ד"ר בוריס סחנוביץ

צפיות: 1637
19 שנות ותק
רחוב יעל רום 8 פתח תקווה
תחומי טיפול: יילוד וגינקולוגיה, הריון בסיכון גבוה
 

 

ד"ר סחנוביץ בוריס הוא רופא מומחה ליילוד ולגינקולוגיה. ד"ר סחנוביץ נחשב מומחה בעל שם לבדיקות על קול (אולטרסאונד) ומבצע את כל סוגי בדיקות האולטרסאונד הגינקולוגי והמיילדותי, כולל בדיקות שקיפות עוברית, בדיקות לסקירת מערכות בעובר, בדיקות אולטרסאונד טרימסטר שלישי, אולטרסאונד תלת-ממדי וארבע-ממדי ועוד.

 

בקליניקה הפרטית שלו הוא מטפל גם בהריונות מרובי עוברים, בהאטת התפתחות תוך רחמית, בהפלות חוזרות, בהריונות בסיכון ועוד. הוא מבצע  בדיקות תבחין מרובע, דיקור מי שפיר ועוד, מטפל בבעיות פריון ,תרומת ביציות,שירותי פונדקאות. במרפאה של ד"ר סחנוביץ תזכו למענה כולל, מקצועי ומדויק, לכל בעיה בתחום זה. 

Д-р Борис Сахнович является специалистом в области акушерства и гинекологии.

 

Д-р Сахнович обладает богатым опытом проведения всевозможных видов ультразвуковых исследований (УЗИ), включая сканирование затылочной прозрачности, ультразвуковое исследование плода, УЗИ на третьем триместре, а также 3D и 4D УЗИ, и т.д.

 В своей частной клинике, он также занимается наблюдением за многоплодной беременностью, замедлением темпа внутриутробного развития, наблюдением при сложном процессе беременности, лечением в случае повторных выкидышей и т.д. Он проводит анализ плаценты и околоплодных вод, quadruple test, процедуру амниоцентеза, а также занимается различными методами лечения бесплодия.

Наблюдение за многоплодной беременностью

Сканирование затылочной прозрачности

Предварительный биохимический анализ 

Анализ АФП

УЗИ

Лечение бесплодия,IVF 

Гинекологическое обследование 

Лечение женщин после менопаузы

Наблюдение за процессом беременности 

Амниоцентез

Предварительное обследование

Суррогатное материнство

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תחומי טיפול

  • יילוד וגינקולוגיה

שפות:

  • אנגלית
  • עברית
  • רוסית

לעדכון פרטי עמוד זה...

חוות דעת לד"ר בוריס סחנוביץ: הוסף חוות דעת


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

ימים ושעות קבלה

רחוב יעל רום 8 פתח תקווה
טלפון:
שעות קבלה:

09:00 - 19:00

09:00 - 19:00

09:00 - 19:00

09:00 - 19:00

09:00 - 19:00