עו"ד יובל סמרה

עו"ד יובל סמרה

רח` משה לוי 11, ראשל"צ 
תחומי טיפול:
 

עו"ד יובל סמרה בעל תואר B.L.L במשפטים וחבר בלשכת עורכי הדין מזה 17 שנים.
עו"ד יובל סמרה הינו בעלים ושותף במשרד סמרה ושות', עורכי דין ונוטריון ומנהל את מחלקת התביעות הרפואיות.
עו"ד יובל סמרה פעיל בלשכת עורכי הדין , ובין היתר, בעל תפקיד בפורום הביטוח הלאומי הארצי ובוועדת הביטוח הלאומי של מחוז תל אביב, מרצה בתחום הזכויות הרפואיות ועוסק בכתבית מאמרים בתחום זה .
המחלקה מתמחה בתביעות רשלנות רפואית, מימוש זכויות רפואיות בביטוח לאומי, תביעות לפטור ממס הכנסה, ביטוח, תאונות דרכים וקצין תגמולים.

למשרד ידע רב שנצבר במהלך שנות פעילותו רבת השנים והוא נחב כיום כאחד המשרדים המובילים בתחום.
השירותים הניתנים על ידי המשרד כוללים , לווי וייצוג משפטי בוועדות רפואיות, מתן ייעוץ למשרדים שונים בתחום הזכויות הרפואיות, חוות דעת משפטיות למבוטחים לניהול תביעתם וייצוג בבית המשפט ובבית הדין לעבודה.

חשוב להבין, כי תביעות למימוש זכויות רפואיות משלבות עיסוק במטריה מעורבת של משפט ורפואה. קיימת דינמיקה בלתי פוסקת בין השניים המחייבת התייחסות משפטית שונה בניהול תיקים אלה - מבט עובדתי ורפואי, תכנון מוקדם, הצבת מטרות ובניית אסטרטגיה שמטרתם למקסם את הזכויות של הניזוק ולקבל את מירב הפיצוי שניתן.
לתובעים קשת רחבה של זכויות רפואיות שניתן לממש.

בחירת המסלול הראוי עשויה להשפיע על כל מהלך תביעותיו העתידיות של הניזוק וסכום הפיצוי הצפוי ומומלץ לפנות לקבלת ייצוג משפטי תחילה.

אשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה שהינה בתחום התמחותי.
 


לעדכון פרטי עמוד זה...

חוות דעת ל עו"ד יובל סמרה: הוסף חוות דעת


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

לקביעת תור עם עו"ד יובל סמרה

מלא טופס זה ופנה אל עו"ד יובל סמרה