ד"ר יעקב גולדיץ

ד"ר יעקב גולדיץ

דירוג: 5.00 מתוך 3 הצבעות
התקבלו 3 חוות דעת בציון ממוצע 5.00 מתוך 5
צפיות: 5815
21 שנות ותק
לזרוב 33 ראשון לציון
תחומי טיפול: מחלות עיניים
 

ד"ר יעקב גולדיץ הוא מומחה לניתוחי קרנית, ניתוחי קטרקט וניתוחי לייזר.

ד"ר גולדיץ בוגר בית ספר לרפואה "הדסה" באוניברסיטה העברית בירושלים. התמחה ברפואת עיניים בבית חולים "אסף הרופא" וזכה לתואר מתמחה מצטיין של האיגוד הישראלי לרפואת העיניים וחוקר מצטיין לשנת 2015 מטעם המכון לקשרי מדע בינלאומיים של אוניברסיטת תל אביב.

ד"ר גולדיץ עבר השתלמות-על בת שנתיים בבית חולים אוניברסיטאי בטורונרו בקנדה (Toronto Western Hospital) שם רכש את הניסיון העשיר בניתוחי עיניים, השתלות קרנית, טיפולים מתקדמים למחלת הקרטוקונוס וניתוחי לייזר.

ד"ר גולדיץ משמש כרופא ומנתח בכיר בבית חולים "אסף הרופא" המסונף לאוניברסיטת תל אביב, וכמנהל רפואי של תחום העיניים ומנתח ברשת "אמריקן לייזר". הוא עוסק במחלות המקטע הקדמי של העין, אבחון וטיפול של מחלת הקרטוקונוס, אבחון וטיפול של קטרקט, ניתוחים להסרת המשקפיים, אבחון וטיפול במחלות ניווניות של קרנית, בצקות קרנית ובעיות עין יבשה.

ד"ר גולדיץ מבצע השתלות קרנית בשיטת עובי מלא ובשיטת עובי חלקי, כולל את השיטה החדישה של השתלת ממברנה אחורית (Descemet Membrane Endothelial Keratoplasty). הוא מבצע ניתוחי קטרקט, ניתוחי פטריגיום, ניתוחי השתלת טבעות בקרנית וניתוחי לייזר להסרת משקפיים בשיטות המתקדמות בעולם.

ד"ר גולדיץ עוסק רבות במחקר רפואי ופרסם עשרות עבודות מדעיות בספרות המקצועית המובילה בארץ ובעולם, הוא מנחה סטודנטים לרפואה ומתמחים ומרצה בכנסים מדעיים בינלאומיים.

ד"ר גולדיץ חבר באיגוד הישראלי לרפואת העיניים, באיגוד הבינלאומי לעדשות מגע, באיגוד האמריקאי למחלות קרנית ובארגון האמריקאי לניתוחי קטרקט ותשבורת.

ד"ר גולדיץ נותן חוות דעת רפואיות מקצועיות עבור בתי המשפט ועבור וועדות שונות של המוסד לביטוח לאומי כדלקמן:
הערכת נזקי ראיה וראיה ירודה שנגרמו כתוצאה מפציעות או ממחלות.
הכנה ומתן חוות דעת רפואית משפטית לצורך הגשה לערכאות המשפטיות ו/או מעין שיפוטיות השונות והמכוונות.

ד"ר גולדיץ הוא רופא עיניים מומחה. מנתח קטרקט וקרנית והסרת משקפים.
הוא מבצע ניתוחים באופן פרטי, בהסדר עם חברות ביטוח ודרך קופות החולים בבתי החולים.

 

תחומי טיפול

  • מחלות עיניים

שפות:

  • עברית
  • אנגלית
  • רוסית

לעדכון פרטי עמוד זה...* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

ימים ושעות קבלה