ד"ר ליאון גלעד

ד"ר ליאון גלעד

התקבלו 1 חוות דעת
הוסף חוות דעת
המרפאה - עמק רפאים 43 ב`, ירושלים 
תחומי טיפול: דרמטולוגיה מחלות עור ומין
 

ד"ר ליאון גלעד יליד חיפה 1960, נשוי ואב לארבעה.
בוגר הפקולטה לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה, בעל תואר ד"ר ברפואה וביוכימיה, מומחה ברפואת עור ומין ודרמטוכירורג.
התמחה ברפואת עור במחלקת עור של ביה"ח הדסה ובשנת 2004 השתלם בניתוחי MOHS בסן דיאגו קליפורניה.
מנהל המרפאה לדרמטוכירורגיה וניתוחי מוס, המרכז הרפואי שערי צדק.
לשעבר מנהל יחידה לדרמטוכירורגיה וניתוחי MOHS ומנהל המרכז הארצי למחלת הנסן במחלקת עור של ביה"ח הדסה.
יועץ מוכר לביטוחים המשלימים של כל קופות החולים וחברות הביטוח.

רמה מקצועית גבוהה
מאז שהתחלתי בעבודתי כרופא עומדים לנגד עיני במקום הראשון כבודו ובריאותו של המטופל וגוברים על כל שיקול אחר.
כרופא עור בכיר במחלקת העור של ביה"ח הדסה, העוסק במקצוע מזה קרוב ל- 25 שנה, הקפדתי לאורך השנים לשמור על רמת עדכון גבוהה ועל היכרות מעמיקה ויסודית של מרבית הנושאים בתחום רפואת העור.
בתקופה זו רכשתי ניסיון רב והפכתי ליועץ בכיר לביטוחים המשלימים של כל קופות החולים וחברות ביטוח רפואי רבות בישראל. חולים רבים מכל רחבי הארץ ומחו"ל פונים או מופנים אלי לחוות דעת שנייה ולטיפול בבעיות מורכבות שלא נמצא להן פתרון קודם לכן.

תחומי מומחיות עיקריים
בין התחומים העיקרים שבהם אני עוסק מצויים אבחון מוקדם בעזרת דרמוסקופיה של סרטן העור שומות ונגעי עור שפירים, כתמים, צלקות, יבלות ויראליות ואחרות, בעיות עור ייחודיות לגיל המבוגר מצד אחד ומחלות עור של ילדים מצד שני (דרמטיטיס אטופית או אסטמה של העור בלשון העם), מחלות עור כגון אקנה, פטרת העור והציפרניים, והתחום הכירורגי בו אני עוסק בניתוחים בשיטת MOHS לסילוק גידולי עור סרטניים וכן בניתוחים אסטטיים לתיקון פגמים, צלקות, סילוק נגעים שפירים וניתוח ייחודי שפיתחתי לתיקון ציפורניים חודרניות.

 

דרמטוכירורגיה ורפואת עור
תחום רפואת העור הוא אחד התחומים הרחבים והמגוונים ברפואה וכמו בתחומים רפואיים רבים אחרים של הרפואה המודרנית, גם בו מתחוללים בשנים האחרונות שינויים מהותיים עם כניסתם של תחומי מחקר חדשים המביאים בעקבותיהם תרופות חדשות וטיפולים חדשניים. רופא העור מכיר ויודע לאבחן למעלה מ- 3000 מחלות שונות, כיצד לאבחן וכיצד לטפל בהן.
דרמטוכירורג הוא קודם כל רופא עור - מומחה במחלות עור אשר למד והתמחה בתחום צר יחסית של כירורגיה העוסקת בבעיות הממוקמות לעור ולמבנים הקשורים בו. דרמטוכירורג מבצע פעולות כירורגיות החל בביופסיות עור פשוטות, המשך בניתוחים קלים כגון טיפול בציפורן חודרנית, יבלות, נקודות חן ונגעי עור אחרים, טיפול בצלקות וכלה בניתוחים גדולים לכריתת סרטני עור.
תחום ניתוחי המוס הוא תחום ייחודי של דרמטוכירורגיה ובארה"ב, מולדת ניתוחי המוס, מבוצע בעיקר ע"י רופאי עור. בישראל עוסקים בתחום גם דרמטוכירורגים וגם כירורגים פלסטיים.
כיום עוסקים דרמטוכירורגים רבים גם באסתטיקה כולל השתלות שיער, שאיבת שומן, הרמת עפעפיים וגבות, תיקוני אזניים וכן הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי.

המרפאה
המרפאה ממוקמת במיקום מרכזי בירושלים, מתוכננת, מעוצבת ובנויה לנוחיות החולים באופן המאפשר פרטיות מלאה בחדרי הטיפול. במרפאה מתקבלים בהסדר מבוטחי כללית מושלם, מכבי מגן זהב, מאוחדת עדיף ושיא ושב"ן לאומית (בכפוף לתנאי קופות החולים והביטוחים המשלימים), וכן מתקבלים פונים פרטיים (ביטוח רפואי פרטי או ללא כל ביטוח).
שעות הקבלה בימים ג' שעות 17:30-20:30 (הקבלה היא אך ורק בתיאום מראש).
שימו לב: ימי ומועדי המרפאות עלולים להשתנות בהתראה קצרה (לחולים רשומים תימסר על כך הודעה בעוד מועד ויתואם תור חדש).
 

תחומי טיפול

  • דרמטולוגיה מחלות עור ומין

לעדכון פרטי עמוד זה...

חוות דעת לד"ר ליאון גלעד: הוסף חוות דעת
 
מאת: איתןהתקבלה ב - 10/07/2019 17:56:47
קופה מספר 1
 


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

ימים ושעות קבלה

עמק רפאים 43 קומה א`, ירושלים
טלפון:
שעות קבלה: