ד"ר מרים מייזל

ד"ר מרים מייזל

צפיות: 6779
32 שנות ותק
שפרינצק 3 תל אביב
תחומי טיפול: רפואת המשפחה
 

ד"ר מרים מייזל- רופאת אורחות חיים מוסמכת IBLM/BSLM עם דגש על תזונה, מומחית ברפואת משפחה ובעלת רישיון לעסוק בהיפנוזה רפואית מטעם משרד הבריאות

ד"ר מרים מייזל הינה רופאת משפחה מומחית ברפואת המשפחה, רופאת אורחות חיים מוסמכת ומנהלת מזה 3 שנים מרפאה פרטית בלב תל אביב. היא נותנת ייעוץ בעיקר למטופלים המעוניינים לנהל את מצב בריאותם באופן יותר טבעי עם פחות תרופות, דרך שינויים באורח חייהם ובעיקרם התזונה. בהמלצותיה ד"ר מייזל מסתמכת על הנחיות הקולגה האמריקאית לרפואת אורחות חיים, אשר תומכות ב- Whole Food Plant Based Diet

למונח זה אין מילה בדיוק מקבילה בעברית. אך אפשר לתרגמו כ"תפריט טבעי וצמחי". הכוונה היא לתפריט המבוסס על צמחים, וכולל ירקות, פירות, קטניות, דגנים שלמים ומעט אגוזים וזרעים, בלי מאכלים מתועשים, ובלי או כמעט בלי אוכל מן החי.

קיימות מספר גרסאות לתפריט מסוג זה, וביניהם נכלל גם תפריט שנבדק במחקרים  קליניים פורצי הדרך של ד"ר אורניש וד"ר אסלסטיין. באותם מחקרים הוכח שעל ידי שימוש בתפריט טבעי וצמחי, ניתן לגרום לנסיגה של טרשת עורקי הלב תוך כדי שיפור בסימפטומים. עוד מחקרים הוכיחו את יעילות תפריט זה בטיפול של לחץ דם גבוה ושל כולסטרול גבוה, ובטיפול של מחלות אוטואימוניות, כמו: דלקת פרקים שגרונית וטרשת נפוצה.

ד"ר מייזל הינה בוגרת הפקולטה לרפואה של אוניברסיטת בוסטון (1992), ובוגרת תכנית ההתמחות ברפואת המשפחה תחת חסות של אוניברסיטת בראון (1995). תכנית זאת הייתה בין תכניות ההתמחות הראשונות ברפואת המשפחה בעולם.

במשך שנים ד"ר מייזל עבדה בשירות הבריאות של אנגליה וסקוטלנד בתחום רפואת המשפחה. בנוסף, רכשה ניסיון רב בתחום הרפואה הפליאטיבית. כעת היא מחלקת את זמנה בין המרפאה בתל אביב ועבודה במוקדי רפואת המשפחה בדאמפריז שבסקוטלנד. 

בשנת 2018 ד"ר מייזל חיברה פרק בספר לימוד לרופאים, אודות המחקרים שתומכים בתפריט טבעי וצמחי לטיפול במספר מחלות כרוניות. היא מרצה בנושא זה לקהל רחב ולקהל מקצועי גם בארץ וגם בחו"ל.

המרפאה ממוקמת בבניין בית הרופאים, חדר 210, רחוב שפרינצק 3, תל אביב

**קביעת תור נעשית לאחר שיחה טלפונית עם הרופאה**

 

 

 

תחומי טיפול

  • רפואת המשפחה

לעדכון פרטי עמוד זה...* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר