ד"ר אורי פרקש

ד"ר אורי פרקש

צפיות: 3187
24 שנות ותק
 גבעת שמואל
תחומי טיפול: כירורגיה של היד
 

 

ד"ר אורי פרקש הינו מומחה באורטופדיה בעל התמחות-על בכירורגיה של היד. כיום משמש כמנהל היחידה לכירורגיה של היד בבית החולים הציבורי אסותא - אשדוד. ברשותו של ד"ר אורי פרקש מרפאה פרטית בה הוא בודק, מאבחן ומעניק את הטיפול והייעוץ המיטבי למטופליו.

 

 

ניתן לקבל את הטיפול גם בהתאם להסדרים שונים עם חברות הביטוח. ד"ר פרקש מבצע את הטיפולים הניתוחיים במטופליו בבית החולים הציבורי "אסותא - אשדוד" או באחד מהמרכזים הרפואיים הפרטיים באזור המרכז. ד"ר אורי פרקש, בוגר בית הספר לרפואה ע"ש סאקלר באוניברסיטת תל-אביב בשנת 1995, במסגרת העתודה האקדמית. שירת בצה"ל במגוון תפקידים, ביניהם ראש תחום האורתופדיה, עד שחרורו בדרגת רב-סרן. במקביל לשירותו הצבאי, התמחה ד"ר פרקש בכירורגיה אורתופדית בבית החולים ע"ש שיבא בתל השומר. בתום התמחותו באורתופדיה, ביצע השתלמות עמיתים בכירורגיה של היד במרכזים הרפואיים Hand and Upper Limb Center, London, Ontario ובבית החולים Sunnybrook בטורונטו, קנדה, והשלים את התמחות-העל בכירורגיה של היד בבית החולים תל השומר. בשנים אלה צבר נסיון קליני וניתוחי רב. החל משנת 2012 עבד ד"ר פרקש כרופא בכיר ביחידה לכירורגיה של היד ומיקרוכירורגיה בבית החולים מאיר. במסגרת עבודתו ד"ר פרקש הוא בין הרופאים המובילים בארץ בניתוחי כף יד בטכניקת הרדמה מקומית רחבה ("Wide Awake"), טכניקה המאפשרת לבצע ניתוחים מורכבים בגף העליון ללא צורך בהרדמה כללית. בשנת 2017 נבחר ד"ר פרקש להקים ולנהל את היחידה לכירורגיה של היד בבית החולים הציבורי "אסותא אשדוד".

 

 

ד"ר אורי פרקש חבר באיגוד הישראלי לכירורגיה של היד ומשמש כמזכיר האיגוד, מפרסם באופן תדיר מאמרים ומחקרים בעיתונות המקצועית, מרצה בכנסים, ומדריך סטודנטים לרפואה ומתמחים בנושא כירורגיה של היד. תחומי הטיפול ייעוץ וטיפול במחלות וחבלות של היד. ניתוחים לטיפול בפציעות בכף היד, כגון ניתוחים לאיחוי גיד בכף היד, תפירת עצב בכף היד, ניתוח לאיחוי שברים של שורש היד או האצבעות. ניתוחים לטיפול במחלות שונות של כף היד דוגמת שחרור התעלה הקרפלית בכף היד, שחרור עצב אולנרי במרפק, שחרור אצבע הדק (trigger finger), הסרת גנגליון או גידולים אחרים מכף היד, הסרת עצם הטרפזיום מבסיס האגודל, הזרקות או ניתוחים לטיפול במחלת Dupuytren. ניתוחים לטיפול בסיבוכים של פציעות ומחלות בכף היד כגון שחרור מפרק או גיד בכף היד לטיפול בנוקשות מפרקים, העברת גידים בכף היד, קיבוע מפרק (ארטרודזיס) של מפרקי אצבעות או שורש היד. כתיבת חוות דעת בנושא פגיעות אורטופדיות בכלל, ושל הגף העליון בפרט. חברויות בארגונים מיקצועיים ההסתדרות הרפואית בישראל האיגוד הישראלי לכירורגיה של היד תחומי התמחות כירורגיה של היד.

 

 

 

תחומי טיפול

  • כירורגיה של היד

לעדכון פרטי עמוד זה...

חוות דעת לד"ר אורי פרקש: הוסף חוות דעת


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

ימים ושעות קבלה

העבודה 5, גבעת שמואל
טלפון:
שעות קבלה:

-

16 - 19