טלי אנגור

טלי אנגור

התקבלו 7 חוות דעת
הוסף חוות דעת
רמת ים 12  הרצליה פיתוח
תחומי טיפול:
 

טלי אנגור – רוקחת מורשית, מומחית לכימיה תרופתית

רקע אקדמי

  • בעלת תואר B.Sc Pharm ברוקחות 
  • בעלת תואר ראשון ושני בכימיה תרופתית
  • בוגרת מכללת לוינסקי לחינוך בהתמחות אוטיזם - גישה אינטראקטיבית ורב מערכתית
  • התמחות בתוספי תזונה באוניברסיטת בן גוריון 
  • לימודי תעודת התמחות בפסיכיאטריה ונוירולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים

ניסיון מקצועי

  • רוקחת מורשית
  • מייסדת שיטת C.A.T להפחתת תסמיני אוטיזם
  • חברת מועצה בארגון הרוקחות בישראל לשעבר
  • כותבת ומפרסמת מאמרים מדעיים ב"קפסולה" – עלון  ארגון הרוקחות בישראל
  • מנהלת ועדת פארמה קלאב בארגון הרוקחות בישראל לשעבר

טלי אנגור ייסדה את C.A.T, שיטה המסייעת בהפחתת תסמיני אוטיזם בעזרת טיפול מותאם לבעיות מטבוליות לפי תוצאות מעבדה מתקדמות ובהן בדיקות דם לאיתור רגישויות למזון, בדיקות צואה לאיתור פתוגנים אופורטוניסטים, בדיקות שיער לאיתור רעלים ובדיקות שמן לחומצות אורגניות. 


לעדכון פרטי עמוד זה...

חוות דעת ל טלי אנגור: הוסף חוות דעת
 
מאת: שירלי אהרוןהתקבלה ב - 10/05/2019 18:07:18
שלום, רציתי לשתף אתכם בתהליך שאנחנו עברנו. הגענו לטלי לפני כשנתיים עם בני בן ה-14. כשנפגשנו בפעם הראשונה הדבר ראשון שאמרתי זה שאני רוצה שנרד מהתרופות. אנחנו כבר עשר שנים במרתון תרופות שלצערי לא גרמו למצב להיות יותר טוב אלא יותר מסובך. כבר בתחילת הטיפול ראינו שיפור בירידת החרדות והתקפי הזעם ולאט לאט התחלנו לראות גם כל מיני דברים קטנים כמו שיפור בתקשורתיות, חזר לחייך ורגוע יותר. אמנם יש עוד דרך ארוכה לעבור אבל אנחנו היום יותר רגועים וזה לא מובן מאליו לאחר כל התרופות שעשינו בהן שימוש. אז יש לנו תקווה שאנחנו מצליחים לשפר לבן שלנו את איכות החיים. ומילה טובה כמובן לטלי שנותנת את ההרגשה שאנחנו לא לבד בתהליך. יסודית ולא מוותרת.
 
 
מאת: תמר פסחהתקבלה ב - 03/10/2018 20:36:56
החלטתי לשתף בחוויה אישית שעברתי במסגרת טיפול בשיטת C.A.T. אל הטיפול ואל טלי אנגור הגענו לאחר שנים של טיפולים עם מנחת ABA, קלינאית תקשורת ומרפאה בעיסוק שהיו מועילים בצורה מוגבלת. ההחלטה לשנות ולהגיע לטלי אנגור התקבלה לאחר שנחשפתי לטיפול בעקבות צפייה בסרטוני וידאו של הורים באתר האינטרנט שסיפרו על השיפור בתפקוד שילדיהם חוו. הרגשתי שאני חייבת לעשות הכל לעזור לבן שלי ובמיוחד היה חשוב לי לא לפספס או לחשוב שלא עשיתי הכל למענו. התורים לפגישה הראשונה היו רחוקים (ארבעה חודשים) אולם התמזל מזלנו והצלחנו להתחיל את הטיפול הרבה לפני המועד שנקבע. תחילת הטיפול כללה הפניה לבדיקות מעבדה מקיפות במעבדה ישראלית (שנשלחו לפיענוח בארצות הברית) לאיתור בעיות מטבוליות אפשריות כולל בדיקת שתן לחומצות אורגניות, בדיקת קיום רעלים ומתכות כבדות. לצערי התגלו בבדיקות רמות גבוהות של רעלים ובעיות נוספות, בנוסף התגלה קושי טכני בדמות חוסר הרצון של הבן שלי ליטול את התוספים. עם התעקשות מצידי וכשחומצות האמינו, המינרלים והוויטמינים נכנסו לתמונה הכל התחבר והילד התחיל לפרוח ולהתקדם. כמו חלקים של פאזל שהיו מפורקים והתחברו. אנחנו היום אחרי למעלה משנה מתחילת הטיפול, חווינו שיפורים בלתי רגילים. חוסר מוכנות לאכול מזונות (חוץ מפחמימות וממתקים) התחלף באכילה של מזון בריא, חרדות שהיו נעלמו, התקשורת השתפרה, הקשב והריכוז עלו משמעותית והמורים בבית הספר מדווחים על שינוי ושיפור במוכנות ללמידה. בהחלט תהליך משמעותי ששינה ושיפר בצורה ניכרת את איכות החיים שלנו.
 
 
מאת: אורלי ראובןהתקבלה ב - 22/08/2018 12:45:43
סיימנו טיפול C.A.T לפני כחצי שנה. לפני שהתחלנו רשימת התסמינים שהיו לבן שלי הייתה ארוכה ביותר וכללה בעיות קשב וריכוז, התקפי זעם, יציאות רכות, חוסר שקט, בעיות שינה בעיקר יקיצות מוקדמות והכי מפריע שהוא פשוט רב הזמן לא זיהה אותנו ולא התייחס למה שביקשנו אלא עשה את מה שהוא רוצה אבל בלי כל מטרה. סתם ריצה מכאן לשם, סתם דפיקות על השולחן, סתם מכות לאחותו הצעירה. בתחילת הטיפול טלי אנגור שלחה אותנו ועברנו תהליך מאוד מורכב וארוך של בדיקות רבות אבל הבדיקה ששברה אותי הייתה בדיקת הרעלים והמתכות. גילו בגוף שלו רמות חריגות פי 2 עד פי 4 מהמקסימום של אלומיניום, בריום, קדיום וניקל. מתכות כבדות שנס שהוא בכלל הצליח לשרוד איתם. היום אנחנו כחצי שנה אחרי הטיפול, בבדיקת המתכות האחרונה רב המתכות נמצאות בטווח הנורמלי, עדיין יש בעיות קשב וריכוז מסוימות אבל לא ניתן להשוות. הבן שלי עירני, מבין בקשות פשוטות, משחק עם אחותו, מתייחס אלינו ושוב מביע בצורה הגיונית את הרצונות שלו. ממליצה לכל ההורים לבצע בדיקות מקיפות של רעלים ומתכות כבדות ולהתחיל טיפול מוקדם ככל שאפשר. מקווה שעזרתי.
 
 
מאת: אורנה מלכההתקבלה ב - 09/07/2018 18:47:04
אנחנו התחלנו בדיוק לפני חודש טיפול, וכבר התחילו הפתעות מהממות. אנחנו שומעים פידבקים מהגן והסביבה על הפתיחות לתקשורת, על היוזמות החדשות, על יכולת להראות כשרוצה או לא רוצה ולהיות יותר ברור. כיף גדול!
 
 
מאת: א.דהתקבלה ב - 31/03/2017 09:03:59
הסיפור שלי מתחיל בגיל שנה וקצת, ילד רגיל, מדבר מספר מילים, שמח, משחק, מאושר, "פתאום" ועד גיל 2.2 החלה נסיגה. הפסיק לדבר, הפך אדיש, מתעניין רק בטלוויזיה, לא אכפת לו אם הלכתי או באתי – בקיצור איבדתי את הבן שלי. כמו מכונה התחלתי תהליך מהיר, אבחון פרטי, תוצאות, תחילת עבודה עם התפתחות הילד במכבי, מרפאה בעיסוק, קלינאית תקשורת (גם פרטי וגם חיזוק דרך הקופה). כולם מאוד רוצים לעזור, אבל כולם מאוד מוגבלים. לא שלא האמנתי, בהתחלה כל מילה שיצאה מהפה של כל אחד שעבד בתחום נראתה לי כדברי קודש, עם הזמן הבנתי שהם יודעים הרבה פחות ממה שחשבתי, או בעיקר ועל אף כוונות טובות. לא יודעים. לטלי הגעתי דרך המלצה מחברה. האמת שלא האמנתי, לא הייתה סיבה להאמין. הלכתי אליה בלי ציפיות. מקסימום שילמתי עוד כמה אלפי שקלים, גם ככה שילמתי עד היום כל כך הרבה לכל כך הרבה אנשים שהתבררו כקש שבור. אז זהו – טלי התבררה כסלע איתן, עטפה אותי בביטחון, מהפגישה הראשונה הבנתי שהיא מבינה טוב מאוד על מה היא מדברת, שברה כל טיפת ציניות שהייתה בי (ובחיים פיתחתי הרבה), הלכנו לבדיקות דם (לא הסכימה להתחיל טיפול לפני כן), קיבלנו את התוצאות, וחמישה ימים לאחר מכן כבר ההייתי שוב אצל טלי. התחלנו טיפול – כאן התחיל הבלתי יאומן. תוך כמה ימים הבחנתי בשיפור, נראה לי שזה לא היה קשור לטיפול, אבל עוד יום ועוד יום והשיפור הולך וגדל, קשר העין השתפר פלאים, הוורבליות עלתה, התחיל לאכול אוכל שמעולם לא היה מוכן לאכול גם אם הייתי עומדת על הראש. תוך ארבעה חודשים הילד שלי המדהים חזר ומאז רק שיפור. השנה הוא עלה לכיתה א' – לא תאמינו שהוא אובחן על הספקטרום. אומרים שאין מלאכים, לי יש הוכחה כי מלאכים קיימים – טלי את המלאך שלי.
 
 
מאת: אלההתקבלה ב - 29/12/2016 15:16:38
טלי יקירה הכרתי אותך בפייס אני אמא לשני בנים בגילאים 24 ו-21 שבספקטרום, הם גרים איתי וטוב לנו להיות ביחד. בכול אופן אחלוק עימך את תמונת המצב שהייתה לפני שעקבתי וקראתי על המלצותייך בויטמינים. הקטן שלי היה בדיפרסיה של 4 שנים שלמות מתחיל לימודים ומפסיק, עייף כועס רצוץ וחסר אנרגיה, ממש לא ידעתי מה לעשות . כלום לא עזר לא שיחות לא ספורט פשוט הבחור אטום. ואז קראתי על הויטמינים והתחלתי לעקוב אחרי הטיפ היומי שלך, ללא שום המתנה הייתי כול יום רצה וקונה את הויטמין שעליו המלצת ואמרתי לעצמי אין לי מה להפסיד, יצרתי עימך במקביל קשר בפרטי ודברנו היית מקסימה אליי ועודדת אותי, המשכתי לעקוב אחר הטיפים , ויישמתי כול מה שאמרת בעקביות מוחלטת , והפלא ופלא הבן הקטן התחיל לקום מוקדם יותר, להתקלח (היה לו קשה ואין חשק) בקיצור הויטליות חזרה אליו , החשק והרצון לעשות פשוט לעשות חזרו אליו, היום ברוך השם הוא עוסק בעצמו בליווי בחור עם אוטיזם בהוסטל, והוא חזר לחק וגם לעצמו, הבן הגדול היה לא רגוע לו לעומת הקטן הייתה אנרגיית יתר ואי שקט מוחלט במשך כול היום, וכמו שאת יודעת הגעתי אתו אלייך ושוב הייעוץ והטיפים היו משני חיים, מה שהפליא אותי בכול העניין הזה היה המהירות בה יכולתי לראות את השינוי זה היה כול כך ברור וחד מהיר וקולע שאי אפשר היה לחשוב שהשינוי הגיע ממקור אחר, כי גם מקור אחר לא היה היו רק טלי טלי אנגור טיפים ריצות לבית מרקחת וויטמינים, טלי חולקת איתך את הסיפור ורוצה לצעוק חזק איך לא ידעתי את זה קודם כזה פשוט קל הגישה שלך ההסברים הקשר המסיבי שאתו נתת לי ולבניי שינו את חיינו טלי יקרה תבורכי מפי עליון ומאחלת לך את כול הטוב שבעולם כי עשית לנו טוב מאד תודה לך טלי יקרה שולחת לך חיבוק גדול מאמסטרדם הולנד
 
 
מאת: אלונההתקבלה ב - 10/10/2016 10:37:40
מומחית בטיפול בילדים הנמצאים על הספקטרום האוטיסטי - עזרה לנו כשכבר חשבנו שאין תקווה. בשבילנו היא באה כמו מלאך משמיים
 


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

ימים ושעות קבלה

רמת ים 12 הרצליה פיתוח
טלפון:
שעות קבלה:

09:00 - 16:00

09:00 - 16:00

09:00 - 16:00

09:00 - 16:00

09:00 - 16:00