מעוניין לעשות הסרת שיער בכל הגוף

לקביעת תור או פניה אישית למומחה ללא פרסום בפורום

• מעוניין לעשות הסרת שיער בכל הגוף
    אורן
    28/11/2017

שלום,
    אני בן 23 ומעוניין לעשות הסרת שיער בכל הגוף, לאחרונה ייתי בפגישת ייעוץ באחת מחברות הקוסמטיקה ושם נאמר לי שהם מסרבים לטפל בי באזור הגב והכתפיים לפני גיל 30 כי לא רק שלא יהיו תוצאות אלא המצב שלי יחמיר כי אני לא מאוזן מבחינה הורמונלית.
    אני ממש שעיר בכל אזורי הגוף וכנ"ל באזור הכתפיים והגב, מרגיש ממש חוסר נוחות ורציתי לשאול האם יש לדברים האלה שחר? האם אי אפשר לעשות בגיל הזה הסרת שיער באזורים האלה? שוב אציין כי לא מדובר בכמות שיער סטנדרטית.
    תודה רבה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר

הוספת תגובה

תמונה

• הסרת שיער גב

אורית בן יהודה
    30/11/2017

שלום שחר.
    כן, לדברים יש שחר. זהו אזור הורמונלי ואתה בגיל צעיר והם לא רוצים לקחת אחריות על עירור זקיקים רדומים.
    יש שיטות נוספות לטיפול באזורים הורמונליים כגון אפיל פרי, או שעווה רגילה.

* המידע המוצג כאן אינו מהווה ייעוץ רפואי או תחליף לו, כל הסתמכות על המידע היא באחריותך בלבד. הגלישה באתר היא בהתאם לתקנון האתר
    לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• תודה על התשובה אורית

אורן
    30/11/2017

חברה גדולה ומוכרת אחרת מוכנה לטפל בי באזורים האלה, אני חושב שבגלל שכל הגב שלי מכוסה שיער בכמויות גדולות אין לי כל כך ממה לפחד מלעורר זקיקים רדומים, אבל האם הטיפול עצמו אפקטיבי על הזקיקים הקיימים למרות שהאזור הורמונלי?
    תודה על העזרה.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

• בכיף

אורית בן יהודה
    03/12/2017

ואני חושבת שעם המצב אכן כך אין לך ממה לחשוש.

לקביעת תור
    סגירה

הוספת תגובה

תמונה

שאלות ותשובות נוספות שעניינו את הגולשים שלנו