05/05/2015

הפורום הרי מתנהל ללא רישום ופתוח לכל אחד אז למה אם אני רוצה לשנות את הניק שלי או שמישהו אחר נכנס מהמחשב שלי כל המקומות שהשם שלי רשום מתחלפים. למשל אם אני נכנסת בשם שירן וחברה נכנסת בשם מורן מאותו מחשב אז השם שלי משתנה למורן.

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• האם הפורום הזה פעיל עדיין?

ליאור
    06/05/2015

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• האם אני מחוייבת לחתום - דני פרארו
    מיטל
    01/05/2015

אני מיטל ואני גננת והתקבלתי לעבודה בגן ברישפון שמקימים כעת והבעלים הוא דני פרארו
    לבת הזוג שלו שמנהלת את הנכסים שלו קוראים לימור והיא מחייבת אותי לחתום על הסכמי סודיות רבים בגלל שמדובר בפעוטונים וגנים לילדי דיפומטים ושגריריות ?
    זה בסדר?
    הם יגבו שם סכומי עתק וגם על כספים אסור לי לדבר
    זה כמו הבית ספר הזה באבן יהודה
    למה אני מחוייבת לחתום או שאני יכולה לסרב?
    תודה מיטל

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מזהה את הבת זוג של דני פרארו בתמונה

צבייה
    02/05/2015

זו אכן האחראית לכל הפעילות העיסקית של דני פרארו על כל חוזה שמנסים להחתים אותך תקחי עותק ותתיעצי
    צבייה

ותדרשי משכורת טובה לא סתם הוא נוסע במזארטי וחי במרינה בהרצליה כי בנות כמוך לא דורשות משכורת שבאמת מגיע והמיליונים מגיעים אליו

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• דני פרארו הכניס נשים לתחומים רבים
    ירדנה
    18/10/2013

לי קוראים ירדנה ויש בחור -גבר מקסים מצד אחד קוראים לו דני פרארו איטלקי מהסוג כאילו המשובח הזה,יהודי ישראלי .
    הוא הכניס את חברתי הטובה לעבודה כאילו אתגרית וממש עיצב את הדמות והאישיות שלה מחדש
    זה הטוב שבעניין , ועל מה אני קובלת? :
    הוא פשוט גרם להן לבנות הללו להיות יותר אגרסיביות,קשות כאלה כאילו גבריות .
    השאלה היא כמה העצמה נשית יכולה להיות חיובית
    והאם זה לא עובר את גבול הטעם הטוב
    יש לו כאילו בת זוג שמגייסת אותן ומעבירה הדרכה ואני רוצה לדעת האם אתן מכירות אותה והאם היא מוסמכת לכל זה

לקביעת תור
    סגירה
    הדפסה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תהליך מסוכן או קושי בקבלת שינויים

אביטל שטרית
    21/10/2013

היי ירדנה,

אני לא מכירה את דני פרארו, לכן אני לא יכולה להשיב לשאלותייך לגבי האיש. השתמשת בהרבה כאלו, אבל לא מספיק נתת לי חומר ממשי להתייחסות.
    כיצד הוא גורם לבנות להיות אגרסיביות ובמה זה מתבטא,
    זאת רק תחושה שלך או שיש לך דוגמאות ממשיות?
    האם אותו דני פרארו הוא מעין גורו? האם זה דומה לכת? מסוכן?
    חשוב שתנסי לענות על השאלות הללו ,ייתכן שמדובר בתהליך מסוכן, בו מעורבותך נדרשת, מאידך ייתכן שחברתך עוברת שינוי שלך קשה לקבל אותו.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• תשובות לגבי דני פרארו למי ששאל

כלנית
    27/11/2013

דבר ראשון -דני פרארו לא אזרח מדינת ישראל
    דבר שני -אל תחשבו שאדון פרארו לא מרוויח מזה הרבה כסף מהגיוס אנשים לעבודות
    דבר שלישי וחשוב מאוד-הבנות שעובדות איתו תמיד גם מרוויחות מזה ותאמינו לי שמשכורות יפות ונאות
    אז אל תחשבו שדני פרארו לא עושה כסף וגוזר קופונים מהכנסת נשים למערכות
    דבר רביעי בטח שהוא מכניס נשים כי גברים שונאים אותו והוא לא מסתדר איתם עובדה שאין לו יותר מ2 3 חברים זה לא גבר מקובל בקרב הבנים סתם אחד וזהו
    הבחורה שציינתם שעובדת היא אומנם מנהלת שם אבל המנכלית מטעמו זו הבחורה [השמאלית] שיושבת על המיטה ואם יבדקו טוב טוב זו אחת שהוא נותן לה משכורת של 18500 נטו והיא בכלל בת הזוג שלו
    אז אל תחשו שדני פרארו שה תמים שעוזר לקדם נשים , רק בגלל שהוא אוהב את זה
    כלנית -אור יהודה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• מכירה את דני פרארו והשיטה שפועלת

אודליה
    20/12/2013

אני עברתי את התהליך הזה, יש לזה מלא מלא חיוב אבל גם חסרונות.
    מצד אחד דני הכניס אותי לבטחון עצמי והעשרה עצמית.
    קיבלתי הכשרות ולימודים, הבאתי משכורות יפות הבייתה
    הוא הכניס אותי לעבודות מאתגרות ורציניות שעד לא מזמן היו רק נחלתם של הגברים שם.
    מצד שני איבדתי הרבה זמן עם הבית והילדים ועל זה אני מצטערת
    דני פרארו לא עושה את זה לשם שמיים , שלא תטעי . על הגב שלנו הבנות המוצלחות שהוא יוצר הוא עושה מיליונים ורוכש לעצמו מכוניות פאר ומפאר את טירתו אז...

ועל חשבון ההצלחה שלנו הנשים ,למרות עזרתו הוא מתהולל.

בתמונה שיש לי זו נירית המדריכה שם , אחת מהן כדאי שתדברי איתה היא הכי מציאותית

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• עצות מהפורום לגבי דני פרארו

נעמה
    30/12/2014

אתמול הייתי עם חברה במאין כנס פורום שכזה שאירגן בחור תוצרת חוץ אפשר לראות שבא לארץ והוא מגייס נשים שיעזרו לו באיתור נכסים ועסקים כושלים קוראים לו דני פרארו והוזמנו לוילה בארסוף והכל היה כזה לקצורי ויפה אבל אני שואלת את עצמי למה הילד הצעיר הזה צריך דווקא נשים שיאתרו לו נכסים? למה כאילו לא גברים? למה בכלל הוא מנגן על הקטע של העצמה נשית ? כי הוא מציע שכר של 15000 נטו? ביגלל זה זה נחשב העצמה נשית
    כאילו ניסיתי לברר עליו ואני קיבלתי רק מידע שהוא עסק לשעבר בעסקי ספנות משהו והוא רשום בכל מיני חברות בחו"ל אבל דני פראור שם כאילו את היד שלו בכל מיני דברים ותמיד כאילו מוקף בנשים שעושות את זה אז איזו העצמה נשית זו ???
    הוא מעצים את עצמו הוא מעשיר את עצמו הדני פרארו הזה
    אנחנו אלה שיקבלו משכורת של 15000 נינהג על פורשה או הוא ?
    אנחנו נגור בוילה בארסוף ועוד אחת ברישפון או הוא?
    למה עבודה שלנו הנשים להעצמה של איש כזה נקראת העצמה נשית ?
    תחשבו על זה
    נעמה

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה

• חייבת לשתף אתכם לגבי דני פרארו

היילי
    28/03/2015

שמי היילי בעבר הייתי דתייה
    הייתי כבוייה ,הייתי צריכה לעשות רק מה שאמרו רק מה שקבעו בשבילי
    את דני פרארו הכרתי כשכבר ברחתי מהבית החרדי
    אומרים שהוא מיתג אותי ,אומרים שהוא דחף אותי
    זה לא נכון יש גם דברים טובים עם דני פרארו וגם רעים
    וכאן אני מוכנה לדבר על הכל כי נתקלתי בפורום זה עליו
    דני פרארו יצא איתי תקופה ,הוא אכן תמך העיר האיר ובנה הרבה ממה שהיה הרוס אצלי
    הוא היה הגבר הראשון בחיי והוא עדין ורגיש וגם מאצו
    הוא אכן כיוון אותי ועזר לי והצלחתי להגשים ולהגיע לרמה של קריאה טובה וכתיבה טובה
    אבל כן יש משהו לא טוב בזה
    אני מבינה שהצלחתי כשהוא היה לצידי והסביר וכיוון
    קשה לי להתחבר לגברים אחריו וקשה לי יותר לגדול ולהתפתח נעצרתי נעמדתי
    דני פרארו אמנם הראה לי את העולם
    אבל קשה עם כל הזאבים בחוץ וקשה כשאת לא מצליחה לבד למרות שכאשר היתי איתו הוא לימד אותי אבל כשאני לא איתו איני מרגישה חזקה מספיק
    זה לגבי דני פרארו

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

אם את/ה רוצה שנחזור אליך
    תמונה