ד``ר שלהב קמחי, עו"ד

ד"ר שלהב קמחי, עו"ד

רח` ביטרמן 9, פתח תקוה 
תחומי טיפול: רשלנות רפואית
 

עורכת הדין ד"ר שלהב קמחי עוסקת זה כעשרים שנה בתחום הרשלנות הרפואית, תאונות הדרכים ונזקי הגוף, ומייצגת לקוחות פרטיים שנפגעו מהמערכת הרפואית ומחברות הביטוח, לרבות ייצוג בבית המשפט. עורכת הדין ד"ר שלהב קמחי הינה רופאה בהכשרתה, בוגרת בית הספר לרפואה בירושלים. בצבא שירתה עו"ד דר' שלהב קמחי כרופאה מוטסת, ופעלה בהצלחה להשגת שיויון זכויות לרופאות המוטסות. עורכת הדין ד"ר שלהב קמחי הינה סגנית יו"ר פורום הנזיקין בלשכת עורכי הדין, ומתנדבת באגודה לזכויות החולה.

עורכת הדין ד"ר שלהב קמחי מאמינה כי תחום הרשלנות הרפואית דורש שילוב של ידע ונסיון הן בתחום המשפטים והן בתחום הרפואה. נסיונה והידע שלה בתחום המשפטים ובתחום הרפואה מהווה שילוב מנצח, אשר נותן לה יתרון משמעותי על פני עורכי דין אחרים בניהול התיקים בתחום הרשלנות הרפואית ונזקי הגוף.

משרדה של עורכת הדין ד"ר שלהב קמחי הינו משרד "בוטיק" המבטיח יחס אישי לכל לקוח, מה שמונע מצב בו הלקוח "נופל בין הכסאות" בין עורכי דין או מתמחים במשרד, כפי שקורה לעתים במשרדים הגדולים.

עורכת הדין ד"ר שלהב קמחי מתחייבת למתן טיפול אישי, מקצועי, ומסור ללקוחותיה, תוך מאמץ להגיע לתוצאה הטובה ביותר עבורם. יעידו על כך מאות לקוחות מרוצים, ופסקי דין רבים בהם זכתה.

עורכת הדין ד"ר שלהב קמחי מייצגת לקוחות שנפגעו מרשלנות רפואית בכל תחומי הרפואה – כמו למשל רשלנות במהלך ההריון שהביאה לאי איבחון מומים בילוד, רשלנות במהלך הלידה שהסתיימה באסון או בנזק משמעותי לאם ולעובר, רשלנות בניתוחים שהסתיימו בנזק משמעותי, רשלנות שהובילה לאיבחון מאוחר של מחלות קשות, רשלנות בחדר המיון או אצל רופא המשפחה שהובילה לנזק למטופל, או רשלנות בביצוע ניתוחים פלסטים.

בנוסף מייצג המשרד נפגעי תאונות דרכים או תאונות קשות אחרות. עורכת הדין דר' שלהב קמחי מוסמכת גם כמגשרת.

בפורום זה תשיב עוה"ד דר' שלהב קמחי על שאלותיכם בתחום הרשלנות הרפואית.
 


לעדכון פרטי עמוד זה...

חוות דעת לד"ר שלהב קמחי, עו"ד: הוסף חוות דעת


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

שירותי דולה - טיפול רפואי?

ד``ר שלהב קמחי, עו"ד
| 11/03/2008
חיסונים: בררו מה מזריקים לכם
ד``ר שלהב קמחי, עו"ד
| 16/01/2008