עו"ד ליאת שטיין

עו"ד ליאת שטיין

התקבלו 2 חוות דעת
הוסף חוות דעת
מגדלי עזריאלי, המגדל העגול קומה 35 תל אביב
תחומי טיפול:
 

עו"ד ליאת שטיין סיימה בהצטיינות תואר ראשון במשפטים ותואר שני מאוניברסיטת בר אילן. עוסקת בדיני עבודה ובייצוג ובייעוץ לנשים במהלך ההיריון ולאחר הלידה, לרבות פיטורין לא על פי חוק במהלך ההיריון ובטיפולי פוריות. כמו כן, היא בעלת ידע עשיר וממוקד בנושא העסקת בכירים ונשים בהיריון.


עו"ד שטיין היא מנהלת המחלקה לדיני עבודה במשרד עורכי הדין חן שטיין ושות' אשר מתייחד בעיסוקו בדיני עבודה. מזה שנים ארוכות היא מנהלת בהצלחה תיקים בערכאות שיפוטיות ובתי הדין לעבודה, לרבות ניהול וייצוג הליכים לבקשות היתרי פיטורין בפני הממונה על עבודת נשים.


המאמרים של עו"ד שטיין פורסמו ברחבי המדיה, בספרים ובעיתונות הכתובה. כמו כן, היא מופיעה בתכניות טלוויזיה שונות אליהן היא מוזמנת למתן חוות דעת על סוגיות משפטיות בתחומי עיסוקה – דיני עבודה, נשים בזמן היריון ולאחר הלידה, טיפולי פוריות, חברות, מקרקעין, אזרחי – מסחרי, חובות ופשיטות רגל.
 


לעדכון פרטי עמוד זה...

חוות דעת ל עו"ד ליאת שטיין: הוסף חוות דעת
 
מאת: ישראלההתקבלה ב - 20/10/2016 19:01:40
חייבת לציין אותה לטובה! פניתי אליה בבעיה שהיתה לי, ואחרי שענתה לי כל כך יפה בפורום, גם פניתי אליה לייצוג והיתה מקצועית ונהדרת!
 
 
מאת: מיקיהתקבלה ב - 09/10/2016 23:32:02
עו"ד מעולה
 


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר