קושניר ד"ר ברוך

קושניר ד"ר ברוך

קהילת ונציה 8  תל אביב
תחומי טיפול: מכונים רפואיים
 

ד"ר ברוך קושניר, פסיכולוג קליני, בוגר האוניברסיטה העברית בירושלים ( 1970 ) . בשנים 1971 - 1979, המשיך את לימודיו באנגליה לתאר שני בפסיכולוגיה קלינית ולדוקטורט בפסיכולוגיה רפואית. בשנים אלה רכש את ההכשרה הבסיסית בתחום המחקר והטיפול בבעיות שליטה בסוגרים אצל ילדים. החל משנת 1982 ועד היום מתמסר לפעילות של טיפול ומחקר בהרטבת לילה, בעיות ביציאות וגמילה מחיתולים.

מרפאות ד"ר ברוך קושניר ( הרטבת לילה, בעיות ביציאות וגמילה מחיתולים ) הוקמו בשנת 1982 והן פרוסות כיום ברחבי הארץ. במשך שלשים וארבע שנות הפעילות, טופלו כ -35000 ילדים. שיטת " ד"ר קושניר " מתבססת על שילוב של הבנה עמוקה של בעיית ההרטבה ומצוקתם של הסובלים ממנה - יחד עם יישום הידע והאמצעים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר.

ב – 2008 הפיק ד"ר ברוך קושניר את המחזמר " האסלה הקסומה " – סרט אנימציה המעודד אלפי ילדים להיפרד מן החיתול ולעבור לשימוש באסלה. סרט הגמילה הזה יחד עם טיפים רבים להורים קיים כיום הן כ DVD והן כאפליקציה בכל הטלפונים החכמים.

בכל הקשור לאנקופרסיס ובעיות ביציאות ( חרדת אסלה, עצירות, התלכלכות ) , הצליח ד"ר ברוך קושניר להגדיר ולאפיין את סוגי הבעיות השונים ולהתאים שיטות טיפול התנהגותיות קצרות מועד לכל אחד מהם.

בנוסף לעבודה הטיפולית השוטפת, נעשים במרפאות מחקרים מגוונים המיועדים להעשרת הידע המקצועי ולשכלול שיטות הטיפול בהרטבת לילה, חרדת אסלה וגמילה מחיתולים. מחקרים אלה מתבצעים בשיתוף מוסדות אחרים בארץ, כגון: מעבדת השינה במחלקה לפסיכולוגיה של אוניברסיטת תל - אביב, ומרכזים טיפוליים באנגליה ובארצות הברית.
 


לעדכון פרטי עמוד זה...

חוות דעת לקושניר ד"ר ברוך: הוסף חוות דעת


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

לקביעת תור עם קושניר ד"ר ברוך

מלא טופס זה ופנה אל קושניר ד"ר ברוך