מני מלכה
גבעות בר ת.ד 41 ד.נ הנגב 
תחומי טיפול:
 

דר' מני מלכה
חבר סגל בבית הספר לעבודה סוציאלית במכללה האקדמית ספיר ומרצה מן החוץ במחלקה לעבודה סוציאלית באוניברסיטת בן-גוריון בנגב.

 

תחומי מומחיות:

  • טיפול פרטני וקבוצתי בתחום האלימות במשפחה (גברים, נשים, בני נוער וילדים שחוו אלימות בין הוריהם), בעיות בקשרים בין-אישיים ובמצבי משבר, אובן ושכול.
  • עבודה קהילתית: ליווי צוותים, ארגונים וקהילות בתחומים של פיתוח קהילתי, מנהיגות, מחקרי הערכה, מחקרי פעולה משתפים. פיתוח ארגוני וקהילתית בקרב קבוצות וקהילות הממוקמות בשולי החברה, עבודה עם משפחות לילדים עם צרכים מיוחדים.
  • פיתוח והדרכה של אנשי מקצוע: הדרכה פרטנית וקבוצתית של עובדים סוציאליים ושל מדריכי סטודנטים לעבודה סוציאלית.

השכלה

  • פוסט דוקטורט: בית הספר לעבודה סוציאלית באוניברסיטה העברית
  • Ph.D אוניברסיטת בן-גוריון בנגב
  • MAאוניברסיטת בן-גוריון בנגב (בהצטיינות יתרה)
  • BSW אוניברסיטת בן גוריון בנגב

השתלמויות וקורסים
אלימות במשפחה, טיפול בילדים חשופים לאלימות, עבודה עם מודיעי נפגעים בצה"ל (סוגיות של שכול ואובדן), טיפול אינטר-סובייקטיבי קצר מועד, CBT בטיפול ושיקום, סכמה תרפיה, קורסים והשתלמויות בעבוד קהילתית ובליווי של ארגוני מגזר שלישי.

ניסיון מקצועי
עו"ס מזה 16 שנים. עבדתי 12 שנים במרכז לטיפול ומניעת אלימות במשפחה ופיתחתי גישות חדשות לטיפול בגברים הנוהגים באלימות כלפי בת הזוג, ויחידה לטיפול בילדים שחוו אלימות במשפחה. כמו-כן, עסקתי בייעוץ ובפיתוח ארגוני (שתי"ל ופר"ח) ובעבודה קבוצתית-חברתית, כולל בתי מדרש (קולות בנגב) . מזה כ-10 שנים אני מטפל פרטי מדריך צוותים בתחום האלימות במשפחה וברווחה. כיום מטפל ב"אשה בשלה".
בעל ניסיון רב בטיפול קבוצתי, סדנאות שליטה בכעסים, התמודדות עם משברים בקשרים בין-אישיים. עסקתי מספר שנים בליווי מודיעי נפגעים בהתמודדות עם שכול וחשיפה לטראומה משנית.

 


לעדכון פרטי עמוד זה...

חוות דעת ל מני מלכה: הוסף חוות דעת


* המידע המופיע כאן אינו מהווה המלצה לנקיטת הליך רפואי כזה או אחר. כל המסתמך על המידע המוצג עושה זאת על אחריותו בלבד. הגלישה בכפוף לתנאי השימוש באתר

לקביעת תור עם מני מלכה

מלא טופס זה ופנה אל מני מלכה