ד"ר אליה לוינגר

תחומי התמחות: מחלות עיניים
לדרוג ד"ר אליה לוינגר לחץ/י כאן
מגדלי עזריאלי הבניין המשולש קומה 30 

ד"ר אליה לוינגר
ד"ר אליה לוינגר מנתח בכיר במרכז הרפואי 'עיניים' בעזריאלי, תל-אביב, וב'עתידים מדיקל סנטר' ברמת החייל. בנוסף מנתח ומנהל שרות ניתוחי קטרקט במחלקת העיניים במרכז הרפואי תל-אביב ע"ש סוראסקי (איכילוב)

ד"ר אליה לוינגר בוגר בית הספר לרפואה של טכניון חיפה. עסק במחקר בסיסי של תהליכי הראייה בבית ספר לרפואה וזכה בפרס על עבודת התזה בנושא זה.
 

ד"ר אליה לוינגר בוגר התמחות במחלקת עיניים בבית החולים 'כרמל'.

לאחר סיום ההתמחות עבר השתלמות-על (Post Doctoral Fellowship) ב- Toronto Western Hospital במסגרתה רכש ניסיון רב באחד המרכזים המובילים והמתקדמים בעולם בתחום ניתוחי השתלות הקרנית ומקטע קדמי של העין.

ד"ר אליה לוינגר מבצע ניתוחי השתלת קרנית בטכניקות מתקדמות, ניתוחי קטרקט, קטרקט בלייזר, השתלת קרנית בלייזר, הסרת משקפיים בלייזר וניתוחי עיניים נוספים.

חבר באקדמיה האמריקאית לרפואת עיניים ובארגון האמריקאי לניתוחי קטרקט ותשבורת. בנוסף הוא עוסק במחקר ברפואת עיניים ומרצה בכנסים מדעיים בארץ ובחו"ל.
 

ד"ר אליה לוינגר: "תחום ניתוחי העיניים עבר שינויים מרחיקי לכת, לכן מומחיות, מקצועיות והתעדכנות הרופא בשינויים שבתחום, הינם בעלי חשיבות מכרעת יחד עם בדיקה יסודית ומדוקדקת של המטופל. העברת הידע של הרופא למטופל, הבנת הציפיות שלו מהניתוח ויצירת קשר של אמון ואמפטיה חשובים גם כן. כל אלה עם איכות ודיוק המכשור ברשת "עיניים", מגדילים את הסיכויים לתוצאות אופטימאליות של הטיפול, לשביעות רצונם של הרופא ובעיקר של המטופל."
 

תחומי התמחות

  • מחלות עיניים

לעדכון פרטי עמוד זה...* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

ד``ר אליה לוינגר
| 04/07/2007